>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Tydzień 32: San Marino, Binghamton, Samarkand

Status
Zamknięty.
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
San Marino

Location: San Marino, San Marino
Surface: Outdoor Clay
Prize Money: €85,000 +H
Tournament website: http://www.atpsanmarino.com/
Main draw singles: http://www.atpworldtour.com/posting/2011/841/mds.pdf


Binghamton

Location: Binghamton, NY, U.S.A.
Surface: Outdoor Hard
Prize Money: $50,000
Tournament website: http://www.tennischallenger.com/
Main draw singles: http://www.atpworldtour.com/posting/2011/670/mds.pdf


Samarkand

Location: Samarkand, Uzbekistan
Surface: Outdoor Clay
Prize Money: $35,000 +H
Tournament website: http://tennis.uz/index.php?option=com_content&amp;amp;view=category&amp;amp;layout=blog&amp;amp;id=55&amp;amp;Itemid=135&amp;amp;lang=en
Main draw singles: http://www.atpworldtour.com/posting/2011/447/mds.pdf
 
duo 303

duo

Użytkownik
Izak Van Der Merwe - Facundo Bagnis @3.10⛔⛔⛔
Typ dosyć ryzykowny, jednak jak już pisałem Van Der Merwe bardzo rzadko osiąga dwa dobre wyniki z rzędu. Dopiero co w sobotę grał finał w Brazylii, a dziś już zaczyna turniej w Binghampton. Bagnis nie jest taki słaby jak wskazywałby kurs. Ostatnio półfinał w Dortmundzie, wcześniej w maju półfinał w Alessandrii. Myślę, że dziś jest jak najbardziej w stanie pokonać zmęczonego Van Der Merwe.

było blisko
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Nie wiem co Bagnis z takim returnem robi na hardzie , tylko przebijać umie ????
Merwe drewniak, jak jakiejś szopki nie odstawi to powinno się szybko skonczyc w 2setach
 
B 2K

borek149

Użytkownik
Uladzimir Ignatik - Nikola Ciric @ 1.50 6:7, 3:6 ✅✅✅

Pierwszy bardzo solidny argument, styl gry preferowany przez obu graczy Uladzimir Ignatik preferuje zdecydowanie twarde nawierzchnie, na mączce nie ograł ani jednego przyzwoitego gracza. Natomiast serb Nikola Ciric świetnie czuje się na ziemi i robi cały czas olbrzymie postępy, czego dowodem jest jego wysoka forma, którą potwierdził w Sopocie, gdzie osiągnął swój najlepszy rezultat w karierze. 27-letni serbski bombardier dotychczas odnosił triumfy tylko w turniejach rangi futures. Sopocki challanger jest pierwszym, w którym Ciricowi udało się awansować do finału.
Bardzo dobry, mocny serwis plus jednoręczny bekhend, którym zawsze zdobywa masę punktów to dziś będzie klucz do sukcesu leworęcznego gracza w spotkaniu z białorusinem.
 
wlodar 204

wlodar

Użytkownik
Bardzo dobry, mocny serwis plus jednoręczny bekhend, którym zawsze zdobywa masę punktów to dziś będzie klucz do sukcesu leworęcznego gracza w spotkaniu z białorusinem.
Jak dla mnie mecz z kategorii no bet, ale co do szczegółów technicznych: 1BH to zdecydowanie gorsze skrzydło Cirica, w biegu bardzo nieregularny - taki na 1-2 strzały, no chyba, że zaczyna używać slajsu (mało penetrujący), a wtedy stara się prowokować rywala do błędu, jeśli zdobywa z niego punkty, to zazwyczaj gdy ma czas na uderzenie, a wtedy potrafi bardzo mocno i głęboko zaatakować (wzdłuż linii).
 
B 2K

borek149

Użytkownik
Jak dla mnie mecz z kategorii no bet, ale co do szczegółów technicznych: 1BH to zdecydowanie gorsze skrzydło Cirica, w biegu bardzo nieregularny - taki na 1-2 strzały, no chyba, że zaczyna używać slajsu (mało penetrujący), a wtedy stara się prowokować rywala do błędu, jeśli zdobywa z niego punkty, to zazwyczaj gdy ma czas na uderzenie, a wtedy potrafi bardzo mocno i głęboko zaatakować (wzdłuż linii).
Kawałek wywiadu z w/w graczem
Praktycznie całą swoją grę opieram na serwisie i nad tym głównie skupiam się podczas spotkania. Jeśli chodzi o inne zagrania to moją mocną stroną jest na pewno bekhend. Grając z tej strony czuję się bardzo bezpiecznie i jeśli mam okazję to staram się kończyć piłki. Rywale skupiają się na tym, żeby grać mi na bekhend, bo grając jedną ręką jest to trudne zagranie, ale ja nie mam z tym problemów.
Bardziej wierzę samemu zawodnikowi, niż niestety Tobie włodar ;)
 
wlodar 204

wlodar

Użytkownik
Taa, sportowe fakty i jeden z bardziej humorystycznych cytatów, które czytałem ???? . Między nami jest taka różnica, że ja oglądam mecze, a Ty o nich czytasz. Ciric, którego widziałem x razy, tak pewnie czuje się uderzając z BH, że w biegu większość piłek, które posyła to slajsy. Jak napisałem, wbija nim czasem gwoździe w kort, wtedy, gdy trafi na leszcza z defensywnym krosowym BH i może przygotować uderzenia, problem w tym, że na korcie się biega, a wtedy jest mistrzem słabego technicznie slajsu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
B 2K

borek149

Użytkownik
Może i masz racje ja go widziałem w akcji dwa razy podczas spotkań w Sopocie i wywarł na mnie bardzo pozytywne wrażenie, ogrywając wyżej notowanych rywali.
Także nie będę się na siłę spierał odnośnie jego stylu gry. Nie mniej jednak jest to dla mnie bet dnia dzisiejszego, gdyż Ignatik na cegle prezentuje się wręcz fatalnie.
 
A 132

acemilan

Użytkownik
Uladzimir Ignatik - Nikola Ciric @ 1.50

Bardzo dobry, mocny serwis plus jednoręczny bekhend, którym zawsze zdobywa masę punktów to dziś będzie klucz do sukcesu leworęcznego gracza w spotkaniu z białorusinem.
BH to zdecydowanie słabsze skrzydło Cirica- przede wszystkim używa slice&#39;u, sporadycznie po dobrym serwisie kończąc z tego skrzydła (głównie po linii).
Wywiad z zawodnikiem, w którym mówi na temat bh nie ma nic do rzeczy. No chyba, że go widziałeś i kiedyś obszedł fh na rzecz bh, ale to raczej w kategoriach s-f. Ja w każdym razie taką opinię na podstawie kilkunastu jego meczy bym wyśmiał, podobnie jak @włodar. Do tego dwóch niezależnych znajomych oglądających cały turniej w Sopocie nie potwierdził Twoich (czy Cirica) rewelacji. Obaj Chorwat kojarzył się z kombinacjami serwis+fh...
 
B 2K

borek149

Użytkownik
Dokładnie widziałem go w spotkaniu z Rosolem oraz Di Mauro i na podstawie tych spotkań wysnułem taką opinie na temat jego gry. Teraz po tej dyskusji widzę, iż po prostu w tym turnieju prezentował takie zagrania, w turnieju jego życia. Czerpie wiedzę tylko z tych spotkań w których go widziałem, widziałeś więcej spotkań z jego udziałem także pogląd masz większy.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Ciric w Sopocie był nie sobą. Dropszoty na poziomie atp a finał przegrał bo było zbyt wietrznie ;D
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
N 0

nathii

Użytkownik
Witam Panów ;) Z niektórymi się chyba znam.
Zajrzałam tu całkiem przypadkiem (nie obstawiam meczów) ale trafiłam od razu na dyskusję o Ciriciu, o którym np. mój znajomy z Argentyny mówi, że w ogóle nie umie grać w tenisa.
Widziałam gościa tylko raz w życiu, we wszystkich jego meczach w Sopocie, na żywo. Domyślam się, że nie gra na tym poziomie przez cały czas. W rozmowie przyznał, że nie jest zbyt zwrotny i zdecydowanie najlepiej mu się gra na mączce gdzie ma więcej czasu na reakcję i przygotowanie uderzenia. Mecz z Rosolem to naprawdę świetny bekhend i winnery na zawołanie, głównie jako kontra po silnych strzałach Czecha. Od meczu z Di Mauro zaczął produkować tego słynnego skróta. Mecz z A. Beckiem to głównie popis przejmowania inicjatywy z twardym i wymagającym rywalem, chcącym dyktować warunki. Mogę zgadywać jak on gra, gdy wstał lewą nogą, lub przeciwnik jest na tyle z wyższej półki, że momentalnie odbiera ochotę na rywalizację. A mianowicie: nie działa serwis (drugie podanie, podwójne błędy) który jest z reguły jego najważniejszym atutem. Bekhend slajs, zapraszający do kontry. Ogólne podenerwowanie, najprostsze błędy, wrzaski w języku serbskim. Innymi słowy, mecz z Prodonem.
Psychika gracza: mocna, ale do czasu. Widocznie z jakiejś przyczyny w ostatnim czasie ma na koncie sporo półfinałów i... tylko tyle, aż do Sopotu. Z Rosolem wybronił niezliczoną ilość breakpointów, w tym piłek setowych w pierwszej partii. Umiał nagle zdominować Becka, który był o klasę lepszy na początku spotkania (technika + taktyka). Ogrywał Gicquela w 1 secie, w 2 prowadził z breakiem aż nagle nogi się zatrzęsły a Francuz wciągnął się w mecz. O finale z Prodonem lepiej nie pisać, bo został przegrany w szatni. Obecność takiej ilości VIPów z Ryszardem Kaliszem (który zresztą otrzymał gwizdy z trybun) na czele musiała źle wpłynąć na postawę Serba.
Jego cytowana wyżej wypowiedź akurat nie była dla SF lecz została wygłoszona na konferencji prasowej. Oczywiście byłam tam z kamerą. Nie mogę wkleić linka ale zapewne wielu wie, że chodzi o stronę Tennis Alternative. Różne cytaty zawodnika oraz fragmenty jego gry są w filmikach w dziale video interviews.
Co do Serbii, wiem że Włodar kolekcjonuje info o noł-nejmach, mam teraz relacje z futuresa w Suboticy, więc jeśli któryś tenisista Cię interesuje to opisujemy na życzenie ;)
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Phau Bjorn vs. Volandri Filippo 1,45
Spotkanie dwóch panów, którzy na pewno swoje najlepsze lata mają już za sobą. Niemiec był kiedyś jednym z lepszych grajków w challach teraz moim zdaniem takim zawodnikiem jest właśnie Pippo. Włoch przeplata występy w turniejach ATP, ale tam raczej zawsze przegrywa w pierwszych rundach. W challach zawsze trzyma poziom miesiąc temu wygrał turniej w Orbetello. Wczoraj zniszczył swojego rodaka oddając mu jedynie trzy gemy. Phau na pewno nadal stać na dobre mecze i dzisiaj spodziewam się wyrównanego pojedynku, jednak obecnie Włoch jest dla mnie lepszym grajkiem i ma duże szanse na wygranie całej imprezy.
 
N 0

nathii

Użytkownik
Wydaje mi się, że wart uwagi będzie mecz Grega Jonesa z Nicolasem Massu, gdzie Jones jest dla mnie faworytem. Niedawno wygrał 6-4 6-0 z tym przeciwnikiem. Jones po finale challengera w Ferganie zaginął w akcji i radził sobie bardziej przeciętnie niż jego rodacy by oczekiwali. W ogóle uważam go za tenisistę dość niezbornego i poza ponadprzeciętnym serwisem nieposiadającego przekonujących tenisowych argumentów. A jednak jego rywal - Massu - to pan z turnieju w geriatryku. W różnego typu eliminacjach odpada jeszcze szybciej niż Jones. Kolejny argument na korzyść Australijczyka, w pierwszej rundzie łatwo pokonał Arnau Brugues Daviego (dla mnie czarnego konia imprezy) czyli tenisistę grającego niedawno w Azji na poziomie ATP, a w przeszłości #1 rozgrywek college&#39;u.
Ponadto uwadze polecam czy to w tym turnieju (prawdę mówiąc, nie sprawdzałam z kim teraz gra) czy też w ogóle Dymitara Kutrovskiego, Bułgara, stałe miejsce w top 10 NCAA, świetny serwis. O ile pamiętam w Davis Cup stawiał się Baghdatisowi.
W Samarkandzie wciąż jednym z faworytów turnieju jest dla mnie Malek Jaziri. Przystojny Tunezyjczyk z którym miałam przyjemność zatańczyć iks lat temu na players party wrocławskiego futuresa gra z nowym nazwiskiem na tym poziomie, Miljanem Zekiciem. Prawdę mówiąc, nie wiem jak Serb gra, ale wiem że Jaziri to solidna firma, wraca po dobrych wynikach w Kazachstanie a rywal ostatnio nieco kreczował i nawet u siebie w kraju wpadł w lekki dołek. Sądzę, że z np. Kudriawcewem wygrał z powodu zdrowotnych problemów Rosjanina.
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Jones - Massu @ 1.47 8/10 ✅ 57 62 63

Na pewno jak wyżej mówi Natalia, Jones jest godny uwagi oprócz serwisu jednak posiada coś więcej, chyba oceniasz go za surowo bo na hc jednak ze swoim mocny dobry serwisem, posiada dobry płaski fh, krosy troche kuleją, 2bh też po krosie jest bardziej wrzutką ale jednak na szybszych nawierzchniach Aussie grać potrafi, a na pewno powinien sobie poradzić z emerytowanym Nico który chyba sam nie wie o co tutaj gra w zawodowym cyklu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
11.08.2011 16-00
tenis challenger san marino
Riba- Mayer
typ: 1
1,70
betsafe
Analiza
Dziś w spotkaniu drugiej rundy challengera w san marino Hiszpan Pere Riba spotka sie z Argentynczykiem Leonardo Mayerem. Turniej rozgrywany jest na ceglanej maczce, czyli nawierzchni ktora preferuja obaj ci zawodnicy. Hiszpan jest w tym turnieju rozstawiony z numerem 4. W pierwszej rundzie po ciezkiej walce pokonal Wlocha Matteo Trevisana w trzech setach. Mayer natomiast w pierwszym spotkaniu stracil seta z nikomu blizej nieznanym zawodnikiem Authomem. Argentynczyk ma jednak za soba dwa bardzo udane turnieje w ostatnim czasie. Mayer wygral challengera w Dortmundzie, w finale pewnie ogrywajac Schoorela oraz byl w finale challengera w Trani gdzie przegral w finale ze Stevem Darcisem. Mayer przez ostatnie 2,5 tygodnia rozegral az 11 spotkan. Ma prawo czuc sie troche podmeczony i nieco &quot;odpuscic&quot; w tym turnieju. Widac to bylo juz po pierwszym pojedynku gdzie meczyl sie z anonimowym zawodnikiem w 3 setach. Riba to zawodnik pierwszej setki rankingu, a wiec napewno nie przypadkowy. Hiszpan gral ostatnio w duzo lepiej obsadzonych i platnych turniejach. W Kitzbuhel udalo mu sie pokonac Rumuna Victora Hanescu. W Bastad powalczyc z innym Hiszpanem Davidem Ferrerem. Riba gral ostatnio z zawodnikami aktualnie o klase lepszymi od Mayera. Riba to taki typowy rzemieslnik, dlugo przebija pilke i czeka na blad rywala. Na podmeczonego ostatnio Argentynczyka sadze ze powinno to dzis wystarczyc.
 
F 67

figo88

Użytkownik
Bemelmans - Van der Merwe -&gt; 2.10 bet365 ????
Ball
- Capdeville -&gt; 2.20 bet365 ????
Nie będę się w obu przypadkach rozpisywał o formie i próbował coś spleść by była jakaś analiza. Napiszę po prostu, że Merwe jak i Capdeville mają jutro kwalifikacje do Cincinnati więc by jutro móc w nich zagrać dzisiaj postarają się zapewne o &#39;niespodzianki&#39;.

Super. :-|
 
N 0

nathii

Użytkownik
Byłabym zdziwiona gdyby Potito Starace nie zwyciężył dziś w San Marino. Wszystkie chyba argumenty przemawiają na korzyść tego zawodnika, może z wyjątkiem jego statystyk w finałach ;) W ATP ma bodaj 0-4. W challengerach lepiej, ale w ostatnich trzech latach dwukrotnie ulegał w San Marino właśnie w finale.
Przeciwnikiem jest Martin Klizan, który jest obecnie trenowany przez Karola Kucerę. Dobry zawodnik, ale nerwowy, umie się zaciąć i popełniać błędy (ok, to samo myślałam wczoraj o Stosur, która zagrała dokładnie jak nie ona, ale Klizan to jednak niższa półka). Ponadto otrzymałam wczoraj relacje osoby oglądającej mecze na żywo (u mnie na Tennis Alternative do przeczytania, rzecz jasna) i reporter ów z Niemiec stwierdził, że mecz Starace był ogólnie na wyższym poziomie.
Capdeville-Odesnik to dla mnie czarna magia, do tej pory ich h2h to dwie trzysetówki, więc może bardziej w tę stronę. Po cichu typuję Capdeville, ale może dlatego że Odesnika nie lubię ;)
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Odesnik coś swiruje podczas tego turnieju.
Capdeville wygrywał tutaj już 2 razy i widac ze jest w formie, a jak jest w formie to ciezko go zatrzymac
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom