>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Tydzień 4: Heilbronn, Maui, Bucaramanga

Status
Zamknięty.
bukmacherd 537

bukmacherd

Użytkownik
M. Berrer - J.N. Struff 1 1.53 unibet ✅✅✅
Finał challa w Niemczech, 2 niemców , 2 różne światy . Berrer lada moment 33 lata powoli szykuje się do emerytury , Struff młody , tak naprawdę dopiero wchodzi w prawdziwy tenis. Struff pokonał po drodze solidnych zawodników , Beckera po niezłym 3 setowym pojedynku i Rochusa którego zmiażdżył w półfinale , jednak to bardziej Rochus dał ciała niż Struff zagrał jakiś wybitny mecz . Rochus po pierwszym przegranym secie kompletnie odpuścił i w 2 przegrał gemy kompletnie bez walki. Dziś Struff juz tak łatwo nie będzie miał , po drugiej stronie siatki stanie kolejny weteran ale już nie będzie odpuszczania i olewania . Berrer także chce sie pokazać u siebie w ojczyznie i nie ma mowy o taryfie ulgowej dla młodszego kolegi. Większe doświadczenie , taka sama motywacja , lewa ręka Berrera która moim zdaniem będzie ogromnym utrudnieniem dla młodszego z niemców do tego często gra serv and volley to będzie coś z czym Struff nie często miał do czynienia w karierze . Typuje tutaj pewne zwycięstwo Berrrera być może nawet w 2 setach .
 
J 1,3K

jasper

Użytkownik
Go Soeda @ 1.50
Go Soeda Dw2-0 @ 2.25
Bet365
Soeda vs Zverev 7/5 7/5


Oglądałem wczoraj oba półfinały i o lepiej zaprezentował się Japończyk. Soeda pokonał 6/2 6/3 reprezentanta gospodarzy Smyczka, a Zverev 7/5 6/3 Russella. Zverev wczoraj mimo wszystko zagrał bardzo cierpliwie w obronie, co pozwoliło pokonać Amerykanina. Przez większość meczu wymiany wyglądały tak, że Zverev przebijał wszystko na drugą stronę, a Russell popełniał niewymuszone błędy. Chyba tylko dwa czy trzy razy w meczu widziałem, że zagrał dwa razy z rzędu oburęczny bh, a nie zagranie slajsowane. W najważniejszych momentach wczoraj włączał się u niego również serwis, szczególnie przy BP, gdzie najczęściej grał akcje serve&amp;volley. Do tego co rzucało się w oczy w jego meczach z Jeongiem i Russellem, które oglądałem, to strasznie słaba koordynacja ruchowa, do wielu lobów Russella nawet nie ruszał, mimo że były grane lekko (chociaż Amerykanin sporo psuł lobów, ale nieznacznie). Jeśli chodzi o grę przy siatce, to grał dobrze tylko piłki grane sporo nad siatką, jeśli trafiła mu się piłka wolejowa grana spod siatki, już nie było tak kolorowo.
Soeda wczoraj dobrze, bez większych błędów, więc dzisiejszy typ raczej grany przeciwko Zverevowi, a że po drugiej stronie siatki mamy Soedę, to kurs 1.50 biorę z pocałowaniem ręki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Berrer - Struff
Typ: over 22,5g @ 1,83


No to po mojej ciszy w czasie półfinałów &quot;powracam&quot; na finał z overem w pojedynku dwóch Niemców, jeden stary drugi młody, ciężko wskazać zwycięzce, choć wiem, że wielu gra Berrera. Kurs także świadczy o tym, że ma wygrać, ale Struff gra naprawdę bardzo dobry tenis jak na ten poziom, jest młody, niedoświadczony, może to mu nie pomaga, ale z drugiej strony porwie go to i będzie grał jak natchniony... Kto to wie? Stawiam over, ponieważ obaj dobrze trzymają serwisy, hala, szybka nawierzchnia ku temu pomaga. Oglądałem po jednym meczu obu panów, mimo różnych opinii mam lepsze zdanie o Janie Leenardzie. Dobry mecz z Beckerem, pierwszy set to poezja co grał, drugi, trzeci nieco gorzej, ale wytrzymał ciśnienie pokonał innego Niemca w trzecim secie po Tb. Forehand na dobrym poziomie dziś napsuje krwi Berrerowi. Michaela widziałem w meczu z Teixeirą, o mało co nie przegrał pierwszego seta, powiedzmy wprost po kiepskiej grze, w drugim Francuz zszedł z tonu, podłamując się lekko i poszło 6:1. Dziś rywal nieco lepszy, Struff nie podda się tak łatwo, moim zdaniem kibice będą bardziej wspierać tego młodszego Niemca, licząc na fajny pojedynek. Taki się zapowiada, moim zdaniem overek jest wskazany i 3 sety, polecam ????​
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom