>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Tydzień 31:Vancouver, Sao Paulo 3, Segovia, Liberec

Status
Zamknięty.
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Phau tamten sezon miał nazwijmy to &quot;nie zły&quot;. Jednak wygrane z takimi graczami, można uznać jako sukces Polaka. Umówmy się, że doświadczeniem i umiejętnościami nie jako Polaka przewyższają. Trzeba jednak docenić to, że mecze zaczyna wygrywać, a o to w końcu chodzi. Nie wydaje mi się, aby Niemiec w formie, miał problem z nazwiskami TOP 200-300. No, ale to już pisanie takie teoretyczne.

Powiesz mi, że Kavcic ma dobry sezon? Sam sobie zaprzeczasz. Przegrał z nazwiskami, które często grają w turniejach rangi ATP - to fakt, ale co w takim razie to nam mówi? A no jedno - nie jest jeszcze wystarczająco mocny, aby cokolwiek na tym polu zdziałać. Oczywiście, przy odpowiedniej pracy, może osiągać lepsze wyniki. Czego mu życzę. Nazwijmy go gwiazdą Challengerową, ale w ATP jeszcze daleko mu, aby osiągać logiczne wyniki.

Kavcic jest faworytem, tak jak powiedziałem, ale nie nazwałbym tego meczu &quot;lokatą roku&quot; itd. Takie teksty z całym szacunkiem, przed meczem można wyrzucić do śmietnika.

Nie jestem jakimś wielkim patriotą itd, aczkolwiek naszemu życzę jak najlepiej i to jemu powinniście kibicować. Obiektywnie Kavcic jest lepszym tenisistą, ale to nie przekreśla (szczególnie w tenisie) szans naszego zawodnika.
Nie wiem po co sie udzielasz, piszesz zeby kibicowac naszemu i, ze w sporcie kazdy ma równe szanse? Co Ty masz 13 lat?

Kavcic gra na poziomie ATP, Grzes sie tam nawet nie zblizszy. Te zdanie mówi wszystko o obecnej pozycji obu panów. Koniec tematu. Jak Polak ugra 4 gemy to będzie jego sukces. Pisze, analize w zdecydowanych słowach, jak sledzisz moje typy nie zdarza sie to czesto, nigdy nie uzywam słow pewniak, lokata itp, ale teraz tak uważam i tyle, wiec nie wiem po co sie czepiasz. Moje słowa i ja bede mial tego konsekfecje bo zagrałem za niemal cała kase.
 
madman 1,6K

madman

Użytkownik
Po to się udzielam, aby wprowadzić jakąś konstruktywną rozmowę na temat typu. Ja Cię nie obrażam, wyrażam swoje zdanie. A to, że jesteś taki &quot;delikatny&quot; odnośnie swoich typów i tego, że ktoś Ci zwróci uwagę - to już inna sprawa. 13 lat nie mam - chciałbym, młodość nie wieczność.
Ja to wszystko wiem, nie musisz mi się tłumaczyć z tym co gdzie Kavcic gra itd.
Chodzi mi o podejście Twoje do grania na Kavcica. Piszesz teksty &quot;lokata roku&quot;, &quot;pewniak&quot; itd.
Kavcic jest faworytem i gdybyś umiał chodź trochę być obiektywny to zrozumiałbyś co mam do przekazania. Nie staram się Ciebie urazić itd. Po prostu liczę, że Polak powalczy, z Kavciciem. Tyle.
Jeszcze jedno - KONSEWKENCJE, a KONSEKFENCJE, to różnica.
Życzę Wam chłopaki, aby mecz Wam wszedł, aczkolwiek będę kibicował naszemu. ???? Nic w tym złego, prawda?
 
tikanes 246

tikanes

Użytkownik
Ogólnie nie sądzę by Panfil miał jakiekolwiek szanse z Kavcicem. Różni ich przepaść o czym wspominał Wodzu. Z drugiej strony uważam, że ten rok dla Grzesia jest przełomowy i zaczyna w tenisa grać coraz lepiej. Jak poukłada sobie w głowie, trochę pobiega, zwiększy ergonomię poruszania się, dynamizm to ma szansę na dobrym poziom challengerowy.
Jednak Kavcic, dla mnie to on ani solidny, ani daje 100% z siebie. Pamiętam zeszłoroczny turniej przed Olimpiadą (nie pamiętam już gdzie), jak wywalał z kimś specjalnie piłki na aut w siatkę, a jego kolega kulejąc wywalał ich jeszcze więcej i przypadkiem wygrał. Dla mnie to wałkarz i tak jak większość lubi sobie zarobić;d
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Powiesz mi, że Kavcic ma dobry sezon? Sam sobie zaprzeczasz. Przegrał z nazwiskami, które często grają w turniejach rangi ATP - to fakt, ale co w takim razie to nam mówi?
3 setowy mecz z Wawrinką który w tym czasie był top3 ATP na clayu to nie wynik ? ???? To samo z Haasem który ma mega sezon .
Wiadomo że nie jest to David Ferrer kortów ziemnych i nie będzie kosił wszystkich z ATP ale takich słabiaków jak Panfil to on łyka na luzie .
Nawet takiego Copila który w challengerach jest dobre kilka półek wyżej niż Panfils w Bstaad łamał jak chciał .
Życzę Wam chłopaki, aby mecz Wam wszedł, aczkolwiek będę kibicował naszemu. ???? Nic w tym złego, prawda?
spoko , bez spiny ;)
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
To mamy inne opinie o nim. Ja oglądam czesto jego mecze i aż się dziwie, że koles który tak czesto gra na poziomie ATP tak walczy w małych challangerach nie raz nie dwa go grałem mecz sie nie układał a i tak dawał z siebie 110%. Nie zapomne jak kilka tygodniu we Włoszech grał z rywalem co miał dzien konia, wszystko mu wchodziło... juz miał wygrany mecz a Kavcic biegał do wszystkiego przełamal w ostatnim momencie i wygrał w TB. Wczoraj tez mega determonacja, cieszył sie po kazdym pukcie, krzyki itp. Ufam mu i dzisiaj sie nie zawiode ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
madman 1,6K

madman

Użytkownik
Ogólnie nie sądzę by Panfil miał jakiekolwiek szanse z Kavcicem. Różni ich przepaść o czym wspominał Wodzu. Z drugiej strony uważam, że ten rok dla Grzesia jest przełomowy i zaczyna w tenisa grać coraz lepiej. Jak poukłada sobie w głowie, trochę pobiega, zwiększy ergonomię poruszania się, dynamizm to ma szansę na dobrym poziom challengerowy.
Jednak Kavcic, dla mnie to on ani solidny, ani daje 100% z siebie. Pamiętam zeszłoroczny turniej przed Olimpiadą (nie pamiętam już gdzie), jak wywalał z kimś specjalnie piłki na aut w siatkę, a jego kolega kulejąc wywalał ich jeszcze więcej i przypadkiem wygrał. Dla mnie to wałkarz i tak jak większość lubi sobie zarobić;d
Otoz to, to miałem do przekazania dla chłopaków. Cieszą mnie takie posty, które chcą coś wnieść do dyskusji.
Emocje stonować proszę, szczególnie Widzu, dla którego zwróci się uwagę, to potrafi się obrazić na pół świata. A wierz mi, że czytając nie które Twoje analizy, chciałem nie raz zwrócić Ci uwagę. Nieważne.
Maroon, wszystko o Kavciciu wiemy mniej lub więcej. Wiemy też to, iż na poziom ATP, musi jeszcze wiele poprawić. W Challengerach, będzie pewnie lał grajków, ale to na odbudowanie formy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Człowieku, twoje posty na ten temat opierdaja się, że kazdy ma szanse i, że nie ma pewniaków i pisze zbyt pewnie o tym typie, moje słowa sa poparte duza stawka a nie ze lokata i gram za 10zł. Pisze setny raz, zazwyczaj tego nie robie, ale teraz jest inaczej. Zwracaj uwage, ale nie masz argumentow a rzucasz sie jak mały piesek ???? Po co sie wcinasz, dobrze wiesz, ze Kavcic mega faworyt a bronisz Polaka bo kazdy ma szanse ma wiecej niz 1%? jakies argumenty? Co, ze Kavcic to nie Djokovic?
Nie obrazam sie, tylko wkurzam bo takie osoby niepotrzebnie sie udzielają i tyle, nic nie wnosisz swoją wypowiedzią bo nie masz argumentów a sie czepiasz.
 
madman 1,6K

madman

Użytkownik
Oleje Cię w tym momencie i nie wypowiem się na Twój temat, bo argumenty już podałem.
To Twoje zdania na temat 1% szans Kavcicia są mega śmieszne, infantylne i żałosne. A może ma 25% szans? Więc ile to jest w Twoim mniemaniu ?
Daruj sobie. Już w pierwszym poście powiedziałem, że Kavcic jest faworytem i życzę Wam chłopaki powodzenia, a Ty jako jedyny tak jak wcześniej powiedziałem - obrażasz się i próbujesz pisać jakieś dziwne zdania, które bardzo ciężko zrozumieć, patrząc na tą &quot;polszczyznę&quot;.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
To po co sie czepiasz chlopie jak popierasz mój typ? Co ze pisze zbyt pewnie? Moja sprawa, mam taki styl. Wynik sie bedzie zgadzał i tyle.
Sie osmieszyłes, wg mnie piszac o Kavcicu, ale dobrze przynajmniej wiem ze nie warto czytac twoich analiz.
Koniec tematu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
kokocz 292

kokocz

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, Sao Paulo
Mecz: Trungelliti M. - Schwank E.
Data: 02.08.2013 17:00
Typ: 0:2
Kurs: 2.87
Bukmacher: Bet365
Analiza: Spotkanie dwóch Argentyńczyków podczas turnieju w brazylijskim Sao Paulo. Faworytem nieznacznym jest Schwank, ja podzielam tą opinię i stawiam, że wygra dzisiaj bez straty seta. Nie chcę tutaj bezpodstawnie przytaczać rankingu obydwu tenisistów i ich porównywać, ponieważ Schwank dopiero wkracza ponownie do światowego tenisa. Dzisiaj jest 670 tenisistą na świecie, ale w poprzednim tygodniu zanotował awans o 190 pozycji, co potwierdza moje słowa, by nie brać jego rankingu na zbyt poważnie. Za to ranking Trungellitiego jest całkowicie prawdomówny. Marco jest na 267 pozycji na świecie i tam tak na prawdę jest jego miejsce, o ile nie niżej. Obydwaj mieli długą przerwę od tenisa. Trungelliti w pierwszej rundzie pokonał 7:6, 4:6, 6:4 z Kolumbijczykiem Barrientosem, a w drugiej 6:3, 3:6, 6:3 Argentyńczyka Molteniego. Nie grał od Wimbledonu, gdzie przegrał w pierwszej rundzie kwalifikacji z Andreozzim 5:7, 0:6. Wcześniej także same porażki i kilka dosłownie wygranych. Schwank, jak wspomniałem wcześniej także pauzował. Na kortach obecny od 23 lipca, kiedy to na kolumbijskich kortach w Medellin pokonał De Paule 7:6, 2:6, 6:3, Kolumbijczyka Quintero 7:6, 4:6, 6:3 i przegrał 1:6, 3:6 z Estrellą. W Brazylii pokonał Lopesa 7:6, 6:4 oraz Andreozziego 7:5, 6:2. Eduardo powoli wraca na swoje tory, dzisiaj nie powinien mieć żadnych problemów z wygraną.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
roy. 187

roy.

Forum VIP
Moim skromnym zdaniem Kavcic to jest dziś jeden z najpewniejszych zakładów. W pełni zgadzam się z Widzem i dla mnie Panfil to też amator. To co on gra to jest śmiech, czasem może i mu coś wyjdzie, ale co z tego? Kavcic to gracz, który śmiało może grać na codzień w turniejach rangi ATP o czym Panfilm może pomarzyć. Ostatnio Kavcic w moim mniemaniu jest w bardzo dobrej formie - w Szwecji uległ Berlocq po walce, w Hamburgu kwale przeszedł jak burza, w turnieju głownym ograł Hanescu, który ostatnio jest w bardzo dobrej formie następnie zatrzymał się na Haasie ale seta urwał. W Umagu ograł między innymi F. Mayera, który na mączce zawsze jest groźny. Porażka z Monfem wstydu mu nie przynosi. A czym pochwalić się może nasz Polaczek? No czym? Wygraną z Phau i Vagnozzim, nieregularnymi challangerowcami? Błagam ... w tenisie dzieją się cuda, nie od dziś ale jeśli Kavcic daje swoje to ja tutaj nie widzę innej opcji niż szybkie 2-0 dla Blaza co też zagrałem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
seboafc 576

seboafc

Użytkownik
Rochus 1.48 expekt
Daniel Evans rozgrywa dobry sezon, podobnie jak w przypadku Klahna jest to dla mnie zawodnik nie kompletny. U siebie na trawce coś tam grał, tutaj w Kanadzie pokonał Donskoya, mając wiele szczęścia gdyż Rusek miał sporo okazji do przełamań, potem kolejna trzy setówka z Weintraubem. Rochus po ostatnich słabych rezultatach ma szanse wreszcie coś ogarnąć. Wszyscy chyba kojarzą tego niziutkiego Belga, który potrafi grać znakomicie. Tutaj pomęczył się z Besterem oraz spokojnie ograł Dieza. Doświadczenie na pewno po stronie Belga, umiejętności też, wszystko będzie zależeć od dnia. Uważam że Rochus jest świadomy że jeżeli chce coś znaczyć w tenisie to musi przechodzić kolejne rundy chalangerów, tym bardziej że rywal jest średnio wymagający. Zauważalne w tym chalagerze jest to iż sporo jest przełamań w meczach. Rochus pomimo iż nie ma najlepszego serwisu jest bardziej inteligentny, a napewno bardziej regularny od Evansa.
Reynolds-Dancevic over 22.5 1.8 bet365
Obaj panowie w dobrej formie, Dancevic u siebie tanio skóry raczej nie sprzeda a Reynolds również jest w świetnej dyspozycji. Obaj panowie będą walczyć, obaj dobrze się znają, bilans H2H 5-6 dla Amerykanina, ostatnio dwa mecze underowe, a więc do trzech razy sztuka.
 
J 1,3K

jasper

Użytkownik
Blaz Rola 2.75 Bet365
6/3 6/4

Po raz pierwszy widziałem chłopaka w zeszłym tygodniu w Tampere. Pierwsze co się u niego rzuca w oczy to fenomenalny forehand z lewej ręki, wręcz zakochałem się w nim od pierwszego wejrzenia ???? Niezły serwis, z drugim trochę gorzej, ale nie jest źle. Mankamentem Blaza jest na pewno bh, oj musi nad nim popracować, niby przebija, ale są problemy nawet czasami z ustawieniem się do niego. Głównie stara się grać fh, nawet obiegając bh, stara się grać często crossami w okolicach linii kara serwisowego potem kończąc po linii. Przeciwnik przerwa dwumiesięczna po French Open, potem niezbyt ciekawe wyniki, oprócz tego że jest gospodarzem nie widzę przeciwności czemu nie warto spróbować na Rolę. Warto się temu chłopakowi przyjrzeć i zagrać w jego stronę po takim kursie. Mecz za godzinę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Delbonis - Kavcic 1.35 unibet✅

Jednak się skusze na Argentyńczyka, który do półfinału zameldował się grając może na 70%. Dzisiaj na pewno będzie musiał sie wyslic trochę bardziej...

No ale Kavcic wczoraj z Grzesiem nie wyglądał najlepiej. Jak Polak nie popełniał prostych błedów to naprawde mielismy wyrównany mecz. Panfil grał agresywnie i to dawało efekty, 1 seta mógł nawet wygrac. Ale Panfil za duże prostych błedów i nie mógł meczu wygrać. No ale z Delbonisem same przebijanie to już zdecydowanie za mało. Dobre serwis plus agresywna gra to sposób na Kavcica, a w takiej formie Argentyńczykowi wychodzi to bez wiekszych problemów....
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Vesely - Riba ✅
1.5
bet365
Czech u siebie zawsze gra na 100% . W tym roku finał w Prostejovie i wygrana w Ostravie .
Riba ostatnio lepsza forma , finał w Orbetello oraz wygrana w Todi gdzie pokonał paru solidnych zawodników . W Libercu : Semjan , Nedovyesov po 3 setowej walce oraz Olaso . Dla mnie Riba to zawodnik stworzony do ogrywania słabszych zawodników w challengerach , zazwyczaj wygrywa mecze gdy jest faworytem (chociaż często po mękach) . Jednak z lepszymi zawodnikami nie daje sobie rady , pokazują to wyniki , porażki z : Del Bonis , Rosol , Haider-Maurer , Sousa , Volandri , Robredo , Ramos . Często te mecze przegrywał gładko 2-0 .
Vesely bardzo solidny serwis , dużo szybko kończących akcji (11 asów i 83% wygranego 1 serwisu). Wczoraj Fabbiano momentami trafiał bardzo dużo ryzykownych strzałów i był bliski wygrania seta . Widać formę Veselego , jak dla mnie jest lepszym zawodnikiem niż Riba który jak wspomniałem wcześniej jest zawodnikiem dobrym na niżej notowanych rywali . Vesely powinien zameldować się w finale .

Pospisil - Jones ✅
1.4
bet365
Kurs może niezbyt atrakcyjny ale warto moim zdaniem zagrać na Kanadyjczyka , gra u siebie , oglądałem jego oba mecze i co prawda momentami problemy z returnem ale co najważniejsze u niego serwis , bardzo pewny .
Jones wygrał w 3 setach ze Zverevem którego gra jest zawsze niewiadomą , obronił 9 z 13 BP . Następny mecz pewnie wygrany z Wardem , tylko 2 BP w meczu bronione i 80% wygranego 1 serwisu .
Pospisil to jednak wyższa półka , zawodnik który na poziomie challengerów wygrywa swoje mecze regularnie . Jones bardzo nieregularny , potrafi wygrać 1-2 mecze w turnieju , niby gra dobrze i nagle gładko odpada niekoniecznie z zawodnikami lepszymi od siebie .
Pokonywali go : Statham , 2x Kyrgios , Pavic , John-Patrick Smith i najlepsze - Christopher Diaz-Figueroa ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
seboafc 576

seboafc

Użytkownik
Pospisil 1.4 bet365
Konsekwentnie w stronę reprezentanta gospodarza, zawodnika rozstawionego z numerem 2 w tym turnieju. Pospisil bardzo dobry serwis, również niezłe drugie podanie i to jego tutaj widzę w roli faworyta i to zdecydowanego.
Jonsa oglądałem w meczu z Zverevem i co tu mówić dużo, Misza miał go już na widelcu ale w swoim stylu to zepsuł, dużo szczęścia Jonsa. Greg również potrafi dobrze zaserwować, jednak nie jest to tak regularny serwis jak Pospisila. H2H 1-0 dla Jonesa ale to dawno i nie prawda i na clayu...
Reynolds-Dancevic over 22.5 1.8 Bet365
Rochus 1.48 Expekt
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Carreno-Busta - Olivetti 1.40 bwin✅

Hiszpan to zdecydowany faworyt pod początku turnieju. W ostatniej chwili specjalnie zrezygnował ze startu w turnieju ATP w Austrii aby zagrać przed własna publiką na twardych kortach. Jak narazie nie stracił seta, a w tym sezonie na hardzie przegrał tylko jedno spotkanie, na 21 wygranych!

Olivetti to zdecydowanie zawodnik poziomu futuresów, ale dobry serwis zapewnia mu dobre wyniki z takimi zawodnikami jak Herbert czy Ortega-Olmedo. Lecz dzisiaj Pablo w kazdym melemncie ma zadecydowną przewage, do póki będzie dobrze serwoać będziemy mieli wyrównany mecz, ale wcześniej czy pozniej Hiszpan wyprazuje sobie bespiecznie przewage...
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
greeey 1,5K

greeey

Użytkownik
Delbonis - Vesely: 2 @ 2.70 ✅✅✅ ostatnia akcja przy piłce meczowej dla Veselego to było ukoronowanie zwycięstwa!
W finale Challengera w Czechach zmierzą się ze sobą dwaj najlepiej grający zawodnicy w tym turnieju, obaj doszli do finału bez straty seta. Dzisiaj rano dla bukmacherów już zdecydowanym faworytem jest Delbonis, choć jeszcze wczoraj wieczorem, gdy zostały wystawione kursy na obu graczy prezentowało się to w stosunku 1.80 - 1.90.
Jak wiadomo w Czechu pokładane są wielkie nadzieje na przyszłość, jest to bardzo waleczny i dokładny zawodnik, a do tego bardzo mocno zawsze się motywuje i każdy mecz traktuje bardzo poważnie - tym bardziej jak gra przed własną publicznością. Wczoraj w meczu z Ribą, Vesely po prostu nie dał pograć zawodnikowi z Hiszpanii, biegał dosłownie do wszystkiego 10 metrów za linia, skutecznie przebijając wszystko na drugą stronę. To świadczy o tym jak bardzo jest zdeterminowany aby wygrać ten turniej na ojczystej ziemi. Obaj zawodnicy nie mieli przyjemności jeszcze ze sobą grać, będzie to ich pierwsze spotkanie. W mojej opinii zwycięsko z tego pojedynku może wyjść Vesely, Jedyną skuteczną bronią Delbonisa, z którą młody Czech może mieć problemy to oczywiście serwis. Lecz w grze z głębi kortu i ogólne poruszanie się po korcie jest moim zdaniem zdecydowanie na korzyść zawodnika z Czech. Kolejnym argumentem jest psychika, jak wiadomo, Delbonis nie należy do graczy mocno koncentrujących się i bardzo często podczas meczu po prostu gubi się a przy tym oddając jeden za drugim punkty przeciwnikom. Vesely wygrywa w tym aspekcie bardzo wyraźnie, a sam fakt że gra u siebie jeszcze bardziej wskazuje na niego.
Delbonis już przegrywał w meczach gdzie był zdecydowanym faworytem dla bukmacherów, ostatnia porażka z Granollersem M. gdzie przegrywając gadko 1 seta, w drugim zdecydowanie poprawił swoją grę, zdołał utrzymać ją tylko do stany 5:1 na swoją korzyść. Co stało się potem? Każdy kto śledzi tenisa wie bardzo dobrze - ze stany 5:1 przegrał drugiego seta 5:7 a tym samym mecz 2:0. Dlaczego taka sytuacja miała by się nie powtórzyć dzisiaj?
2.70 to dla mnie value na zawodnika, który nie odstaje od Delbonisa w żadnym innym aspekcie poza serwisem, ba wszystkie inne aspekty gry moim zdaniem są po stronie Czecha i jeśli młodziutki Czech zagra na swoim najwyższym poziomie jest w stanie wygrać ten mecz, nawet jeśli ma być to spotkanie 3 setowe. Stawiam na Veselego!
 
Otrzymane punkty reputacji: +32
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Vasek Pospisil - Evans ✅
1.37
bet365
Vasek pewnie wszedł do finału , u siebie na pewno ma wielką ochotę zgarnąć tytuł . Evans wyeliminował co prawda kilku fajnych graczy : Donskoy i Weintraub po walce , Rochus oraz bardzo solidny Reynolds .
Meczył się momentami i to bardzo , problemy z serwisem : 6 BP bronił z Reynoldsem , 12 z Donskoyem . Do tego w tych 2 meczach zrobił łacznie 22 DF .
Nie napawa to optymizmem przed meczem z Pospisilem który nie potrzebuje wielu przełamań do zamknięcia seta , często jedno przełamanie załatawia sprawę zwłaszcza jak gra z rywalem o mniejszch umiejętnościach .
Dla mnie Evans jest zawodnikiem który może zaskoczył lepszych graczy od siebie tylko i wyłącznie na trawie gdzie widać że jest ograny i ma przewagę doświadczenia nad wieloma zawodnikami . Jednak na tej nawierzchni nie daje mu wiekszych szans z Pospisilem . Kurs nie za wysoki ale moim zdaniem bardzo pewny mecz . Polecam
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom