>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Tydzień 6: Dallas, Caloundra, Quimper

Status
Zamknięty.
mozi 552

mozi

Użytkownik
Bardzo długo szukałem niespodzianek w tenisie, jako że nie przyniosło to specjalnego rezultatu wracam do normalnej, bezpiecznej gry, z mniejszą ilością, mocniejszych typów. Pierwszy znalazłem w Dallas, gdzie w tym tygodniu rozgrywany jest największy w tym roku (pod względem nagród i obsady) challenger jaki do tej pory został rozegrany w tym roku.
Wayne Odesnik - Brian Baker 1 @ 1.40 Bet365 (10/10) ✅
250 miejsc różnicy w rankingu w przypadku tego meczu ma duże znaczenie. Odesnik po dyskwalifikacji bardzo ustabilizować swoją formę. Kontrolowana agresja, regularność i całkiem solidny przy tym wzroście pierwszy serwis pozwalają mu na odnoszenie sukcesów na każdym rodzaju nawierzchni. Chociaż kort w hali nie jest jego ulubionym to uważam, że dzięki dobremu returnowi będzie w stanie zniwelować największy atut Bakera jakim jest serwis (ma 10cm więcej od Wayne&#39;a). Niby to mało istotne, ale lewa ręka, którą gra Odesnik także może sprawić problem Bakerowi, który nigdy wybitnym tenisistą nie był, zresztą świadczy o tym ranking w którym nigdy nie przebił się nawet do czołowej 150. Zresztą najlepsze wyniki osiągał w challengerze w Knoxville, gdzie czuje się jak u siebie, bowiem stamtąd pochodzi. W zeszłym roku był to jedyny turniej rangi challenger w którym przebrnął 1 rundę (dotarł aż do finału). Dallas to duży event, turniej w którym wystąpi masa bardzo ciekawych grajków, dlatego liczę na dużą mobilizację u Odesnika, jeśli jej nie zabraknie to powinien spokojnie ograć swojego rówieśnika.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
gju 134

gju

Użytkownik
Odesnik✅✅
Jeden z typów, które najbardziej przekonują. Mozi już napisał analizę. Ja podkreślę - Wayne niedawno wygrał dobrze obsadzony challenger. Na hardzie też odnajduje się bez problemu. Baker kompletnie inna dywizja i możliwości.
Sweeting⛔⛔
Niespodzianki jak ta wczorajsza, w meczu Kamke, się zdarzają. Nic nie poradzimy. Ryan to tenisista o umiejętnościach i wynikach ponad challengerowych. W tym roku o mały włos nie wywaliłby z AO Ferrera, pokonał Mullera, Bachingera. Ball to powinna być przejemna rozgrzewka dla Amerykanina. Panowie spotkali się raz w 2010 - kiedy Sweeting jeszcze nie był na takim levelu a i tak wygrał gładziutko w 2setach.
Berankis✅✅
Są typy za 1.25 sensowne i są typy za 1.17 bezsensowne jak na Querreya w meczu Kuznetsovem. Berankis to typ pewny bo Eaton to kompletnie nic nie znaczący tenisista, który nie wygrał w tym roku ani jednego pojedynku a miał dwóch rywali z 5setki i jednego z 8setki rankingu.
Phau✅✅
Typ na Phau&#39;a z prostej przyczyny. Weteran wygrał challenger w Hellibronie. A nie był to chall słabo obsadzony. Zmęczony nie powinien być bo miał tydzień przerwy. Myślę, że w takiej formie spokojnie powinien dać radę Bastianowi.
Mitchell✅✅
Różnica 200 pozycji w rankingu. Mitchell jedno z objawień razem z Duckworthem. Bardzo interesujący gracz, z ciekawymi wynikami w tym sezonie. Smith męczył się już w pierwszej rundzie ze Strode, a pozostałe wyniki w sezonie również bardzo kiepskie. Mitchell u siebie powinien pójść za ciosem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
mozi 552

mozi

Użytkownik
Paul-Henri Mathieu (-4.5) - Evgeny Donskoy 1 @ 1.9 Bet365 (5/10) ⛔
Mathieu wraca do tenisa po rocznej przerwie. Jakim tenisistą był, chyba wszyscy pamiętamy. Od zawsze uważano go za wielki talent, nie do końca się spełnił (choć był długo w ścisłej czołówce), wraca i uważam, że nie powiedział jeszcze ostatniego zdania na zawodowych kortach. Na razie trzeba odbudować ranking. W Heilbornn przegrał ze świetnie grającym tam Bemelmansem, w Montpelier gdzie dostał WC powalczył z Nieminenem (pokonał też &quot;kontuzjowanego&quot; Stebe). Ważne jest też to, że zawsze lubił grać w halach, bardzo często osiągał swietne wyniki właśnie w swoim kraju, na tego typu nawierzchni. Mimo, że to hala to nie jest to super szybki kort, to atut po stronie dużo lepszego technicznie Francuza. Donskoya uważałem w zeszłym sezonie za bardzo ciekawego młodego gracza, o dużych możliwościach na każdej nawierzchni. Początek tego sezonu pokazał, że jest w bardzo przeciętnej formie, mimo kilku startów wygrał tylko jeden mecz, z anonimowym dla mnie Maneginem. Mathieu to kilka klas lepszy tenisista, który powinien pewnie odprawić Rosjanina w dwóch krótkich setach. Mecz już za kilka minut.
Dokładniejsze informacje co do stawek w nowym &quot;systemie&quot; w moim temacie ;)
 
bukszpanns 68

bukszpanns

Użytkownik
E.Roger-Vasselin -D.Guez 1 @ 1.45 Bwin 6/10
Dziś o godzinie 15 rozpocznie się pojedynek dwóch francuzów , Roger Vasselin bardziej utytułowany ostatni występ może zaliczyć do udanych pokonanie w pierwszej rundzię hiszpana baubisty 2-0 , w 2 jednej przegrana po walce z niemcem Kolscheiberem po walce 4-6 5-7 w mopellier na hali jego forma jest przekonująca i powinien nie mieć problemów E.Roger vasselin
 
wlodar 204

wlodar

Użytkownik
Berankis - Begemann 1 1,30 (PP) ✅
Gdyby Niemiec miał wskazać zawodnika, z którym nie chciałby się zmierzyć w Dallas, jestem pewien, że jednym z pierwszych typów byłby Berankis. Dobrej klasy passingshoty, kąśliwy i głęboki return, szybkie tempo wymian to idealny zestaw by zneutralizować styl gry Begemanna.
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
M.Gicquel-D.Brown 2 2,06 fortuna ⛔

Value według mnie na &quot;Niemca&quot;.Nie wiem czemu buk tak faworyzuje Marca.Gicquel ma już 35 lat,więc prawie emeryt,teraz grywa głównie we Francji a Brown to zawodnik z silnym serwisem,niezłym forehandem i czasem ma przebłyski jednak popełnia za dużo błędów.Mam nadzieje,że Brown ograniczy błędy i wypunktuje Francuza,który z pewnością jest do ogrania a kurs dodatkowo zachęca.
 
gju 134

gju

Użytkownik
Millman⛔
Taki a nie inny typ z dwóch powodów. Przede wszystkim Millman w bardzo dobrej formie. Nowy sezon zaczął z grubej rury. Bardzo ładne wyniki. Zdaje się, że Australijczyk pragnie szybko powrócić w utracone miejsce rankingowe. 6 setka rankingowa kompletnie niewymierna dla takiego zawodnika. Bardzo szkoda, że miał półroczną przerwę.
Drugi powód jest taki, że Jonesa gładko pokonał on tydzień temu w takich samych warunkach.
Bautista✅
Kurs szybko spada. Trzeba grać jak najszybciej. Brands ledwo wytukł słabych rywali w poprzednich rundach. Teraz rywal ze zdecydowanie wyższej półki, który już parę miesięcy solidnie przetrzepał mu skórę. Zdecydowanie na Bautiste.
 
B 3

besty

Użytkownik
Vaselin - Sijsling
Dla mnie chyba mecz dnia, jeśli chodzi o turniej we Francji, Roger gospodarz turnieju zmierzy sie z Holendrem, utalentowanym i bardzo dobrze serwującym Sijslin&#39;em. Obydwaj, zagrali bardzo dobre spotkania w poprzedniej rundzie, Vaselin bez problemu ograł swojego rodaka, a Holender bardzo ładnie i gładko, rozstawionego wyżwej niemca Phau. Będzie to drugi pojedynek obu zawodników w Hali, na razie 1;0 dla francuza, jednak sądze ze dziś będzie już 1;1, Holender z pewnością zrobił bardzo duże postępy, od tamtego meczu, który został rozegrany 2 lata temu. dla mnie mecz jest tyypowym 50/50 więc skłąniam się za drobne zagrać większy kurs, ponieważ gra Holendra, podoba mi sie dużo bardziej i licze na jego dobry serwis.;)
Sijsling @ 3,15 ✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Van der Merwe Izak vs. Darcis Steve 1,50
Jak dla mnie kurs bajka. Darcis to mój ulubiony grajek na tym szczeblu rozgrywek, naprawdę można na nim polegać. Nie wiem skąd ten kurs, Izaka już mogło nie być w tym turnieju, w 2r miał dużo szcześcia, ponieważ Sock skreczował w trzecim secie. Darcis ten najtrudniejszy mecz ma chyba już za sobą, wczoraj pokonał Berankisa. Izak to dużo łatwiejszy rywal, nie widzę dla niego szans w dzisiejszy meczu.
 
w0jtek 199

w0jtek

Użytkownik
w 2r miał dużo szcześcia, ponieważ Sock skreczował w trzecim secie.
Sock skreczował w 3. secie przy 0-3 dla Izaka, a potem tego samego dnia śmigał w deblu. Ale typu nie kwestionuję, po prostu nie widzę sensu przy tym argumencie.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Tak wiem, że śmigał w deblu w ten sam dzień, głupek odpuścił. Nie poszedł mu poczatek 3 seta i część, mało profesjonalne. Ma szczęście, że grał z takim śmiesznym grajkiem. Belg takich zjada na śniadanie, nie będzie dla niego mowy o odpuszczaniu nawet jak będzie 0:3 w trzeciej partii, w co wątpię, VAMOS DARCIS!
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Malek Jaziri - Florent Serra 1 @ 2.2 Bet365 (8/10)
Tunezyjczyk Jaziri to tenisista, który zrobił niesamowity postęp w 2011 roku. Mało, że awansował w rankingu o ponad 200 miejsc, ake potrafił także wygrywać na każdym rodzaju nawierzchni. Świetnie szło mu też w halach, osiągnął ćwierćfinał w Rennes i wygrał mocno obsadzony turniej w Genevie, oczywiście wszystko na poziomie chall. Właśnie nawierzchnia to atut, który skłania mnie ku temu typowi. Nie jest to ultra szybki hard, tym bardziej żaden dywan, ale nawierzchnia na której można się wykazać w wymianach (mimo swojej oczywistej &quot;szybkości&quot;). Jaziri nie jest &quot;jeźdźcem bez głowy&quot;, potrafi utrzymać się w wymianie, dobrze operuje bekhendem. Tunezyjczyk trzyma się raczej końcowej linii, stara się trzymać inicjatywę w wymianach, potrafi wyczekać odpowiedni moment do ataku i na to liczę w tym meczu. Serra to raczej typ regularnego tenisisty, opierającego swój tenis na dużej solidności (Ferrer poziomu chall). Serwis to chyba największy atut mimo wszystko Malka, Serra w tym elemencie także nie imponuje. Dlatego skłaniam się bardziej w stronę Tunezyjczyka.
 
B 3

besty

Użytkownik
dokaladnie, zgadzaim sie z przedmówca, i bronie typu dodatkowo na DARCISA, socka grający na 30% swoich mozliwosc serwujący pierwszy serwis po 130 na godzine ugrał seta z Izaakiem.... nawiązał jakotaką walke, darcis dzis udowodni ze jest o 3 kalasy lepszy! ????

POWODZONKA!
 
W 33

wroclawiak

Użytkownik
Darcis w pon gra w San Jose i wątpie by chciało mu tu się do niedzieli siedzieć,tymbardziej ,że kawałek do pokonania ma bo ok.2000km. Wiadomo ,że priorytetem są zawody ATP Tour..,Merwe gra tu jak na siebie bdb,serwis siedzi,źle to nie wygląda. po 3.00 próbuje Izaka.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Jaziri, M - Donskoy, E 1,57

Tunezyjczyk wreszcie pokazuje tenis jakim imponował w zeszłym sezonie, gdzie był jednym z większych objawień w turze challi. Początek tego roku, mierny. Niby walka z Tsongą ale pozniej dwie przegrane w 1 i 2 rundzie. Tutaj radzi sobie świetnie, trafił z forma. Trzy pewne wygrane, imponuje zwłaszcza ta wczorajsza. Ograł jednego z solidniejszych grajków na tym poziomie, oddał tylko cztery gemy Serze. Rosjanin trzy mecze i trzy horrory trzy setowe trzy TB, duży sukces na pewno, początek sezonu jak u jego dzisiejszego rywala. Zapowiada się wyrównane spotkanie, ja jednak na chwilę obecne wyżej cenie Jaziriego, który w takiej dyspozycji może wygrać cały turniej.
 
B 3

besty

Użytkownik
Sijsling I - Bautista
Krótko bo nie mam za dużo czasu, dla mnie mecz w którym inny wynik jak wygrana Holendra bedzie zaskoczeniem, Bautista, fakt gra niezle, ale za dużo błędów, a Sijsling na gazie wczoraj gladko ograł Vaselina. Dzis znow moj typ skłaniam ku niemu i mam nadzieje że da zarobic ????
Sijsling I 1,97 betsafe! ✅
 
bukszpanns 68

bukszpanns

Użytkownik
E.Roger-Vasselin -D.Guez 1 @ 1.45 Bwin 6/10
Dziś o godzinie 15 rozpocznie się pojedynek dwóch francuzów , Roger Vasselin bardziej utytułowany ostatni występ może zaliczyć do udanych pokonanie w pierwszej rundzię hiszpana baubisty 2-0 , w 2 jednej przegrana po walce z niemcem Kolscheiberem po walce 4-6 5-7 w mopellier na hali jego forma jest przekonująca i powinien nie mieć problemów E.Roger vasselin
To nie mój typ i analiza ;) Tylko użytkownika Villa16, który pisał u mnie i zapomniał się przelogować, więc to jego ✅ ;) Pozdrawiam
___________________________________________________________
A na dziś coś ode mnie :
Sijsling - Bautista
Typ: 2 @ 1.83
Buk: bet365
Stawka: 6/10j

Analiza:
Challenger w Quimper we Francji dostarczy nam jeszcze tylko 3 spotkań. Dzisiaj dwa półfinały, oraz jutrzejszy finał. Pierwszy dzisiejszy półfinał to pojedynek Holendra Sijslinga, który wyeliminował wczoraj Francuza - Vasselina, co było ogromną niespodzianką oraz Bautisty, który wczoraj uporał się z Brandsem w stosunku 2:1. Typuję Hiszpana, pomimo tego iż Sijsling miał aż 21 asów serwisowych w spotkaniu z Vasselinem , to jednak skuteczność pierwszego serwisu to 59%. Bautista natomiast w meczu z Niemcem - Brandsem, zaliczył 10 asów serwisowych, zaledwie jeden podwójny, a pierwszy serwis zakończył na poziomie 78%! To pokazuje jak potrafi być skuteczny pierwszym serwisem. Sijsling po pierwszym serwisie Vasselina ugrał tylko 4 piłki na 42, co pokazuje jaki &quot;handicap&quot; przed tym spotkaniem ma już Bautista. Jeżeli utrzyma w tym spotkaniu taki serwis jak wczoraj, to Sijslingowi nie powinny pomóc nawet jego asy serwisowe, które wątpię żeby dziś powtórzył w takiej ilości.
 
B 3

besty

Użytkownik
Sijsling I.vs Jaziri M
Zgodnei z planem, Sijsling dotarł do finału, po drodze odprawiając faworyta gospodarzy, RE Vaselina, Phau, Bautiste, w każdym meczu pokazywał niesamowitą dyspozycje serwisową. Jednak dzis czas na gracza który na poziomie challi prezentuje się bardzo dobrze. Malek dysponuje również bardzo dobry serwisem, choć trafia go na poziomie zaledwie 50% średnio w turze. Zresztą podobne statystyki ma Holender. Mecz będzie zapewne wyrównany, dlatego kursy bardzo zbliżone, ja jednak trzeci dzień z rzędu typuje Igora, licze znów na jego dobry serwis i ograniczenie podwójnych błędów.
Igor Sijsling @ 1,97 ???? ???? ✅
No i koneic fajnegio tura, Igor zaprocentował sobei bardzo, i widze chlopak ma potencjał, fakt gwiazda ATP z niego nie bedzie, ale w challach, jak najbardziej.
???? ) Do usłyszenia:p
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom