>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Tydzień 23: Caltanissetta, Moscow, Lyon, Prague, Surbiton

Status
Zamknięty.
dx2 237,3K

dx2

Użytkownik
Berlocq-J.Souza 1 @1.33
Carlos Berlocq mial dosc dluga przerwe w startach, a tenisista to swietny U Argentynczyak jednak coraz lepiej i Berlocq zdolal zakwalifikowac sie na French Open. Podczas turnieju glownego Roland Garros latwa wygrana z Lorenzim i porazka z Goffinem, niby w 3 setach, ale duza czesc tego meczu Belrocqa z Goffinem mialem okazje zobaczyc i mimo wszystko walki bylo az nadto i bardzo dobre wrazenei Berlocq po sobie zostawil. Idzie lepszei tyle. Berlocq musi pracowac nad rankingiem, a ze na turniej trawiatae raczje go nie ciagnie. Poza tym tutaj jeszcze w pamieci tkwi ostatni mecz miedzy ta dwojka a bylo to podczas mega ogromnie zaicetego meczu Davis Cupu pomiedzy Argentyna i Brazylia, ktorzy gospodarze, czyli dryzna Argentyny lwdwo co wygrala 3-2. Wtedy Souza byl w mega formie i wygral w 5 setach z Berlocqiem i byl doslownie o wlos od pokania w decydujacym tie&#39;u tam Leonardo Mayera. Takich meczow sie nei zapomina. Berlocq jest lepszym tenisista o wiekszych umiejetnosciach, a Joao Souza predko tak dobrze grac nie bedzie, poniewaz Brazylijczyk to akurat jeden z tych zawodnikow, ktorzy maja problem z granie mna wysokim poziomie caly czas. Na mnie Berlocq zrobil dobre wrazenie ostatnio, wiec wezme ten kurs do kombinacji.
 
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Chyba będę rozkręcał tematy challengerowe i codziennie jeśli na to czas pozwoli będę pisał analizy do meczów.

Michail Kukushkin 1,61 Bet365 ZWROT Nedo~~ skreczował

Kazach zagrał bardzo dobry turniej na cegle w Prostejovie, pokonał tam Veslyego w dobrym stylu i myślę że ten turniej również może wygrać, Kukushkin od zawsze potrafił grać na cegle i słusznie jest w tym meczu faworytem, Nedovyesov to totalny gracz bez psychiki i silnej woli, jak mu nie idzie potrafi oddać mecz, nie rozumiem czemu kursy na Olka spadają, kogo on tutaj pokonał? Dwóch starych dziadków czyli Ribe który nawet nie jęknął w meczu z Andreozzim i zszedł z kortu aby nie zostać upokorzonym i starego dziadka RRH, niby mecz dwóch zawodników z tego samego kraju i nie powinno się grać takich spotkań, jednak Kukushkin to zawodnik o klase lepszy i jeśli poważnie traktuje ten mecz powinien rozjechać tak żałosnego zawodnika jakim jest Nedovesov, h2h na korzyść Michała więc ja z takiego kursu korzystam

Thiago Monteiro 1,44 Bet365✅✅
Brazylijczyk to odkrycie tego sezonu na ceglanych kortach, ogólnie juz dawno wpadł mi w oko, styl podobny do gry Nadala dużo gra spinów i kręci tymi rotacjami aż miło popatrzeć, wygrany challenger również we Francji i pokonanie Berlocqa czy wygrana z samym Almagro w tym sezonie mogą budzić podziw, co do jego rywala to moim zdaniem lepiej czuje sie na twardych nawierzchniach i tam pokazuje swój najlepszy tenis, w tym turnieju pokonał żałosnego Carballesa w tym sezonie no i pół amatora Eysserica, moim zdaniem mecz może być zacięty jednak lepszym zawodnikiem na tej nawierzchni jest Brazylijczyk który we Francji spędził już sporo czasu bo przybył tutaj długo przed kwalifikacjami French Open i został jeszcze na ten turniej a przed nim jeszcze mnóstwo meczów na cegle w tym roku bo turnieje na jego kontynencie będa grane przez dalszą część sezonu i myślę że to tylko kwestia czasu aż zagości do top 100 rankingu, kurs może nieduży ale słusznie Monteiro jest tutaj faworytem i ja stawiam na niego

Do tego bez analizy Yen Hsun Lu 1,20 Bet365✅✅ - typ do kombinacji rzecz jasna

Moment, moment bo chyba ominąłem najlepszy mecz tego dnia :
Gregoirre Barrere 2,02 Bet365✅✅
Nie wiem jakim cudem może być faworytem buków Tommy Paul, on praktycznie na mączce nie istnieje wygrał tutaj z dwoma amatorami, może jeszcze Lokoli coś grał dwa sezony temu ale teraz nie może powrócić do dobrej formy, Jankes nikogo znaczącego nie pokonał w tym sezonie na tej nawierzchni, Barrere zagrał świetny mecz z Goffinem na Rolandzie, zawodnik bardzo ciekawy potrafiący dużo szczególnie na hali, w tym turnieju rozjechał dwóch rodaków którzy tylko na cegle klepią turnieje i to gładko, jeśli Francuz ma choć trochę formy z French Open gdzie zagrał fenomenalnie z Goffinem powinien połknąć takiego ogórka jakim jest Tommy Paul na cegle, do tego gra u siebie publiczność będzie go motywować do zwycięstwa
 
Otrzymane punkty reputacji: +40
zelazny 183

zelazny

Użytkownik
Coppejans - Darcis 2 @1,44 ✅ ✅ ✅

Doświadczony Belg na ziemi od początku eliminacji RG rozkręcił się mocno. Co prawda w kwalifikacjach nie miał wymagających przeciwników, za to w pierwszej rundzie pokonał gładko Turka Ilhana w trzecim secie wygrywając do zera. W drugiej rundzie oddał oczywiście wyższość zwycięzcy French Open, mieszając w meczu Novakovi bardzo. Prawie dwu i półgodzinny pojedynek z pierwszą rakietą świata, przegrywając do 5. 3. i 4. Darcis mimo porażki na pewno poczuł się pewnie i nabrał wiatru w skrzydła, tak czoła zwycięzcy RG nie postawili ani Thiem, ani Berdych.

W Lyonie Darcis zagra trzeci mecz. Nie wydaje mi się, by jego rodak Coppejans mógł mu przszkodzić w triumfie, zważając na obecną formę Steva.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Paolo Lorenzi 1,36 Bet365✅✅✅
Lorenzi raczej pewniakiem w tym meczu, nie chce mi się rozpisywać ale pokonanie w dwóch setach będącego ostatnio w niezłej formie Gonzalo Lamy to jakiś wyznacznik, cierpliwość i spryt powinny być tutaj kluczem w pokonaniu Gianessiego którego oceniam na miernego tenisiste, Lorenzi o półkę wyzej niz Gianessi chociaz budzić podziw musi pokonanie przez Allessandro Eliasa Ymera ale ten tak w zasadzie może przegrać z każdym jak odwala mu na korcie danego dnia, Lorenzi pewnie tutaj zmierza po finał i raczej nie powinien mieć większych problemów z Gianesssim którego styl to ciągłe przebijanie, brak uderzenia kończącego i słaby serwis, Paolo jak już pisałem półka wyżej na cegle.
Bjorn Fratangelo 1,90 Bet365⛔⛔
Może Marius Copil to bardziej doświadczony gracz jednak wczoraj to bardziej Tobias Kamke przegrał mecz niż Marius Copil go wygrał, Bjorn w tym sezonie urwał seta nawet samemu Djokovicowi i myślę że na Rumuna który szybko konczy akcje i niezle gra przy sieci wystarczy, 1bh Copila powinien być kopalnią punktów przy wybieganiu Jankesa i bardzo solidnej i kątowej grze, jeśli Rumuna opusci serwis jak to miało miejsce w meczu z Kamke to nie będzie czego zbierać, wg mnie Jankes powinien to wygrać
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Thiago Monteiro 2,10 Bet365
Duze value w tym kursie, jak Monteiro będzie kręcił swoimi spinami to Darcis będzie miał cięzko ze swoim 1bh bedzie starał się spowalniać grę usypiać rywala i zmieniać tempo slajsami jednak Monteiro moim zdaniem to na tyle doswiadczony gracz aby przeciwstawić się takiemu stylowi gry przez Belga, w meczu z Jao Souzą Darcis uciekł z przed topora jednak styl gry Souzy to ciągłe przebijanie i usypianie rywala a Monteiro gra zupełnie inczej ofensywna gra kątowa, Darcis będzie miał ciężko w tym meczu, ogromne value warto skorzystać
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom