>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Tydzień 5: Dallas, Burnie, Glasgow

Status
Zamknięty.
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Dallas

Location: Dallas, TX, USA
Surface: Indoor Hard
Prize Money: $100,000
Tournament website: http://www.tennischampionshipsofdallas.com/
Main draw singles: http://www.atpworldtour.com/posting/2015/695/mds.pdf


Burnie

Location: Burnie, Australia
Surface: Hard
Prize Money: $50,000
Tournament website: http://www.burnieinternational.com.au/
Main draw singles: http://www.atpworldtour.com/posting/2015/5018/mds.pdf


Glasgow

Location: Glasgow, Great Britain
Surface: Indoor Hard
Prize Money: €42,500
Tournament website:
Main draw singles: http://www.atpworldtour.com/posting/2015/7233/mds.pdf



Oficjalna strona ATP Challenger Tour: http://www.atpworldtour.com/Tournaments/Challenger-Tour.aspx



Zapraszam do dyskusji i pisania analiz
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Jasika - Sandgren 1 @ 1,72⛔
Bet365

Minimalne spadki już za nami, ale myślę, że i tak warto zagrać na młodego Omara. Zrobiło się o nim głośno podczas Australian Open, ale moim zdaniem nie na wyrost, gdyż młodzieniec potrafi grać. Serwis do poprawy jeszcze, ale jak trafi to ustawi wymianę, w wymianach będzie lepszy od swojego rywala na pewno, do tego taktycznie też będzie lepszy.

Sandgren w tym sezonie 0/2, porażka z Sugitą i McGee, niby po 3 setach, ale w obu tych meczach nie miał za wiele do powiedzenia, kiedy rywale grali swoje i w żadnym z tych meczów nie miał realnych szans na zwycięstwo. Jasika swoje zrobił, nieźle się zaprezentował w Melbourne, gdzie przegrał po walce w 3. rundzie kwalifikacji z Copilem.
Sandgrenowi jednak do Copila brakuje wiele i pomimo lepszego serwisu od Jasiki nie powinien mieć za wiele do powiedzenia, ze względu na swoją nieregularność serwisową jak i podczas wymian. Jak dla mnie warto.
 
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Sweeting Ryan-Andreozzi Guido 1, Pinnacle Sports 4.16

0:6, 2:6 ⛔⛔⛔

Mój optymizm padł po dwóch gemach. Pierwszy raz w życiu widziałem coś tak żenującego w sporcie jakim jest tenis. Tenisistę którego pamiętałem zmienił się o 90% jak nie więcej. Bekhend jedynie &quot;jakoś&quot; funkcjonował. Serwisem nie potrafił trafić nawet w pole serwisowe, podwójnych błędów mnóstwo, niewymuszonych błędów jeszcze więcej. Nie dobiegał do piłek, nogi jak u pana przed 50 tką. Najgorszy mecz w życiu jaki widziałem. Brak słów ????????:-(

VS.


Gdyby kursy na ten mecz wahałyby się w granicach 1.90-1.80 nie ruszyłbym tego ale tutaj faworyzowany znacznie jest Guido. Kiedy przeglądałem ofertę na dzień dzisiejszy z tenisa od razu rzucił mi się ten mecz w oczy. Najpierw kilka słów o faworycie bukmacherów. Argentyńczyk, obecnie 210 rakieta świata a w przeszłości dotarł najwyżej do 134 miejsca. Dla mnie jest to postać nieco tajemnicza ponieważ nigdy nie śledziłem kariery tego zawodnika. Także to co napiszę może być trochę suche. Andreozzi, jak to większość Argentyńczyków czuje się na nawierzchni ziemnej i tam gra najwięcej meczów. Jego bilans na tej nawierzchni to 192 wygrane do 107 porażek. Lecz nie będę skupiał się na sukcesach i porażkach z tej nawierzchni ponieważ mecz będzie rozgrywany w hali.

Właśnie w hali :] Guido nie rozegrał tam ani jednego oficjalnego meczu w swojej karierze,a trochę już tam lat odbija. Dodatkowo na hardzie nie ma też super doświadczenie bo 42/27 oraz na trawie 1/2. Można to porównać do równi pochyłej ponieważ na najwolniejszych kortach czuje się najlepiej,a im szybsza nawierzchnia tym bardziej tam nie potrafi grać. Tak jak wspomniałem to będzie jego pierwszy mecz w karierze pod dachem także z jednej strony nie wiadomo czego można się spodziewać z jego strony ale z doświadczenia wiem,że większość takich zawodników się tam nie odnajduje i czują się tam jak emeryt w Polsce.

Jego przeciwnikiem będzie Sweeting Ryan który obecnie jest niesklasyfikowany. Lecz UWAGA !!! ponieważ w przeszłości była to 64 rakieta ATP. Dlaczego teraz nie ma żadnego rankingu i gra w tym turnieju? Gra tutaj ponieważ otrzymał dziką kartę od organizatorów,a nie ma żadnego rankingu ponieważ nie grał czynnie w tenisa prawie przez dwa lata. Problemy zdrowotne z barkiem sprawiły,że jest w chwili obecnej gdzie jest. Próbowałem powrócić do tenisa w 2014 roku lecz odpadł z jakimś mało znanym zawodnikiem w futuresie. W obecnym sezonie było nieco podobnie ponieważ 10 stycznie wystartował w futuresie gdzie również przegrał z &quot;no name&quot;,a później w Maui challenger odpadł z Meisterem 6:3, 6:0. Plusem na pewno jest to,że jeśli chce grać to czuje się na siłach pod względem zdrowotnym ale minusem jest to,że formy to praktycznie nie ma żadnej.

Ale co ciekawe...Amerykanin będzie grał pod swoją publicznością w turnieju którym wygrywał dwa razy. Miało to miejsce mianowicie w 2009 roku oraz 2010. Tym bardziej on w przeciwieństwie do swojego przeciwnika na mączce ma słabe osiągnięcia a na hardzie wygląda znacznie lepiej. Na halach potrafi grać udowadniając to wygrywając dwa razy w Dallas. Dodatkowo w 2008 wygrał Rimouski challenger no i ogólnie ma więcej doświadczenia w takiej szybkiej grze. Warunki fantastyczne Sweeting jak na halę również ma fantastyczne ponieważ 196 cm wzrostu plus uderzenie kończące sprawiły w przeszłości,że dość dobrze sobie radził. Ten mecz może być i jest wielką niewiadomą. Na pewno nie napawa mnie optymizmem to,że Sweeting przegrywał z jakimiś kelnerami w ostatnim czasie. Jedni wracają do tenisa a inni już nie, reprezentant USA ciągle próbuje i moim zdaniem wybrał sobie fantastyczne miejsce do powrotu tym bardziej,że zawodnik nie jest orłem pod dachem. Zatem niecierpliwie czekam do 20:30 ????.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
fredthered92 548

fredthered92

Użytkownik
Burnie
Thompson - Safiullin
Thompson -2.5 @1.80
⛔ 6:3 1:6 4:6
Australijczyk z rocznika 1994 i o 3 lata młodszy Rusek. Kursy wystawione na Thompsona moim zdaniem zdecydowanie za wysokie i trzeba to zaatakować. Młody Safiullin dopiero wchodzi do &quot;wielkiego&quot; tenisa, jeśli tak można nazwać grę w turniejach rangi challenger. Thompson to zawodnik, który już jednak regularnie w tych challengerach pogrywa i bywa, że z niezłym skutkiem. Ponadto w tym roku miał już przetarcie z takimi zawodnikami jak Nishikori czy Lopez. Temu pierwszemu urwał seta, a drugiego udało mu się pokonać. Był to wprawdzie tylko turniej pokazowy Kooyong, ale i tak robi to bardzo pozytywne wrażenie. Ostatnio porażka w Hong Kongu, ale tam wielu zawodników wyraźnie odpuściło. Nie sądzę, by powtórzyło się to w Australii i liczę na gładkie zwycięstwo gospodarza tego pojedynku.
 
bjalyy 110

bjalyy

Użytkownik
challenger dallas
Meister vs Trungelliti 1 1,71 pinnacle ⛔ nie pyklo, w 2 secie bral medicala meister to moze jakas kontuzja nie wiem, sprawdzilo sie ze gracze z nizszej polki nie moga miec 2 dobrych turniejow pod rzad
Dzisiaj rzucił mi się w oczy ten oto mecz. Meister po bardzo dobrym turnieju w Maui, gdzie doszedł aż do finału przegrywając z Donaldsonem, po drodze pokonując np. bardzo solidnego w challengerowym tourze McGee do 0. Jest to ogólnie gracz, ktory wystepuje przede wszystkim na kortach twardych, gdzie w swojej karierze ma rozegranych ponad 250 spotkań. Nie można tego powiedzieć o jego przeciwiniku, który mimo 25 lat na karku na hardzie rozegral do tej pory uwaga 31 spotkan, z ktorych az 16 przegral. W tym sezonie poki co pokonal beznadziejnych na hardzie deblistow Mosera i Junaida, co nie powinno byc problem dla przecietnego singlisty. W kwalach do ao szybki pojazd od beznadziejnego ostatnio Petzshnera. No delikatnie mowiac, nie jest to gracz na korty twarde. Kurs fajny, Meister po dobrym turnieju, mysle ze warto sprobowac.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
dx2 233,5K

dx2

Użytkownik
Krueger-Ebden 2 @1.5
Matthew Ebden niezly tenista, ale bardzo slabiutki ostatni rok. Australijczyk dobry technicznie, ostatnio jakos forma chyba powoli zwyzkuje. Na Australian Open nie udalo sie dostac do turnieju glownego, ale minimalnie Ebden przegral z Bachingerem. Ebden jednak caly czas na australijkiej ziemi, bo zaczynal w Perth na Pucharze Hopmana, wiec do klimatu juz przywykl. Krueger jeszcze mlody amerykanski tenisista, od czasu do czasu dostanie dzika karte, wygra mecz, ale Australijczyk na pewno umie zagrac duzo lepiej i tych lepszych wystepow Ebdena sie spodziewam po ostatnich symptomach, ktore sugeruja mi coraz lepsza gre w moim odczuciu.
 
mario_pl 1,2K

mario_pl

Użytkownik
Challenger Dallas
Nguyen - Gabashvili 2 @ 1,22 ✅ 4-6, 3-6
// troszkę Gabie nie siedział dziś pierwszy serwis (stąd dwa przełamania w plecki), ale swoje zrobił bez zbędnego wysiłku
Pinnacle

Nie jest to super pewniak, ale zawsze coś. W 1 rundzie Challengera w Dallas mamy spotkanie Rosjanina Gabashvilego z Amerykaninem Danielem Nguyenem. Obu zawodników dzieli przepaść jeśli chodzi o poziom rozgrywkowy - Gaba grywa w głównym tourze, a Nguyen lawiruje między Futuresami a Challengerami. Rosjanin dysponuje większym doświadczeniem, ale jego problemem jest psychika, zdarza mu się &quot;podpalać&quot; podczas spotkań z teoretycznie łatwiejszymi przeciwnikami. Gaba prezentuje dobry jakościowo siłowy tenis z głębi kortu podparty solidnym serwisem, preferuje szybszą nawierzchnię. W tym roku jednak nie wygrał jeszcze żadnego meczu w głównym turnieju, chociaż w Doha zaprezentował się solidnie w przegranym w trzech setach spotkaniu z Verdasco i sprawił mu sporo problemów. Z kolei Nguyen to styl mieszany, słabszy serwis i brak regularności w grze, często przegrywa wygrane spotkania (chociażby ostatnio w Maui z Buchananem). Dodatkowo brak doświadczenia może przerosnąć go w spotkaniu z tak silnym zawodnikiem. 2015 rok jak na razie bez sukcesów. Nguyen co prawda powoli przebija się z Futuresów na poziom Challengerów (obecnie najwyższy ranking w zyciu), jednak wg mnie jest jeszcze za wcześnie, aby mógł powalczyć z zawodnikiem klasy Gaby. Podsumowując: Gaba bo: a) doświadczenie, b) różnica klas, c) tenis siłowy. Jedynym zagrożeniem jest tutaj psychika, ale nie sądze, by w dzisiejszym spotkaniu ten czynnik przesądził o wyniku na niekorzyść Gaby ????
 
magician 2,9K

magician

Użytkownik
Bolt vs Sandgren 1 @2,21 Pinnacle ✅ (7:6 6:4)
Na szybkości, bo niedługo mecz: Bolt bardzo fajnie zaprezentował się w meczu z Klahnem w 1. rundzie, po niemrawym początku zaczął dobrze serwować, przestał popełniać błędy i przede wszystkim świetnie operował forehandem z głębi kortu. Bardzo ładnie kreował grę zmieniając czasem płaskie uderzenia na topspiny, samemu za to świetnie się broniąc przed taką grą przeciwnika. Bardzo dobrze wykorzystywał forehandem geometrię kortu, ewidentnie widać, że dobrze mu się tu gra. Jest w formie fizycznej i tenisowej- w tym roku wygrał oprócz Klahna już z Matthieu, Fuscovitzem, Andreozzim, przegrywając tylko z Harrisonem. Przeciwnik mimo wygranych 1. setów z Sugitą i McGee, w kolejnych został po prostu rozniesiony (kolejno 4:6 1:6, 0:6 1:6). Wygrał w tym roku tylko z Jasiką, ale jak młody gra to nawet nie warto się rozpisywać- wystarczy odrobina siły i go nie ma.
Wydaje mi się, że kursy powinny być co najmniej odwrócone i pomimo że zwykle rzadko stawiam Chellki, tak tutaj bardzo chętnie postawiłem na Bolta.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
bjalyy 110

bjalyy

Użytkownik
Chung vs Edmund 1 2,11 pinnacle ✅ łatfffffo ???? 6:3 6:2
Wczoraj nie pykło z Meisterem, probujemy dalej cos ustrzelic po wysokim kursie. Wybralem pojedynek 2 mlokosow. Edmund rocznik 95, natomiast azjata 96 :eek:. Czemu ide w strone Chunga? Glownym czynnikiem, dlaczego sie zdecydowalem na ten typ byla wczorajsza postawa Edmunda z nazwijmy to delikatnie niezbyt dobrym tenisista Banesem. Wygral dopiero po ciezkiej walce w 3 setach. Chung zdecydowanie wieksze ogranie na hardzie. Ponad 2x wiecej rozegranych spotkan mimo mlodszego wieku. Nie maja ze soba h2h - jedynie mozna odniesc sie do ich spotkania z Ito, ktore szczerze mowiac nie przemawia na korzysc Chunga bo on te spotkanie przegral, natomiast Edmund wygral ???? . Nie neguje formy mlodego Anglika, bo jest wyborna podobnie jak u Koreanca, ide jednak w strone Chunga liczac glownie na zadyszke Kyle&#39;a, wg mnie jeszcze nie to ogranie i doswiadczenie, zeby zagrac 2 dobre turnieje z rzedu, szczegolnie gdy bedzie mial na przeciwko siebie solidnego skosnookiego tenisiste ????
 
A 97

analyst

Użytkownik
Ram - Rublev 1 @1,74 (kurs rośnie)
Dzisiaj Ram jest dla mnie fajnym pewniakiem po dobrym kursie. Już pomijając, że dzieli ich 300 miejsc w rankingu to po pierwsze Ram gra u siebie a po drugie taki kurs jest spowodowany tylko tym, że Rublev przeszedł kwale i 2 rundy. Tylko warto spojrzeć kogo pokonał to można się zaśmiać. Najpierw 3 no name, później miał Role który formę zostawił gdzieś daleko za sobą i ostatnio Velottiego który przed tym spotkaniem miał rozegrany na hali słownie JEDEN mecz. Na przeciwko dzisiaj doświadczony i solidny u siebie Ram. Nie widzę osobiście innej opcji jak zwycięstwo gospodarza. Nie ma co się dużo rozpisywać.
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Tenis Challenger Dallas
5.02 20:00
Kuznetsov - Trungelliti
typ: 2-0
1,80
Bet365
Analiza
Dzis cwiercfinaly w Dallas, reprezentant gospodarzy Kuznetsov spotka sie z Argentynczykiem Trungellitim. Nie trzeba chyba nikogo przekonywać, że Argentyńczyk to spec od gry na kortach ziemnych. Jego dotychczasowy rekord w karierze na kortach twardych wynosi zaledwie 2-5, Marco nawet nie probuje grac na hardzie, tym bardziej dziwi mnie jego obecnosc tu w Dallas, ale widac ze wybrał dobrze. Pomogło trochę losowanie i jest juz w cwiercfinale, co jest na pewno dla niego sporym sukcesem. Amerykanin juz nie raz osiagał bardzo dobre wyniki w challengerach na wlasnej ziemi, wiec jego obecnosc tu chyba nie dziwi, choc drabinka była trudna, ograł dobrego w ostatnim czasie Kukushkina oraz rodaka, Buchanana, naprawde niezlych grajkow na hardzie. Argentynczyk do takich nie nalezy i jesli tylko Alex nie zlekcewazy rywala, to powinien szybko zwolnić kort i przygotowac sie do polfinalu.
 
adrian0 374

adrian0

Użytkownik
▶ Gabashvili T. - Andreozzi G. | Tenis - Dallas M.-hard | 1 | 1.35 | ✅ 6-4 6-1
Milenium
Spotkanie panów, którzy lepiej czują się w trochę innych warunkach niż halowe. Dość powiedzieć, że Andreozzi gra w tym turnieju swoje pierwsze mecze na tej nawierzchni w karierze(!). W swoim trzecim spotkaniu na hali zmierzy się z rozstawionym z nr 2, Gabashvilim który w formie jest postrachem zawodników z szeroko pojętego topu. Obecny sezon zaczął bez fajerwerków, ale miał też trochę pecha (przegrana po 3-setówce z Verdasco, choć miała rakiecie piłkę meczową czy porażka po zaciętej 5-setówce z Baghdatisem w AO). Argentyńczyk wcześniej szybko odpadał w Happy Valley z Boltem, potem w 1rd kwal w AO. W Dallas przeszedł Sweetinga, który prawie poddał mecz, a w 2rd ograł Rumuna Hanescu. Gruzin odprawił Nguyena, a potem Junga. Przeciwników mniej wymagających jednak chwali się, że w ostatnim spotkaniu ani razu nie dał się przełamać i dyspozycja serwisowa nie pozostawiała wiele do życzenia (9 asów).
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom