>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Tydzień 24: Monza, Nottingham-2, Kosice

Status
Zamknięty.
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Monza

Location: Monza, Italy
Surface: Outdoor Clay
Prize Money: €64,000 +H
Tournament website: http://www.circolotennismonza.net/
Main draw singles: http://www.atpworldtour.com/posting/2012/2208/mds.pdf


Nottingham-2

Location: Nottingham, Great Britain
Surface: Outdoor Grass
Prize Money: €64,000
Tournament website: http://www.lta.org.uk/fans-major-events/Nottingham-Festival-of-Tennis/AEGON-Nottingham-Challenge/
Main draw singles: http://www.atpworldtour.com/posting/2012/6286/mds.pdf


Kosice

Location: Kosice, Slovak Republic
Surface: Outdoor Clay
Prize Money: €30,000 +H
Tournament website: http://www.facebook.com/pages/Košice-Open/131513916968736
Main draw singles: http://www.atpworldtour.com/posting/2012/853/mds.pdf
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Golubev, A - Starace, P 1,32✅

Kavcic, B - Pashanski, B 1,25✅

1,65


Sezon trawiasty ruszył pełną parą, ale to nie dotyczy tych panów. Oni okopani na cegle całe życie ???? Starace oraz Kavcic to jak dla mnie poziom ATP, Słoweniec jest obecnie w świetnej formie, wygrał w zeszłym tygodniu turniej challangerowy. Obecnie przeciwniczy dużo słabsi. Golubeva niby zawsze trzeba się obawiać, ale Starace to dużo lepszy i doświadczony gracz. Ma tylko nadzieje, że chce trochę pograć w tych imprezach mnniejszego kalibru....
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
Golubev, A - Starace, P 1,32
Kavcic, B - Pashanski, B 1,25
1,65

Sezon rawiasty ruszył pełną parą, ale to nie dotyczy tych panów. Oni okopani na cegle całe życie ???? Starace oraz Kavcic to jak dla mnie poziom ATP, Słowak jest obecnie w świetnej formie, wygrał w zeszłym tygodniu turniej ATP. Obecnie przeciwniczy dużo słabsi. Golubeva niby zawsze trzeba się obawiać, ale Starace to dużo lepszy i doświadczony gracz. Ma tylko nadzieje, że chce trochę pograć w tych imprezach mnniejszego kalibru....
chyba najgorsza analiza jaką napisałeś w tym dziale Widzu.
Po pierwsze - jeżeli mówisz o Kavciciu to SŁOWENIEC, a nie Słowak, taka mała, acz znacząca różnica.
Kolejna sprawa, nie wiem skąd wytrzasnąłeś jakiś wygrany przez niego turniej ATP, bo on wygrał CHALLENGER w Furth w zeszłym tygodniu, więc ..
więc oceń sam co ześ tu powypisywał ;)
Z graczami typu Starace radziłbym uważać w challengerach - ja w poprzednim tygodniu przejechałem się na Kukushkinie, Falli czy Volandrim. Dobre jajca potrafią odwalać atpowcy w turniejach niższej rangi..
 
W 108

wolnosc-slowa

Użytkownik
Beck-Janowicz 2 (1,85)

Mysle ze Jurek jest w dobrej formie,ogladalem go ostatnio kilka razy i takze wczorajszy mecz ,gdzie 1szy serwis srednio mu wchodzil to bez problemu ogral RDV ,jesli chodzi o słowaka to niby lubi trawe,natomiast bardzo slabo ostatnio serwuje i tu widze szanse dla Jurka,stawiam na wygrana polaka,ma takze szanse zajsc daleko w tym turnieju.

Z graczami typu Starace radziłbym uważać w challengerach - ja w poprzednim tygodniu przejechałem się na Kukushkinie, Falli czy Volandrim. Dobre jajca potrafią odwalać atpowcy w turniejach niższej rangi..
tak tylko ze Starace gra u siebie na podworku,a zeszlotygodniowy prostejov to byl jakis cyrk,ja nie wiem po co po RG jada na taki turniej Atp-owcy. poza tym ta maczka tez jakas wolna byla,w kazdym meczu po 10 przelaman. wiec nie ma co porownywac. Golubev to chyba ten typ zawodnika ktory wszedl za mlodu do czolowki i potem osiadl na laurach i psychika nie pozwala mu sie odbudowac....

Golubev, A - Starace, P 1,32

Kavcic, B - Pashanski, B 1,25

1,65


Sezon rawiasty ruszył pełną parą, ale to nie dotyczy tych panów. Oni okopani na cegle całe życie ???? Starace oraz Kavcic to jak dla mnie poziom ATP, Słoweniec jest obecnie w świetnej formie, wygrał w zeszłym tygodniu turniej ATP. Obecnie przeciwniczy dużo słabsi. Golubeva niby zawsze trzeba się obawiać, ale Starace to dużo lepszy i doświadczony gracz. Ma tylko nadzieje, że chce trochę pograć w tych imprezach mnniejszego kalibru....

Ze Słoweńcem( słowakiem :p ) bym uwazal,bo kto wygrywa 2 turnieje z rzedu ?? przychodzi zmeczenie,tym bardziej ze nie wygral turnieju na jednej nodze a Boris byl kilka lat temu w 100 i potrafi dobrze serwowac,jak bedzie serwowal rowno widze szanse dla niego....
 
C 334

copper

Użytkownik
W Prostejovie co roku są wałki, więc jak cos chcecie tam grać to tylko na wybuchy. To powtarza się co roku. Z Chalengerów najpewniejszy na dziś wydaje się Słoweniec Bedene. To w zasadzie typ Blaise ale podpisuje się pod nim. Przyznam szczerze że nie widziałem nigdy jego rywala Arnau Brugues-Davi, jest dla mnie całkiem anonimowy chociaż większośc graczy poziomu chalengerów widziałem wielokrotnie. Mogę się jedynie opierać na statystykach. Ograł ostatnio Greula, Polanskiego i powalczył ze Stahovskym więc cos potrafi ale myślę że na solidnego Bedene będzie to za mało.

Bedene 1,45
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
warto napisać, że mimo iż Brugues to Hiszpan to wcale mączka nie jest jego ulubioną nawierzchnią i gra na niej dosyć przeciętnie. Bedene z kolei to typowy claycourter, na innych nawierzchniach właściwie nie gra. Zaliczył wpadkę w kwalach RG, ale tam nie pasowała mu do końca ta mączka. Kurs jest naprawdę bardzo dobry.
 
W 108

wolnosc-slowa

Użytkownik
W Prostejovie co roku są wałki, więc jak cos chcecie tam grać to tylko na wybuchy. To powtarza się co roku. Z Chalengerów najpewniejszy na dziś wydaje się Słoweniec Bedene. To w zasadzie typ Blaise ale podpisuje się pod nim. Przyznam szczerze że nie widziałem nigdy jego rywala Arnau Brugues-Davi, jest dla mnie całkiem anonimowy chociaż większośc graczy poziomu chalengerów widziałem wielokrotnie. Mogę się jedynie opierać na statystykach. Ograł ostatnio Greula, Polanskiego i powalczył ze Stahovskym więc cos potrafi ale myślę że na solidnego Bedene będzie to za mało.

Bedene 1,45
hmm,jesli chodzi o te wały mogłes to napisac przed turniejem ???? bo zagrałem na Verdasco w czasie 3 seta przy kursie 2,00. Ale teraz bede wiedzial na nast lata.Z drugiej strony co taki tenisista moze kombinowac?? zaklady maja ograniczoną stawke a na biede on chyba nie narzeka. Bardziej tutaj sie sklania przeskok poziomow z Grand slam na taki turniej i jest olewka,brak checi.
 
dingsaller 1K

dingsaller

Użytkownik
hmm,jesli chodzi o te wały mogłes to napisac przed turniejem ???? bo zagrałem na Verdasco w czasie 3 seta przy kursie 2,00. Ale teraz bede wiedzial na nast lata.Z drugiej strony co taki tenisista moze kombinowac?? zaklady maja ograniczoną stawke a na biede on chyba nie narzeka. Bardziej tutaj sie sklania przeskok poziomow z Grand slam na taki turniej i jest olewka,brak checi.
porażka verdasco to żaden wałek. Tak samo mecz Volandriego.

christopher48 // Widziałeś oba te mecze (Verdasco-Semjan, Volandri-Capkovic) z zeszłotygodniowego Prostejova, że możesz stwierdzić, że odbyły się one w czysto sportowej rywalizacji? Pytam po prostu z czystej ciekawości, bo ja tych meczów nie widziałem. Pozdrawiam.
Tak, widziałem oba mecze.
 
W 108

wolnosc-slowa

Użytkownik
Kavcic-Veic 2 1,75 bwin
Czas juz zakonczyc turniej i przeniesc sie na wyspy na trawe,zapewne Sobie mowi sloweniec ;) Ogladalem Dwa mecze tych panow w tym roku i wyjatkowo Veic nie lezy słoweńcowi,poza tym wczoraj sie meczyl niemilosiernie z Boris-em P. gdyby ten mial wiecej sily to by wygral,ale zabraklo pary. 2 turnieje z rzedu nie gra sie latwo,a piatek to zawsze taki dzien gdzie odczywa sie zmeczenie. Veic gra tutaj dobry tenis wiec stawiam na jego wygrana.
 
W 108

wolnosc-slowa

Użytkownik
porażka verdasco to żaden wałek. Tak samo mecz Volandriego.


christopher48 // Widziałeś oba te mecze (Verdasco-Semjan, Volandri-Capkovic) z zeszłotygodniowego Prostejova, że możesz stwierdzić, że odbyły się one w czysto sportowej rywalizacji? Pytam po prostu z czystej ciekawości, bo ja tych meczów nie widziałem. Pozdrawiam.

Tak, widziałem oba mecze.
a niby skad Ty to wiesz ze zaden wałek??
Verdasco stracil serwis z 8 razy chyba,a semjan jest na miejscu 1100 . a przebijal pilke jakby gral z widzem po meczu,zeby tylko przeciwnik nie zepsul.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom