>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Tydzień 45: Bratislava, Ortisei, Guayaquil, Knoxville, Loughborough, Sao Leopoldo

Status
Zamknięty.
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Bratislava

Location: Bratislava, Slovakia
Surface: Indoor Hard
Prize Money: €85,000 +H
Tournament website: http://www.slovakopen2012.sk/uvod.html
Main draw singles: http://www.atpworldtour.com/posting/2012/444/mds.pdf


Ortisei

Location: Ortisei, Italy
Surface: Indoor Hard
Prize Money: €64,000
Tournament website: http://www.atpvalgardena.it/
Main draw singles: http://www.atpworldtour.com/posting/2012/6204/mds.pdf


Guayaquil

Location: Guayaquil, Ecuador
Surface: Outdoor Clay
Prize Money: $50,000 +H
Tournament website: http://www.atpguayaquil.com/
Main draw singles: http://www.atpworldtour.com/posting/2012/543/mds.pdf


Knoxville

Location: Knoxville, TN, USA
Surface: Indoor Hard
Prize Money: $50,000
Tournament website: http://knoxchallenger.com/
Main draw singles: http://www.atpworldtour.com/posting/2012/363/mds.pdf


Loughborough

Location: Loughborough, Great Britain
Surface: Indoor Hard
Prize Money: €42,500
Tournament website: http://www.lta.org.uk/fans-major-events/AEGON-GB-Pro-Series/Calendar/Loughborough/
Main draw singles: http://www.atpworldtour.com/posting/2012/6206/mds.pdf


Sao Leopoldo

Location: Sao Leopoldo, Brazil
Surface: Outdoor Clay
Prize Money: $35,000 +H
Tournament website: http://www.atpsaoleopoldo.com/
Main draw singles: http://www.atpworldtour.com/posting/2012/6344/mds.pdf




Oficjalna strona ATP Challenger Tour: http://www.atpworldtour.com/Tournaments/Challenger-Tour.aspx

Livescore: http://www.protennislive.com/frameset.asp?year=2012&amp;amp;wkno=45C&amp;amp;lang=it&amp;amp;tabno=2&amp;amp;eventid=6204&amp;amp;ref=www.atpvalgardena.it/




Zapraszam do dyskusji i pisania analiz​
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Lukas Lacko @1,55 Unibet ✅ 6/2 6/2
Gra u siebie, rozstawiony z numerem 1. Jest szybszym tenisistą od Niemca, przede wszystkim z większym arsenałem. Serwis też lekko po stronie gospodarza.
Ta nawierzchnia jest piekielnie szybka, jedna z najszybszych w tourze i każdemu, kto interesuje się tenisem wyróżnia się w sezonie.
H2H 4-1 i to w latach, gdzie Lukas był jeszcze młodzikiem, więc to dodatkowy handicap.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
gaara-90708 34

gaara-90708

Użytkownik
Sandro Ehrat - Jan Hernych 1,36 Bet365
Meffert - Ram 1,57 Bet365

Analize napisze do obydwu spotkań. Obaj zawodnicy są o wiele lepsi niż ich rywale. Pokazuje to także ranking. Obaj może nie są w najlepszej dyspozycji, ale przystąpią do tego turnieju na maksa zmotywowani. Obaj rok temu zagrali tu w finale, więc bronią tutaj punktów. Uwazam że to ich zawodnicy sa od swoich przeciwników o klasę lepsi oraz że bronią tutaj punktów, to wystarczajace argumenty aby dziś na nich zagrać

Skorzystałeś kliknij dzięki!!!
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Laaksonen - Lojda 1 @ 1,57 Tobet

Laaksonen w końcu pokazał się z dobrej strony, grając bardzo dobrze w Genewie. Lojda nie nadaje sie na szybsze korty, poniewaz nie nadaza z uderzenem i tylko zostaje mu serwis.

Guez - Struff 1 (+2,5gem) @ 1,75 Tobet
Guez w hali potrafi grac na przyzwoitym poziomie, dobry serwis, dobry return oraz madra gra a Struffa nie trudno wyprowadzić z równowagi. Moim zdaniem mecz ze wskazaniem na Francuza, w dodatku to hc przy możliwych tb ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
R 5K

rosati

Użytkownik
Bolelli De voest 1 1,40
Bolelli u siebie powinien wygrać, lubi grać w hali agresywna gra dobry serwis i fh, Włoch posiada nie najgorszy return więc nie powinna mu ta nawierzchnia przeszkadzać. W hali oglądałem go przeciwko Zeballosowi w St.Petersburgu gdzie przez cały mecz kontrolował wynik pokazując się z dobrej strony. De Voest ostatnio dosyć przeciętnie gra, powrócił do Europy w ostatnim tygodniu odpadł w Genewie w 1 rundzie. Zawodnik wiekowy pod formą ciężko mu będzie pokonać Bolelliego.
Niels Desein - Pavol Cervenak (3,5) 2 2,05
Tu moja perełka na dziś gram z handicapem i czystą 2, Słowak mimo że gra głównie na ziemi, potrafi także zaskoczyć na szybszych nawierzchniach ze względu na jego styl. Posiada on bardzo dobry serwis, sporo wygrywających punktów agresywna gra dobry fh, przeciwnikiem jest Desein Belg, który grywa głównie w hali z dobrymi wynikami( pokonał Mullera), nigdy go nie widziałem więc nie mam o nim żadnych informacji.
Do tego mam jeszcze Bedene.
 
gamesetmatch 538

gamesetmatch

Użytkownik
Bemelmans R. (Bel) - Hernych J. (Cze) 1 1,6

Bemelmans to zawodnik, który na dywanie lubi sobie pograć i to z niezłym skutkiem. Na przeciwko rywal, któremu latka lecą i o powtórkę wyniku z ubiegłego roku będzie ciężko zwłaszcza, że ostatnio kreczował w meczu z Brandsem. Szczerze mówiąc nie znam powodu poddania meczu, no ale w pewnym wieku (zaawansowanym jak na tenisistę) wszystko może dokuczać. Belg młodszy o 9 lat, a dodatkowo leworęczny co powinno mu pomóc. Na tle swojego rywala ostatnio wypada lepiej więc zaufam mu w tym spotkaniu.
 
P 160

peter42

Użytkownik
Sergeyev &amp; Elias 1,37 i 1,45 Sergieyev7-6,6-7,3-6 tb 2 seta komedia, Elias 6-1,6-1
Tobet


Taki dubelek na dzis Ivan mocny serwis i napewno lepszy w wymianach od Ivo Klecia,który w drugiej rundzie znalazł sie dzieki szczesciu(przegrał w 1rundzie kw i organizatorzy zrobili z niego LL) a takze nieporadnosci stakhovskiego w ostatnim czasie, który przegrywa wszystko jak leci. Sergeyev mam nadzieje mu juz prezentu nie sprawi.
Elias w brazylijskich challengerach gra swietnie,ostatnio dwa finały. Tydzien temu odpadł w pierwszej rundzie z nieobliczalnym zebbalosem,a wiec miał ponad tydzien odpoczynku, w przeciwienstwie do Vellotiego który doszedł do połfinału w Montevideo a i w tym tygodniu rozegrał juz ciezki i dlugi mecz z Andreozzi w 1 rundzie. Stawiam na Eliasa,powodzenia
 
endorphine 32

endorphine

Użytkownik
Sandgren T. vs Bossel A. [1.55] ✅✅
Kurs na to spotkanie może nie powala ale wydaję mi się, że młody Amerykanin nie powinien mieć problemu w tym spotkaniu. O Sandgrenie było już tutaj na pewno pisane, młody głodny wyników wilk zza Oceanu cechujący się szczupłą sylwetką i serwisem na solidnym poziomie. Do tego w hali radzi sobie całkiem nieźle o czym świadczą jego ostatnie wyniki. W poprzednim spotkaniu pokonał turniejową jedynkę ( Levine ) po ciekawym trzy setowym pojedynku. Kolejnym atutem przemawiający za Sandrenem jest na pewno to, że gra u siebie więc motywacji mu nie brakuję.
Co do Bossela to jednak poziom niżej jak Amerykanin, w hali gra całkiem nieźle ale jednak jego przeciwnicy to nie ta klasa co zawodnicy z którymi zmagał się do tej pory Tennys.
 
gaara-90708 34

gaara-90708

Użytkownik
Lacko - Rochus 1,70 Unibet
W rankigu wyżej jest Lacko, ale jak wiadomo ranking nie gra. Nie grali jeszcze niegdy ze sobą. Lacko broni tutaj tytułu sprzed roku. Jest w dobrej dyspozycji, w ostatnim meczu zaserwowal 20 asów, to pokazuje, że jest w formie. Natomiast Rochus strasznie meczył swoje mecze. Lacko w dwóch meczach bronił tylko 2 bp natomiast Rochus bronił 25, to także pokazuje jak się Rochus meczył. Dziś trzeba po prostu skorzystać z kursu i zagrać Lacko.

Skorzystałeś kliknij dzięki!!!
 
endorphine 32

endorphine

Użytkownik
Copil M. vs. Phau B. [1.83]
Copil w końcówce sezonu złapał naprawdę solidną formę, jak tylko serwis funkcjonuję na najwyższym poziomie to potrafi napsuć krwi tym ( rankingowo ) lepszym od siebie. W hali czuję się jak ryba w wodzie, w pokonanym boju pozostawił już kilku wyżej notowanych zawodników ( np. Ignatik, Berankis czy Rosol ). Jego przeciwnik, już lekko podstarzały ale jednak wciąż w pierwszej setce najlepszych tenisistów globu również całkiem solidnie prezentuję się na kortach w hali, dlatego też brak zdecydowania buków co do faworyta zawodów. W mojej opinii więcej przemawia za 22 letnim Rumunem, doświadczenie po stronie Phau ale chyba dzisiaj to może być za mało...
Jak będzie zobaczymy.
Pozdrawiam,
 
harvey 967

harvey

Użytkownik
Goodall J./Murray J. - Raja P./Sharan D.
Goodall J./Murray J. # 1.83 Bwin ⛔ 6:7 6:2 10:12 ajj

Półfinał turnieju deblowego rozgrywanego w Loughborough. Spotkanie pomiędzy Goodall J./Murray J., a Raja P./Sharan D. Ja osobiście nie rozumiem tych kursów. Faworytami są Brytyjczycy i to dość wyraźnymi, a kurs 1.83 biorę z pocałowaniem w rękę. Jednak z racji, że ostatnio deble odstawiają różne kabarety, zagram lekko.
Dla Goodalla oraz Murraya jest to pierwszy turniej gdzie grają razem. Mają tutaj na rozkładzie z pierwszej rundy parę Guez/Millot, a w drugiej rundzie wygrali z turniejową jedynką, czyli Delgado/Skupski. Goodalla raz widziałem w akcji i pasuje mi od do debla, ma dobry serwis i pod siatką, też umie się zachować. Co do Murraya to nie jest on anonimowy i to nie ze względu na nazwisko. Trochę gra ona na poziomie ATP, jednak bez spektakularnych zwycięstw. Jedno było blisko w tym sezonie razem w parze z Hanleyem zagrali w finale turnieje w Montpellier, jednak przegrali.
Co do rywali jest to dla mnie zupełnie anonimowa para. W tym turnieju pokonali pary: Marsalek/Walsh, oraz Desein/Torebko. Nie są to jakieś tuzy świata gry podwójnej. W tym sezonie tych dwóch Hindusów grali ze sobą czterokrotnie przed turniejem w Loughborough i wyniki są słabiutkie. Bialns 3:4 na poziomie jakiś Azjatyckich challnegerów pokazuje poziom tej pary.
Nie lubię tak grać jak nie widziałem rywali, ale widzę tutaj duże value po takim kursie. Wydaje mi się, że gospodarze czyli Goodall J./Murray J., nie odpuszczą tego spotkania i zagrają na 100%. W końcu zwycięstwo w tym pojedynku da im awans do finału. Z pewnością będą mieli za sobą kibiców, a to powinno im pomóc w awansie. POLECAM !
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
endorphine 32

endorphine

Użytkownik
Brkic T.(+4g/+1.5set) vs Capdeville P. [1.85/1.95]
Nie wiem czy dobrze robię, że wchodzę w ten mecz ale no chyba lekko przesadzają fachowcy z Tobetu faworyzując Capdeville. Owszem jest wyżej w rankingu ale jego ostatnie wyniki nie są jakoś oszałamiające. Oglądałem ostatnie dwa mecze Brkicia i trzeba przyznać, że całkiem dobrze zaprezentował się, nie licząc pierwszego seta, w meczu z Heider-Maurerem, który przyznać trzeba jakby lekko odpuszczał w końcówce sezonu.
Za Brkiciem stoi na pewno jego serwis, nie popełnia jakiś głupich błędów dlatego myślę, że może dziś powalczyć...
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
do fajnego meczyku wydaje mi się dojdzie w Knoxville.
Stary wyga Russel kontra młody wilczek Kudla.
Początkowo faworytem buków był starszy Jankes, ale teraz to się zmieniło i w niektórych jest na odwrót. W SB jednak młodzian dalej do złapania jako dog.
Dlaczego stawiam na świeżą krew? Kudla ostatnio w znakomitej formie. W pięknym stylu wygrał challenger w Charlottesville, masakrując wręcz w finale Alexa Kuznetsova. Tutaj także potwierdza formę, ponieważ pokonał już na dzień dobry dwóch naprawdę silnych na hardzie rodaków - Jacka Socka, który ostatnio mała furorę robił i Bradley&#39;a Klahna.
Russel z kolei tym turniejem wraca po 2 miesięcznej przerwie od challa w Izmirze. Na razie pokonał tu dwóch anonimowych młodszych kolegów, teoretycznie bez problemów, ale trzeba powiedzieć, że dawał szanse przełamań (odpowiednio obronione 4/4 i 3/4), tylko w kluczowych momentach wybraniał się. Szczególnie nieciekawie wygląda jego drugie podanie. W przedostatnim meczu wygrywał przy nim poniżej 50% piłek, co przy takim rywalu z jakim grał, nie świadczy najlepiej. Kudla nie miał takich problemów i regularnie ma powyżej 60% wygranych pkt przy 2.
Dla mnie naprawdę dosyć mocnym faworytem tego meczu jest Denis Kudla. Sportowo aktualnie Russel nie może z nim konkurować. Jest lepszy tylko o doświadczenie, ale wątpię, żeby to go uratowało przed wypadnięciem z turnieju z rozpędzonym rywalem.
Dennis Kudla @ 2,10 Sportingbet
Ponadto ciekawie wyglądają bety na: Mannarino @ 2,10✅ (Sela w drugiej połowie roku naprawdę w słabej formie, za to Adrian ostatnio całkiem nieźle sobie poczyna) i Eliasa @ 1,66⛔ (podobna sytuacja - Elias ostatnio w znakomitej formie, rozprawia się z kolejnymi rywalami, na razie stracił tu 3 gemy w 2 spotkaniach, a Kavcic bardzo przeciętnie, sporo ostatnio porażek, nawet ze znacznie niżej klasyfikowanymi rywalami)
 
prof 8,8K

prof

Użytkownik
Ivo Karlovic - Ivan Dodig @ 2.10 Bet365
W jakiej by nie byl formie Dodig to zawsze w tego typu meczach nie mozna go uznawac za faworyta. Jest to typowy mecz gdzie kazdy ma takie same szanse i prawpodobnie wszystko roztrzygac sie bedzie w tie breakach. Ivan wygral 2 mecze po 2-0 ale za przeciwnkow mial &quot;amatorow&quot; , natomiast Karlovic wypadl jeszcze lepiej bowiem rownie zwygral 2 mecze po 2-0 ale z tenisistami dobrymi na hali jak Berrer czy tez Lajovic. Starszy z Chorwatów wylecial z pierwszej 100 rankingu wiec dobry wystep w tym turnieju pozwoli mu do niej wrocic. Dodig w super formie , ostatnio zaliczyl kilka dobrych wynikow ale Karlovic rowniez wraca do swojej dyspozycji. Widze lekkie value w Karlovicu i licze na rewanz za ostatni ich mecz na A0 gdzie Dodig wygral 3-2.
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Tenis, Challenger Oritsei 10.11 12:00
Becker - Viola
typ; 2-0
2,00
bet365
Analiza
Dzis w spotkaniu polfinalowym challengera we wloskim, Oritsei, reprezentant gospodarzy Matteo Viola zagra z Niemcem, Benjaminem Beckerem. Dzis chyba piekny sen Wlocha sie skonczy. Awansowal on do polfinalu sporego challengera, a tak naprawde nie najlepiej czuje sie na tej nawierzchni kortu. Trzeba mu oddac, ze u siebie pokonal jednak solidnego challengerowca Mefferta i Slowaka, Karola Becka. Jednak na Niemca, moze mu nie starczyc umiejetnosci. Becker bardzo dobrze czuje sie na kortach szybkich. Niemiec bardzo dobrze serwuje, preferuje ofensywny styl gry i widac, ze znajduje sie po kontuzji niedawnej w dobrej dyspozycji. W Paryzu ogral Kubota bez straty seta, tutaj pokonal Bemelmansa i Brandsa, rewelacje ostatnich tygodni, i to bez straty seta. Benjamin Becker jesli tylko dzis zagra na miare swoich ostatnich dokonan nie powinien miec wiekszych klopotow z awansem do finalu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
endorphine 32

endorphine

Użytkownik
Capdeville P. vs Schwartzman D.S. [1.72]
Jako, że Brkić wczoraj skompromitował siebie swoją grą a przy okazji mnie bo o nim tutaj dość pochlebnie tutaj pisałem to dzisiaj nie mam wątpliwości co do wyniku tego spotkania i grał będę grubo na młodego Argentyńczyka.
Dla Schwartznama tworzy się kolejna okazji by wejść do finału i na pewno zrobi wszystko by pokonać zawodnika z Chile, który i tak zrobił dobry wynik, bo ostatnio nie prezentował się zbyt dobrze. W rankingu obaj panowie prawie po sąsiedzku ale ten sezon zdecydowanie należy do dwudziestolatka z Argentyny, jeszcze na początku tego roku zaczynał z okolić 4 setki a już teraz znajduję się w drugiej setce rankingu ATP. Cegła to jego żywioł i myślę, że nie da szans swojemu przeciwnikowi w dzisiejszym spotkaniu...
Pozdrawiam,
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Tenis Challenger Oritsei 11.11.2012 12:30
Seppi - Becker
typ; 2-0
2,00
bet365
Analiza
Jutro final challengera we wloskim Oritsei, zgodnie z przewidywaniami spotkaja sie w nim Wloch, Andreas Seppi i Niemiec, Benjamin Becker. W dniu dzisiejszym typowalem na zwyciestwo Benjamina Beckera, jutro jednak zatypuje przeciwko niemu. Andreas Seppi to zupelnie inna polka niz Matteo Viola, a i z nim Niemiec nie mial latwo, wygral 7-5 7-5. Seppiego mozna jednak zaliczyc do scislej czolowki rankingu ATP. Tutaj nie mial wiekszych problemow z dotarciem do finalu, odprawial rywali bez najmniejszych problemow. Seppi jest w ostatnim czasie w bardzo dobrej formie, wygral turniej ATP w Moskwie, przeszedl runde w Paryzu, trafil jednak na Berdycha. Niemcowi przydarzaly sie w ostatnim czasie duzo slabsze mecze. Becker przegrywal w ostatnim czasie z Janowiczem, gdy ten nie byl w pelni swojej dyspozycji czy Sijslingiem. Forma, widownia, umiejetnosci wszystko w dniu jutrzejszym po stronie Wlocha, dlatego tez typuje jego zwyciestwo.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Seppi 1.40 ⛔ tobet

Grałem na Włocha w 1r gdzie buki dały dziwny kurs 1.25 gdzie różnica była trzech klas. Włoch potwierdził, że nie przyjechał tutaj na wakacje, tylko chce przed własną puliką zakończyć zwycieskim turniejem znakomity dla niego sezon. Kto widział dzisiejszy mecz Niemca to ma chyba jasne w jakiej On jest formie. Viola grał tragicznie praktycznie sam się przełamywał w najważniejszych momentach, jak miał przebłyski dobrej gry to Becker zaraz popełniał błedy. Oczywiście było kilka efektownych akcji, ale to tylko pojedyńcze zagrania. Becker nie wygląda jakoś znakomicie, ani jego podanie a jak chce myśleć o pokonaniu Włocha to musi zagrać na maxa a i wtedy myśle, że Seppi spokojnie go wypunktuje. Seppi na pewno jutro pokaże klase a Niemiec jak chce mu chociaż przez jakiś czas dotrzymac kroku musi naprawdę lepiej serwować i nie popełniać tylu dziwnych błedów- Viola a Seppi to trzy klasy róznicy...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom