>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Tydzień 23: Nottingham -1, Arad, Furth, Prostejov, Caltanissetta

Status
Zamknięty.
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
Uważałbym na Bagnisa, dla mnie to kompletne drewno, nigdy więcej na niego nie zagram,bardzo słabo porusza się po korcie, wiele prostych błędów, jego gra opiera się głownie na przebijaniu i czekaniu na błąd rywala, zdecydowanie wyżej cenie Veica który ostatnio jest w formie gra bardziej agresywnie z czym Bagnis będzie miał straszne problemy,h2h dla Chorwata,i moim zdaniem on wyjdzie zwycięzko z tego pojedynku ????
Bagnis drewno ?? Na jakiej podstawie tak uważasz ?? Wg mnie wcale słabo po korcie się nie porusza a wiele prostych błędów popełnia jak już to VEIC, który ma bardzo kiepską psychę.
Nie wiem też na jakiej podstawie uważasz, że Veic jest w formie?? Kogo on wartościowego ostatnio pokonał ?? Ba, raz w tym roku wygrał więcej niż 2 mecze w jednym turnieju, więc sezon na pewno kiepski... Znacznie lepiej grał rok czy dwa lata temu niż w tym roku. Widziałem go na jednym z turniejów w Brazylii i grał fatalnie albo przynajmniej słabo.
Rok temu w tym turnieju wygrał nie kto inny niż Bagnis, więc na pewno dobrze mu się tutaj gra. Nie będę pisał o obronie punktów bo wiele ich do onrony nie ma ???? ale w dzisiejszym meczu powinien spokojnie dać sobie radę z będącym wg mnie pod kreską Veicem. Dokładam do dubelka De Bakkera, które solidnie się zaprezentował w pierwszej rundzie i w drugiej też powinien ograć klasę od siebie gorszego rywala
???? Antonio Veic - Facundo Bagnis dla Mecz (1.65) WYNIK 16 46 ✅
???? Thiemo De Bakker - Alessio Di Mauro dla Mecz (1.40) WYNIK 64 64 ✅
KURS: 2.31
Expekt
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Steve Johnson - Benjamin Becker @ 2.50⛔ Blisko było
bet365
Johnson świetnie pokazał się w 1 meczu , serwis wiadomo na bardzo wysokim poziomie i dość pewnie trzymał własne podanie . Zadzwiwił mnie trochę odbiorem , slice w jego wykonaniu nie wyglądał najgorzej , trzymał piłkę w korcie ile się da i przy nadarzającej się okazji atakował .
Becker wiadomo , swego czasu klasa na kortach trawiastych . Jednak najlepsze lata na pewno za nim . Oczywiście nie zapomniał jak się gra ale młode wilki naciskają i Niemiec nie wygrywa już tak łatwo jak kiedyś .
W 1 rundzie Becker pokonał Bachingera , nie było transmisji ale męczył się trochę . Pierwsze dwa sety to kolejno 62 i 74 % punktów wygranych po 1 serwisie , dopiero w 3 zagrał jak dawniej i miał 93 % .
Kurs bardzo fajny moim zdaniem bo Johnson nie jest bez szans .
De Schepper - Smyczek @ 1.53 ✅
bet365
Długo się zastanawiałem ale zdecydowałem się zaufać Francuzowi , w 1 rundzie nie zachwycił . Nie wykorzystywał prostych prezentów pod siatkę , które często dawał Williams , zwłaszcza w ważnych momentach czyli BP .
Serwis nie funkcjonował w 100% , tu jest miejsce na progres . Ale i tak 10 asów + 80 % nie wyglądało źle . Smyczek na trawie przegrywał z o wiele słabszymi zawodnikami niż Kenny , największe nazwisko z którym wygrał to chyba Istomin .
De Schepper nie odbiera za dobrze , jak nie uda mu się przełamać to jednak ma spory handicap w postaci serwisu i w TB jest faworytem .
Liczę że 1 mecz był rozgrzewkowy , że Francuz musiał poczuć trawkę a teraz zobaczymy go w lepszej formie .
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Matosević - Mannarino +3g @ 1.90 ✅ , Mannarino @ 2.65 ✅ 46 36
Oglądając wczorajsze spotkanie zauważyłem że Mannarino tak czy tak wiedział że pokona w niczym nadzwyczajnego Jamie Bakera więc grał przez całe spotkanie na pół gwizdka jedynie przy 76 54* i serwisie Brytyjczyka przygazował i zakończył spotkanie.
Chociaż Baker to nie jest zbytnio duży wymiar Mannarino chyba czekał na sezon trawiasty, gdzie jeszcze dwa lata temu odpadł w 2R z Federerem na Wimbledonie.
Francuz bardzo ładnie trzymał piłkę w korcie, grając przeważnie bardzo delikatnie lecz by tylko wprawić rywala w wahadło po czym nie przypominam sobie by Baker wygrał punkt.
Serwis na dobrym poziomie, bardzo mało pomyłek przy slajsach, granie prawo, lewo z rywalem czy przy siatce na plus, ogólne zaangażowanie i mała ilość UE daję nadzieje że Francuz będzie chciał się pokazać przecież jest w wieku Paire&#39;a, a gdzie jest teraz Benoit, a gdzie Adrian.
Marinko aktualnie bez błysku jakoś nie mógł wstrzelić się na twardych czy na mączce, teraz pokonał rodaka który jest słabym serwisantem czyli Sama Grotha.
Aussie lubi tą nawierzchnie czerpie z turniejów jak najwięcej, lecz jednak wyników nie ma i tutaj swoim stylem który robi się coraz bardziej chimeryczny i schematyczny na ruchliwego Francuza który widać chcę powalczyć może być ciężko.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
kubarks 5,4K

kubarks

Użytkownik
Andrej Martin (SVK) - Joao Sousa (POR) @ 1.55 bwin ✅
Mecz graczy z rocznika 1989. Długo się wahałem nad tym meczem, lecz postanowiłem zaufać Portugalczykowi który:
-przeszedł Q do Rolanda
-doszedł do 2 rundy tego turnieju
-w Furth odprawił z kwitkiem Facundo Arguello (170. ATP)

Dzisiaj dostaje Słowaka (168. ATP) który ostatnie turnieje ma niezbyt udane, i mam nadzieję, że na drugiej rundzie w Furth zakończy swój udział.
-Porażka z Ungurem w 1 rundzie Q do RG,
-w Rzymie 2 mecze i porażka z Del Bonisem,
-Ostrava - 1 runda z Haider-Mauerem

Sousa wybitnym graczem nie jest, ale przyszłość przed nim. Oby ten mecz zakończył się po mojej myśli.
 
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
Steve Johnson - Benjamin Becker @ 2.50
bet365
Johnson świetnie pokazał się w 1 meczu , serwis wiadomo na bardzo wysokim poziomie i dość pewnie trzymał własne podanie . Zadzwiwił mnie trochę odbiorem , slice w jego wykonaniu nie wyglądał najgorzej , trzymał piłkę w korcie ile się da i przy nadarzającej się okazji atakował .
Becker wiadomo , swego czasu klasa na kortach trawiastych . Jednak najlepsze lata na pewno za nim . Oczywiście nie zapomniał jak się gra ale młode wilki naciskają i Niemiec nie wygrywa już tak łatwo jak kiedyś .
W 1 rundzie Becker pokonał Bachingera , nie było transmisji ale męczył się trochę . Pierwsze dwa sety to kolejno 62 i 74 % punktów wygranych po 1 serwisie , dopiero w 3 zagrał jak dawniej i miał 93 % .
Kurs bardzo fajny moim zdaniem bo Johnson nie jest bez szans .
Może i faktycznie Johnson nie jest bez szans, ale wg mnie serwis na trawiastych kortach nie jest już takim znaczącym czynnikiem, żeby stawiać na danego zawodnika. Steve zdecydowanie preferuje szybsze korty, bazując swój tenis właśnie na całkiem dobrym serwisie i kończącym uderzeniu. NA trawie te atuty tracą nieco na wartości i wg mnie w tym meczu Becker powinien sobie spokojnie poradzić. Rok temu wygrał ten turniej i na pewno będzie starał się i w tym roku pokazać dobrą dyspozycję. Becker się może i męczył z Bachingerem, ale przecież ostatnio Bachinger gra całkiem dobrze, więc nic dziwnego, że mecz był wyrównany...
Steve natomiast pokonał w pierwszej rundzie chimerycznego Authoma, który po statach widać sam ten mecz przegrał (7 DF, 2nd Serve Points Won 22% (6 of 27)).
Do dubelka dokładam Brydana, który wczoraj ładnie rozprawił się z Amritrajem. Szanse jego w meczu z Evansem oceniam na dość wyrównane (a nawet na korzyśćBrydana), więc kurs wystawiony na WIN Kleina wg mnie lekkie VALUE. Evans pokonał w pierwszej rundzie Harrisona, który odwalił niezły wałek i przegrał na własne życzenie ten mecz...

???? Steve Johnson - Benjamin Becker dla Mecz (1.55) WYNIK 67 63 26 ✅
???? Daniel Evans - Brydan Klein dla Mecz (2.40) WYNIK 62 62 ???? ⛔
KURS: 3.72
Stawka: 50 | Do wygrania: 136 PLN
Expekt
 
A 22

anty87

Użytkownik
malo czasu na pisanie
ale mecze na dzis bardzo proste
Sela - Reynolds 1 @1.5
zyd jest lepszym zaw na trawie ma wiecej atutow
Berrer - Young 1 @1.8
niemiecki drwal samym serwisem bije na glowe rywala do tego dochodzi niezla gra pod siatka i dobre rozrzucenie amerykanin czesto przechodzi kolo meczu i ma ciezkie wejscia w szybka gre
Knittel - Kriche 1 @1.6
niemiec u siebie powinien ogarnac wieksze dosiwadczenie do tego grali niedawno razem w brazyli i bylo 2-0 dla niemca
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Knittel - Kriche 1 @1.6
niemiec u siebie powinien ogarnac wieksze dosiwadczenie do tego grali niedawno razem w brazyli i bylo 2-0 dla niemca
Moze jakies szczegoly? Bo moje dane pokazuja ze grali tylko w 2010 roku i było 2-1 dla Niemca. Jesli piszesz takie cos to publikuj konkretne wyniki.
Copil - Melzer 1 1.60 3/10✅
Nie wiem czemu idzie w gore na Copila. Marius gra u siebie, a Gerard to totalny worek. Cos tampogrywa miedzy itf a challkami, bez wyrozniajacych wynikow. Karlovic i DelBonis to jedyne dobre wyniki w tym roku. Nawet tych marnych itf-ow nie wygrywa. A takie chlopaki go ogrywali w tym roku: Saez, Kekez, Bellotti, Fratangelo itd. Copil ma jakies dziwne zrywy, u siebie powinien powalczyc i dzieki pkt. budowac ranking. Chyba, ze bedzie robic to co w Bordeaux przed RG. No to bedzie zabawa w fixy i dobre kursy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
artorrotorro 1,1K

artorrotorro

Użytkownik
???? Gonzalez/Lipsky- Skupski/Skupski @1.66 (4:6 2:6)
Jednak tym razem mecz olali i puścili dalej parę gospodarzy. Szkoda.

A ja znowu zagram w stronę rozstawionej z nr 1 pary Gonzalez/Lipsky. Wczoraj, co mnie bardzo zdziwiło, straszne męczarnie i wygrana 2:1. Dzisiaj grają z parą gospodarzy, która właśnie w Nottingham rozegrała wspólnie swój 1 mecz, wygrany zresztą 2:0. Znowu istnieje możliwość, że mogą odpuścić ten mecz, ale z racji tego że na kortach Rolanda Garrosa odpadli w 1 rundzie śmiem twierdzić, że w sezonie na kortach trawiastych będą chcieli się pokazać z lepszej strony i nie będzie odpuszczania meczy.
Dodatkowo w dublu gram, już bez analizy:
???? Meffert/Oswald - Motti/Volante @1.36
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Tenis Challenger Furth, 6.06 14:30
Knittel - Kirche
typ: -1.5 seta Knittel
2.45
Tobet
Analiza
Dzis w drugiej rundzie turnieju challengerowego w Furth dojdzie do spotkania reprezentanta gospodarzy, Knittela z Brazylijczykiem, Leonardem Kirche. W moim odczuciu zdecydowanym faworytem spotkania wydaje sie byc Niemiec. Obaj panowie spotkali sie jak do tej pory raz, na kortach ziemnych, w Brazylii, wtedy gora byl Knittel, dzis bedzie podobnie. Kirche to w ostatnim czasie bardziej ITFowiec, niz challengerowiec. Widac, ze u z Brazylijczyka z forma nie jest najlepiej. Na poziomie challengerow bowiem odpada najczesciej w pierwszych spotkaniach. Tak bylo w kwietniu i w maju, u siebie w czterech turniejach, Jaziri, Monteiro, Andreozzi, Elias, to jego pogromcy, z zadnym nie udalo sie wygrac nawet seta. Nie powiodlo sie rowniez w Paryzu, porazka w I rundzie kwalifikacji z Herbertem. Tu w pierwszej rundzie ogral anonimowego Niemca, Kerna, choc nie bez problemow. Knittel w ostatnim czasie duzo lepiej, był w polfinale challengera w Turcji. Trzeba przyznac, ze nie rozpieszcza go losowanie, ale z Aguilarem potrafil powalczyc, podobnie było z Ungurem. Forma, wlasna publicznosc i chyba umiejetnosci przewazaja dzis za Niemcem, dlatego typ w jego kierunku.
 
A 6,6K

alex.bp

Użytkownik
Na dziś dubelek z Prostejova. Ramosa nie trzeba przedstawiać, jeśli mu się zechce to zapewne wygra ten turniej, tutaj różnica klasy i nie ma co się więcej nad tym meczem rozwodzić. W 2 spotkaniu Hajka z Gabashvilim stawiam na Czecha. Gra on u siebie, więc wypadałoby się pokazać, z resztą żeby miał odpaść to oddałby mecz swojemu rodakowi we wtorek. Rosjanin jak każdy wie, dostał wczorajszy mecz w prezencie od Mayera. Niemiec w żenujących okolicznościach oddawał mu wczoraj gemy, mógł spokojnie wygrać 2 seta, ale to jak usilnie próbował oddać swoje gemy serwisowe aż szczypało w oczy. Kurs zapewne tak wysoki na Czecha właśnie przez wczorajszy mecz. Jak dla mnie pewne zwycięstwo gospodarza.
A. Ramos - P. Gojowczyk 1 1.18⛔
J. Hajek - T. Gabashvili 1 1.5 ⛔
ako 1.77 Bet365
e: te challengery na clayu w tym tygodniu to kupa śmiechu, radzę odpuścić granie tych śmiesznych turniejów, chyba, że ktoś chce wyrzucać kasę w błoto, to co odwalił dziś Ramos to czysta kpina, dla mnie ten koleś to zero, nie powinno się tolerować takich ludzi w sporcie, jawnie oddany mecz, masa bp w 3 secie oczywiście wszystkie przegrane i raptem szybka przegrana swojego serwisu i może jechać do domu na odpoczynek, żenada
 
mbmartin 84

mbmartin

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis CHALLENGER - SINGIEL: Prościejów (Czechy), ziemna godz. 14:15
Gabashvili T. (Rus) - Hajek J. (Cze)
Typ: Gabashvili
Kurs 2.80
Bukmacher: Betclic
Wczoraj Rosjanin odprawił 2-0 rozstawioną jedynkę turnieju Floriana Mayera ,w bardzo łatwy sposób , chociaż w drugim secie przegrywał różnicą trzech gemów. Hajek mnie ostatnio nie zachwyca, mimo tego ,że będzie grał na własnych kortach to według mnie nie jest zdecydowanym faworytem ,a co bądź jakimkolwiek tenisistą ,który mógłby osiągnąć lepszy sukces niż ćwierćfinał tego turnieju. Po drodze przeszedł Minara w pierwszej rundzie ,a w drugiej już mial spore problemy z mało znanym Dzumhurem , z którym to wygrał 2-1 , po decydującym trzecim secie w Tajbreku , który wygrał. Gabashvili zaś w pierwszej rundzie miał kwalifikanta Słowaka Mecira , którego gładko odprawił 2-0 , w drugiej rundzie padło na Florania Mayera , rozstawionego jak już wcześniej pisałem z jedynką, według mnie to on był głównym pretendentem do zwycięstwa w tym turnieju ,ale jak ,że już odpadł także zdolny ,ale niezbyt bardzo doceniany Rosjanin , który widać wraca do swojej lepszej formy ,ale teraz z tego co widzę gra głównie w chalengerach i w tych szuka punktów rankingowych ,a przede wszystkim nagród pieniężnych , myślę ,że rywal jest spokojnie do przejścia. Kurs satysfakcjonujący. Polecam.
 
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis CHALLENGER - SINGIEL: Prościejów (Czechy), ziemna godz. 14:15
Gabashvili T. (Rus) - Hajek J. (Cze)
Typ: Gabashvili
Kurs 2.80
Bukmacher: Betclic
Wczoraj Rosjanin odprawił 2-0 rozstawioną jedynkę turnieju Floriana Mayera ,w bardzo łatwy sposób , chociaż w drugim secie przegrywał różnicą trzech gemów. Hajek mnie ostatnio nie zachwyca, mimo tego ,że będzie grał na własnych kortach to według mnie nie jest zdecydowanym faworytem ,a co bądź jakimkolwiek tenisistą ,który mógłby osiągnąć lepszy sukces niż ćwierćfinał tego turnieju. Po drodze przeszedł Minara w pierwszej rundzie ,a w drugiej już mial spore problemy z mało znanym Dzumhurem , z którym to wygrał 2-1 , po decydującym trzecim secie w Tajbreku , który wygrał. Gabashvili zaś w pierwszej rundzie miał kwalifikanta Słowaka Mecira , którego gładko odprawił 2-0 , w drugiej rundzie padło na Florania Mayera , rozstawionego jak już wcześniej pisałem z jedynką, według mnie to on był głównym pretendentem do zwycięstwa w tym turnieju ,ale jak ,że już odpadł także zdolny ,ale niezbyt bardzo doceniany Rosjanin , który widać wraca do swojej lepszej formy ,ale teraz z tego co widzę gra głównie w chalengerach i w tych szuka punktów rankingowych ,a przede wszystkim nagród pieniężnych , myślę ,że rywal jest spokojnie do przejścia. Kurs satysfakcjonujący. Polecam.
Oj chyba kolega nie prześledził historii tego turnieju ???? Rok temu Hajek był w finale tutaj przegrywając w trzecim secie w TIE BREAKU z Florkiem Mayerem, więc jak najabrdziej stać do na dojście do QF i w tym roku... A jeżeli chodzi o Gabashvilego, to wczoraj bardziej Mayer przegrał mecz niż Gabashvili go wygrał, więc nie do końca zgadzam się z powyższą analizą... Hajek po walce ale powinien to wygrać, ja opuszczam ten mecz.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Groth nie jest serwisantem ? :wowsdf:
SOrry ze tak pozno ale nie mialem sil w nocy pisac jak stawiałem

Knittel @ 1,6 tobet zwrot

Lubie stawiać przeciwko Kirche poniewaz jest słabym zawodnikiem, ciezko sie porusza, marna defensywa, nieregularny i te jego baloniki, w dodatku ten sezon zaczął mizernie. Knittel u siebie, grać ofensywnie potrafi, zawsze się do meczów przykłada, jak już odpadał to z mocnymi nazwiskami.

W grze jeszcze były Bakker i Jaziri

Hajka bym odpuscil po takim kursie, podkreslal ze jest bardzo zmeczony i nie musi znowu wygrywac, a Gaba to bardzo ciezki zawodnik i kazda wymiana bedzie bardzo długa
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Panowie i Panie...
Powtórzę swoje pytanie po dzisiejszym nie wiem jakby to okreslić...meczu pokazowym ? treningu ? &quot;Vamosa Alberta Ramosa&quot;. Z góry uprzedzam nie straciłem na nim fortuny - nauczony doświadczeniem tym co się wyprawia w challach delikatnie go pyknąłem po 1wszym przegranym secie. Piszę to, ażeby nie było, że płaczę. Nie o to chodzi.
Ponawiam pytanie jaki jest sens przyjeżdżania na te turnieje &quot;challowe&quot; tych lepszych grajków z ATP, którzy EWIDENTNIE czarno na białym puszczają te spotkania ? Nie wiem czy zrobił to dla kasy - nie twierdzę tego - czy zrobił to, żeby sobie pojechać do domu bo mu się nie chciało, ale czy ktoś z ludzi odpowiedzialnych za tenis nie widzi co się dzieje ? To po prostu jest kpina z kibiców, organizatorów, grających w bukmacherkę i chyba z przeciwnika również...Czy oni Ci lepsi dostają jakąś kasę za przyjazd na te turnieje niższej rangi ? Bo jeśli tak to jeszcze to jakoś rozumiem, ale od razu na miejscu organizatorów palnąłbym sobie w łeb za zaproszenie takich partaczy jak Mayer, Nieminen czy Ramos. Słowo partaczy odnosi się do ich &quot;występów&quot; w challangerach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
waclaw-65884 360

waclaw-65884

Użytkownik
W tenisie idą wały na lewo i prawo i chyba nikt nic z tym nie będzie robił. Wszystkim jest wesoło bo hajs się kręci . Przez cały rok mamy wały w kwalifikacjach do turniejów ATP. Jak zawodnik z 1 wie , że i tak się dostatnie bo ktoś zrezygnował to niemal pewne, że w kwalach puści rywala - nie normalne. W okolicach wielkich szlemów lub tuż po, to już total jazda. Najlepszy przykład to Brands przed RG - cyrk jaki odwalił z Hajkiem i to u siebie ...
Żeby ten bazar ogarnąć , to szefostwo ATP samo musiałoby walnąć się po kieszeni a po co ? Przecież to tylko sport, i przecież zawodnik może mieć słabszy dzień ... Ogólnie tenis to idealny sport to kręcenia wałów. Grasz w secie 4 gemy super, przy jednym jakieś 2-3 EU i secik przegrany. Pretensji nikt nie ma, bo ogólnie cały mecz dobry, tylko 2 gemy słabsze no ale cóż, porażka ...
Ogólnie, to powinni skasować z połowe turów , żeby te grajki miały o co grać. Kasa wylewa się na lewo i prawo i oni sami sobie oceniają, gdzie im się chce a gdzie nie .
 
A 6,6K

alex.bp

Użytkownik
W pełni się zgadzam z kolegą wyżej. Mayer i Nieminen ewidentnie nie chcieli grać w tym tygodniu i odpuścili pierwsze mecze, normalka, tylko po co Ramos przechodził 2 rundy, żeby oddać mecz? Dla nie poznaki? Bez sensu jest w ogóle zgłaszanie się graczy ATP do takich turniejów. Nottingham można zrozumieć, bo to jest przetarcie przed sezonem trawiastym, ale to, co się dzieje na kortach ziemnych w tym tygodniu to jest naprawdę kpina. Na szczęście już decydująca faza i chyba takich wałów już nie powinniśmy oglądać...
 
dx2 225,5K

dx2

Użytkownik
Vesely-Gojowczyk 1 @1.4
Gojowczyk dobrze wyglada, ale Vesely zawodnik z perspektywami, po dobrym French Open gra w duzymy challengerze w Czechach, wiec uwazam, ze wyjdzie z tego spotkania zwycioesko, tym bardziej, ze ogral juz dwoch niezlych graczy.
Haider M.-Kirche 1 @1.3
Austriak tez w zwyzka formy ostatnio. Haider byl kiedys w finale turnieju ATP w Wiedniu, ale jego mocna strona kort ceglane. Udalo sie Austruakowi zakwalifikowac do French Open w tym roku. Osoba Brazylijczyka Kirche jest zaskoczeniem na tym etapie w Europie i stad stawiam na Haidera M.
 
waclaw-65884 360

waclaw-65884

Użytkownik
Biorąc pod uwagę różnie aspekty widzę czeski finał u gospodarzy :
Vesely - Gojowczyk 1 1,45 (fortuna)✅
Stepanek - Gaba 1 1,45 ( fortuna )✅
Gojowczyka to już dawno tutaj powinno nie być. Dostał dwa prezenty, a ogólnie nie prezentował się ostatnio dobrze. Vesely ten sezon na cegle wiadomo jaki, a tutaj przeszedł dwa ciężkie mecze.
Stepankowi zależy na dobrym wyniku tutaj. Ogólnie lubi ten turniej, często półfinały lub finał. Jak miał polecieć to z Montanesem. Gaba dużo mniej regularny i Stepanek powinien spokojnie wygrać.
Z tej pary, pewniejszy moim zdaniem Stepanek. Turniej tak się ułożył, że powinien go wygrać Stepanek.
 
C 3

cammel

Użytkownik
Hmm... odnośnie Stepanka to bylbym troche sceptyczny. Jest to gracz ktory takze niezle radzi sobie na trawie, a ze niedlugo ma byc turniej na trawie wiec moze sobie odpuscic. Skoro Mayer odpadl z Gaba to istnieje prawdopodobienstwo, ze i Radek sobie odpusci. W sumie polfinal osiagnal i mozna sie szykowac do kolejnego turnieju. Przeczuwam 3 sety, ale dla kogo to sie dowiemy po meczu ;)
No ale zycze szczescia co do Twojego typu ;)
 
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
Hmm... odnośnie Stepanka to bylbym troche sceptyczny. Jest to gracz ktory takze niezle radzi sobie na trawie, a ze niedlugo ma byc turniej na trawie wiec moze sobie odpuscic. Skoro Mayer odpadl z Gaba to istnieje prawdopodobienstwo, ze i Radek sobie odpusci. W sumie polfinal osiagnal i mozna sie szykowac do kolejnego turnieju. Przeczuwam 3 sety, ale dla kogo to sie dowiemy po meczu ;)
No ale zycze szczescia co do Twojego typu ;)
???? Teimuraz Gabashvili - Radek Stepanek dla Mecz (1.50) WYNIK 57 76 57 ✅
???? Dominik Meffert - Dusan Lajovic dla Mecz (1.55) WYNIK 36 46 ✅
???? Peter Gojowczyk - Jiri Vesely dla Mecz (1.40) WYNIK 26 75 26 ✅
KURS: 3.26
Expekt
Oj Radek grając u Siebie nie oduści, to nie ten typ zawodnika... Jakby miał przegrać i &quot;odpuścić&quot; to zrobiłby to wcześniej a nie w półfinale jak już ???? Wczoraj dosyć gładko Radek pokonał faworyzowanego Montanesa, który przecież ostatnio osiągał dobre wyniki, więc na pewno Stepankowi zależy na wygranu tego turnieju. Z Hiszpanem zagrał dobre spotkanie i bardzo solidnie trzymał swoje podanie (1st Serve Points Won 82% (27 of 33)). Skoro z Montanesem udało mu się osiągnąć aż 11 break pointów to na pewno z Gabashvilim też będzie miał swoje szanse...
Oglądałem wcześniejsze spotkania VESELEGO i nie mogę się zadziwić nad tym zawodnikiem, talent spory ale też trochę jeszcze psycha nie do końca silna i jak ma swoje podanie przy stanie np 5:3 (czyli serwuje żeby wygrać seta) to nie zawsze jeszcze wytrzymuje. Na pewno jednak bardzo ambitnie walczy i mimo ciężkiego meczu z Sockiem i wczoraj z Rosołem pokazał charakter. Peter, który bardziej dzięki postawom swoich przeciwników jest tu gdzie jest, w żaden sposób nie powinien mu zagrozić.
Dokładam też Dusana, który prezentuje ostatnio bardzo dobrą formę, a bilans tego roku na CLAY robi wrażenie (Qualies &amp; CH 20-6). Meffert raczej lepsze lata ma za sobą i na tle młodego, ambitnego wilczka nie powinien wiele ugrać.

EDIT:
Znowu Vesely w drugim secie nie wytrzymał, bo powinno się skończyć 62 64, ale przy stanie 5:4 w drugim secie i swoim serwisie dał się odłamać, a później przegrał drugiego seta... Trzeci set jednak gładko...
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom