>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Tydzień 40: Mons, Sacramento, Belem, Quito

Status
Zamknięty.
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Mons

Location: Mons, Belgium
Surface: Indoor Hard
Prize Money: €106,500 +H
Tournament website: http://www.ethiastrophy.be/
Main draw singles: http://www.atpworldtour.com/posting/2012/3350/mds.pdf


Sacramento

Location: Sacramento, CA, U.S.A.
Surface: Outdoor Hard
Prize Money: $100,000
Tournament website: http://www.natomaschallenger.com/
Main draw singles: http://www.atpworldtour.com/posting/2012/3351/mds.pdf


Belem

Location: Belem, Brazil
Surface: Outdoor Hard
Prize Money: $35,000 +H
Tournament website: http://institutosports.com.br/noticias.asp?acao=23
Main draw singles: http://www.atpworldtour.com/posting/2012/6616/mds.pdf


Quito

Location: Quito, Ecuador
Surface: Outdoor Clay
Prize Money: $35,000 +H
Tournament website: http://www.quitochallenger.com/
Main draw singles: http://www.atpworldtour.com/posting/2012/589/mds.pdf




Oficjalna strona ATP Challenger Tour: http://www.atpworldtour.com/tournaments/challenger-tour.aspx

Livescore: http://www.protennislive.com/frameset.asp?year=2012&amp;amp;wkno=40C&amp;amp;lang=en&amp;amp;tabno=2&amp;amp;eventid=3351&amp;amp;ref=www.natomaschallenger.com/




Zapraszam do dyskusji i pisania analiz​
 
harvey 967

harvey

Użytkownik
Mamy w tym tygodniu cztery challengery i z pewnością jest co pograć. Turniej z Mons i Sacramento to nie byle jakie zawody, pula około 100 tys. $ dlatego zawodnicy nie będą odpuszczać.


???? Van der Merwe I. - Smyczek T. # 1.40 ⛔ 6:3 6:2

Smyczek zaimponował mi swoją postawą podczas US Open. Fajnie przebrnął przez kwalifikacje, w pierwszej rundzie wygrał z Reynoldsem by następnie przegrać z Nishikorim. Smyczek to ofensywny zawodnik, w jego tenisie nie ma czekania, czy spowalniania gry. Często przyspiesza wymiany i atakuje rywala. Serwis ma całkiem nie zły, a jak na rywala z pewnością powinien wystarczyć. Van der Merwe to już nie młody grajek. Ten sezon to same porażki. Gra z końcowej linii raczej nie da mu wygranej ze Smyczkiem. W mojej opinii Tim ma wszystko w swoich rękach by wygrać ten mecz. Jak dla mnie bardzo pewne spotkanie i nie ma innej opcji, niż wygrana Amerykanina.


???? Gard C. - Smith J. P. # 1.20 ✅ 3:6 6:3 1:6

Kurs może nie zachwyca, ale Smith na hardzie to całkiem nie zły zawodnik. W tourze po USA radzi sobie zazwyczaj nie źle. Australijczyk posiada dobry serwis którym zdobywa masę punktów. W lipcu wygrał znane zawody w Amerykańskiej Winnetce, gdzie pokonał między innymi: Bubke, Reynoldsa czy Berankisa. Gard to już ponad trzydziestoletni zawodnik, który nigdy niczego nie zwojował w ATP. Uważam, że na podbitkę i w double ze Smyczkiem ten typ na Smitha wygląda całkiem nie źle.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Felder M.-Dutra Silva R. 1,30✅
Jak na taki mecz i 1r to kurs świetny. Silva gra u siebie na pewno chce pokazać, że jest najlepszym w kraju challangerowcem- moim zdaniem tak jest. Nie wyobrażam sobie aby tutaj odpadł w 1r, wogle mało kiedy mu sie to zdarza. Felder jakies 200 pozycji niżej...
Santos N.-Kirche L. 1,30✅
Starcie dwóch Brazylijczyków, na otwarcie turnieju. Santos to grajek który nawet na poziomie futuresów nie daje rady, przegrywa w drugich rundach. Przeciwnik ostatnio świetny wynik, przegrał dopiero z Pella. H2H 4:0 na korzyść Kriche, dzisiaj dołoży kolejny win.
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Felder M.-Dutra Silva R. 1,30
Jak na taki mecz i 1r to kurs świetny. Silva gra u siebie na pewno chce pokazać, że jest najlepszym w kraju challangerowcem- moim zdaniem tak jest. Nie wyobrażam sobie aby tutaj odpadł w 1r, wogle mało kiedy mu sie to zdarza. Felder jakies 200 pozycji niżej...
Santos N.-Kirche L. 1,30
Starcie dwóch Brazylijczyków, na otwarcie turnieju. Santos to grajek który nawet na poziomie futuresów nie daje rady, przegrywaw drugich rundach. Przeciwnik ostatnio świetny wynik, przegrał dopiero z Pella. H2H 4:0 na korzyść Kriche, dzisiaj dołoży koleny win.
Kirche przegrał kilka dni temu w drugiej rundzie futuresa rozgrywanego w tym samym miejscu na tej samej nawierzchni z zawodnikiem notowanym pod koniec siódmej setki rankingu. Tak więc ostatnio nie radzi sobie tak świetnie i stąd pozornie (moim zdaniem) apetyczny kurs. Stąd nie zdecydowałem się stawiać w tym meczu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Sandgren - Nielsen @ 1.62 ✅ 61 62
Imię Sandgrena to dla mnie straszna zagwozdka, ale nie o tym dzisiaj.
Umownie &quot;Tenny&quot;, urodził się właśnie stanie Tennessee, w ligach szkolnych, NCAA itp wielki bum miał w 2011 od groma tytułów żeby określić jakie to pokolenie lub z kim się kulał podam że w parze w debla najczęściej grał z Rhynem Williamsem zero powiązań z rodziną W. jak i prawie z tenisem ponieważ jego rodzice to pracownicy USTA jak i ośrodków Bollettieriego i jakoś tak wyszło że wkręcili go w ten sport.
Tennysa trenuje mama, a możliwe że wszyscy jego brat grał z sukcesami do końca studiów, ojciec był pro i kręcił się w okół czwartej setki,
Sandgren jest wysoki, szczupły, ruchliwy, dobry serwis tak z grubsza można opisać tego chłopaka, jak czyta się o nim artykuły jak i wywiady pierwsza myśl jaka przychodzi na myśl że jest to kolejny American Dream dla kolejnego chłopaka który ma ambicje i narzędzia ale zarazem może się spełnić.
Nielsena na pewno kojarzy więcej osób niż Sandgrena, między innymi zwycięstwie na tegorocznym Wimbledonie w debla dziwna polityka tego gracza ponieważ ze swoim style powinien grać z Marrayem do końca sezonu w parze i łapać punkty, chyba że nie zniesiono że mistrz Szlema w nie zagra w Londynie na koniec sezonu.
Frederika nazywam Duńskim Soderlingiem choć sukcesów w singlu nie ma co porównywać w debla już zawodnik z kraju klocków LEGO zasłynął, w singla za to ostatnio rzadko i na dodatek bez błysku.
Mecz na korcie głównym, support przed pojedynkiem Odesnika z Kuznetsovem, co to będzie za radość jak zawodnik tutejszy ze Stanów pokona mistrza Wimbledonu!.
 
matesarninho 74

matesarninho

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis kobiet, Sacramento (USA), twarda
Spotkanie: Odesnik-Kuznetsov Al.
Typ: 1
Kurs: 1.4
Bukmacher: bet365

Challenger w Sacramento a w nim spotkanie rozstawionej z numerem 4 Odesnik z nierozstawioną i notowaną na 191 miejscu Kuznetsov. Dla mnie faworyt w tym spotkaniu jest jeden, oczywiście Odesnik która w ostatnich turniejach potrafiła wygrywac po pare spotkań i widać ze jest w lepszej formie niz obecnie jej rywalka która przegrywa mecz za meczem i nie zanosi sie zeby miała przełamać sie w tym pojedynku. Bilans bezpośredni tych pan to 3:1 dla Odesnik co jeszcze bardziej przekonuje mnie do grania na nią po kursie 1,40.


christopher48 // Dla Twojej informacji: to są mężczyźni, a nie kobiety. Nie wiem czy o tym nie wiedziałeś czy może napisałeś to specjalnie. W każdym bądź razie w cyklu ATP Challenger Tour grają mężczyźni.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Brands Daniel vs. Janowicz Jerzy 1,60✅
Świetny kurs na Polaka. Jurek rok temu o tej poże na halowych turniejach ogrywał niemal każdego, wtedy nie miał takiej pozycji i nie raz złapałem go jako fajnego doga. Dzisiaj na kurs nie mogę narzekać. Szkoda myślałem, że Jurek pogra trochę w turniejach ATP jednak nie miał ochoty na podróż do Azji no i finase też odegrały swoją role. Tak czy siak mamy hale, tam Jurek może pokazac max swich umijetności, chyba znamy świetne podanie, ale i potrafi spokojnie rozegrać piłke grozny FH jak i BH, nie jest typem serwismena i drewniaka. Brands poza przejsciem kwali do US OPEN bardzo mierne wyniki. Dzisiaj zostanie zdominowany przez Jurka w każdym elemencie, pytaniem jest jak dysponowany będzie Polak, ja mam przed oczami grę Jurka z tamtedgo roku, chce własnie takiego Polaka zobaczyć w dzisiejszym meczu. Wtedy o wynik jestem spokojny.
 
wow 331

wow

Użytkownik
Velotti A. vs Schoorel T. [2.00]
Od jakiegoś czasu obserwuję wyniki młodego Argentyńczyka i trochę dziwię się dlaczego kursy nie są odwrotnie ustawione. Dawałbym tak 60/40 dla Velottiego przede wszystkim dlatego, że jego forma idzie w górę o czym świadczą jego ostatnie wyniki na betonowej nawierzchni (18/7). Generalnie dobrze radzi sobie na hardzie czego nie można powiedzieć o Schoorelu. W tym roku wygrał ledwo jedno spotkanie na tego tupu nawierzchni ale było to na początku roku w kwalifikacjach do Indian Wells. Myślę, że Velotti powinien sobie poradzić z leworęcznym zawodnikiem z kraju tulipanów ;)
 
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
Brands Daniel vs. Janowicz Jerzy 1,60
Świetny kurs na Polaka. Jurek rok temu o tej poże na halowych turniejach ogrywał niemal każdego, wtedy nie miał takiej pozycji i nie raz złapałem go jako fajnego doga. Dzisiaj na kurs nie mogę narzekać. Szkoda myślałem, że Jurek pogra trochę w turniejach ATP jednak nie miał ochoty na podróż do Azji no i finase też odegrały swoją role. Tak czy siak mamy hale, tam Jurek może pokazac max swich umijetności, chyba znamy świetne podanie, ale i potrafi spokojnie rozegrać piłke grozny FH jak i BH, nie jest typem serwismena i drewniaka. Brands poza przejsciem kwali do US OPEN bardzo mierne wyniki. Dzisiaj zostanie zdominowany przez Jurka w każdym elemencie, pytaniem jest jak dysponowany będzie Polak, ja mam przed oczami grę Jurka z tamtedgo roku, chce własnie takiego Polaka zobaczyć w dzisiejszym meczu. Wtedy o wynik jestem spokojny.
No tym razem mam inne zdanie na temat tego meczu niż WIDZU ... Nie wiem czy zwróciłeś uwagę na wypowiedź Jerzego po Chelengerze w Szczecinie po przegranym meczu z Cervantesem ?? Bo ja ten wywiad widziałem i Jerzy strasznie żalił się na przemęczenie sezonem, na bół w kolanie i plecach i że co miał w tym sezonie zrobić to zrobił i spokojnie dogra go sobie do końca bez ciśnienia...
Tak że, dziś może być problem żeby zobaczyć Polaka w optymalnej formie i przy solidnej grze Brandsa może mieć sporo problemów ... Rok temu Jurek się rozpędzał, teraz już jest na poziomie, rankingu ATP do którego tak mocno dążył więc już nie ma takiej sytuacji jak rok temu że JERZY MUSI WYGRAĆ... Myślę, że zagra na luzie, bez większego zaangażowania, bez przemęczania organizmu... Oczywiście nie zakładam że ten mecz Jerzy odda bez walki, ale nie wiem czy widzicie punkt widzenia zawodnika który już ma po prostu w tym sezonie dość i na pewno nie będzie na jakimś Chelengerze na maksa, za wszelką cenę starał się wygrać ...
Bardziej moim zdaniem w tym Chelenderze Jerzy chce sprawdzić jak jego organizm już &quot;pracuje&quot;, chce sprawdzić możliwości przed ostatnimi turniejami ATP w tym roku ...

???? Daniel Brands v Jerzy Janowicz dla Mecz. WYNIK ?
KURS: 2.25
Stawka: 80 | Do wygrania: 100 PLN
Bet365
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Tenis, Challenger Mons, 2.10.2012, 12:30
Donskoy - Nedovyesov
typ: 2-0
2,10
bet365
Analiza
Dzis w spotkaniu pierwszej rundy turnieju challengerowego na kortach twardych w belgijskim, Mons, Ukrainiec Nedovyesov spotka sie z Rosjaninem, Donskoyem. Bezsprzecznym faworytem spotkania wydaje sie byc Rosjanin. Obaj panowie, nie tak dawno, bo trzy miesiace temu mierzyli sie w Astanie, rowniez na kortach twardych, wteyd gora byl Donskoy po trzech setach. Dzis jednak moj typ idzie ku jego zwyciestwu w dwoch partiach, a dlaczego? Ukrainiec zdecydowanie lepiej czuje sie na kortach ziemnych. Dla Nedovyesova bedzie to pierwszy turniej na kortach twardych po prawie trzy miesiecznej przerwie. Donskoy w ostatnim czasie natomiast regularnie wystepuje na hardzie. Probuje swoich sil nawet w turniejach rangi ATP. Evgeny wygral turniej w Segovii, byl w polfinale w Reims, rowniez na kortach twardych. Jego forma jest obecnie bardzo dobra i nie sadze, aby w dniu dzisiejszym pozwolil Ukraincowi na wygranie chocby seta.
 
harvey 967

harvey

Użytkownik
???? Mannarino A. - Mahut N.

W Belgijskim Mons co roku w turnieju możemy zobaczyć całkiem nie złą obsadę. W tegorocznej rywalizacji możemy zobaczyć między innymi takich zawodników jak: Goffina, Llodrę czy X-Mana. W pierwszej rundzie mamy bardzo ciekawą parę, a mianowicie Adrian Mannarino postara się wygrać z Nicolasem Mahutem.

Mannarino to w mojej opinii zawodnik strasznie nie regularny. Często jest w stanie zagrać na prawdę dobry solidny tenis, w którym można zobaczyć dość sporo mocnych uderzeń. Jego gra opiera się na płaskich mocnych uderzeniach i kiedy zaczyna trafiać to jest bardzo groźny. Serwis może nie należy do najlepszych, ale nie raz udowadniał, że potrafi mieć nie zły procent wygrywanych piłek po pierwszym trafionym. Ostatnio Francuz zaczyna grać swój najlepszy tenis. W połowie września zagrał na turnieju w Stanbule i swoją pewną grą zdołał awansować do finału. Adrian w Monsie lubi grać i ta hala powinna mu leżeć, a potwierdza to wynik sprzed dwóch lat kiedy to wygrał całe zawody bez straty seta.

Mahut, który powoli zbliża się do końca kariery i takiej informacji jego kibice powinni się nie długo spodziewać. Jak wiadomo dla Nicolasa najlepiej idzie na trawce i tam jest nie zwykle groźny. Jego tenis to mocny serwis i pójście do siatki. Jednak w hali przeplatał dobre pojedynki, ze strasznie słabymi spotkaniami. Latka płyną szybkość i moc nie ta sama. Ostatnio Mahut próbował swoich sił we francuskich zawodach w Oreleans jednak przegrał już w pierwszej rundzie, ze słabo dysponowanym Gulbisem.

W mojej opinii Adrian ma spore szanse na wygranie tego spotkania, a z pewnością urwanie seta. Musiał przejść przez kwalifikacje, żeby zagrać w turnieju głównym. Zdołał już pokonać w tej hali w zawodach eliminacyjnych: Fischera, Langera oraz Bakera. Jest ograny na tej nawierzchni i powinien się dość dobrze czuć na korcie. Jest to francuski pojedynek i były już takie w przeszłości. H2H na korzyść Mahuta jednak oba wygrane spotkanie przez starszego z zawodników były wygrane na trawie, a tam on jest o niebo lepszy. Spotkanie wygrane przez Mannarino było grane na hardzie. Tak więc dziś Adrian powinien pokazać swój najlepszy tenis i wygrać co najmniej jednego seta, a nawet pokusić się o awans do następnej rundy.


???? Mannarino A. - Mahut N. # 2.50 WilliamHill
???? Mannarino A. (+1.5 seta) - Mahut N. # 1.50 Tobet
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Groth - Viola @ 2.20 ⛔ 26 36
Samuel powoli wraca do gry, choć z dwa lata temu oświadczył że kończy karierę po pewnej kontuzji i będzie grał w regionalnej lidze futbolu Australijskiego, długo jednak nie wytrzymał i powoli, powoli idzie mu granie, a na pewno cieszy się z faktu wylosowania Włocha.
Samuel najszybszy serwis na świecie, prawdziwy bombowiec, macha ta łapą okrutnie + s&amp;v lub mocny fh i kończymy akcje, przy słabszym serwisie Włocha myślę że Groth będzie polował na winnery lub inne szybkie zdobycie punktu, naprawdę słabej jakości gra musiałaby dzisiaj być ze strony Aussie by Viola który pomysłu nie posiada na inne nawierzchnie jak mączka choć i tam też nie widać błysku by musiał wygrać.
Jedyne co może boleć mnie tutaj w tym spotkaniu to, to że Groth tak czy tak dziką kartę na kwalifikacje do AO &#39;13 dostanie więc nie ma co się spinać, chyba że chce pod koniec sezonu pokazać że może aspirować o dziką karte do głównego turnieju.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
alvaros 256

alvaros

Użytkownik
Tenis, challenger ATP w Sacramento (USA)
Data: 2.10.12 (22:30 &gt;&gt;&gt; 22:50)
Spotkanie: R. Sweeting - M. Reid
Typ: 2 zwrot
Kurs: 3,10
Buk: Bwin

Pierwsza runda challengera ATP w amerykańskim Sacramento. Naprzeciw siebie staną reprezentant gospodarzy Ryan Sweeting oraz Australijczyk Matt Reid. Ranking oraz doświadczenie zdecydowanie przemawiają na korzyść Amerykanina, jednak to jest challenger, tutaj panują nieco inne realia a niespodzianki bywają na porządku dziennym. Patrząc na kurs wystawiony na Reida myślę, że warto zaryzykować za parę groszy. Co prawda Australijczyk ustępuje Sweetingowi pod wieloma względami, o których wspomniałem już wyżej, ale to nie jest też tak żeby w ogóle nie miał szans powalczyć z Ryanem o awans. Tak się składa, że formę ma dobrą, przed Sacramento wygrał dosyć silnie obsadzony ITF w Port Pirie gdzie pokonał m.in. M. Venusa, czy A. Feeney&#39;a a to są zawodnicy, którzy znawcom tenisa mimo wszystko nie powinni być obcy. Wiadomo, że ITF to żaden wyznacznik formy, ale jednak coś tam ten Reid sobą reprezentuje. Do gry na jego zwycięstwo skłaniają mnie również kłopoty zdrowotne Sweetinga. Amerykanin nie do końca wyleczył kontuzję pleców, której nabawił się na challengerze w Los Angeles. Dziś będzie to dla niego pierwszy mecz od tamtego czasu i jego forma jakby nie patrzeć jest tutaj pewną zagadką. W 100% sprawny i zmobilizowany Sweeting nie powinien mieć żadnego problemu z pokonaniem Reida, jednak dyspozycji Amerykanina nie można być pewnym. Jak dla mnie kurs na Australijczyka wart gry, najlepiej w buku, który rozlicza zakład już od pierwszej piłki. Powroty po kontuzji bywają ciężkie, czasem kończą się nawet jej odnowieniem. W przypadku Sweetinga takiego obrotu sprawy również wykluczyć nie można, dlatego warto mieć ten fakt na uwadze i ewentualnie skorzystać (zamiast zadowalać się zwrotem) gdyby Ryan musiał kreczować.

/// edit: no i pograne, Sweeting wycofał się z powodu kontuzji. Szkoda, że przed meczem, wystarczyła jedna piłka i byłoby sielankowo. Czuję niedosyt, było blisko :razz:
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Tenis, Challenger Mons, 11:00, 3.10.2012
Sijsling - Mertens
typ: 2-0 ✅
2,00
bet365
Analiza
Dzis w spotkaniu pierwszej rundy turnieju challengerowego na kortach twardych w belgijskim, Mons, reprezentant gospodarzy Yannick Mertens zagra z Holendrem, Igorem Sijslingiem. Niewatpliwym faworytem spotkania wydaje sie byc Holender. Dla reprezentanta Holandii korty twarde to zdecydowanie najbardziej ulubiona nawierzchnia, tutaj osiaga najlepsze rezultaty. Holender znajduje sie ostatnimi czasy w bardzo dobrej formie. Sijsling przeszedl kwalifikacje podczas US OPEN, w ktorych nie stracil nawet seta, z reszta podobnie w pierwszej rundzie turnieju z Gimeno - Traverem. W drugiej rundzie ulegl Ferrerowi, wygral challengera w Vancouver. W Kuala Lumpur dotarl do cwiercfinalu, gdzie udalo mu sie urwac seta Ferrerowi, a po drodze pokonal Lopeza. Belg chyba jednak preferuje korty wolniejsze. Bedzie to dla niego pierwszy start na kortach twardych po prawie 2-miesiecznej przerwie. Ostatnio gral kwalifikacje w Nowym Jorku, jednak nieudalo mu sie ich przejsc. Holender swietnie serwuje, gra ofensywnie, co na szybkich kortach w Mons stanowi niewatpliwa przewage. Mysle, ze nie bedzie on mial dzis wiekszych problemow z pokonaniem reprezentanta gospodarzy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Sjsling mimo wygranej z Lopezem czy 1;2 z Fererem mnie nie zachwycił, to że hala nie znaczy ze jest bardzo szybko, Mertens tak jak wspomniales &#39;u siebie&#39; , na swojej ulubionej nawierzchni , jest wybiegany i trudno bedzie Igorowi wygrywac wymiany bo swoje pseudoslajsy to moze wymieniac z Feliciano ???? , szczegolnie ze nie zauwazylem by ostatnio zbyt czesto biegał do siatki.

Mertens @ 3,0 bwin
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Authom Maxime vs. Rosol Lukas 2.10✅
Belg może tutaj zrobić naprawdę dobry wynik. W 1r sprawił duża niespodziankę pokonał Levine. Widać, że świetnie się tutaj czuje i jak serwis dobrze pracuje to może być mea grozny. Samym sewisem seriami wygrywa punkty, w wymianach niezle slajsu lubi zaskoczyć przy siatce od czasu do czasu. Mega niewygodny rywak. Rosol w zeszłym tygodniu przegrał właśnie z Levine i to w dwóch setach. Ogólnie jakoś ostatnie tygodnie w wykonaniu Czecha są średnie, tutaj gra z Belgiem w Belgijskiej hali który naprawdę ma niezle argumenty plus duży zastrzyk pewności siebie po pokonaniu Levine. Czeka nasz wyrównane spotkanie, więcej determinacji, woli walki na pewno ze strony Maxime a to może zdecydować.
Goffin - Llodra 1,50⛔
Belg w zeszłym tygodniu wygrał turniej we Francji, teraz gra u siebie, mecz 1r gra dopiero w środe. Wszystko robione pod dobry wynik tutaj, przecwinik Llodra który nie wygrał meczu od 4 miesiecy. Niby w hali zawsze grozny, ale chyba o dobrej grze Frncuza w singlu możemy zapomnieć, ale to się okaże. Goffin świetny sezon, chce to potwierdzić dobrym wynikiem u siebie 1r na pewno trudna, jednak tym razem stawiam na młodość...
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Chris Letcher - Eduardo Schwank ✅
Typ: Eduardo Schwank wygra 2-0 w setach; @1,30
Bet365


Zacznę od tego, iż w poprzednich sezonach zdarzało się, że Schwank zaliczał świetnie występy podczas jesiennych challengerów na mączce w Ameryce Południowej. Tutaj w Quito w pierwszej rundzie ograł Lindella (6:1 4:1 i krecz Szweda). Jeśli chodzi o Chrisa Letchera, to jest to dosyć przeciętny tenisista australijski. Tutaj w pierwszej rundzie potrzebował trzech setów, żeby wygrać z jakimś nienotowanym jeszcze w rankingu ATP 17-latkiem z Ekwadoru. Najlepsze wyniki Australijczyka w karierze na clayu to kilka ćwierćfinałów w futuresach. Jak widać, w tym meczu mamy zdecydowanego faworyta i dlatego też typuję wygraną Argentyńczyka w dwóch setach.
 
alvaros 256

alvaros

Użytkownik
Tenis, challenger ATP w Sacramento
Data: 3.10.12 (21:30)
Spotkanie: A. El Mihdawy - B. Reynolds
Typ: 1
Kurs: 4,50
Buk: Unibet
Typ z cyklu polujemy na niespodziankę, nic więcej. Przyglądam się tej parze i jakieś przeczucia bliżej niesprecyzowane mnie nachodzą, a to znaczy mniej więcej, że widze jakieś cienie szans na fajną niespodziankę. No bo na papierze murowanym faworytem jest bombardier Reynolds, typowy serwismen, zaprawiony w bojach, stary wyjadacz challengerowy. Czasem odpali również na jakimś ATP, ale generalnie rzadko wychyla głowę ponad to bezpośrednie zaplecze tenisowego światka. Jego rywal to 7 lat młodszy Adam El Mihdawy, również szuka szczęścia głównie na challengerach bo to w chwili obecnej wszystko na co go stać. Dziś zmierzą się ze sobą w meczu drugiej rundy w Sacramento. Reynolds w pierwszej wyeliminował Jacka Socka po dwóch tiebreakach co pokazuje jak dobrze się czuje przy swoim podaniu i jak trudno go przełamać. El Mihdawy uporał się z Polanskym w I rundzie, ale tak nie do końca bo w trzecim secie Kanadyjczyk skreczował. Teoretycznie Mihdawy nie powinien mieć dziś nic do powiedzenia w starciu z Reynoldsem. Jednak Bobby nie grał nigdzie od US Open, pojedynek z Sockiem był jego pierwszym od tego czasu. Nie wiadomo co mu tam chodzi po głowie odnośnie turnieju w Sacramento. Generalnie lubie polować na takie okazje. Mierzy się ze sobą dwóch Amerykanów, jeden jest zdecydowanym faworytem, kursy na drugiego są grubo powyżej 4,00 i spotkanie to toczy się w małym challengerowym turnieju - czego chcieć więcej? Toż to idealne warunki do zaistnienia niespodzianki. Piszę to tak pół żartem pół serio, ale całkiem poważnie nie wykluczam, że może tu paść ciekawy wynik. Mihdawy przed Sacramento pogrywał sobie ITF w Meksyku gdzie wygrał zawody w Manzanillo. Niby niewiele, ale coś tam jednak grać chyba umie. Czy to wystarczy na Reynoldsa? Normalnie to w żadnym razie, ale kto powiedział, że gra będzie normalna? Challengery rządzą się swoimi prawami i nie takie cuda już na nich padały. Mihdawy&#39;emu sprzyja ostatnio los, w Manzanillo dwa mecze wygrał dzięki rywalom (jeden walkover, drugi krecz), tu w Sacramento znowu prezent od Polanskyego. Kreczu Reynoldsa też bym dzisiaj nie wykluczał, ale liczę, że tym razem Mihdawy wygra coś w pełnym wymiarze meczowym. Od razu zastrzegam żeby sugerować się zbytnio moją analizą, a już tym bardziej by nie grać tego typu za więcej niż przysłowiowe 2 zł. W normalnej rywalizacji powinno być gładkie zwycięstwo Reynoldsa, jednak ja szukam niespodzianki i przeczucia przywiodły mnie akurat do Mihdawyiego. Co z tego wyjdzie to się okaże.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Donskoy Evgeny vs. Janowicz Jerzy 1.60✅
Aj te buki zwariowały, dały kurs promocje w meczy z Brandesem i teraz to samo ???? Drugi raz nie będę pisał czemu Jurek będzie wygrywał w tym turnieju prosze przeczytać posta z poniedziałku. Donsky trochę powygrywał meczy nazbierał punktów na śmiesznie obsadzonych turniejach. Jednak tutaj do Belgii zjechała się niezła ekipa i Rosjanin nie wyjdzie poza drugą rundę. Jurek jak w meczu z Niemcem z łatowścią będzie wygrywał swoje gemy a przy gemie rywala spokojnie sobie poradzi, Donsky nie serwuje jak Brands a w meczu z Niemcem Janowicz miał mase BP, jutro będzie jeszcze łatwiej...
De Schepper Kenny vs. Mahut Nicolas 1,40⛔
Mahutowi chyba chce się grać i ma zamiar tutaj coś pokazac, w 1r zniszczył Monarinno oddając mu jedynie trzy gemy. Mahut nie będzie miał problemów aby ograć swojego kolejnego rodaka. Jego gra stworzona pod takie korty, świetny serwis gra pod siatką, zawsze czuje się nie pewnie grając na Mahuta zwłaszcza po takim kursie, jednak mu zaufam....
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
malinowy 22

malinowy

Użytkownik
Mecz jeszcze trwa ale to był pierwszy i ostatni raz gdy postawiłem na Janowicza przed meczem tak konkretną stawkę jak na ten mecz z Donskoy-em. Koleś robi wyniki ostatnio owszem ale też zawodzi (nie mniej regularnie) w najmniej spodziewanych momentach (meczach). Z tego co oglądam ten mecz i na to jak gra Janowicz od końcówki 2 seta jeśli to wygra to będzie sporo szczęścia...daje mu jeszcze jednego gema przy serwisie rywala (jest 4-4) i jak nie przełamie to robie kontrę bo nie wygląda to najlepiej. Serwis siadł o ok 20% a w wymianach błąd za błędem. Fizycznie nieciekawie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom