>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Tydzień 7: Bergamo

Status
Zamknięty.
corona 49

corona

Użytkownik
Peter Gojowczyk - Roman Jebavy 1 # 1.22 Bet365
Gojowczyk to nie zły grajek na poziomie challengerów. Posiada bardzo dobry serwis, który jest dość ciężko dla przeciwnika złamać. Z pewnością jest tu faworytem i powinien łatwo wygrać. Pierwsza runda challengera w Bergamo, więc Peter nie powinien marnować sił. W tym sezonie udało mu się zagrać w pierwszej rundzie AO, jednak po pięciu setach przegrał z Donaldem. Wg mnie nie ma innej opcji niż pewne zwycięstwo Niemca Gojowczyka.
Sean Thornley - Marius Copil 2 # 1.22 Bet365
Copil to wysoki młody chłopak z roczinka 90. Posiada nie złą armatę, jakaś jest serwis. Lubi grać na hali i dobrze sobie tu radzi. Ostatnio finał challengera w Kazaniu, gdzie tylko Zopp był w stanie z nim wygrać. Jak dla mnie chłopak bardzo perspektywiczny, który ma szansę w przyszłości być nawet w pierwszej setce. Rywal to brytyjczyk, który często tuła się po ITF&#39;ac, jednak bez większych sukcesów.
 
gju 134

gju

Użytkownik
Sousa
Biorąc pod uwagę jak słabo grał do tej pory Grigelis i to, że Sousa, jakiś tam, przyzwoity poziom cały czas jednak trzyma - wydaje się, że to właśnie Sousa powinien wyjśc zwycięsko z tego pojedynku. Grigelis już przegrał ze swoim rywalem, więc dlaczego teraz nie miałoby się to stać po raz kolejny.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Grigelis @ 1,9 tobet ✅

Sousa ma może ten serwis i płaskie uderzenia ale to za mało by dziś wygrać, dość słabo broni a w dodatku z jego głową nie jest wszystko ok. Grigelis to jest talent, dobry serwis oraz zmiana kierunków uderzeń i bardzo szybka nawierzchnia w Bergmao zmusi Souse do popełniania masy błędów w których jest dobry Joao.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Soeda, G - Ignatik, U 1,36
Bardzo fajny kurs, ja tu widzę bardziej coś w stylu 1,20 ???? Różnica klas, widoczna na papierze i jutro na korcie również! 1r wygrał mecz po walce z Grassim. Tak to w ostatnich tygodniach same porażki, miał niezłe losowanie, wykorzystał to wygrał wreszcie mecz, ale jutro na korcie nie wiele będzie od niego zależało. Sodea ostatnio świetna forma, wygrana w dobrze obsadzonym turnieju w Honolulu, w DW pokonał Dodiga, tutaj też na pewno ma duża szansę na tytuł, Igtanik nie może mu zagrozić...
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
w Honolulu miał słabych rywali, tutaj jest bardzo szybko a Ignatik to nie byle leszcz na szybkiej twardej nawierzchni, jesli Soeda go nie zabije swoja regularnoscia to jestem bardziej skłonny zagrac ku Białorusinowi✅
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Oglądałem dziś mecz Soedy, obaj zagrali bardzo słabo, Ignatik nadrabiał serwisem,
Soeda w 1 secie jakby go nie miał, sporo UE, Ignatik w 2 secie może z 2-3 winnersy, a i tak wygrał.
Jutro zagra z kimś z pary Phau/Arnaboldi i na wygraną się nie zanosi.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Becker Benjamin vs. Authom Maxime 1,40
Niemca, widziałem na początku sezonu i pokazał, że dobrze przygotował się do sezonu. Wraca po kontuzji i ma ranking bardzo słaby i musi grać w tego typu turniejach. Moim zdaniem spokojnie poradziłby sobie na szczeblu ATP... Wczoraj łatwo pokonał zawsze groznego Delica, takie warunki mu pasują. Belg na co dzień grywa w futuresach, niekiedy turnieje tej rangi. Zaliczył 1/4 duży sukces, ale dzisiaj na korcie będzie widać równicę umiejętności...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom