>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Tydzień 32: Aptos, Prague II, Portoroz

Status
Zamknięty.
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Aptos

Location: Aptos, CA, U.S.A.
Surface: Hard
Prize Money: $100,000
Tournament website: http://www.seascapesportsclub.com/challenger
Main draw singles: http://www.atpworldtour.com/posting/2015/467/mds.pdf


Prague II

Location: Prague, Czech Republic
Surface: Clay
Prize Money: €42,500 +H
Tournament website: http://www.pragueopen.net/
Main draw singles: http://www.atpworldtour.com/posting/2015/7077/mds.pdf


Portoroz

Location: Portoroz, Slovenia
Surface: Hard
Prize Money: €42,500
Tournament website: http://www.slo-open.com/
Main draw singles: http://www.atpworldtour.com/posting/2015/6787/mds.pdf



Oficjalna strona ATP Challenger Tour: http://www.atpworldtour.com/en/atp-challenger-tour



Zapraszam do dyskusji i pisania analiz
 
dx2 227,5K

dx2

Użytkownik
Zemlja-Arnaboldi 1 @1.5
Kiedys to Zemlja bylby w takim meczu duzym faworytem. Grega Zemlja startuje oczywiscie z dzika karta w Slowenii. Naprawde niezlym graczem byl Zemlja, ale go dlugi nie bylo i tu byla chyba jakas powazna kontuzja, poniewaz 28 lat to wciaz bardzo dobry wiek na tenisiste. Oczywiscie w ciemno bym nie gral z marszu. Zemlja jest w grze juz od kwietnia, w maju gral calkiem niezle w azjatyckich challengerach w Korei, nie najgorzej na trawie, takze to nie jest typ z marszu na hurra. Arnaboldi to bardzo reguralny zawodnik, ktory ma rozne okresy, ale Wlocha za technike pochwalic mozna. Zemlja na pewno silowo duzo lepszy, ale Sloweniec tez glebi kortu taki zly nie jest, biorac pod uwage fakt, ze Zemlja gra atakujacy tenis. Zemlja moim zdaniem rzuci tu wszystko co ma zeby wygrac, a na pewno na twardej nawierzchni mozliwosci ma duzo wieksze. Challenger w Portorozu nei jest grany co roku jak sie patrzyw kalendarz, nei tak dawno rozgrywano tu jeszcze turnie WTA tour pan kilak sezonow. Dwa lata temu tego challengera jednak grano jako slabego 30-tysiecznika i wygral Grega Zemlja. Jezeli SLoweniec mysli o jakims lepszy ,mgraniu to po prsotu nie powinie nnawalic, poniewaz bedzie to rozczarowanie bez dwoch zdan.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Rublev 2.46 3/10 pinn ⛔ miazga totalna
Powrót Haasa to dla mnie nieporozumienie roku, cos tam probowal na grassie bo serwis dawal mu jakies szanse ale na cholere on dalej gra to nie wiem, taka zabawa A-Roda czy Fisha to nic nowego w ATP ale po co Tommy laduje sie na challenger tour to nie mam pojecia. Wzgledy materialne nie graja tu roli wiec zakladam, ze po prostu chce sobie jeszcze pograc bardziej dla zabawy. Rublev to mlody, bardzo utalentowany gracz, dla niego pokonanie Haasa to bedzie cos. Gstaad i Umag byly pierwsze rundy ale Rosjanina stac na duzo duzo wiecej. Mimo wieku dosc mocny serwis i bardzo dobry fh. Potrafi grac z koncowej, potrafi zaatakowac. Przyznam szczerze, ze imponuje mi ten chlopak. Nie rozumiem faworyzowania Niemca.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
krisvi 2

krisvi

Użytkownik
Lorenzi 1.33 ✅
Polecam na dzisiaj granie na Lorenzi. Ostatnio w wyśmienitej formie. Portoroz to twarda nawierzchnia a Włoch na hardzie radzi sobie bardzo dobrze. Przeciwnik z poza pierwszej 200. Co prawda dobrze gra na hardzie, ale Lorenzi to za wysokie progi. Powinien być spokojny win. Nawet pokusilbym się grania 2-0. Zwycięstwo Lorenziego do jakiegoś dubla jak najbardziej polecam.
 
M 340

macvas

Użytkownik
Portoroz, Słowenia

Dzisiaj na dobre rozkręca się &quot;czelek&quot; na Słowenii. W ramach pierwszej rundy wybrałem do analizy następujące spotkania:

Kudryavtsev A. - Ghedin R.
Nie ma co ukrywać, że chociaż nie prezentuje jeszcze jakiejś ustabilizowanej formy, to faworytem tego starcia będzie Rosjanin.
W Segovii dostał prezent od losu (krecz Dubarenco), by potem bez oporu ulec Mertensowi. Dzisiejszy rywal - Ghedin to według mnie zbyt niska półka i po dwóch pre-rundach w tym turnieju powinien zakończyć swoją przygodę na starciu z Alexandrem.
Szukając uzasadnienia swojego wyboru trzymałbym się raczej tego, że Kudryatsev jest świeżo po załamaniu formy (czerwiec-lipiec przegrywał z ogórkami z trzeciej setki) i będzie chciał reperować bilans. Ghedin może być początkiem tej drogi, zwłaszcza że i tutaj ma niekorzystny H2H (1:2).


Basic M. - Viola M. Ciekawe starcie, w którym przez moment szukałem nawet jakiegoś uzasadnienia na typ w stronę Matteo. I coś się znalazło. H2H jest 2-0 dla Włocha, w tym ostatni mecz na tegorocznym French Open. Do tego Viola w ostatnim czasie mocno się podciągnął (czerwiec: finał w Perugii) i chociaż lipiec zbierał cięgi to obserwuję, u niego poprawę i chęć gry lepszego tenisa. Do tego potrzeba jednak czasu i czegoś więcej od siebie niż (udany bądź co bądź) duet Lorenzi/Viola.
Stawiam na gładkie 2:0 dla Bośniaka, który lubi grę na twardych. Lipiec prezentował się lepiej niż poprawnie. Była wygrana w Recanati i w sierpniu dał dobry mecz ze Smith&#39;em w ćwierćfinale w Segovii. Wyniki mówią za siebie.


Setkic A. - Lorenzi P.
Tutaj nie ma co się rozwodzić. Lorenzi złapał gaz i w Cortinie przeszedł jak burza (singla i debla). Każdy inny wynik niż 2:0 dla Paolo będzie sensacją albo oznaką, że Włoch już rozpuszcza ugrane drobniaki.

Mój kupon:
(1) betclic Kudryavtsev A. - Ghedin R. 1,33 ✅
Basic M. - Viola M. 1,33 ✅
Setkic A. - Lorenzi P. 1,28 ✅

ako: 2,26
stawka: 25zł

(2) betclic
Kudryavtsev A. - Ghedin R. (2:0) 1,85 ✅
Basic M. - Viola M. (2:0) 1,75 ⛔ Jednak Mateo ugrał seta.
Setkic A. - Lorenzi P. (0:2) 1,65 ⛔ To co Paolo odstawił w pierwszym secie, a zwłaszcza tie-breaku to kryminał ????

ako: 5,34
stawka: 10zł
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Darcis - Satral 2.93 3/10 pinn

Satral wczoraj mial dosc duze klopoty, ostatecznie wygral, motywacja u siebie zawsze jest duza. Darcis to czlowiek zagadka, naprawde potrafi zrobic klopoty czolowce rankingu a przez wiekszosc tygodni w roku gra kaszane. Ma mnostwo wpadke i dziwnych meczow gdzie kompletnie nie radzi sobie z rywalami nizej notowanymi. Nie ma watpliwosci, ze on na cegle w takim upale nie bedzie wygladac jakos super. To nie sa jego warunki. Jesli ma forme i gra swoje to oczywiscie taki challenger to on sobie moze wygrac ale jak ktos sledzi tenis wiele lat to wie jak to realnie wyglada. Gospodarz ktoremu zalezy kontra starszy, kontuzjogenny gracz nie przepadajacy za upalami i bez jakiejs fajnej formy. I jeszcze jest faworytem bukow to ciezko nie grac przeciw. W Libercu bardzo slaba postwa Belga 1-6 4-6 ze slabym Mate Delicem. W 1. rundzie Pragi Pdero Cechin 7-6 6-4 troche sie pomeczyl z kolejnym slabiakiem. Moze miec duze problemy z Jankiem, niestety Satral tez w Libercu nie zachwycil takze nie stawkuje bardzo mocno, przegral po bardzo zacietym meczu z Podlipnikiem 5-7 w trzecim.
 
marylka 5,4K

marylka

Użytkownik
Witam. Mam male pytanko. Ktos wie gdzie nastepny turniej ma Ramos Vinolas? Zeby nie wtopil mi jutro i polecial za ocean.
 
canabis 2,5K

canabis

Użytkownik
Zhang Z. - Daniel T.
Daniel T. win @2,10
Pinnacle Sports✅

Jak dla mnie Japończyk powinien ograć Chinola, Zhang ostatnio preferuje formę zwyżkową i to jest jego jedyna pozytywny argument na dzisiejsze spotkanie, ale trzeba powiedzieć tez że nie grał w ostatnim czasie z nikim godnym uwagi....
Bardziej ograny Taro nie powinien przegrać tego pojedynku, ostatnio się nie pokazywał na twardej nawierzchni ale trzeba pamiętać że nie raz pokazywał na co go stać z tenisistami z 1 setki rankingu.
Myślę że, jego dwuręczny backhand zrobi dziś swoje.
I pokaże niżej notowanemu rywalowi miejsce w szeregu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
canabis 2,5K

canabis

Użytkownik
Khachanov K. - Jaziri M.✅
Jaziri M. win @1,57 bet365

Tutaj stawiam na Tunezyjczyka który powinien się uporać z młodym Rosjaninem.
Każdy wie o potencjale Maleka i o jego wachlarzu zagrań, co dzisiaj na pewno nam -okaże mówię tutaj głównie o różnorodności serwisu, ale i nie tylko.
Rosjanin jest jak dla mnie trochę zdrewniały jak taka wysoka kłoda posadzona na środku kortu ???? ale jest jeszcze młody ma dopiero 19 lat :cool:
Jak na razie dopiero się rozwija, z tego co oglądałem nie wykorzystuje, już nie mówię w 100% ale w mniejszych liczbach swojego potencjału jakim są jego atrybuty fizyczne.
Co prawda zdarzają, się mu przebłyski ale z tak doświadczonym i ogranym zawodnikiem z Tunezji nie powinien sobie poradzić.
Takie aspekty jak ostatnie mecze obu panów nie mają dużo do znaczenia, Malek dużo przegrywa ale z dobrymi zawodnikami którzy są na tzw. topie. Ale w dobrym stylu.
Natomiast Rosjanin w kratkę ale nie ta liga jeszcze
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
J 3,4K

jaja

Użytkownik
Raja/Martin - Arnaboldi/Lee 1.57 ✅✅✅ bardzo łatwy win i dobre $$$
Wystarczy spojrzeć na wyniki pary Raja/Martin i zobaczymy jak dobre pary pokonywali już w tym roku na szybkich nawierzchniach. Oni właściwie od dawna nie przegrali z żadną przypadkową parą (poza występem w Ilkley) a za taką należy uznać ich dzisiejszych rywali. Obaj i Raja i Martin to &quot;serwisanci&quot; i to powinno im zagwarantować &quot;spokój&quot; we własnych gemach serwisowych. Martin widać chyba zupełnie odpuścił singla i skupił się na deblu a partner jak niemal każdy Hindus w debla grać potrafi. Ta para właściwie już dziś jest bezpośrednim zapleczem dla ATP i na takim poziomie jak dziś wpadek zaliczać nie powinni.
Betov/Elgin - Arguello/Sancic 1.57 w Bet 365 ✅✅✅ duża promocja ze strony buków
Ten kurs to chyba tylko dlatego taki wysoki bowiem Arguello z Sancicem dość sensacyjnie pokonali w 1 rundzie parę Albot/Pavlasek. Jednak wynik z takim rywalami, którzy co prawda o deblu pojęcie mają, to jednak z uwagi na priorytety zwrócone w kierunku gry singlowej sprawia, że trudno ocenić jak poważnie potraktowali ten występ, należy mimo wszystko traktować nieco z przymrużeniem oka. Dodatkowo statystyki tego meczu pokazują (niestety nie oglądałem go), że wielki występ Arguello i Sancica to nie był ponieważ aż 10 BP dali swoim rywalom, a to o poziomie serwowania dobrze nie świadczy. Dziś przyjdzie im się zmierzyć z dwoma bardzo dobrym deblistami, którzy od jakiegoś czasu wspólnie grywają a do tego osiągają co najmniej przyzwoite rezultaty. Ponadto obaj dysponują (Elgin w szczególności) dobrym i regularnym 1 podaniem. Tutaj w 1 rundzie wyjątkowo gładko uporali się z parą Niemiecką Satschko/Struff i nie wyobrażam sobie aby taki składak jak Agruello z Sancicem mogli im urwać choćby seta.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
93glowa 768

93glowa

Użytkownik
Basic - Ilkel 2:0 @1.5 ✅
Donskoy - Hemery 1 @1.33 ✅
dubel w Bet365 @2 ✅
Ilkel ma szczęście, że w pierwszej rundzie Kovalik stwierdził, że jednak odpuszcza ten turniej i zagrał na pół gwizdka, dzięki czemu Turka widzimy go w drugiej rundzie. Basic ostatnio dwa niezłe turnieje także forma się zgadza, chociaż wczoraj był w sporych tarapatach z Violą to jednak udało się odwrócić losy meczu (w trzecim secie przegrywał ze stratą przełamania). Jest to gracz ofensywny, potrafiący przyśpieszyć, niezła gra przy siatce tak więc pasuje na hard. Nie widzę tu szans dla młodego turka na nawiązanie walki.
Świetna gra Donskoya w ostatnich tygodniach. Wczoraj drugi raz w ciągu kilku dni po naprawdę świetnej grze pokonał Granollersa w dwóch setach. Hiszpan ratował się serwisem a tak to w wymianach przeważał Rosjanin, dobra gra w ofensywie i regularność. Bardzo mało prezentów podarowanych Marcelowi. Hemery słabiutki bilans na hardzie, wczoraj ogromne męczarnie w pierwszej rundzie z kwalifikantem, nie wyobrażam sobie by rozpędzony Donskoy miał się zatrzymać na kimś takim.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Fucsovic @ coś koło 3 było
Grali ze sobą niedawno, był lepszy na każdej płaszczyznie, troche pohandlowali w 1secie oddajac bodajze z 5-1 a tak to caly mecz pod kontrola. Dutra wydaje sie byc w ciut lepszej formie od tamtej pory ale moim zdaniem Węgier nie powinien miec znowu z nim problemów.
 
canabis 2,5K

canabis

Użytkownik
De Bakker T. - Kudryavtsev A.⛔
Thiemo win @1,40 Pinnacle Sports

Dla mnie zwycięstwo Holendra, jest bardziej ograny ostatnio fajnie zaprezentował się z Miltonem, mówię tu głównie o sposobie poruszanie się po korcie serwis też całkiem nieźle funkcjonował.
Nie powinno się mu nic poprzekręcać w głowie i dalej trzymać fajny poziom co skutkuje efektywną grą.
To tylko podtrzymuje mnie przy graniu na niego szczególnie że jego przeciwnikiem będzie Kudryavtsev.
Znany mi tenisista który swoją grą nic szczególnego nie prezentuję, sporo biega po korcie i czasem miewa przebłyski w postaci wygranego seta, dlatego odpuszczam 2:0.
Rusek ma już 29 lat i nie zapowiada się aby dokonał jakiegoś znaczącego progresu, w swojej grze ( oczywiście życzę mu jak najlepiej).
Wszystko wskazuję na to że Thiemo wygra to spotkanie.
Dodam jeszcze że Alexander zagrał poniżej przeciętne spotkanie z Ghedinem który gra totalną padakę.
 
J 3,4K

jaja

Użytkownik
Zelenay/Kowalczyk - Ramirez/Reyes-Varela 1.78 na razie tylko Winline ma ✅✅✅ choć nie wiem skąd ten zastój w 2 secie ????
Gdyby to spotkanie nie było rozgrywane na mączce pewnie nie brałbym go w ogóle pod uwagę, bowiem miałbym naprawdę spory problem ze wskazaniem faworytów takiego pojedynku. Jeśli jednak ktoś oglądał kiedyś w akcji Meksykanów ten wie, że grają oni taki &quot;zwariowany&quot;, by uniknąć słowa chaotyczny tenis, który na szybkich nawierzchniach i mniej doświadczonym rywalom (niezbyt ogranym w deblu) sprawia zawsze ogromne problemy. To jednak nie zupełnie sprawdza się na &quot;clayu&quot;. Do tego z uwagi na ogromy bagaż doświadczenia po stronie pary polsko-słowackiej nie sądzę aby to stanowiło dla nich nadmierny problem. Obaj pokazują niezłe zrozumienie na korcie, dobrze prezentują się z głębi pola (to powinien być ich ogromny atut w grze z Meksykanami), do tego świetnie na siatce zamykają kąty (ze względu na doskonale warunki fizyczne trudni są tam do ogrania) i co więcej obaj dysponują co najmniej dobrym serwisem. Poza tym Kowalczyk z Zelenayem pokonali już Reyesa-Varelę (wtedy miał za partnera niezłego deblistę z top 100, Wenezuelczyka Maytina) w 1 tegorocznym challengerze w Pradze, gładko 2-0. Tak naprawdę to trudno doszukać się jakiś atutów po stronie Ramireza i Reyesa-Vareli a zakładam, że kurs będzie &quot;przyzwoity&quot; do grania singlem, więc nie pozostaje nic innego jak spróbować powierzyć trochę kasy na wygraną rodaka naszego ???? .
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
canabis 2,5K

canabis

Użytkownik
Nikola Mektić - Andreas Haider-Maurer
Nikola Mektić win @5,93 Pinnacle Sports✅
Nikola Mektić +5,5g @1,70 Betsson
✅

Zamierzam zaatakować wygraną Nikola, młodego Chorwata.
Jego ulubioną nawierzchnią jest clay, dobrze sobie tam poczyna.
Ostatnio wygrana z Arguello, Chorwat pokazał próbkę swoich umiejętności.
Jednym z czynników dla których gram ten typ jest właśnie nawierzchnia o której wcześniej wspomniałem, powinna zaowocować w trakcie pojedynku.
Austryjak zajmuję 59 miejsce w rankingu, gdybyśmy mieli się tym sugerować bez problemu poradził by sobie z Chorwatem obecnie 382 rakieta.
Austryjak co prawda jest starszym o 2 lata zawodnikiem ale czy to będzie mieć znaczenie w przebiegu pojedynku??
Na pewno, pokaże próbkę swoich umiejętności które szlifował z tenisistami chociażby z pierwszej 50.
Ale nie widzę u niego progresu, gra w kratkę...
Ostatni jego mecz mógł się podobać ale rywal nie wymagający Kamke który na chwilę obecną gra straszną kupę.
Myślę że kondycyjnie także lepszy jest Chorwat, myślę że nie będzie to jednostronny pojedynek tak jak chcą to przedstawić buki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
bukmacherd 537

bukmacherd

Użytkownik
Nikola Mektić - Andreas Haider-Maurer
Nikola Mektić win @5,93 Pinnacle Sports
Nikola Mektić +5,5g @1,70 Betsson

Zamierzam zaatakować wygraną Nikola, młodego Chorwata.
Jego ulubioną nawierzchnią jest clay, dobrze sobie tam poczyna.
Ostatnio wygrana z Arguello, Chorwat pokazał próbkę swoich umiejętności.
Jednym z czynników dla których gram ten typ jest właśnie nawierzchnia o której wcześniej wspomniałem, powinna zaowocować w trakcie pojedynku.
Austryjak zajmuję 59 miejsce w rankingu, gdybyśmy mieli się tym sugerować bez problemu poradził by sobie z Chorwatem obecnie 382 rakieta.
Austryjak co prawda jest starszym o 2 lata zawodnikiem ale czy to będzie mieć znaczenie w przebiegu pojedynku??
Na pewno, pokaże próbkę swoich umiejętności które szlifował z tenisistami chociażby z pierwszej 50.
Ale nie widzę u niego progresu, gra w kratkę...
Ostatni jego mecz mógł się podobać ale rywal nie wymagający Kamke który na chwilę obecną gra straszną kupę.
Myślę że kondycyjnie także lepszy jest Chorwat, myślę że nie będzie to jednostronny pojedynek tak jak chcą to przedstawić buki.
Sorrrry stary ale takich głupot nie czytałem tu dawno ... Młody chorwat ? przecież on ma zaraz 27 lat .... On nawet na challengerwym podwórku jest średniakiem żeby nie powiedzieć mocniej. Piszesz ze ulubioną nawierzchnią Mekticia jest clay ? ok, a jaka nawierzchnia jest ulubioną Haidaera? czy aby też nie clay? straszne głupoty piszesz. Chorwat lepszy kondycyjnie? a skąd takie wnioski? Kamke rywal nie wymagający? owszem był długi czas bez formy ale nie wiem czy wiesz ale własnie w niedzielie wygrał challengera wiec forma powolutku wraca. Tutaj sprawa jest prosta jedyna możliwość aby Mektic to wygrał to odpuszczenie meczu przez austriaka. ale na to się nie zanosi bo w przyszłym tygodniu gra kolejnego challengera w Meerbusch , nie gra zadnych kwalifikacji do głownych turniejow więc nie ma powodu aby odpuszczać. Wiadomo że nie wiemy co mu siedzi w głowie ale ABSOLUTNIE NIC nie przemawia za chorwatem....... Haider po kursie 1,15 absolutnie nie do zagrania ale twoja analiza to stek bzdur i po prostu KRYMINAŁ. Proszę nie kasować mojego posta, może kogoś uchroni przed graniem głupot.
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
Mój dzisiejszy typ dnia:

Dyscyplina: Tenis
Godzina: 18:00
Spotkanie: Radinski Aljaz - Vanni Luca
Typ: 1
Kurs: 5,53
Bukmacher: PinnacleSports
Analiza: Aljaz Radinski, kto to jest? Wiem tylko tyle, że jest to zawodowy tenisista słoweński, który dwa miesiące temu skończył 20 lat. Czyli jest to zawodnik anonimowy, jak dotąd, chociaż ostatnie dwa zwycięstwa nie mogły przejść bez echa. Młody Słoweniec pokonał dużo wyżej notowanych, najpierw Moriyę a wczoraj Eysserica. Tym razem rywal jeszcze wyżej notowany, 141 w rankingu Włoch Luca Vanni. Pamiętam Vanniego z bardzo dobrego początku sezonu na cegle gdzie w lutym dotarł aż do finału turnieju w Sao Paulo. Uległ po zaciętym meczu Pablo Cuevasovi. Piszę o tym dlatego, że clay to jest chyba właśnie ulubiona nawierzchnia Vanniego. A Radinski, no cóż, o nim nic nie wiemy. Na razie najlepszy wynik notuje tutaj na hardzie w Portoroz więc można powiedzieć, że lubi twardą nawierzchnię, ale czas pokaże gdzie będzie najlepszy. Wiadomo, że Vanni jest faworytem, wystarczy spojrzeć na ranking. Ale jak już wielokrotnie pisałem statystyki i rankingi nie grają. Grają dwaj tenisiści. Być może zważywszy na ogranie i doświadczenie, umiejętności Vanniego można cenić bardziej. Jednak ja lubię stawiać na młokosów. Niepokornych młodych zawodników wdzierających się niespodziewanie do światowego tenisa. Tacy młodzi wychodzą na kort i grają bez kompleksów swój najlepszy tenis. Taka szansa dzisiaj przed Aljazem Radinskim. Jest on na pewno dużo bardziej zmotywowany i nakręcony na jak najlepszy wynik tutaj. Serwować potrafi, co można wywnioskować po wynikach jego dwóch poprzednich meczów. Myślę, że serwowanie będzie tutaj kluczem do zwycięstwa. Tak często się dzieje na nawierzchniach twardych, że gdy serwis siedzi i się go trzyma to prędzej czy później pojawią się jakieś &quot;brejkpointy&quot;, złamie się rywala i wygrywa się mecz. Każda zwycięska piłka młodego Słoweńca będzie tutaj nagradzana ogromnymi brawami, co dodatkowo może pomóc Radinskiemu w odniesieniu zwycięstwa.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Zemija 1.55 unibet✅

Gram tutaj zdecydowanie na Slowenca ktory gra u siebie. Najwazniejszy turniej w roku dla niego. Gra tutaj bardzo dobrze. zniszczyl tutaj swojego rodakan Lacko wczesniej po walce pokonal groznego wlocha. Widac jest forma i bedzie tutaj mega grozny. Ma dobre podanie agresywny styl gry szuka winnerow nie dwaje sie w dlugie wymiany a Basic nie lubi takich grajkow. Wygral nie dawno challka we Wloszek ale nie podobal mi sie tam. Jka Zemija bedzie dzisiaj trafial to ma duze szanse na sukces w dwoch setach licze ze jego motywacja i determinacja bedzie decydujaca...
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom