>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Tydzień 4: Heilbronn, Honolulu, Bucaramanga

Status
Zamknięty.
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Heilbronn

Location: Heilbronn, Germany
Surface: Indoor Hard
Prize Money: €85,000 +H
Tournament website: http://www.heilbronn-open.de/
Main draw singles: http://www.atpworldtour.com/posting/2012/460/mds.pdf


Honolulu

Location: Honolulu, HI, USA
Surface: Outdoor Hard
Prize Money: $50,000
Tournament website: http://www.hawaii.usta.com/honolulu_challenger/2012/
Main draw singles: http://www.atpworldtour.com/posting/2012/6112/mds.pdf


Bucaramanga

Location: Bucaramanga, Colombia
Surface: Outdoor Clay
Prize Money: $35,000 +H
Tournament website: http://www.tennissegurosbolivar.com/
Main draw singles: http://www.atpworldtour.com/posting/2012/5016/mds.pdf
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
B 3

besty

Użytkownik
Heilbronn / Germany
pula nagród: 115 tys. USD

Dancevic, Frank - Krawietz, Kevin

Typ na młodego niemca wygląda bardzo ciekawie, wiadomo ze Dancevic to gracz bardzo doświadczony i ograny, ale gdzie ma Kevin zdobywac doświadczenie i wygrywać mecze jak nie na własnej ziemi? Dancevic gra w kratke, potrafi grac ładny tenis ale i popełniać błąd za błędem, w końcu zaczęły sie challengery więc cos na co dlugo czekalem.

Moj pierwszy typ

KRAWIETZ @ 3,57
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Russell, M - Gawron, M 1,28✅
Nawet fajny kurs na Amerykanina. Przecież tutaj mamy różnice dwóch klas! Gawron i tak odniósł tutaj nie mały sukces, przeszedł kwale. Jemu nie zdarza się to zbyt często zwłaszcza na tak szybkich kotach. Amerykanin wreszcie zagra w Europie, jeżeli tylko podejdzie poważnie do meczu to będzie szybkie 2:0. Russel niech tu zagra na 60% na naszego półamatora to spokojnie wystarczy.
 
F 24

fbv

Użytkownik
Witam. Co myślicie o typie Bogdanovic A. - Smyczek T. 2 ?

Smyczek w tym roku 2/1 na hardzie, poza tym jest to jego ulubiona nawierzchnia gdzie ogólny jego bilans właśnie na betonie to 212/143. Kolejny plus, że jest gospodarzem.

Jego rywal głównie gra również na hardzie jak i na clayu ale ma gorszy bilans. Co głównie przemawia to, że będzie to jego 1 mecz w 2012 roku. Smyczek już 3 mecze rozegrał i na własnym betonie ma chyba większe szanse? Buki też się do tego przychylają. Trochę niepokoi h2h 0:3 ale wiadomo, że takie bilanse aż tak dużego znaczenia nie mają. Co Wy o tym myślicie, jakieś przeciw?
 
pawelstrzala 313

pawelstrzala

Użytkownik
Kudla ✅+Gonzalez✅+Bagnis✅

buk: tobet

ako: 3,8

Kudla gra u siebie jest w formie pokazał to w kwalifikacjach do Ao jak i w pierwszej rundzie z Haasem
Gonzalez gra u siebie z argentynczykiem Moltenim który niczym szczególnym sie nie wyróznia przegrywa z kolesiami z 4-5-ej setki rankingu z typowymi ogórami
Kolumbijczyk w zeszłym sezonie na swojej ziemi osiagał bardzo dobre wyniki wygrał chelka w Bogocie

Bagnis z beznadziejnym Tiago Lopezem jak nie sprzeda meczu powinno byc 2:0
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Gensse, A - Becker, Benjamin 1,30✅
Becker chyba w tym sezonie nie powiedział jeszcze ostatniego słowa. Wrócił po kontuzji i w Doha pokazał się naprawdę imponująco. W AO oczywiście nie miał szans z dobrze dysponowanym Bagdatisem. Mimo wszystko Niemiec dysponuje jeszcze wystarczającym potencjałem aby grać na szczeblu ATP, mimo bardzo słabego rankingu. Za wiele tych dzikich kart nie dostanie, więc musi tutaj wykorzystać szanse i osiągnąć dobry wynik, nie ma mowy o porażce w 1r. Francuz, typowy challanger player, nawet na tym szczeblu jest mu ciężko wygrać kilka meczy pod rząd. Niemiec spokojnie zdominuje go na tej szybkiej nawierzchni, lepszy niemal w każdym elemencie
I Sugita około 1,25 to lokata na dzisiaj.
 
pawelstrzala 313

pawelstrzala

Użytkownik
Bachinger ✅+Stebe ✅+Maximo Gonzalez ✅

buk: tobet

ako: 2,46 ✅


Krótko bo czas mnie goni
Bachinger dlaczego przedewszystkim gra u siebie i wyżej cenie jego umiejetności niż Bubki na hali
ostatnio pogrywał z grajakami pokroju Troickiego Swetinga przegrał ale nie wygladało to az tak żle jak wynik
Niemiec dobrze cvzuje sie w hali pod koniec listopada był w finale w Helsinkach ograł min: Istomina,Dancevica
Bubka nie jest słaby ale myśle ze wieksze atuty po stronie niemca no i gra w domu
Stebe powinien bez problemu ograc ziemniaka Greula który na hali nie ma czym postraszyc a i forma dlaeka od ideału
Stebe ostatnio bez rewelacji ale ma talent i odpowiednie walory na hale
przypomne jego zeszłoroczne udsane tourne po azji gdzie osiagał bardzo dobre wyniki mozna powiedziec ze był objawieniem chalengerów 2011
ostatni mecz to stary wyga Maximo z przecietnym brazylijczykiem h2h 2:0 dla Maximo
Pytanie jest takie czy mu sie bedzie chciało : ja wierze że tak bo że jest o klase lepszy od swojego rywala nie ulega watpliwości
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Michon - Sajous +4g @ 1.85 ✅, Sajous @ 2.95 ✅ 46 36
Ollie Sajous używa dosyć dużo spinu, gra jednoręcznym bh ale używa też dwuręcznego, fh raczej bardziej rotowany niż z góry na dół, powoli, powoli chłop się przebija widać Amerykańskie wzorce w nauce tenisa które powinny w tym troche procentować.
Axela niezbyt lubie taki troche fajtłapowaty w swoich poczynaniach i z szybkimi nawierzchniami jakoś go nie kojarzę, bardziej mączka ceglana i korty europejskie.
 
pawelstrzala 313

pawelstrzala

Użytkownik
Kuznetsov✅+Sock✅+Sugita✅

buk: Tobet

ako: 1,94✅

Alex ostatnio z forma pokazał to w kwalach do AO przeszedł je bez problemu pokonał tam niezłych graczy min obiecujacego hiszpana Bruguesa Davi oraz japonczyka Sugite
w pierwszej rundzie Nadal porazka 0:3 ale jak na taka róznice klas miedzy nim a Nadalem nie było tragedi ugrał 6 gemów
Alex gra z rodakiem Nickiem Monroe który balansuje miedzy Futuresami a chelkami wynik słabe przegrywa z kolesiami co sa o kilka setek za nim w rankingu to dobrze o nim nie świadczy

kolejny mecz amerykanów Jack Sock kontra Lajola
dzieli ich prawie 300 miejsc w rankingu wiadomo rankingi nie graja ale jesli szukac argumentów przemawiajacych za Jackiem to jest jeden z nich
kolejne to juz Talent no i forma
ostatni Sock pograł odziwo na cegle pólfinał w Sunrice poległ z Devilderem
Socka ogladałęm na US open w meczu z Giquelem gdzie pokazał sie z dobrej strony i wygrał ten mecz 3:1 w drugiej rundzie poległ z nie byle kim bo z rodakiem Andy Roddickiem 3:6 3:6 4:6 mecz zaciety na poczatek kariery żle to nie wyglada
Lajola kolo który siedzi w Futuresach bez rewelacji ogrywa zawodników na swoim poziomie bez jakis tam wyskoków z zawodnikami 2-3 setki dostaje lanie regularnie po 2:0
ostatni mecz samuraj Sugita z hindusem Bhambri
Sugita w formie przed AO dobre by nie powiedziec bardzo dobre wyniki na poziomoe ATP wygrane w Chennai z Lu i Rochusem Rickiem de Voest
porazka z nie byle kim bo Almagro 1:2 ujmy mu nie przynosi gdzie hiszpan uciekł z pod topora
Japoniec wygrał 1-ego seta 6:4 w drugim secie doszło do rozgrywki Tibreakowej hiszpan wygrał do szesciu
Szkoda ze japonczyk nie przeszedł kwali do AO uległ w decydujacej rundzie Alexowi Kuznetsovovi 1:2

Bhambri ostatnio nie gra tak żle wygrane z Karolem Bekiem czy Jimmy Wangiem mozna uznac za spory sukces, ale uwazam ze to za mało aby pokonac Sugite który jest w dużym gazie odpoczoł i pora na łapanie punktów
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
B 3

besty

Użytkownik
Berrer, Michael - Dancevic, Frank

Znów typuje przeciwko Danceviciovi, tym razem jednak nie chodzi o szukanie niespodzianki, znow stawiam na gospodarza, gra Berrera w poprzedniej rundie niezła, ladnie kontrował i atakował,przez co popełniał błędy przez które stracił seta, ale atakuje nie gra pasywnie. Dancević, cóż ograł młodziaka doświadczeniem i spokojem. Dzis jednak nie wróże mu nic dobrego

Berrer @ 1,60 ✅
Betsafe

Becker, Benjamin - Stebe, Cedrik-Marcel

spotkanie starego wyjadacza z nową nadzieją niemieckiego tenisa, chłopak naprawde ma argumenty i siły i techniki i jak tylko głowa mu wytrzyma ( są to challengery więc nie presja chyba nie taka, jak w AO) spokojnie ogra Beckera ????

Stebe @ 2,111✅✅
Betsafe
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Prodon, E - Clezar, G 1,35✅
Francuz nr 1 w tym turnieju na pewno ma ochotę wykorzystać słabą obsadę turnieju i wygrać tutaj całą impreze. W 1 r pokonał zawsze groznego na swojej ziemi Salamance w trzech setach. Ja widziałem tylko 1/2 meczu, Prodon wyglądał naprawdę pewnie. Prowadził grę, jak trafiał nie było gry, dzisiaj też przejmie inicjatywę. Rywal w 1r również 3 sety, ale rywal jak dla mnie anonimowy. Brazylijczyk dawno nie wygrał dwóch meczy pod rząd, Prodon poza jego zasiegiem a kurs niezły moim zdaniem....
Sugita Yuichi - Duclos Pierre-Ludovic 1,40 ✅

Krótko, uważam, iż ten sezon będzie należał do młodego Japończyka. Zrobił na mnie ogromne wrażenie. W tamtym sezonie spotkali się i wygrał Kanadyjczyk, teraz jednak będzie inaczej- kurs absolutnie warty ryzyka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
B 3

besty

Użytkownik
Ginepri, Robby - Reynolds, Bobby
Mecz pomiędzy dwoma starymi wygami, dobrze serwującymi niespełnionymi talentami.... jednak dla mnie wszystko przemawia za Reynoldsem ktory jest po prosty lepszy, ostatnio osigal niezle wyniki z dobrymi graczami....
moj typ
Reynolds @ 1,75
betsafe
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Zeballos, Horacio - Odesnik, W 1,70⛔

W przeciwieństwie do moich poprzednich betów z tego tygodnia, tutaj nie gram maksymalnej stawki. Skusiłem się na ten bet, ponieważ kurs jest jak dla mnie świetny. Horacio zawsze solidny na mączce, poniżej pewnego poziomu nie schodzi. Tutaj gra bardzo pewnie. Odesnik to chyba jedyny Amerykanin, który woli grać na kotach ziemnych. Nie osiąga jakiś szczególnych rezultatów. Właśnie najczęściej odpada w 1/4, w tej fazie najczęsciej trafia już na kogoś właśnie pokroju Argentyńczyka i wtedy żegna się z turniejem, tutaj powinno być podobnie!
 
teo1992 55

teo1992

Użytkownik
mam nadzieję , że znawcy tenisa mnie nie zjedzą ???? To dopiero mój początek z tą dyscypliną... Proszę o wyrozumiałość , i jak coś to korekty mile widziane ... zawsze jakieś wnioski wyciągnę z waszych uwag , o ile będą one trafne... :] a więc :
Heilbronn
Michael Berrer - Cedrik-Marcel Stebe 2 ✅ ✅✅ 1:6 4:6
Kurs 2.2
Stan James
Obserwuję turnieje jakiś 2 - 3 tydzień [ wiem , wiem ... niektórzy z was pewnie siedzą w tym kilka lat :p ] i wg mnie Stebe wcale nie jest spisany na straty w tym meczu .. Wczoraj Stebe szczęśliwie awansował po kreczu Beckera [notabene ładny mecz ;)]
Berrer ograł Dancevicia 2:0 [ 6:4 , 6:4] . Leworęczny , 22letni Stebe zajmuje 83miejsce w rankingu ATP , 32letni Berrer [ takze leworęczny] plasuje się na 102 pozycji , nigdy zawodnicy na korcie sięnie spotkali , to będzie ich pierwszy raz .
Oglądałem wczoraj oba mecze , i wg mnie Stebe prezentuje sie lepiej, anizeli Berrer .
Statystyki z meczów także niezłe . To przekonało mnie by lekko zagrać na teoretycznego underdoga .

Polecę po całości , i podejmę się jeszcze jednego meczu ????
Honolulu
Sugita - Smyczek 1
kurs @2,0
Bet365
✅✅✅ 7:5 2:6 7:5
Przyznam , że liczyłem , że Sugita spotka się dziś z Kuznetsovem , nawet grałem na niego , niestety Smyczek wczoraj miał dzień konia :p
Od początku roku Sugita w dobrej formie , nie licząc kwalifikacji w Melbourne , gdzie odpadł w ostatniej rundzie.
Dla obu Hard to ulubiona nawierzchnia , Smyczek może bardziej doświadczony , ale Japończyk ostatnio w lepszej formie. Wczoraj przegrał pierwszego seta , po czym umiał się podnieść i w konsekwencji wygrać 2:1
Statystyki SUGITY z meczów z Duclosem i Bhambrim :
Wygrane punkty 1 serwis: 69% / 74%
Wygrane 2 serwis 60% / 60%
podwojne bledy serwisowe: 0 / 1
Asy 2/2

a teraz statystyki Smyczka z meczów z Bogdanovicem i Kuznetsovem :
1 serwis 69%/73%
2 serwis 59% 47%
podwójne błedy 1/3
ASY 2/3.


PODSUMOWUJĄC : spodziewam sie dwóch zaciętych pojedynków , liczę na kontynuowanie dobrej formy w obu przypadkach . ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
teo1992 55

teo1992

Użytkownik
Go Soeda - Jack Sock
typ : 1
kurs 1.54
5dimes

i jeszcze taki lużny typ ;)
Soeda jest duzo bardziej doswiadczonym zawodnikiem , Sock słabo spisuje się na tej nawierzchni , w zeszłym roku na hardzie rozegrał 15 meczów z czego 9 przegrał... w tym roku dwa mecze [ z Yanim i Lajolą ] i oba wygrał , ale nie byli to tak wymagający przeciwnicy jak Soeda.
Soeda w karierze na Hardzie rozegrał 445spotkań , z czego 280 wygrał . w zeszłym roku był to stosunek 25/14 , zaś w tym roku 9/2 .Sądzę , że Soeda poradzi sobie z młodym [ 92&#39;] Sockiem a kurs ~1,5 jest okazją ;) Tenisistów dzieli prawie 300miejsc w rankingu ATP, GL!
✅✅✅
ładnie... 3/3 ????


Przeczytaj jeszcze raz tę analizę, prawie nic nie trzyma się kupy. Nie musisz dwa razy pisać, że Soeda jest doświadczony. Nie musisz też pisać, że Sock słabo spisuje się na hardzie bo akurat jego styl idealnie pasuje na to podłoże.
Kogo obchodzi ile spotkań w karierze rozegrał Soeda na hardzie i ile wygrał? Może grać cały czas w futuresach, to jeszcze więcej wygra.
Sock&#39;a z Yanim dzieli 200 miejsc w rankingu, a jednak wygrał 6-1 6-1? O czym to świadczy? O tym, że ranking nie gra.
przepraszam , do meczu było mału czasu... więc śpieszyłem się, pewnie dlatego &quot;analiza&quot; z deczko pokręcona . JUŻ poprawiłem , jak pisałem na początku ... nie jestem specem od tenisa, gram po swojemu i nieźle na tym wychodzę, to moje pierwsze w życiu &quot;analizy&quot; dotyczące tenisa. Uważam , że Soeda jest dużo lepszym zawodnikiem i kurs 1,5 wydawał mi się zawyżony.
Może nie umiem pisać o &quot;bekhendach&quot; &quot;forhendach&quot; &quot;drive volleyach&quot; czy &quot;smeczach&quot; , z czasem może się &quot;wyrobię&quot; i wejdę na wyższy szczebel w tworzeniu analiz albo w ogóle przestanę pisać.:p

a co do meczu Yani - Sock .. To sam grałem na Socka .
 
dingsaller 1K

dingsaller

Użytkownik
Przeczytaj jeszcze raz tę analizę, prawie nic nie trzyma się kupy. Nie musisz dwa razy pisać, że Soeda jest doświadczony. Nie musisz też pisać, że Sock słabo spisuje się na hardzie bo akurat jego styl idealnie pasuje na to podłoże.
Kogo obchodzi ile spotkań w karierze rozegrał Soeda na hardzie i ile wygrał? Może grać cały czas w futuresach, to jeszcze więcej wygra.
Soeda nie poradzi sobie z młodym [ 92&#39;] Sockiem
Sock&#39;a z Yanim dzieli 200 miejsc w rankingu, a jednak wygrał 6-1 6-1? O czym to świadczy? O tym, że ranking nie gra.
 
kamil081308 155

kamil081308

Użytkownik
Ruben Bemelmans - Cedrik Marcel Stebe 1 2,25 (5dimes) - 5/10j ✅
Półfinał w Heilbronn. Ruben to gracz stworzony na szybkie nawierzchnie, uwielbia grać w hali. W tym challengerze musiał przebijać się przez kwalifikacje, w całym turnieju stracił tylko 1 seta, a przypomnę, że rozegrał już 6 spotkań (3 w kwalifikacjach i 3 w turnieju głównym).
Widziałem wczoraj jego mecz z Pospisil&#39;em. Bemelmans także nie był faworytem, jednak po dość dobrym pojedynku wygrał to spotkanie.
Stebe ostatnio zyskuje na popularności, wygrany Challengers Tour Finals, do tego dramatyczny mecz z Hewitt&#39;em w tegorocznym AO na arenie głównej.
Nie ma wątpliwości, że ten chłopak zrobił ogromny postęp, ale w tym turnieju jego gra mnie nie przekonuje. Dziwny zbieg okoliczności sprawił, że Stebe w tych zawodach gra tylko ze swoimi rodakami (Greul, Becker, Berrer). Cała ta trójka to zawodnicy po 30stce, dziś przyjdzie mu się zmierzyć z zawodnikiem młodym, który moim zdaniem ma większe doświadczenie i atuty w hali.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
pawelstrzala 313

pawelstrzala

Użytkownik
Stebe-Bemelmans 1

buk: Tobet

ako: 1,7

Mecz wydaje sie ciężki do typowania ja jednak konsekwentie na reprezentantów gospodarzy czuje niemiecki finał.
Stebe może nie zachwycał w tym turnieju fakt grał z samymi rodakami no ale nie były to typowe ogórki i zeby wygrac musiał reprezentowac odpowiedni poziom
Stebe w hali grac potrafi w zeszłym roku zanotował wygrana w brazyli w Challenger Tour Finals
pokonał min rodaka Becka a w finale Sele.
Dobrze zaprezentował sie w AO mimo ze odpadł(1:3) w pierwszej rundzie z Hewittem
Bemelmans w AO nie przeszedł nawet pierwszej rundy kwali odpadł z Sugita bez walki 0:2
Jesli chodzi o wystepy w hali belga wyglada to duzo lepiej tak jak wspomniał kolega wy zej nie stracil w niemczech nawet seta
Pokonał odpowiednio Donskoya Knittela i Pospisila
żaden z jego rywali nie był w formie co najwyzej grał przecietnie
Mecz napewno bedzie na styku ja widze Stebe w finale a jak bedzie zweryfikuje kort
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom