>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Tydzień 27: Braunschweig, Winnetka, Todi

Status
Zamknięty.
techn9cian 687

techn9cian

Użytkownik
i Krajcek 1,33
Krajicek co zagrał to żałość. Wyglądał tak, jakby mu się nie za bardzo chciało. Serwował żałośnie, a jego podwójny błąd przy break poincie to było apogeum spotkania ????
Przynajmniej teraz widzę, że nie tylko ja uwaliłem na tym meczu.

Dzisiaj do pogrania został już tylko Kavcic i Vanni, a na jutro celuje w Montanesa i Martina, oraz debel Zeballos/Duran. Napisze coś więcej, jak tylko pojawią się kursy na te spotkania.
 
J 1,3K

jasper

Użytkownik
Krajicek co zagrał to żałość. Wyglądał tak, jakby mu się nie za bardzo chciało. Serwował żałośnie, a jego podwójny błąd przy break poincie to było apogeum spotkania ????
Przynajmniej teraz widzę, że nie tylko ja uwaliłem na tym meczu.

Dzisiaj do pogrania został już tylko Kavcic i Vanni, a na jutro celuje w Montanesa i Martina, oraz debel Zeballos/Duran. Napisze coś więcej, jak tylko pojawią się kursy na te spotkania.
Wystarczyło zobaczyć statystyki albo chociaż przebieg wczorajszego spotkania. Całe spotkanie na żałosnym poziomie z Crepaldim na hali(!). Dużo oddanych break point&#39;ów i głównie bronienie własnych gemów asami serwisowymi.
 
canabis 2,5K

canabis

Użytkownik
Dancevic F. - Harrison R.
Dancevic win
@2,00
Bet365


HMMMM, ciężki mecz dla mnie 50/50....
Starszy grajek mianowicie Frank najlepsze lata ma za sobą, ostatnio tendencja z jego wynikami, jest pozytywna zaczyna piąć się w górę, pewno że już nie bd tak db jak kiedyś chociaż życzę mu jak najlepiej. Ale jestem realistą...
Ryan Harrison młody Amerykanin grający przeciętnym lekko nie naoliwionym praworęcznym oburęczny backhandem powinien mieć kłopoty ze swoim starszym rywalem.
Oglądałem rok temu parę meczy Amerykanina w tym 2 niedawno, no i co muszę powiedzieć że kiedyś może coś z niego być ale na razie jest za młody i brakuje mu czasem jakiś spektakularnych zagrań gra prosto co nie znaczy źle ale zbyt klarownie, jego grę łatwo rozgrysc ...
Myślę że stary kot Dancevic pokaże miejsce w szeregu a przy okazji pokaże parę fajnych zagrań.
Osobiście nie polecam grania tego spotkania ale fajna sprawa obejrzeć to spotkanie szczególnie Franka ????
 
galgan23 521

galgan23

Użytkownik
Dancevic - Harrison
CHALLENGER - SINGIEL: Winnetka (USA), twarda - 1/8-finału
08.07.2015 22:00
over 21.5 @ 1.80 Bet365 ✅ 38 gemów ???? 7-6 5-7 6-7

W mojej opinii zdecydowanie za niska linia. Szykuje się nam bardzo wyrównany mecz, obaj zawodnicy zagrali naprawdę solidnie w pierwszych rundach, byli faworytami i gładko rozprawili się ze swoimi rywalami odpowiednio Kanadyjczyk 6-3 6-2 i młodszy Harrison 6-4 6-4. Myślałem, że Kozlov bardziej postawi się swojemu rywalowi i szukałem wygranej underdoga w jego starciu, oglądałem jednak sporą część tego spotkania i momentami Harrison prezentował się naprawdę dobrze. W drugim secie dał się przełamać na 2-4*, ale szybko odzyskał rytm gry i dzięki wygraniu 4 gemów z rzędu szybko zapewnił sobie udział w następnej rundzie. Linia może być spokojnie przekroczona w przypadku dwóch zaciętych gemów, a i mamy spore szanse na trzysetówkę w tym spotkaniu.

Meister/McDonald - Jones/Kuznetsov
CHALLENGER - DEBEL: Winnetka (USA), twarda - 1/8-finału
09.07.2015 01:00
Jones/Kuznetsov @ 1.83 Bwin (@ 1.79 bet-at-home) ⛔ 6-7 6-1 10-5

Zdziwiło mnie trochę, że niektórzy bukmacherzy wystawili porównywalne kursy na obie strony w tym starciu, według mnie powinniśmy rozpatrywać parę amerykańsko-australijską jako delikatnych faworytów. Wczoraj miałem typ na Kuznetsova i niestety w najważniejszych momentach zawodził, w tiebreaku po prowadzeniu 3-0 przegrał 6 punktów pod rząd, sporo niewykorzystanych BP, chociażby w ostatnim (jak się okazało) gemie meczu zmarnował ich 4. Jestem jednak pewien, że jeżeli złapie odpowiedni rytm gry to jest w stanie grać na wysokim poziomie, odpadł z turnieju singla i na pewno jest zmotywowany by zajść gdzieś ze swoim kolegą w deblu. Jego partner - Greg Jones to doświadczony deblista i po powrocie na pewno zależy mu na dobrym wyniku w tym turnieju. Przeciwko nim staje para McDonald/Meister. 20-letni Mackenzie McDonald odpadł w pierwszej rundzie singla będąc lekkim faworytem w starciu z Whittingtonem 6-7 2-6, nie jest zbyt doświadczonym deblistą i myślę że w tym typie gry może mieć problem z zaprezentowaniem się z dobrej strony. Jego partner Nicolas Meister zrobił sporą niespodziankę w turnieju singla, wygrał pierwszą rundę z Ito 1-6 6-2 6-4. W momencie pisania przeze mnie analizy wygrał pierwszego seta w 1/8 finału singla z Nevolo. Myślę, że w przypadku wygrania tego meczu bardziej skupi się na turnieju singlowym, a jeżeli odpadnie po trzysetówce to może być lekko zbyt zmęczony, aby dać radę nadrobić swoim poziomem gry za mniej doświadczonego w deblach młodszego kolegę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
techn9cian 687

techn9cian

Użytkownik
Duran G. / Zeballos H.-Kretschmer G. / Satschko A.
typ Duran G. / Zeballos H., kurs 1,61
Duran wygląda na doświadczonego debliste, szczegolnie na mączce. Wygrał już kilka turniejów w tym roku i wygląda na to, że tutaj może być kolejny triumf. Zeballos złapał ostatnio dobrą formę, w meczach wydawałoby się 50/50 radzi sobie bardzo konkretnie.

Poza tym, Duran z Zeballosem w tym roku przegrali na cegle tylko raz, poza tym same zwyciestwa (3 wygrane challengery).

Według mnie bet dnia ????


⛔⛔⛔ Widocznie chłopakom znudziło się wygrywanie, szczególnie gdy moje pieniądze są w grze. Knowle z Oswaldem to samo, nawet oba tie-breaki 10-8 do tyłu.
 
matilebron 1,1K

matilebron

Użytkownik
Carreno-Busta v Krajinovic over 21.5 @1,8
Bet365
Zapowiada się bardzo wyrównany mecz, obaj przyzwoicie radzą sobie w tym turnieju i ciężko tutaj wskazać wyraźnego faworyta. Najprawdopodobniej zobaczymy trzy sety, ale linia do pokrycia spokojnie również w dwóch.
Knowle/Oswald + Brunstrom/Monroe + Montanes @1,68
Bet365
Moim zdaniem bardzo pewny trebel, faworyci powinni sobie dać radę bez najmniejszego problemu.
 
galgan23 521

galgan23

Użytkownik
Cerretani/Paval - Martin/Melzer
CHALLENGER - DEBEL: Todi (Włochy), ziemna - Ćwierćfinał
09.07.2015 18:00
Martin/Melzer @ 2.25 Bwin ⛔ 7-6 2-6 10-3

Spodziewałem się wyrównanych kursów na poziomie 1.80-1.90, może 1.72-2.00 a tu proszę, bukmacherzy widzą parę amerykańsko-rumuńską jako dość sporych faworytów w tym starciu. Ja nie podzielam ich zdania i myślę, że po takim kursie naprawdę warto spróbować zwycięstwo pary austriacko-słowackiej. I Martin, i Melzer jak na swój wiek (24 i 25 lat) rozegrali naprawdę sporo meczów na mączce i ich gra na tej nawierzchni jest wysokiej jakości. Problem jest tego rodzaju, że w większości skupiają się na grze singlowej, ale uważam, że w tym turnieju spokojnie pokuszą się o świetny wynik. Oprócz meczu 1/8 finału tego turnieju, gdzie bardzo pewnie rozprawili się z parą Caruso/Gaio 6-1 6-4, również 1,5 roku temu grali razem w turnieju deblowym na hardzie i bez straty seta wygrali turniej challengera w Meksyku. Na pewno jak już startują w deblu to z zamiarem osiągnięcia świetnego wyniku. Ich ćwierćfinałowi rywale - Cerretani/Paval w ostatnim turnieju debla w Padwie który śledziłem zaprezentowali się naprawdę słabiutko, odpadli z parą Grigoriu/Rice już w rundzie pierwszej, która nic specjalnego nie prezentowała. Teraz w 1/8 finału męczyli się z pierwszy raz ze sobą grającymi Collarini/Galdos 4-6 6-4 10-8. To prawda, są specjalistami od debla i głównie na nim się skupiają, ale mam wrażenie, że na mączce nie prezentują wysokiej jakości i o wiele lepiej się czują gdy grają na nawierzchni twardej, na której odnieśli większość swoich sukcesów. Nie są tu z pewnością faworytami na miarę kursów wystawionych przez bukmacherów i uważam, że warto spróbować wygraną pary austriacko-słowackiej.

Nguyen - Krueger
CHALLENGER - SINGIEL: Winnetka (USA), twarda - Ćwierćfinał
09.07.2015 20:30
Krueger @ 1.44 Bet365 ⛔ 6-4 6-4 e: miałem wrażenie że to dosc pewny typ... :;/:
Krueger 2-0 @ 2.00 Bet365 ⛔ 6-4 6-4

Przed Kruegerem niepowtarzalna szansa nawet na osiągnięcie finału turnieju challengera w swoim kraju, ponieważ w ewentualnym półfinale czeka na niego ktoś z pary Hiltzik - Bossel, którą opiszę poniżej. Każdy z tych dwóch zawodników będzie spokojnie do przejścia przez niego i na pewno zrobi wszystko by się tam zameldować Przewidywałem jego zwycięstwo już w pierwszej rundzie i zrobił to bardzo pewnie 6-4 6-1, oprócz tego Amerykanin sprawił niespodziankę w kolejnej rundzie i tam również zwyciężył, tym razem z pozycji sporego underdoga (kurs 3.00) przeciwko rozstawionym z dwójką, silnym na hardzie Marchenko 6-4 2-6 7-5. Teraz przed nim o wiele prostszy rywal, Daniel Nguyen, który był faworytem w swoich poprzednich dwóch meczach, ale jego wygrane nie były tak widowiskowe czy przekonujące jak Kruegera, oba w 3 setach. Warto zaznaczyć, że za każdym razem przegrywał pierwszego seta. Jego tegoroczne, jak i te dwa mecze Nguyena mnie w ogóle nie przekonują i myślę, że prezentuje on o wiele niższy poziom od Kruegera i będzie miał spory problem z nawiązaniem walki tutaj. Spotkali się dwa lata temu w ITFie, Krueger wygrał 7-5 7-5.

Hiltzik - Bossel
CHALLENGER - SINGIEL: Winnetka (USA), twarda - Ćwierćfinał
09.07.2015 22:00
Hiltzik @ 2.84 Marathonbet (@ 2.75 Bet365) ⛔ 3-6 7-5 4-6
Hiltzik 1 set @ 2.62 Bet365 ⛔ 3-6

Bukmacherzy zdecydowanie przeceniają tutaj Bossela. W pierwszej rundzie typowałem jego odpadnięcie w parze z Kuznetsovem, Kuznetsov jednak nie wykorzystał wielu szans na przełamanie i zmarnował wysokie prowadzenie w tiebreaku. Gdy na chwilę złapał odpowiedni styl gry w drugim secie, z Bossela nie było co zbierać i Szwajcar przegrał 2. seta 1-6. W następnej rundzie już większość spodziewała się odpadnięcia Bossela w starciu z teoretycznie silniejszym Amerykaninem, ale po raz kolejny jego rywal prezentował się słabo i w najważniejszych momentach się mylił. Teraz trafił na świetnie tu dysponowanego 21-latka z USA, Jareda Hiltzika. Jest sklasyfikowany poza pierwszym tysiącem rankingu ATP z powodu małej ilości rozegranych meczów, ale w tegorocznych turniejach na hardzie gra naprawdę nieźle. W ITFie rozgrywanym przed tym turniejem przegrał dopiero w półfinale z silnym Kruegerem, którego typowałem do zwycięstwa w pierwszej rundzie z Australijczykiem Boltem oraz teraz w ćwierćfinale. Teraz prezentuje się jeszcze lepiej i ma za sobą już dwa mecze wygrane z pozycji sporego underdoga (kursy 4.00 i 3.00), bardzo pewne - przeciwko Smithowi 6-4 6-2 oraz przeciwko Escobedo 6-4 6-4. Na pewno o wiele bardziej przekonywujące są to wygrane niż te Szwajcara, i myślę, że młody Amerykanin jest gotów sprawić kolejną niespodziankę i osiągnąć swój pierwszy półfinał w turniejach rangi challenger.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
canabis 2,5K

canabis

Użytkownik
Langer N. - Mathieu P-H.
Typ:1
Kurs:2,65
Pinnacle Sports


Spróbuję za drobne ......
Szybki Niemiec zmierzy się z doświadczonym i ogranym już na kortach francuzem.
Langera już opisywałem.
Mianowicie gra obecnie naprawdę dobry tenis jest w wyśmienitej formie i jak dla mnie może dzisiaj powalczyć.
Gra on naprawdę ładny szybki nowoczesny tenis, a o jego jednoręcznym backhandzie już pisałem, może odprawić każdego tak jak wczoraj kolegę Bachingera choć to inna bajka.
Francuz niewątpliwie jest faworytem, jest bardziej ograny na kortach..
Ale w tym turnieju bynajmniej z tymi zawodnikami co grał nic szczególnego nie pokazał.
Jedyny pozytywny argument jak dla mnie na chwilę obecną to jego całkiem ładny serwis.
Nie będę się czepiał jego nudnej gry bo to nie o to chodzi ale wydaję mi się że młody Langer pokaże trochę dobrego tenisa i wykorzysta dobrą formę.
A Mathieu będzie miał pod górkę, często tak jest gdy po grach z gorszymi rywalami ( nie w formie) gra się z kimś komu naprawdę dobrze idzie.



NIESTETY MECZ SIĘ NIE ODBĘDZIE WALKOWER ????

CHALLENGER - SINGIEL: Todi (Włochy), ziemna - 1/8-finału
Spotkanie: Robert S. - Mager G.
typ: 2
Kurs: 3,71
Pinnacle Sports






No to przyjrzymy się drugiemu spotkaniu...
Gdzie zmierzą się ze sobą Stéphane Robert z Magerem Gianluca.
Faworyt według buków jest tylko jeden mianowicie francuz.
Ale ja pogram na przekór ????
Co tu dużo mówić 35 letni francuz najlepsze lata ma za sobą ostatnio go co prawda nie oglądałem ale z tego co widzę po filmikach oraz po przeglądnięciu paru stronek, muszę stwierdzić ze jego czas już minął.
Kiedyś owszem, grał solidny tenis i grał coś tam, choć bez rewelacji.
Pamiętam że miał całkiem niezły 2 ręczny backhand.
Wiadomo że wygrywać dalej potrafi.
Nie pokazuję nic nowego, powoli zastygł w miejscu że tak powiem, według mnie czas pożegnać się z turniejem, a na pewno z profesjonalna grą...
Włoch ma zaledwie 21 lat a już gra z zawodnikami z 1 setki i pokazuje naprawdę świetny tenis, ma dużo zapału i co potwierdza w spotkaniach.
Widziałem nieraz jak zapierd... na maksymalnych obrotach do piłki przy siatce po czym zagrywał kończące zagranie, to co mnie za nim przemawia to właśnie to ile ten chłopak ma energii!!
Serwis tez ciekawy, bardzo rzadko daję się złamać, pilnuje swego podania ????
Podsumowując Francuz choć na pewno bardziej doświadczony dla mnie już jego najlepsze czasy minęły nie pokazuję nic co by mnie przekonywało o pograniu na jego korzyść.
Włoch tak jak mówiłem ma szybką rękę a o poruszaniu na korcie nie wspomnę naprawdę rewelacja, spotkania z lepszymi od siebie ( ranking )
już miał i nie były to spotkania w których odstępował rywalom czegokolwiek prócz lat spędzonych na kortach.
 
R 5K

rosati

Użytkownik
Nguygen Krueger 2 1,50
Cwiercfinal w Winnietce troche zaskakujacy bo obaj zaskoczyli w poprzednich rundach, gram tu na mlodszego Krugera z kilku wzgledow, mianowicie uwazam ze to lepszy zawodnik, pare wynikow godnych uwagi, stale grywa w czelendczerach w przeciwienstwie do dzisiejszego wywala h2h 0-3 wszystkie mecze byly grane w ciagu ostatnich 2 lat, dodatkowo zauwazylem ze Nguygen z zawodnikami posiadajacymi dobry serwis duzo czesciej przegrywa(Wolmerans,Smethurst, Smith czy Bester w tym roku dla przykladu, a pokonal Rama i wczoraj Whinggtona) Szansa duza na dobry wynik w tym turnieju bo tak drabinka sie ulozyla, ale mylse ze Krueger wygra.
 
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Blaz Kavcic 1,72 Bet365

Słoweniec na amerykańskich betonach zawsze czuł się świetnie można by rzec że ruszyły przygotowanie do US OPEN gdzie potrafił grać wyrównane sety z samym Stasiem Wawrinką, regularność i dobra defensywa powinny wystarczyć na Ryana Harrisona który uważany był za wielką nadzieje tenisowych kortów a tuła się po challengerach wczoraj oglądając fragmenty spotkania z Frankiem Dancevicem Ryan nie zaimponował mi niczym szczególnym, jeśli Sloweński Ferrer będzie przebijał wszystko jak zawsze to widzę w nim wielkiego faworyta tego spotkania.
 
marsel 107

marsel

Użytkownik
Widział ktoś z Was w grze tego Jareda Hitzlika? Gościu ewidentnie ma potencjał, bo nie pierwszy raz pokonuje rywali zdecydowanie wyżej notowanych, ale trudno powiedzieć, że zdecydowanie ciągnie go do profesjonalnego tenisa, bo gra sporadycznie. Kolejny studenciak&gt;?
 
dergon 88

dergon

Użytkownik
Adrien Bossel v Daniel Nguyen | @2.08
Czekałem na wystawienie kursów i takiego czegoś się nie spodziewałem, biorę od razu. Dziś półfinały Challengera w Winnetce i o ile obsada jednego z nich nie jest większą niespodzianką, bo spotka się w nim Harrison z Devvarmanem, tak drugi to spora niespodzianka, bo z połówki, gdzie znalazł się m.in. Sandgren, Krajicek, Kuznetsov czy Marchenko, o finał gra Bossel z Nguyenem.
Mimo wszystko, Szwajcar to dla mnie półka wyżej. Od lat potrafi grać na przyzwoitym poziomie, popisując się dużą łatwością uderzeń, ale nigdy na stałe nie zadomowił się na poziomie nawet Challengerowym, choć zdarzały mu się okresy, gdzie dominował w cyklu ITF Futures. Wiadomo, jest w pewnym stopniu nieprzewidywalny, często ciężko stwierdzić czy zależy mu na wygraniu meczu i poważnym podejściu do tego, bo gra na sporym luzie, łapiąc fragmenty, gdzie sypią się proste błędy, ale potrafi grać tak, że rywal nie jest w stanie znaleźć odpowiedzi.
W Winnetce drabinka nie była dla niego najlepsza. W pierwszym meczu trafił na Alexa Kuznetsova, który swój najlepszy czas ma raczej za sobą i zalicza bardzo słaby sezon, a w drugiej dostał już bardzo solidnego Austina Krajicka, któremu nie oddał seta. Wczoraj w trzech setach pokonał młodego Amerykanina, Jareda Hitzlika, ale raczej panował nad tym co się działo i z łatwością odrabiał straty, które robiły się po głupich błędach.
Daniel Nguyen to nie ten poziom. Amerykanin zalicza przeciętny rok, bez większych wyników nawet w Futuresach, a jednocześnie wchodzi do pierwszego w karierze SF w Challengerze. Po drodze Cunha (67 62 62), Whittington (36 61 62) i Krueger (64 64). Bez szału. Wydawało mi się, że odstrzeli go wczoraj Krueger, ale młody Amerykanin zagrał tragiczne, tragiczne spotkanie, w szczególności od 4-4* (30-00) w pierwszym secie, po którym zaczął oddawać punkty jeden za drugim, sam nie wiedząc co się dzieje. Nguyen nie ma za wiele atutów, bez większego zagrożenia z głębi kortu, bardzo przeciętnie czuje się w defensywie, a z Bosselem będzie w niej bardzo często. Często będzie pewnie też przy siatce, ale z pewnością Szwajcar będzie mijał z dużo większą skutecznością niż Krueger wczoraj, bo robił to dramatycznie.
Dla mnie Bossel sporym faworytem, a jak się skończy to zobaczymy wieczorem. Oby dobrze. ; )
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
shaayq 167

shaayq

Użytkownik
Akurat oglądałem wczoraj oba mecze bo miałem na Hiltzika i Kruegera... I złotówki bym na Bossela nie postawił, bo to co on gra to jakaś parodia tenisa, full podwójnych, full autów, Hiltzik miał tyle BP, że sam nie wiem jak to przegrał, a nie grał nic specjalnego. Nguyen wygladał moim zdaniem trochę lepiej, a od przełamania Mitchella na 4-3, po porstu dominował na korcie. Jak już to dałbym Nguyena, ale chyba szkoda zachodu.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Gojowczyk/Beck 1.72 2/10 bet365✅
Obie pary troche z dupy ale Niemcy sie znaja i fajnie tu wygladaja, w pierwszej rundzie strata seta na start a potem 6-3 10-5 z para Desein/Gigounon. Wczoraj miazga z Reyesem Varela i Ramirezem a to wcale nie jest taki beznadziejny debel, Niemcy rozbili ich 6-1 6-2! Dzis rywale mocno przecietni Nicolas Kicker Christian Lindell. Oni pokonali Pouille/Bourgue i Motti/Robert. Gojowczyk kumaty przy siatce, Beck dobrze serwuje. SzwedoBrazylijczyk obecnie 523 ranking deblowy. Swego czasu Beck byl blisko top100, Peter totalnie zlewa jak Chris ale tutaj graja naprawde dobrze. Gojowczyk potrafi wybierac dobre kierunki i atakowac, skoro maja szanse na tytul to mysle, ze nie puszcza. Kicker gra o 15 singla z Alejandro Gonzalzezem takze to nie dziala za pozytywnie na niego, zapewne troche sie chlopak zmeczy.
 
marsel 107

marsel

Użytkownik
Widziałem wczoraj mecz Nguyena i przyznam szczerze, że Daniel rozegrał niezłe zawody, ale trzeba również zauważyć jego ogromną nieregularność. Dodatkowo kiepsko wygląda jego ofensywna gra, a do jego zwycięstwa przyczynił się Krueger, który bardzo dużo wyrzucał. Bossel to tenisista, który potrafi zagrać mecz na zdecydowanie wyższym poziomie niż się jego miejsce w rankingu, no ale także przydarzają mu się takie jak te z Hitzlikiem, ale potrafi wygrać takie spotkanie.

Trudno cokolwiek w tym meczu typować, według mnie ważne będą pierwsze gemy.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Bedene dw 2:0 1,66 bet365✅

Praktycznie nie grywam na dw, ale teraz sie skusze ???? Typ bardziej przeciwko Gigounon, ktory jak dla mnie jest zwyklym przecietniakiem. bilans na cegle w tym roku to 12/6. Nie pokonal nikogo z okolic pierwszej setki, mimo ze zaliczyl final w Santos, ale z dobrych graczy pokonal Gehema i Gonzaleza, ale oni graja w karte nie raz przechodzan obok meczu...Tu pokonal Gajowczyka ale On na cegle jest naprawde mierny...

Bedene, przegral tylko 3 mecze na cegle w tym roku, wygral nie dawno turniej w Wloszech. Zawodnik o ogromnym potecjale, niemal kazdego zawodnika z challanegrow przerasta o klase i jak jest w formie jest poza zasiegiem. Gdyby nie kontuzje bylby pewnie duzo wycej niz 75 miejsce. To juz 1/4 finalu wiec o odpuszczaniu nie ma mowy rywal zdecydowanie slabszy wiec licze ze nie bedzie gral falami jak w poprzednich meczach np z Melzerem mial zdecydowana przewage a wygral dopiero w tb do 11! Wczoraj tez mecz z Beckiem niby pod kontrola a przegral drugiego seta. Dzisiaj mam nadzieje, ze juz wpadki nie bedzie i zamknie mecz w dwoch setach....
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
galgan23 521

galgan23

Użytkownik
Krajinovic - Daniel
CHALLENGER - SINGIEL: Brunszwik (Niemcy), ziemna - Półfinał
10.07.2015 15:30
Krajinovic @ 1.80 Uni.bet ✅ 7-5 6-2
over 22 @ 1.89 Pinnacle ⛔ 7-5 6-2

Strasznie lubiłem grać na Daniela przez ostatnie miesiące, oglądałem sporo jego meczów i naprawdę na mączce jest to gracz bardzo solidny, ale w tym turnieju totalnie mnie nie przekonywuje. Krajinovic prezentuje się tutaj fenomenalnie, jest na znakomitej drodze do wygrania tego turnieju, na pewno stać go na spokojne nawiązanie walki z Mathieu w ewentualnym finale. W pierwszej rundzie słabo wszedł w mecz ale ostatecznie po 3 setach wszedł do drugiej rundy, w której już zniszczył rozstawionego z siódemką Munoza-De La Nava 6-4 6-0, a w ćwierćfinale pokonał rozstawionego z jedynką Pablo Carreno-Busta w 3 setach. Wysoka forma Serba to nie przypadek, pod koniec czerwca w kwalifikacjach Wimbledonu potrafił urwać seta takiemu wyjadaczowi jak Mahut, mimo że sam na trawie nigdy najlepiej się nie czuł. Jego rywalem jest Taro Daniel, niewątpliwie potencjał ten chłopak ma, wygrany challenger w Furth miesiąc temu i to w jakim stylu, 6-3 6-0 w finale z Montanesem. Pokonał tu już rozstawionego z szóstką Dzumhura, ale w mojej opinii nie prezentuje takiej formy jak Serb i dzisiaj nie będzie w stanie wyjść zwycięsko z tego pojedynku. Na pewno będzie to wyrównane spotkanie, możliwe że obejrzymy 3 sety i również dobrym rozwiązaniem jest over, spodziewałem się linii o gema wyżej przy tym kursie.

Gojowczyk/Beck - Kicker/Lindell
CHALLENGER - DEBEL: Todi (Włochy), ziemna - Półfinał
10.07.2015 17:30
Gojowczyk/Beck @ 1.72 Bet365 ✅ 3-6 6-4 10-7

Cóż, przeszło mi przez myśl pogranie ich w pierwszej rundzie ale nie byłem gotów im zaufać, jednak Niemcy zaprezentowali się fenomenalnie i rozstawionych z dwójką Ramirez/Reyes-Varela rozbili 6-1 6-2. Parę opisała już Roxanne, mimo że typowi debliści to nie są to atuty do zajścia tu wysoko z pewnością posiadają, dodatkowo warto dodać że Beck jest leworęczny a Gojowczyk praworęczny i zawsze stanowi to delikatny atut dla pary w grze deblowej.

Devvarman - Harrison
CHALLENGER - SINGIEL: Winnetka (USA), twarda - Półfinał
11.07.2015 03:30
over 21.5 @ 1.72 Bet365 (e: teraz o 22:00 @ 1.83, value!) ⛔ 6-0 6-4 Harrison ????

Linia niska i świetnie wygląda typ na over w tej parze. Faworytem jest Harrison, ale nie sądzę by miał tu wygrać po szybkim meczu, a Devvarman również gotów jest sprawić niespodziankę, prezentuje tu naprawdę porządną formę. Obaj gracze mają jednak przestoje w swoich grach, Harrison tu jedynie z Kozlovem nie grał trzysetówki, a było bardzo blisko ponieważ Kozlov w drugim secie wyszedł na 4*-2. Oprócz tego dwa tiebreaki z Kavcicem w poprzedniej rundzie, Devvarman w ćwierćfinale 7-6 4-6 6-2 z Meisterem, wszystko to pokazuje, że gracze nie grają na równym poziomie przez cały mecz, a linia na tyle niska że nawet w przypadku dwóch równych setów spokojnie możemy mieć ją przekroczoną.
 
marsel 107

marsel

Użytkownik
Oglądam teraz mecz Kickera i trzeba przyznać, że gościu ma talent, nie wiem gdzie on się chował, że dopiero teraz prezentuje niezły poziom. Uwazajcie z typami na Gonzaleza, bo Argentyńczyk jest w stanie w tym meczu sprawić niespodziankę, dodatkowo Kolumbijczyk nie gra dzisiaj tenisa najwyższych lotów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
marsel 107

marsel

Użytkownik
Obejrzałem dokładnie wczorajszy mecz Adriena Bossela z młodym Amerykaninem Hiltzlikiem i uważam, że to Szwajcar ma karty w ręce w starciu z Danielem Nguyenem. Wszystko dlatego, iż Bossel to tenisista potrafiący grac ofensywnie, jednak ma również plan B, w postaci dobrej gry zza linii końcowej, co w starciu z Amerykaninem jest istotne, gdyż on lubi przedłużac wymiany i czyhać na błędy rywali. Daniel poza regularną grą i w większości nieudanymi próbami ataku nie ma zbyt dużo do zaoferowania, a jego największym atutem może być brak skuteczności rywala.
Bossel @ 1,95 porażka
wpierdoletto piękne, Bossel timing jak szwajcarski zegarek
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Devvarman 1.53 3/10 bet365✅
2:0 2.20 1/10 bet365
⛔
Nie ma elementu w ktorym Nguyen bylby lepszy od Devvarmana. Daniel mial kupe szczescia i fajna drabinke, nie sadzilam, ze tak szybko ten slaby gracz bedzie w finale challengera. Atutow nie ma prawie zadnych. Devvarman wyglada w Winetce bardzo dobrze, stracil tylko jednego seta 6-0 6-4 z Harrisonem potwierdza tylko dobra dyspozycje. Nguyen mial Cunhe, Whittingtona, Kruegera i Bossela no to wybitnie cienka drabinka, dwoch z ITF-u przecietny Mitchell i uciekajacy Bossel. W finale nie ma szans moim zdaniem z dokladnie grajacym Devvarmanem. Hindus fajnie wyglada z linii koncowej, wybiera dobre kierunki. Jest lepszym zawodnikiem pod kazdym wzgledem i taktycznie i technicznie, doswiadczenie i madrosc na korcie. Somdev po slabych wystepach na trawce wraca do solidnej gry i moze w tych amerykanskich challengerach mocno zamieszac.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom