>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Tydzień 37: Szczecin, Nanchang, Istanbul, Banja Luka, Cary, Meknes

Status
Zamknięty.
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Szczecin, Poland
Clay $106,500 +H Combo | S | D | QS | QD | OOP
Nanchang, China
Hard $75,000 +H Combo | S | D | QS | QD | OOP
Istanbul, Turkey
Hard $75,000 Combo | S | D | QS | QD | OOP
Banja Luka, Bosnia &amp; Herzegovina
Clay $‚64,000 +H Combo | S | D | QS | QD | OOP
Cary, NC, U.S.A
Hard $50,000 +H Combo | S | D | QS | QD | OOP
Meknes, Morocco
Clay $42,500 Combo | S | D | QS | QD | OOP

Drugi i ostatni czelek w Polsce nas czeka, gwiazdą Janowicz, Marcel Grannolers i Mugro :razz:
Zapraszam do dyskusji i pisania analiz.
 
cuadrado 296

cuadrado

Użytkownik
Nie ma jeszcze tematu na nowy tydzień to piszę tu.

Challenger Szczecin kwalifikacje

Grzegorz Panfil - Wesley Koolhof
Panfil @1.50 ⛔

Szczerze mówiąc to bardzo mnie ten kurs zdziwił.
Okej, Grzesiek żadnych szczególnych wyników w tym sezonie nie osiągnał, nie wygrał żadnego Futuresa, a przygody z challengerami kończył na kwalifikacjach. Ale pare ciekawych meczy rozegrał, potrafił wygrać czy to z Chazalem czy z Przysiężnym (chociaż ostatnio to żaden wyczyn :-|). Generalnie jest dużo bardziej ograny niż jego dzisiejszy rywal.
Koolhof ostatnimi czasy osiąga fajne sukcesy w deblu, ale singlista to nigdy nie był przesadnie dobry (najwyżej w singlu na 462 miejscu). Obecnie nawet nie posiada rankingu a to dlatego że praktycznie nie gra już w pojedynkę; jeśli zwalnia się miejsce to wskakuje do drabinki kwalifikacji tam gdzie przyjeżdża grać głównie w debla. Ostatni mecz w tourze rozegrany ponad rok temu.
Nie wiem czy Panfil ma grać z jakąś kontuzją czy to po prostu wpadka buków. Jak dla mnie kurs bardzo przyzwoity jak na taką przepaść dzielącą obu
 
matilebron 1,1K

matilebron

Użytkownik
Vatutin @1,57 Unibet✅✅✅
super szybki hajs, stawiajcie dalej na ołówka tylko dlatego ze jest polakiem i gra u siebie xd wyniki w itfach mowily same za siebie

Ołówek jest zerem na cegle, z bekhendu może połowa piłek przechodzi na drugą stronę, reszta to auty i siatki. Po drugiej stronie siatki Vatutin, przyznaję się, nie wiem jak on gra, sugeruję się jego wynikami, urwał seta Brelokowi, pokonał kilku przebijaków. Z tego co pamiętam w jednym meczu z Mertensem pocisnął niezły wałek, jak dzisiaj nie powtórzy takiego fixa to wygra bez najmniejszego problemu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +40
dx2 227,5K

dx2

Użytkownik
Vatutin-Przysiezny 2 @2.35 expekt⛔
A kto jest Vatutin jakis? Rosyjski zawodnik, ktory nigdy nie zadebiutowal nawet w zadnym szlemie singlowym w calej karierze. Rosjanin caly czas gra na ceglanych challegerach z lepszym lub gorszym efektem i prawie nie opuszcza tej nawierzchni. Jego atutem moze byc co najwyzej ogranie.
Dyspozycja Przysieznego jest niewiadoma, ale Polak osiagnal duzo wiecej w swojej karierze. Potencjal Przysieznego gdy jest w formie jest na pewno duzo wiekszy. Przysiezny przechodzil kwalifkacje do French Open i wygrywal tam mecze w turnieju glownym (sezon 2013), a zatrzymal sie po niezlym mecu z Gasquetem wtedy w 2-ej rundzie. Kwalifikacji do turniejow szlemowych nie przechodzi sie za piekne oczy. Vatutina do turnieju glownego French Open nigdy nie awansuje i mysle, ze smialo takie twierdzenie moge zaryzykowac.
Te kursy to jedynie zagadka, poniewaz Przysieznego od wystepu na trawiastych kortach w lipcu nie widziano. Potencjal jednak jak pokazuje sam przyklad i osiagniecia na pewno duzo wieksze niz Vatutin, a ze gramy na polskiej ziemi w sesji wieczornej to ja licze na pozytywny wystep naszego polskiego tenisisty i juz wole postawic w strone Polaka.
Nie widziano na wyzszym szczeblu niz challeger. Teraz bedzie dobrze.
Przysiezny jest duzo lepszym tenisista za caloksztalt swojej kariery. Forma watpliwa, ale tez turniej jest wazniejszy i licze na dobra gre, poniewaz i czynnik motywacyjny na pewno wiekszy.
Znam tenis Przysieznego gdy gra dobrze i wtedy na pewno jest lepszym zawodnikiem niz Vatutin.

A jaki byl sens prognozowania, ze Wawrinka wygra US Open, gdy Szwajcar przegrywal dwa tygodnie wczesniej w Cincinnati w swoim 1-szym meczu? Czynnik motywacyjny chyba zadziałał.
 
matilebron 1,1K

matilebron

Użytkownik
Jak to nie widziano? A kto dostawał baty w itfach od Kapasia, Panfila i Dino Marcana. Do tego 3h meczarnie w pierwszej rundzie z jakims Maamounem.
e: porównujesz Wawrinke do Olowka? prosze cie... Przysiezny jest w tym momencie kariery zerem mentalnym i jedyne co go ratuje to niezly serwis
 
juras333 802

juras333

Użytkownik
jaki jest sens grania po takim kursie na ołówka który na mączce ostatnio przegrywał z takimi tuzami jak panfil, kapas czy deblista marcan?
e: widzę podobne przemyślenia ????
 
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Jaki jest sens gry grania na amatora jakim jest Vatutin? Żaden 1,57 to śmiech na sali ten mecz to typowe 50/50, rozgrywki itf to zupełnie co innego niż nieźle obsadzony challenger w którym motywacja do gry jest większa... Przysiężny jest lepszym zawodnikiem za całokształt kariery i ja popieram to co napisał Dx2. Bez sensu jest granie na Vatutina po takim kursie, jeszcze ciągle on spada i domyślam się co się tutaj może wydarzyć.
Edit; Największą głupotą jest granie na zawodnika którego się nigdy nie widziało na oczy !
 
juras333 802

juras333

Użytkownik
a czy ja napisałem albo ktoś napisał, że warto grać vatutina @1.57? po prostu po tym co ostatnio pokazywał ołówek to i po 3.50 bym go nie ruszył i dla mnie to no bet
 
Otrzymane punkty reputacji: +40
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Janowicz 1,57 Betsson ✅
JJ jest on fire, kapitalny mecz z Berloqiem i niezły mecz z Almagro, gram już teraz bo do jutra spadnie, wątpie czy Nikoloz jest w takiej dyspozycji aby stawić czoła Polakowi, mecz zaplanowany jako ostatni przyjdzie sporo ludzi i będzie dopingować naszego mistrza, Nikoloz też potrafi grać mocno i agresywnie jednak myślę że będzie mu brakować ogrania a Jurkowi wręcz przeciwnie jest w rytmie i ten turniej również może być wygrany bo poza Brownem który zawsze dobrze gra na Polskich kortach i może Gabashvilim nie widzę innych rywali do zwycięstwa w turnieju. Czas wrócić do pierwszej setki a ten turniej to najlepszy moment na powrót do niej przed turniejami halowymi w których Polak będzie mocny

Steven Diez 1,47 Betsson✅
To chyba będzie pierwszy taki występ dla młodego Clementa Geensa w turnieju w Maroko i myślę że dyspozycja z turnieju w Niemczech gdzie pokonał własnie Dieza i wygrał ze słabo dysponowanym tamtego dnia Janowiczem odchodzi w niepamieć, porażki z Trusendim i Mugeviciusem to najlepszy przykład na to że idzie regres formy, Steven Diez rozegrał niezłe spotkanie z Cecchinato i przegrał je dosyć pechowo, grał juz w turniejach Afrykańskich i myślę ze tym razem nie da sobie narzucić warunków przez młodego Belga i będzie mieć przegrane spotkanie z tamtego turnieju w głowie i poradzi sobie z nieopierzonym i nierównym rywalem.

Combo Pick = 1,57 + 1,47 =2,28 Betsson✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
S 68

skoti96

Użytkownik
Przysiężny nawet nie powąchał szansy na przełamanie... to co zrobił dzisiaj to jest po prostu amatorstwo... wygrane piłki w siate.. backhand żałosnie słaby.. Vatutin to wygrał nic nie robiąc praktycznie.. myślę, że zawodnik z okolicy 1000. miejsca w rankingu ATP by dziś wygrał z Polakiem. Nie wiem czy on się jeszcze poważnie w to bawi, czy nie, ale w tym momencie się kompromituje
 
Otrzymane punkty reputacji: +40
berh 7,5K

berh

Użytkownik
Jeszcze niedawno chwaliliśta Vatutina, że pokona Majchrzaka, że pokonał Olivo, teraz jedzieta po nim, że kto to niby jest, ktoś nawet napisał, że nigdy nie zagra w French Open. Moim zdaniem kiedyś się dostanie, kolo dobrze gra i będzie się poprawiał cały czas.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
Basilashvili N. -€“ Janowicz J. 1 @ 2.64 1xBet 5/10j⛔
W moim mniemaniu kluczową rolę w tym spotkaniu odegra fakt zmęczenia po stronie Jurka Janowicza. Polak w zeszłotygodniowym challengerze rozgrywanym w Genoa spędził na korcie ponad 10h. Dla zawodnika, który małymi kroczkami powraca po kontuzji to jest duże obciążenie i myślę, że zapłaci za nie właśnie w szczecińskim turnieju.
Z całym szacunkiem do JJ, ale on wielkim patriotą nigdy nie był i nie sądzę, aby &quot;gryzł trawę&quot;€ w tym spotkaniu, bo mecz rozgrywany jest w Polsce.
Z drugiej strony siatki stanie bardzo ciekawy zawodnik, jakim jest Nikoloz Basilashvili. Gruzin w tym roku zaliczył kilka bardzo dobrych występów. Mnie najbardziej zapadł w pamięć turniej rozgrywany w austriackim Kitzbühel w lipcu tego roku, gdzie Basilashvili dotarł do samego finału turnieju rangi ATP, co było dla niego największym sukcesem w karierze. Oprócz tego w tym roku wygrał 2 challengery (1 na clay&#39;€™u i 1 na hardzie).
Moim zdaniem Gruzin jest faworytem tego meczu ze względu na to, że jest dużo &quot;€žświeższyâ€&quot;. Po nieudanych kwalifikacjach do US Open miał czas na trening i odpoczynek. Nie rozumiem kompletnie masówki, która idzie w stronę Janowicza. On wygrał turniej rangi challenger, a wiele osób zaczyna traktować go tak jakby wrócił do swojej wielkiej formy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Basilashvili N. -€“ Janowicz J. 1 @ 2.64 1xBet 5/10j
W moim mniemaniu kluczową rolę w tym spotkaniu odegra fakt zmęczenia po stronie Jurka Janowicza. Polak w zeszłotygodniowym challengerze rozgrywanym w Genoa spędził na korcie ponad 10h. Dla zawodnika, który małymi kroczkami powraca po kontuzji to jest duże obciążenie i myślę, że zapłaci za nie właśnie w szczecińskim turnieju.
Z całym szacunkiem do JJ, ale on wielkim patriotą nigdy nie był i nie sądzę, aby &quot;gryzł trawę&quot;€ w tym spotkaniu, bo mecz rozgrywany jest w Polsce.
Z drugiej strony siatki stanie bardzo ciekawy zawodnik, jakim jest Nikoloz Basilashvili. Gruzin w tym roku zaliczył kilka bardzo dobrych występów. Mnie najbardziej zapadł w pamięć turniej rozgrywany w austriackim Kitzbühel w lipcu tego roku, gdzie Basilashvili dotarł do samego finału turnieju rangi ATP, co było dla niego największym sukcesem w karierze. Oprócz tego w tym roku wygrał 2 challengery (1 na clay&#39;€™u i 1 na hardzie).
Moim zdaniem Gruzin jest faworytem tego meczu ze względu na to, że jest dużo &quot;€žświeższyâ€&quot;. Po nieudanych kwalifikacjach do US Open miał czas na trening i odpoczynek. Nie rozumiem kompletnie masówki, która idzie w stronę Janowicza. On wygrał turniej rangi challenger, a wiele osób zaczyna traktować go tak jakby wrócił do swojej wielkiej formy.
Jakie zmęczenie o czym ty wogole piszesz? Nie oglądałeś meczy jak grał we Włoszech to się nie wypowiadaj i nie wprowadzaj ludzi w błąd... Basilashvili nawet będąc w takiej formie jak był w finale w Austrii nie ma podjazdu do Janowicza w obecnej dyspozycji, na swojej koronnej nawierzchni hard nie przebrnął kwalifikacji do USO, zabraknie mu ognia na returnie serwisu i przede wszystkim ogrania aby wyeliminować Janowicza, tyle w temacie pisać to sobie możesz analizy jak będziesz oglądał mecze a nie fantazjował... Pozdro i zacznij wreszcie coś oglądać!!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
T 86

tenisowywariat

Użytkownik
Janowicz to ogarnął? Oglądał ktoś z was cały mecz czy polemizujecie po zobaczonych dwóch punktach? Basilashvili ten mecz przegrał mentalnie, końcówki setów tragiczne i tak naprawdę oddał mu ten mecz. Gdyby pograł trochę cierpliwie to by sprawił większe problemy Janowiczowi, który gwiazdorzył. Do tego MTO brany w 1secie i sądzę, że z 2 mecze jeszcze pogra, a później krecz albo nawet walkower.
 
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Lu + Chung = 1,96 Betsson⛔
Analiza będzie krótka i treściwa, Lu to bardzo dobry gracz na nawierzchniach twardych, wygrywa spotkania samą regularnością na azjatyckich turniejach rangi challenger raczej nie ma sobie równych, Matosevic po wielu urazach nie może powrócić na swój poziom kiedy to był w top100, poza mocnym serwisem i kończącym uderzeniem z Fh nie wyróżniał się niczym specjalnym, naprzeciw siebie ma zawodnika w niezłej formie dobrego defensora walecznego gracza i przede wszystkim myślącego który potrafi konstruuować punkty, Matosevic ostatnio miał sporo wpadek i przegrywał z graczami od siebie lepszymi, porażka z Soedą który dysponuje serwisem rodem z WTA czy z nierównym Thompsonem mówią same za siebie, Lu jest dużo lepszym graczem niż wymienieni przezmnie i mocno się zdziwię jeśli przegra to spotkanie.
Chung to kolejny rzemieślnik który swoją regularnością wygrywał challengery na kontynencie azjatyckim, podobno styl gry do Lu, nieeznana była mi jego absencja od French Open ale jeśli próboje swoich sił w challengerach na własnym kontynencie to musi być do nich przygotowany w 100%, Karatsev to słaby grajek i jesli Chung będzie regularny i nie będzie popełniał wielu błędów to ogra go bez problemu bo jest zawodnikiem o klasę lepszym.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
mastermaciej 173

mastermaciej

Użytkownik
Dustin Brown - Mathias Bourgue 1 @1,414 //Pinnacle ✅ 2:0 (6:1; 6:1)
Dustin zwycięzca turnieju z 2014 roku. Obaj panowie spotkali się właśnie wtedy i górą był Brown. Francuz nie prezentuje jakiegoś kosmicznego poziomu. Niemiec wczoraj lekka wpadka w drugim secie, jednak można powiedzieć, że kontrolował spotkanie. Nie sądzę, żeby faworyzowany Dustin przeszedł obok meczu i widzę go minimum w ćwierćfinale, tym bardziej, że umiejętnościami przewyższa rywala. Jeśli nic się z głową nie stanie to Dustin gra dalej.
Albert Montanes - Alexey Vatutin 2 @2,490 //Pinnacle ⛔ 2:1 (0:6; 7:5; 6:4) // nie skomentuję, powinno się skończyć 0:2...
Już w pierwszym meczu grałem przeciwko Montanesowi po kursie wynoszącym ~6, jednak Ciaś prowadząc w setach i mając przełamanie w drugim oddał mecz. Myślę, że można też śmiało grać na Aleksieja. Rosjanin bez problemów ograł Przysiężnego. Oczywiście nie jest to jakiś specjalny wyczyn, jednak Albert w meczu pierwszej rundy niczego wielkiego nie pokazał oprócz walenia po autach od niechcenia. Montanes ma już swoje lata i mam wrażenie, że biega po korcie bo musi. W moim odczuciu Rosjanin to bierze.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom