>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Tydzień 36: Genova, Shanghai1, Alphen aan den Rijn, St. Remy, Brasov

Status
Zamknięty.
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Genova

Location: Genova, Italy
Surface: Outdoor Clay
Prize Money: €85,000 +H
Tournament website: http://www.atpgenova.com/
Main draw singles: http://www.atpworldtour.com/posting/2012/1763/mds.pdf


Shanghai1

Location: Shanghai, China
Surface: Outdoor Hard
Prize Money: $50,000
Tournament website:
Main draw singles: http://www.atpworldtour.com/posting/2012/6313/mds.pdf


Alphen aan den Rijn

Location: Alphen aan den Rijn, The Netherlands
Surface: Outdoor Clay
Prize Money: €42,500
Tournament website: http://www.teaninternational.nl/
Main draw singles: http://www.atpworldtour.com/posting/2012/3626/mds.pdf


St. Remy

Location: St. Remy, France
Surface: Outdoor Hard
Prize Money: €42,500
Tournament website: http://www.tropheedesalpilles.fr/
Main draw singles: http://www.atpworldtour.com/posting/2012/6014/mds.pdf


Brasov

Location: Brasov, Romania
Surface: Outdoor Clay
Prize Money: €30,000 +H
Tournament website: http://www.facebook.com/BrasovChallenger
Main draw singles: http://www.atpworldtour.com/posting/2012/696/mds.pdf




Oficjalna strona ATP Challenger Tour: http://www.atpworldtour.com/tournaments/challenger-tour.aspx

Livescore: http://www.protennislive.com/frameset.asp?year=2012&amp;amp;wkno=36c&amp;amp;lang=en&amp;amp;tabno=6&amp;amp;eventid=0573&amp;amp;ref=www.atpworldtour.com




Zapraszam do dyskusji i pisania analiz​
 
miki19 8,1K

miki19

Użytkownik
Shanghai challenger
LU, Yen-Hsun - Seifert, Stefan

64 w rankingu LU,21/14 na hardzie Jego przeciwnikiem będzie 254 w rankingu Seifer który bardzo słabo spisuje się na hardzie 2/5,myśle,że pewne 2-0 :wink:

Kurs 1,20

Sugita, Yuichi - Molchanov, Denys

163 ranking gra z 313,Sugita 29/13 na hardzie,przeciwnik 12/12,Patrzyłem na statystyki to Sugita w tym roku z nikim ze słabszym rankingiem nie przegrał,zaś Jego przeciwnik w ostatnim meczu kreczował,dla mnie pewny typ.

Kurs 1.40



Rungkat, Christopher - Wang, Chieh-Fu

355 gra z 801,31/10 na hardzie z 9/15 Tu niespodzianki napewno nie będzie,Rungkat nie przegrywa z słabszymi od siebie,jeszcze z tak słabszymi przeciwnikami

Kurs. 1.15
Mitchell, Benjamin - Ito, Tatsuma
67 Ito zmierzy się z 267 Mitchellem,który w ostatnich 6 meczach wygrał zaledwie 1,na hardzie w tym roku 9/12 czyli słabutko,Ito 21/9 z takimi zawodnikami jak Mitchell napewno bez problemów wygra
Kurs 1.24
Brasov challenger
Vanni, Luca - Ciumac, Andrei
275 ranking gra z 734,21/9 i 17/15,w tym meczu kazdy inny wynik jak szybkie 2-0 będzie niespodzianką Vanni nie przegrywa z takimi kelnerami jak Ciumac.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
wasek1 135

wasek1

Użytkownik
Warto też zagrać na Volandriego(72) w meczu z Giannessim(162) na turnieju w Genui. Volandri ostatnio bardzo fajne mecze, nie przegrywa z niżej notowanymi i podejmuję walkę z wyżej notowanymi. Co ciekawe obaj grali w ostatnich latach ze sobą na ziemi trzy razy i wszystko wygrywał Volandri. Odpadł on w I rundzie US Open z Chardym, przy czym jego przeciwnik nie przebrnął II rundy kwali.
U różnych buków po 1,4 a w Unibecie 1,42
Ciekawy jest również mecz Igor Kunitsyn - Marc Gicquel na kortach twardych w St Remy de Provence, France - Singles. 1,65 ✅ w Tobecie. Rosjanin bardzo dobrze na hardzie, wygrany turniej w Uzbekistanie, odpuszczenie US Open, regeneracja i opoczynek. Francuz odpadł w kwalach w US i średnio na hardzie sobie radzi. W tym roku pół na pół.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Kunitsyn @ 1,65 tobet✅

Gicquel z kazdym rokiem coraz słabszy wiadomo juz nie te lata, serwis traci na sile, poruszanie sie tez chociaz agresywny styl zawsze pozostanie. Nie udane kwale do US open, męczarnie z Dzumhurem i pozniej odpadniecie z Yangiem. Kunitsyn wydaje sie wracac do dobrej formy której szuka na poziomie chall, nie poleciał do USA , wygrał w słabo obsadzonym Kazachstanie a tutaj już dochodził do półfinału. Głównym powodem stawiania na Ruska jest fakt że posiada bardzo dobry return i przy wyeliminowaniu serwisu Francuza zwiększa swe szanse na zwyciestwo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Tenis, Challenger Brasov, 14:00, 4.09.2012
Crivoi - Guez
typ: 1 6:3 6:0 ✅
1,78
Unibet
Analiza
Dzis w spotkaniu pierwszej rundy turnieju challengerowego w rumunskim, Brasov, reprezentant gospodarzy, Victor Crivoi spotka sie z Francuzem, Guezem. Nieznacznym faworytem spotkania wedlug bukmacherow wydaje sie byc Rumun i chyba tak w rzeczywistosci jest. Crivoi to zawodnik, ktora najlepiej czuje sie na kortach ziemnych. Potrafi grać regularnie, jego styl gry jest przystosowany do gry na tej nawierzchni, na takich kortach w koncu sie wychowal. Ostatnio wystepowal w innym rumunskim challengerze, nie mial jednak szczescia w losowaniu, trafil na swojego rodaka, Hanescu, z ktorym przegral po trzysetowym pojedynku. Rumun bedzie chcial zrewanzowac sie dzis Francuzowi za porazke dwa lata temu 6:7 6:7 rowniez podczas challengera w Rumunii. Francuz to zawodnik dobrze czujacy sie na ziemi, jednak chyba nieco lepiej na szybszych nawierzchniach. Jest na pewno zawodnikiem mniej regularnym, grajacym bardziej ofensywnie. Sadze, ze w dzisiejszym spotkaniu wlasnie ta regularnosc bedzie miala kluczowe znaczenie, a ze Rumun jest zawodnikiem regularniejszym typuje na jego zwyciestwo. Rumun ponadto zagra na wlasnych kortach, przed wlasna publicznoscia, wiec na pewno bedzie podwojnie zmotywowany. Upatruje w Rumunie faworyta pojedynku i ku niemu kieruje swoj dzisiejszy typ.
 
gieneq 14

gieneq

Użytkownik
Warto też zagrać na Volandriego(72) w meczu z Giannessim(162) na turnieju w Genui. Volandri ostatnio bardzo fajne mecze, nie przegrywa z niżej notowanymi i podejmuję walkę z wyżej notowanymi. Co ciekawe obaj grali w ostatnich latach ze sobą na ziemi trzy razy i wszystko wygrywał Volandri. Odpadł on w I rundzie US Open z Chardym, przy czym jego przeciwnik nie przebrnął II rundy kwali.
U różnych buków po 1,4 a w Unibecie 1,42



Sam miałem zagrać ten mecz, ale poszperałem trochę i znalazłem info, że Volandri ma jakieś problemy z ramieniem. 18 sierpnia skreczował w meczu z Gimeno-Traverem. Na ile poważny był to uraz i czy został w pełni zaleczony nie wiadomo. Ponadto są dobrymi kumplami. Dla mnie pachnie fixem i nie ruszam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
P 160

peter42

Użytkownik
Inigo Cervantes - Matwe Middelkoop 7-6,6-4⛔⛔
typ Middelkoop
kurs 1,95
Tobet

Typ przeciwko Hiszpanowi ktory na papierze jest faworytem,ale nie w moim odczuciu.
Cerevantes jak na hiszpana gra ładny ofensywny tenis,tylko w tym roku nie skuteczny,duzy wplyw maja czeste kontuzje ktore go nekaja.Middelkoop to zas zawodnik niedoceniany ktory robi ciagłe postepy w grze jak i pozycji rankingowej.Ostanie ich wystepy to porazki w 2rundzie kwali do us open tylko ze Holender przegral z Zemlja a Hiszpan z duzo słabszym Gajowczykiem.Dodatkowym atrybutem dla Middelkoopa bedzie publika,ostatni mecz na głownym korcie powinien dodac mu skrzydel,w polowie lipca w holenderskim schveninngen na tej samej nawierzchni(cegle)Middelkoop doszedł do finalu.
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Tenis Challenger Shanghai 8:00 5.09.2012
McClune - Gojowczyk
typ: 2-0
3,00
bet365
Analiza
Jutro nad ranem polskiego czasu kolejny dzien challengera w Shanghaiu, Amerykanin, McClune spotka sie z Niemcem, Gojowczykiem. W moim odczuciu zdecydowanym faworytem spotkania jest Amerykanin. Turniej w Shanghaiu odbywa sie na tych samych kortach, na ktorych za kilka tygodni zagraja najlepsi w Mastersie. Przejdzmy jednak do jutrzejszego spotkania. Niemiec co ciekawe nie powrocil do swoich ulubionych kortow ceglanych po nieudanych kwalifikacjach do us open. Gojowczyk przed kwalifikacjami w Nowym Jorku nie gral w ogole na kortach twardych. W Nowym Jorku udalo mu sie przejsc dwie rundy, w ktorych pokonal Dasnieresa de Veigy oraz Hiszpana, Cervantesa, ulegl natomiast innemu Amerykanowi, znacznie gorszemu, Williamsowi. McClune odpuscil sobie us open po udanym turnieju w Winston Salem, w ktorym po przejsciu kwalifikacji odpadl w II rundzie turnieju glownego. McClune podczas tego turnieju ogrywal Socka, Falle, Rufina i Dadamo, czym powierdzil swoja dobra dyspozycje ostatnimi czasy. McClune przegral dopiero po trzysetowym boju z Jurgenem Melzerem. Amerykanin dobrze serwuje, gra ofensywnie, hard to jego zdecydowanie ulubiona nawierzchnia, na ktorej sie wychowal. McClune jest zdecydowanym faworytem jutrzejszego pojedynku i mysle, ze nie zawiedzie.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Dwa typy na poranną sesje

Saavedra-Corvalan @ 1,65 tobet
✅


Czilijski talent, jak na południowoamerykańca przystało urodzony by grać na mączce, jak już przegrywa to na pewno z bardziej znaczącymi zawodnikami niż Borvanov,a co do Romana właśnie to nie jest zawodnik na clay, jest bardzo nie regularny i swą gre opiera na serwisie, tutaj na ziemi nie będzie miał żadnych atutów, co było widać po ostatnim ich spotkaniu w Marcu. Łatwa drabinka, duzo słabych zawodnikow i Czilijczyk powinien zwietrzyć swoją szanse.


Haider Maurer -1,5 seta @ 1,75 tobet ✅

Tak jak wspomniałem wyżej, dużo zawodników futures level mamy w Rumuni. Austriak w formie wygrał ostatniego czelka i na tym na pewno nie poprzestanie bo musi wrócic do top100 a ma na to papiery i powinien szybko poradzić sobie od wiele mniej technicznego Ukrainca
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Warto pograć DW 2:0 na Bakkera , w koncu musi odbudowac forme i najlepiej chyba u siebie, rywala zna bardzo dobrze, jednak jest to futures level a w tym roku szczególnie niski level Duima ????
 
harvey 967

harvey

Użytkownik
???? Sugita Y. - Rungkat C.

Sugita, który sobie za cel postanowił awans do pierwszej setki znowu wraca do dobrej gry. Ostatnio udany turniej w Bangkoku, gdzie przegrał w finale z Sela. Przez całe zawody do finały cztery wygrane spotkania bez straty seta. Na tych zawodach w Szanghaju pewna wygrana z Molchanovem. W ubiegłym roku tutaj zaledwie druga runda dziś będzie mógł to osiągnięcie poprawić i zgarnąć kilka punktów do rankingu. Rungkat to słaby zawodnik z Indonezji, dla którego największym osiągnięciem w tym roku to zaledwie druga runda w kilku Challengerach. Jak dla mnie Sugita tutaj powinien bez problemu wygrać.

Sugita Y. - Rungkat C. # 1.40 ✅ 6:1 5:7 6:2
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Copil @ 1,4 tobet ⛔

Gra u siebie, wydaje sie byc w dobrej formie co potwierdzaja ostatnie wyniki. Wiadomo dobry serwis i gra siłowa to jego atuty. Rywal Aguilar częściej obecnie gra w futuresach co nie sprzyja rozwojowi, lubi grać agresywnie , jednak obrona kuleje i piłki często gra podatne na kontrę. Niższy poziom umiejetnosci i rywal który nie da się zdominować grający u siebie to za dużo może być dla czilijczyka.


Pashanski @ 1,85 tobet ✅

Marti to dobry defensor, mało błedow lecz i malo winnersow, jednak ciut za wczesnie wszedł w seniorski swiat, jego ostatnie wyniki w niczym nie przypominaja tych z 2011roku. Boris solidny , grajacy ostatnio bardziej agresywniej niz kiedys i w formie przede wszystkim.
 
harvey 967

harvey

Użytkownik
???? Tosic G. - Przysiezny M.

Spora oferta na challengery i dużo ciekawy spotkań. Michał ostatnio wraca chyba na dobry tor, ostatnio w Legnicy 3 spotkania wygrane. Tutaj na Challengerze w Rumunii wygrał jedno spotkanie z Brugues-Davi 2:1. Tosic to słaby zawodnik raz go widziałem i niczym mnie nie zachwycił. Polak powinien rywala zepchnąć do głębokiej defensywy po za kort z której raczej się nie wygrzebie. H2h 2:0 na korzyść Przysiężnego dlatego uważam, że warto na niego pograć.

Tosic G. - Przysiezny M. # 1.40 ⛔ 6:7 6:1 6:4
_______________________________________

???? Haider-Maurer A. - Vanni L.

Austriak w końcu wraca na dobry tor w swojej grze. Ostatnio wygrane zawody we Włoskim Como. Wczoraj pewnie wygrał z Nedovyesov w dwóch setach. Haider-Maurer pokazał w Como, że nie tylko dobry serwis z którego był znany wcześniej, ale dobra gra w korcie jest jego charakterystycznym stylem. Widziałem mecz finałowy z Sousą i bardzo mnie zaskoczył. Widać, że wie co robić na korcie i jeżeli zmęczenie nie da znać to dziś Vanniego powinien pewnie pokonać.

Haider-Maurer A. - Vanni L. # 1.30 ✅ 6:3 6:2
_______________________________________

???? Bednarek T./Kowalczyk M. - Andreozzi G./Olivo R.

Jak dla mnie Polska para to na prawdę nie zły debel. Chłopaki nie raz pokazali, że na poziomie Challengerów są ścisłą czołówką. W czerwcu wygrany turniej w Koszyczach, później w lipcu w Braunschweig. Ostatnio przegrali z Normamem i Waske, ale to też nie byle jaki debel. Rywale to dość słabi debliści. Adreozzi co prawda ma nie zły serwis, ale jak śledziłem wynik jego meczu z Vagnozzim to brak słów po wygraniu pierwszego seta później po prostu przestał grać. Olivo to młody grajek, który w deblu nie źle sobie radzi, ale turnieje jakie wygrał w tym roku to tylko ranga futeres. Dlatego daję większe szanse na awans do następnej rundzie Polakom.

Bednarek T./Kowalczyk M. - Andreozzi G./Olivo R. # 1.40 ✅ 3:6 6:4 10:4
_______________________________________

???? Albot R. - Bachinger M.

Bachinger, który rok czy dwa wcześniej grał całkiem nie zły tenis w tym roku jego forma spadła. Jednak podczas kwalifikacji do US Open się obudził i grał całkiem dobrze. Przeszedł dzielnie cale eliminacje wygrywając z: Brugues-Davi, Zverevem czy Mannarino. W turnieju głównym wpadł na Baghdatisa i dzielnie walczył, ale przegrał po pięciu setach. Tutaj we Francji wygrał już z Roussetem w dwóch pewnych setach. Albot to typowy średniak, czasem coś mu się zdarzy i wygra z kimś lepszym, ale zazwyczaj są to porażki. Zawodnik z Mołdawii posiada dobry serwis, ale return Niemca jest lepszy. Challenger we
Francji ma nie złą pulę do zgarnięcia, dlatego oczekuję dobrej gry Niemca i pewnej wygranej.

Albot R. - Bachinger M. # 1.40 ✅ 7:6 6:2



// Co do Przysiężnego to zawsze starałem się na niego nie grać i omijać go szerokim łukiem. Jednak dziś jak zobaczyłem jego ostatnie wyniki oraz h2h to postawiłem na niego i nigdy więcej. Dobrze, że trzy inne typy były na plus to udało się wyjść na zero. Przysiężny dostał dziś ostatnią szansę, ale jej nie wykorzystał, więc więcej się u mnie w typach się nie pojawi no chyba, że będę grał przeciwko niemu ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
kokocz 292

kokocz

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Genua
Mecz: Gutierrez-Ferrol S. - Gil F.
Data: 06.09.2012 12:00
Typ: Gil
Kurs: 1.65
Bukmacher: bwin
Analiza: Dzisiaj około południa na kort ziemny w Genui wyjdzie Frederico Gil, który jest moim dzisiejszym faworytem w tym starciu. 113 zawodnik w rankingu ATP zmierzy się w ramach drugiej rundy z Hiszpanem Gutierrez-Ferrolem, który w rankingu ATP zajmuje obecnie 219 pozycję. W poprzedniej rundzie Gutierrez-Ferrol pokonał Kamila Capkovicia 6:4, 6:1, a Portugalczyk pokonał Franco Skugora 6:2, 6:2. Gutierrez-Ferrol to zawodnik, który o mały włos nie dostał by się do turnieju głównego US Open, lecz w decydującej trzeciej rundzie kwalifikacji przegrał z Bobbym Reynoldsem 6:7, 3:6. Ostatnio grał nawet dobrze i wygrywał z Berrerm 2:1, Mertlem 2:1. Gil to tenisista, który napewno może być notowany znacznie wyżej, gdyż ma duże umiejętności, w szczególności, jeśli chodzi o nawierzchnię ziemną i mam nadzieję, że dzisiaj to udowodni. Wcześniej przed tym turniejem zanotował 4 porażki pod rząd. Przegrał 3:6, 4:6 z Grigorem Dimitrovem, 6:7, 4:6 z Ignatikiem, 5:7, 4:6 z Herbertem na nawierzchni twardej podczas kwaliifikacji do US Open oraz 4:6, 4:6 z Naso w Como. W tym tygodniu zostaje na dłużej we Włoszech i gra na swojej ulubionej nawierzchni, z czego z pewnością skorzysta. Gutierrez-Ferrol zalicza swój piewszy turniej w Europie po nieudanych kwalifikacjach do US Open.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Brown+Bachinger @ 2,01 tobet ⛔✅ Brown dziś miał dzien pajacowania


Brown pokonał Lorenziego , dla mnie to wystarczy by zagrać przeciwko Fabbiano. Bachinger bardziej poziom ATP, powrót do setki jak najbardziej w zasięgu. Albot jest to zawodnik na wolniejsze korty i Niemiec ze swoją ofensywą powinien wygrac
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Jeszcze jeden typ

Greul @ 1,72 tobet zwrot

Kurs spada bo buki się obudziły że walnęły babola. Wolny,szybki clay nie ma znaczenia Ruben słaby jest na mączce, serwis i ofensywna gra z kulejącą obroną. Greul w swojej grze również agresywny chociaz nie tak jak Belg ale na pewno regularniejszy z dobrym mijaniem, h2h 2;0 nie wzieło sie z nikąd.
 
drexler 570

drexler

Użytkownik
Harvey często czytam Twoje analizy i korzystam z nich albo utwierdzam się w swoich przemyśleniach. Gratuluje wielu trafionych typów....na szczęscie dziś wyrzuciłem w ostatniej chwili Przysieznego z mini tasiemki (Bolleli, Volandri, Haider, Greul, Bachinger...) i konczy wszystko Gimeno Traver. Nauczyłem się wieloma wcześniejszymi doświadczeniami że Przyśiezny to zawodnik który jest w stanie przegrać dosłownie z każdym....radzę grającym omijac tego Pana.
 
dingsaller 1K

dingsaller

Użytkownik
Zawodnik z Mołdawii posiada dobry serwis, ale return Niemca jest lepszy.
Szczerze mówiąc nie do końca rozumiem, dlaczego uważasz, że Radu dysponuje niezłym serwisem. Pierwszy to ~ 180 km/h i nie zdobywa nim specjalnie dużo punktów bo często nie kontroluje kierunków, tj. serwuje w środek. Drugi serwis to już w ogóle padaka i każdy solidny ofensor będzie z powodzeniem atakował to podanie, zapewne i Bachinger dziś to wykorzystał.
 
S 5,9K

sheva91

Użytkownik
Tenis, Challenger Alphen 18:00, 6.09.2012
P. Sousa - Schoorel
typ: 0-2
3,50
Bet365
Analiza
Dzis w spotkaniu drugiej rundy challengera na kortach ziemnych w holenderskim, Alphen, Portugalczyk Pedro Sousa spotka sie z reprezentantem gospodarzy Schoorelem. Faworytem bukmacherow jest Portugalczyk, ja jednak mam nieco odmienne zdanie na temat dzisiejszego spotkania. Portugalczyk ma za soba calkiem udany turniej we Wloszech, dotarl tam do finalu challengera. Dlatego tez ma prawo do lekkiego zmeczenia po tym turnieju, rozegral tam piec ciezkich spotkan, doslownie kilka dni temu. Ciezko jest rozegrac dwa bardzo dobre turnieje pod rzad, nawet na tym nizszym poziomie challengerowym. Juz w pierwszej rundzie Portugalczyk mial problemy. W pojedynku z Czechem Michalicka stracil seta. Dzis czeka go o wiele trudniejsze zadanie. Naprzeciw niego stanie mierzac 2m 20cm reprezentant gospodarzy o atomowym podaniu. Schoorel swietnie serwuje, jednak jak na swoj wzrost, calkiem niezle radzi sobie z glebi kortu. W pierwszej rundzie pokonal on innego reprezentanta gospodarzy Westerhofa. Dzis zagra przed wlasna publicznoscia, bedzie podwojnie zmotywowany. Zagra ponadto ze zmeczonym Portugalczykiem. Sadze, ze Holender ma dzis ogromne szanse na zwyciestwo.
Po pierwsze, Schoorel gra z Joao Sousą, a nie z Pedro.
Po drugie, Holender mierzy 203 cm, a nie 220.
Po trzecie, pewien mod pisał o trzymaniu poziomu forum, tak więc ta &quot;analiza&quot; powinna wylądować w koszu.


christopher48 // Po chwili namysłu usunąłem post radomiaka1910. Dziękuję za reakcję. Twój post pozostanie - cytujesz w nim wypowiedź radomiaka1910, więc każdy będzie mógł przeczytać, co on tam powypisywał. Już nie pierwszy raz zdarza się komuś mylić zawodników o nazwisku Sousa, co jest trochę niezrozumiałe. Pozdrawiam.
 
harvey 967

harvey

Użytkownik
Szczerze mówiąc nie do końca rozumiem, dlaczego uważasz, że Radu dysponuje niezłym serwisem. Pierwszy to ~ 180 km/h i nie zdobywa nim specjalnie dużo punktów bo często nie kontroluje kierunków, tj. serwuje w środek. Drugi serwis to już w ogóle padaka i każdy solidny ofensor będzie z powodzeniem atakował to podanie, zapewne i Bachinger dziś to wykorzystał.
No widziałem kilka razu Radu na hardzie i mam inne zdanie, niż Ty. Co z tego, że 180 km/h, po pierwsze wątpię by to była taka prędkość, a jak jesteś jej pewny to napisz mi gdzie widziałeś taki wynik, a po drugie czy serwis 180 km/h nie może być dobrym serwisem ?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom