>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Tydzień 5: Burnie

Status
Zamknięty.
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Jones - Gianessi
Typ: Jones @ 1,65

Na noc znalazłem jeden ciekawy typ z Australijskiego Challenegera z Burnie. Jones, gospodarz zmierzy się z Gianessim i na wstępie powiem, że Włoch preferuje grę na mączce niż twardych kortach, na dodatek nie jest w formie. Wymęczone wygrane z Chen i Polanskym, porażki z Gicquelem czy Chiudinellim.. średni tenisiści dosyć. Natomiast Jones bardzo dobrze spisał się w Auckland, pokonał tam m. in. Hanescu i Melzera, czyli rywali ze zdecydowanie większej półki niż Włoch. Gra u siebie, nawierzchnia mu odpowiada, ma czym postraszyć Włocha. Nie ma przeciwwskazań na inny wynik niż wygrana Australijczyka, a taki kurs uważam za promocje ze strony Unibetu ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Jones jest bardzo nieregularny, natomiast Włoch potrafi grać mocno i płasko, jest wybiegany i return na dobrym poziomie
Turnieju w Auckland tuż przed AO nie ma co brać pod uwagę. Typu nie neguje ale dla mnie 50/50
 
pawelstrzala 313

pawelstrzala

Użytkownik
Pytanie do znawców jakie sa korty w tym chalangerze szybkie czy tak wolne jak na Australian Open albo jesscze wolniejsze jak na ostatnim chalangerze Maui
Jesli korty sa szybkie to taki Jones powinien pyknac tego włocha gorzej jesli beda wymiany wtedy szanse włocha rosna
 
J 1,3K

jasper

Użytkownik
Plexipave, czyli takie jak na AO (chociaż są różne typy).
Jones&#39;a oglądałem z Melzerem i grał taki typowy Australijski tenis, dobry serwis, dobra gra przy siatce, niezły fh, gorzej już jeśli chodzi o bh z jego strony. Z leworęcznymi w Challengerach i Futuresach 16-10. Gianessi z tego co widziałem dzisiaj na YT to nie taki typowy Włoch z Challengerów, tylko grał ofensywnie.
 
pawelstrzala 313

pawelstrzala

Użytkownik
szacun dla Teda za opisanie Jonsa po pierwszym secie wszystko sie zgadzaz drugiej stony dziwie sie organizatorom róźnych turnieju dlaczego ciagle robia coraz wolniejsze korty to co widzialem na chalangerze w stanach ostatnio masakra kort niby hard court a wolny jakby grali na ziemi ja wiem że chca aby była wieksa walka na korcie dłuższe wymiany itp.
no ale później sa takie cuda że zawodnik powiedzmy z ameryki pd który na twardym korcie zagrał dwa mecze w życiu na poziomie ITF i je przegrał wpada na turniej z psełdo twarda nawierzchnia i robia sie cuda
 
pawelstrzala 313

pawelstrzala

Użytkownik
Jordan Thompson-Alexander Lobkov ✅
typ: 1
ako: 2,70
buki: Bet365
Młody reprezentant gospodarzy(rocznik 94) podejmie rosjanina Lobkova(rocznik 90)
Młody australijczyk nie ma jakis porywajacych wyników tutaj rozegrał dwa mecze kwalifikacji wygrane bez problemu
wcześniej kwale do AO porażka w drugiej rundzie ze Swetingiem ale nie dostał tam jakis batów
runda wczesnie wygrana z francuzem Renavantem wyrównanym meczy w 3 secie 9:7
Typ opieram na młodzienczej fantazji Thompsona i tym że gra u siebie bedzie chciał sie pokazac a i przeciwnik w zasiegu
Co do ruska to widze że wiekszosc meczy gra na maczce na hardzie w chelkach ma bilans 1-6 w ITF 30-21
W zeszłym roku wygrał nawet ITF w hiszpani Getafe ale jak patrze kogo pokonał to nie robi to na mnie wrażenia
Fajny kurs na Thompsona licze na niespodzianke napewno Lobkov w zasiegu młodego australiczyka
 
D 52

d0ri3nt3s

Użytkownik
Jordan Thompson-Alexander Lobkov typ 2 @ 1,40 3:6 6:3 6:0
bet365
W pierwszym secie prowadził 5:0, Thompson zaczął gonić, ale Lobkov jeszcze zdołał dowieźć tę przewagę. Potem to już tylko pogrom ???? Właśnie po to się kontruje ;)

Ja w przeciwieństwie do mojego poprzednika upatruję wygranej faworyta. Moim zdaniem jest kilka powodów, aby nie liczyć na sensację w tym spotkaniu. Póki co zagrałem za 100zł, ale pewnie na live coś dołożę jeśli Lobkov będzie przeżywał jakiś kryzys na korcie ????
1) Przede wszystkim Lobkov &quot;na codzień&quot; grywa z zawodnikami z okolic swojego miejsca rankingowego. Przeciwnik obecnie zajmuje 1004 miejsce. Lobkov co prawda ostatnio w plecy 6:4 6:4 z Teixeira, ale jak widać postawił się. Pokonał także Ivo Minara, więc ma zadatki na wygrane ????
2) Lobkov - bilans w zeszłym roku na hardzie 24-10, Thompson nie grał.
3) Doświadczenie: Lobkov o 4 lata starszy
4) Moim zdaniem gospodarz występuje w tym turnieju bardziej dlatego żeby się oklepać, poza tym ma bliżej, więc czemu ma nie spróbować?
5) Czy Lobkov miałby interes aby lecieć pół świata żeby zagrać jedno spotkanie i przegrać z chłopcem z 1000 miejsca?
6) Sędziowie i publika: mogą oczywiście trochę pomóc gospodarzowi, ale nie jest to AO gdzie mógłby liczyć na tysiące pobratymców ;)
7) Wydaje mi się, że kurs jest zawyżony na faworyta tylko dlatego, że nie zagrał w tym roku na HARDZIE (więc nie wiadomo jaką do końca prezentuje formę na tej nawierzchni), a poza tym może mieć problemy z zaaklimatyzowaniem się. W innym wypadku kursy wyglądałby nieco inaczej.

Nie wiem jak Wy, ale ja nauczony niespodziankami zarówno w WTA jak i ATP - zawsze, ale to zawsze kontruje po dobrym kursie. Trudno, wygrana będzie mniejsza, ale w razie jakichś dziwnych okoliczności mamy przynajmniej zwrot. Ileż razy uratowało mi to pieniądze. Choćby Dolgopolov na USopen (kurs 30), A. Riley (ITF, kurs 101!) czy choćby ostatnio co uczynił Russell wychodząc z 0:6 0:4 i wygrywając mecz.

Do meczu trochę czasu, analizę pisałem trochę na gorąco, więc jak coś jeszcze mi przyjdzie do głowy na pewno dam tu znać.
 
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
AKO: 2,33 | 3/10j ✅
Eysseric – Groth 2 @ (1,62 William Hill)
✅
Eysseric to przede wszystkim gracz, który najlepiej czuje się na kortach ziemnych. Groth jest bardziej uniwersalny, ale najczęściej grywa na hardzie i właśnie na tej nawierzchni notuje najlepsze wyniki. Na obecną chwilę Australijczyk jest lepszym graczem, w dodatku gra na swoim terenie. Francuz się rozwija i za 2,3 sezony może być z niego zawodnik TOP 100. Jednak w jutrzejszym spotkaniu nie widzę dla niego większych szans. Na koniec dodam, że Groth był tutaj w zeszły sezonie w finale.
Millman – Mitchell 1 @ (1,44 WilliamHill) ✅
Milman jest w naprawdę dobrej formie na początku sezonu. Jest bardziej doświadczony od Mitchella, posiada większe umiejętności. Nic nie wskazuje na to, aby Millman spuścił z tonu i przegrał dziś z młodszym rodakiem. Dla mnie jest on jednym z pretendentów do tytułu w Burnie. Powinien spokojnie zameldować się w 2 rundzie.
 
gamesetmatch 538

gamesetmatch

Użytkownik
AKO: 2,33 | 3/10j
Eysseric – Groth 2 @ (1,62 William Hill)

Eysseric to przede wszystkim gracz, który najlepiej czuje się na kortach ziemnych. Groth jest bardziej uniwersalny, ale najczęściej grywa na hardzie i właśnie na tej nawierzchni notuje najlepsze wyniki. Na obecną chwilę Australijczyk jest lepszym graczem, w dodatku gra na swoim terenie. Francuz się rozwija i za 2,3 sezony może być z niego zawodnik TOP 100. Jednak w jutrzejszym spotkaniu nie widzę dla niego większych szans. Na koniec dodam, że Groth był tutaj w zeszły sezonie w finale.
Jonathan Eysseric w 2007 roku był finalistą juniorskiego AO.

Groth jest rzadki jak barszcz bez swojego pierwszego serwisu i moim zdaniem nie ma sensu grać na niego po takim kursie. Nawet na swoim terenie. W kwalach do AO pokazał co jest wart. Siła serwisu i uderzenia to nie wszystko, bo jak pierwszy nie siądzie to nie ma co zbierać.
Groth jest uniwersalny? Nie wiem z której strony....
 
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
Jonathan Eysseric w 2007 roku był finalistą juniorskiego AO.

Groth jest rzadki jak barszcz bez swojego pierwszego serwisu i moim zdaniem nie ma sensu grać na niego po takim kursie. Nawet na swoim terenie. W kwalach do AO pokazał co jest wart. Siła serwisu i uderzenia to nie wszystko, bo jak pierwszy nie siądzie to nie ma co zbierać.
Groth jest uniwersalny? Nie wiem z której strony....
tak był w juniorskim finale AO 2007, dlatego napisałem, że za 2,3 sezony może coś z niego będzie. Co do uniwersalności Grotha to chodziło o nawierzchnie! Czytaj uważnie.
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Ward - Duckworth
Typ: over 22,5g @ 1,83 Bet365
✅
Ja na nockę postanowiłem zagrać over, obaj wyżej wymienieni tenisiści posiadają dobry serwis, powinni wygrywać swoje gemy za gemem, obaj potrafią skończyć i nawet posiadają niezłe volleye. Spotka się dwóch dobrze serwujących, więc over jest normalnym posunięciem. Wynikami oboje nie zaskakują, ale w żadnym z ich meczu nie obyło się bez walki. Trzymali swoje podania, wychodzili raczej na overy. Zarówno gra jak i statystyki mówią o overze, ja też tak sądzę, dlatego polecam ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
gamesetmatch 538

gamesetmatch

Użytkownik
tak był w juniorskim finale AO 2007, dlatego napisałem, że za 2,3 sezony może coś z niego będzie. Co do uniwersalności Grotha to chodziło o nawierzchnie! Czytaj uważnie.
Chłop ponad pół swojego spędza na twardych nawierzchniach więc do uniwersalności mu sporo brakuje.
Francuz z kolei na mączce i to faworyzuje Grotha, ale mówienie, że Samuel jest bardziej uniwersalny mnie po prostu śmieszy bo gdyby grali na mączce to napisałbyś, że on jest bardziej uniwersalny ????
 
pawelstrzala 313

pawelstrzala

Użytkownik
Groth to kołek jakich mały sam serwis jak tylko trzeba popracowac w wymianach to go nie ma
jego braki obnażył na kwalach AO młody francuz Lucas Poulle(rocznik 94 rank: 409) Groth ugrał chyba 4 gemy
co do tego francuza to ciekaw jeste dlaczego nigdzie nie gra czyżby kontuzja chłopak wybił sie w koncówce roku 2012 w serii turniejów ITF w Meksyku grał tam naprawde dobrze
 
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
Chłop ponad pół swojego spędza na twardych nawierzchniach więc do uniwersalności mu sporo brakuje.
Francuz z kolei na mączce i to faworyzuje Grotha, ale mówienie, że Samuel jest bardziej uniwersalny mnie po prostu śmieszy bo gdyby grali na mączce to napisałbyś, że on jest bardziej uniwersalny ????
Dobrze wytłumaczę jaśniej, bo widzę, że chcesz koniecznie zabłysnąć ????
Francuz gra praktycznie tylko na kortach ziemnych, no i ewentualnie w hali jak nie ma, gdzie grać na clayu. Praktycznie 90% meczy w karierze rozegrał na clayu lub w hali (62% clay, 27% hala).
Australijczyk jest bardziej uniwersalny pod tym względem, 57% hard, 18% clay, 14% trawa, 11% hala).
Lepiej będzie jak zapodasz jakiś typ i uzasadnisz, a na razie to jesteś specjalistą od szukania dziury w całym ???? Bez odbioru!
 
J 1,3K

jasper

Użytkownik
Ja się zgodzę z kolegą GameSetMatch i uważałbym na granie Grotha, Eysseric gra defensywnie, a mimo że grają na hardzie to nie jest on za szybki. Australijczyk może mieć problemy, wiadomo, że gra ofensywnie, nie jest w najlepszej formie, a bez swojego serwisu może nie zdziałać za wiele. Ten mecz może wyglądać jak gra przeciwko Zverevowi w Maui, gdzie przeciwnicy tracili cierpliwość i po odgrywaniu po raz enty na drugą stronę przez przeciwnika popełniali proste niewymuszone błędy. Dla mnie ten mecz to typowy no bet.
 
clemenza 230

clemenza

Użytkownik
Ja wogóle uważałbym na ten event. Generalnie to najgorszy (pod kilkoma względami) challenger w kalendarzu. Prawie sami Australijczycy, w turnieju głównym, bez kwali mogą zagrać nawet Ci z 4 setki rankingu, co nawet na tym poziomie jest rzadkością. Zresztą nie ma się co dziwić, mało kogo stać na to by wybrać się do Australii na taki turniej, koszty choćby przelotu są ogromne, więc grają tu miejscowe gwiazdki, miejscowa młodzież, plus kilku, dosłownie kilku graczy spoza Australii, którzy zapewne pozostali tam jeszcze po Australian Open. Bardzo nie lubię i kompletnie nie czuje tego turnieju...
 
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
AKO: 2,37 | 3/10j
Statham – Jones 2 @ (1,37 Betsafe)
⛔
Jones bardzo dobrze zaprezentował się na początku sezonu w Auckland. Ograł tam m.in. Russella, Hanescu i Melzera. Statham bez rewelacji, w 1 rundzie niesamowicie męczył się z mało wymagającym Propoggią. Bez wątpliwości Jones jest lepszym graczem, gra u siebie i nie powinien mieć problemów z awansem do kolejnej rundy. W 2010 roku dotarł w Burnie do finału. H2H korzystne dla Australijczyka 4-1.

Feeney – Groth 2 @ (1,73 Betsafe)

Konsekwentnie na Grotha, który broni punktów za finał z ubiegłego roku. Dziś zagrał dobre spotkanie przeciw Eyssericowi, pierwszym serwisem trafiał prawie 70%, wygrane piłki po 1st 80% i po drugim 65% robi wrażenie. Za to Feeney w 1 rundzie stracił seta z anonimowym małolatem z Australii. H2H 4-3, ale ostatnie 2 spotkania wygrywał Groth. Samuel jest lepszym graczem, powinien być w tym spotkaniu zdecydowanym faworytem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Feeney – Groth 2 @ (1,73 Betsafe)
Konsekwentnie na Grotha, który broni punktów za finał z ubiegłego roku. Dziś zagrał dobre spotkanie przeciw Eyssericowi, pierwszym serwisem trafiał prawie 70%, wygrane piłki po 1st 80% i po drugim 65% robi wrażenie. Za to Feeney w 1 rundzie stracił seta z anonimowym małolatem z Australii. H2H 4-3, ale ostatnie 2 spotkania wygrywał Groth. Samuel jest lepszym graczem, powinien być w tym spotkaniu zdecydowanym faworytem.
Statystyki ładnie opisane, ale to nie na liczbach to polega. Feeney dobry start sezonu, wygrana z Kossakowskim czy Wangiem, niezły mecz z Sousą i ze Stebe, niestety te dwa przegrane. W pierwszej rundzie na początek wygrana 2:1 z Mousleyem, natomiast patrząc na Grotha to na AO przegrana z Pouille, anonim jak dla mnie..i to jeszcze bardzo gładko, podobnie z Dasnieresem. Serwis jest jego atutem, ale Feeney także niezłe staty.. 75% win po pierwszym serwisie i 60% po drugim. Moim zdaniem szanse to 50/50, więc wiadomo kogo wybieram po lepszym kursie. Na koniec dodam, że Samuel to chimeryczny tenisista, jak mu nie pójdzie od początku i się zagotuje może być szybkie 2-0 dla rywala ????

Feeney - Groth 1 @ 2,20 - Bet365
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom