>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Tydzień 8: Meknes, Wolfsburg

Status
Zamknięty.
wlodar 204

wlodar

Użytkownik
Qwale do Wolfsburga

Dubail
- Juvakoski + Flock - Henneke: ako 1,32 (bet 365) ✅
Kursy marne, ale to darmowa wieczorna lokata. Amatorzy znani tylko swoje rodzinie i znajomym, kontra zawodnicy z solidnego futuresowego levelu.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Kwale do Maroka
Knittel @ 1,36 bet365 ✅

Sabry to srednio futuresowy level. Jest pasywny, oba serwisy podatne na kontre, przy czym on sam nie umie kontrowac, brak siły w uderzeniach oraz umiejetnosci przejscia do ataku. Knittel broni tutaj 1/2 finału i nie ma mowy o odpuszczeniu, jako tenisista prezentuje wyższy poziom od rywala i przy swoim ofensywnym usposobieniu powinien szybko zakończyć spotkanie.
 
eriksson88 16

eriksson88

Użytkownik
Krótko, bo do meczu pozostała tylko nieco ponad godzina. Challenger w Wolfsburgu, gdzie pojawią się m.in. Holendrzy, którzy występowali jeszcze niedawno w turnieju w Rotterdamie. Pierwszym, który wyjdzie na kort dzisiaj o 17:00, jest Jesse Huta Galung mający za przeciwnika Sebastiana Rieschicka.
Jesse wykorzystał ostatnio szansę na swoim terenie i wygrał z Ljubiciciem (starzejącym się, ale jednak), a także nie oddał łatwo pola Troickiemu. Na dodatek, jeszcze kilka miesięcy temu był bliski pierwszej setki, a jego rywalowi jedynie raz udało się przebić do drugiej setki (był 199).
Jesse Huta Galung - Sebastian Rieschick DW 2:0 kurs 2.00 ⛔ 3:6 7:6 (2) 7:6 (2)
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
nie ma co patrzeć na ranking, Huta to materiał na top 100 a Rieschick to dziad futuresowy w dodatku pierwszy mecz w Europie i na chali, dla mnie łatwa wygrana Holendra
 
eriksson88 16

eriksson88

Użytkownik
No i dziad futuresowy urwał Holendrowi seta. I to jest odpowiedź na pytanie, dlaczego chwilowo Huta Galung jest dalej niż bliżej setki.
Ale ja nie o tym... Oglądałem dzisiaj kwale do Wolfsburga, a konkretnie spotkanie Jewgienija Koroliewa. Facet, który w ub. roku przez kilka miesięcy nie grał w tenisa, obecnie gra po prostu... tak jak wskazuje ranking. W trzech setach męczył się z Klasenem (pierwszy raz widziałem jego mecz), który serwis ma rodem z WTA i sam momentalnie spycha się do defensywy. W spotkaniu zanotowano aż trzy TB, a liczba UE w wydaniu Kazacho-Rosjanina wysoka.
Tutaj pojawia się moje pytanie - czy ktoś widział ostatnio w akcji Marcela Zimmermanna, z którym Koroliew spotka się w I rundzie? I co można powiedzieć o jego grze, ergo - czy warto grać przeciwko Kazachowi?
 
dingsaller 1K

dingsaller

Użytkownik
Korolev to taki zawodnik, który wczoraj zagrał słabo, dziś może dobrze - lepiej nie typować jego spotkań. To też się tyczy większości ballbasherów - rzuć okiem na ostatni wyczyn Chardy&#39;ego.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Janowicz, J - Meffert, D 2,10✅
Nie mam pojęcia czemu to Niemiec jest tutaj faworytem. Zaliczył jeden bardzo dobry turniej w Heilbronn, pokonał tam kilku świetnych grajków i skończył na półfinale. Ten mecz będzie mega wyrównany, możliwe, iż będą same TB, widziałem mecz Jurka w pierwszej rundzie i rywal nie miał wogle szans na walkę przy jego podaniu. Polak serwował jak maszyna, przy podaniach rywala również był bardzo aktywny, ewidetnie wraca do dawnej formy. Ostatnie miesiące w jego wykonaniu fatalne, ale w hali zawsze bardzo grozny. Po takim kursie gram na pewno!
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Janowicz, J - Meffert, D 2,10
W pewnym sensie zacząłem ten temat w HP więc i tu warto się wypowiedzieć.
Przed chwilą skończył się mecz deblowy Gojowczyk/Meffert - Janowicz/Kudryavtsev. Nie oglądałem całego, nie chcę tu wyrokować ale nie mam wątpliwości dlaczego to Polak jest underdogiem.
Porażka 1:2 przy sporym zaangażowaniu (trudno było nie usłyszeć co Janowicz myśli o swojej grze w tej pustej hali) i przede wszystkim w roli faworyta nie nastraja pozytywnie. Oczywiście można część winy zrzucić na partnera ale Janowicz tak naprawdę odegrał dużo większą (smutniejszą) rolę w tej porażce.
Postawa w drugim secie i błędy zarówno pod siatką (2 kluczowe UE) jak i z głębi kortu pokazują wyraźnie, że Jurek dalej szuka formy i ciężko mówić o jakichkolwiek postępach w jego grze.
Nie wiem czy grać na Mefferta. Wcale do tego nie przekonuję.
Odradzam jednak typ na Janowicza
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Proszę nie rozśmieszaj mnie. Co Ty debla do singla porównujesz? Jurek gra debla od święta, wiadomo, że tylko serwis, co On przy siatce ze sobą reprezentuje, NIC. W singlu nie będzie biegał, dobre podanie i kończenie wymian za pomocą FH w 3 maks 4 punktach. Jasne, że szuka formy, w poniedziałek zrobił pierwszy ważny krok, warunki dla niego idealne, serwis siedzi- jak tak będzie jutro spokojnie może ograć Niemca.
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Ivan Navarro - Ivo Minar H(0 - 1.5) /Liczba wygranych setów/
Typ: Ivan Navarro -1.5
Kurs: 2.95
Buk: Tobet
Druga runda Challengera w Marokańskim Meknes. W pierwszej Ivan Navarro bez problemów pokonał reprezentanta gospodarzy Younes Rachidi 60 62. Bardzo dobrze w tym spotkaniu wyglądały statystyki Hiszpana 83% - punkty zdobyte z 1. podania, 82% - punkty zdobyte z 2. podania czy 60% - punkty zdobyte przez return. Oczywiście zdaję sobie sprawę, że rywal nie był zbyt wymagający ale łatwe, szybkie i pewne zwycięstwo na pewno podbuduje morale Hiszpana przed meczem z Ivo Minarem.
Czech wczoraj również grał z reprezentantem gospodarzy Yassine Idmbarek jednak w przeciwieństwie do Navarro musiał się sporo napracować by wygrać mecz. Dość powiedzieć, że spotkanie trwało 3 sety a Czech wygrał 57, 64, 62. Jakże inaczej wyglądają statystyki Czech w porównaniu do Hiszpana 67% - punkty zdobyte z 1. podania, 49% - punkty zdobyte z 2. podania czy 47% - punkty zdobyte przez return. Ponadto Yassine Idmbarek 5 razy przełamał serwis Czecha mając w sumie 8 break pointów. I kto wie czy gdyby nie błędy własne to Marokańczyk dzisiaj grałby w drugiej rundzie a nie Czech.
W bezpośrednim spotkaniu Ivan Navarro - Ivo Minar typuję pewne zwycięstwo tego pierwszego stąd też handicap setowy. Obaj już raz mieli okazję grać ze sobą w Prostejovie w Czechach oczywiście na cegle, wtedy Hiszpan okazał się górą 60 63. Mecz ten odbył się w maju zeszłego roku i jak widać nawet atut w postaci publiczności i znajomości kortu nie pomógł Minarowi w odniesieniu zwycięstwa. Spodziewam się, że dzisiaj również nie będzie miał większych szans z Hiszpanem tym bardziej, że wynik z pierwszej rundy nie napawa optymizmem jeśli chodzi o dzisiejsze spotkanie.
 
gju 134

gju

Użytkownik
Sijsling
Najpewniejszy typ dla mnie dzisiejszego dnia. Sijsling odstaje umiejętnościami na tle pozostałych uczestników turnieju w Wolfsburgu. Holender jest w formie i gra tenis, który bez problemu powinien mu wystarczyć na zdobycie tytułu na tym challengerze. Bardzo pewny serwis przynoszący masę punktów bezpośrednio i pośrednio. Bardzo ciekawa paleta zagrań z głębi kortu. Delicowi czy, niestety też, Janowiczowi dużo brakuje do tego co reprezentuje Sijsling. Gruba stawka.
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Igor Sijsling - Jerzy Janowicz @ 1,50 Betsafe ✅
Holender znacznie odstaje poziomem od reszty zawodników w tym turnieju. na szybkich nawierzchniach halowych/dywanach jest jak bestia. Serwis, którym trzyma rywali daleko w swoim gemach serwisowych, agresywny forehand, fajny slajs, to wszystko stawia go w absolutnym topie w challengerowym levelu, co ma okazję potwierdzić zdobywając drugi tytuł w przeciągu 3 tygodni. W tych dwóch turniejach nie stracił jeszcze seta, z reguły nie potrzebuje do zwycięstwa nawet TB (tylko cztery w dziewięciu meczach). To musi robić wrażenie. Janowicz zrobił tu pierwszy porządny wynik od kilku miesięcy. Ostatnio rywalizuje z nieco słabszymi zawodnikami, a i tak różnie to bywa. Można założyć kilkanaście asów dla rakiety numer dwa w kraju, ale co poza tym przemawia za Jerzym? Nieregularne uderzenia z głębi kortu, tylko czasami o charakterze ofensywnym to za mało. Na tle Igora wygląda przynajmniej kiepsko. Poza tym uważam, że Polak osiągnął już i tak sporo jak na siebie i może spocząć na laurach. W tych okolicznościach kursy w okolicach 1,5 uważam za bardzo dobrą okazję do łatwego zarobku.
 
gju 134

gju

Użytkownik
Właśnie miałem pisać analizę, ale widzę, że MacieqLeo już mnie uprzedził. Przypominam co pisałem przed półfinałem.
Sijsling
Najpewniejszy typ dla mnie dzisiejszego dnia. Sijsling odstaje umiejętnościami na tle pozostałych uczestników turnieju w Wolfsburgu. Holender jest w formie i gra tenis, który bez problemu powinien mu wystarczyć na zdobycie tytułu na tym challengerze. Bardzo pewny serwis przynoszący masę punktów bezpośrednio i pośrednio. Bardzo ciekawa paleta zagrań z głębi kortu. Delicowi czy, niestety też, Janowiczowi dużo brakuje do tego co reprezentuje Sijsling. Gruba stawka.
Nic od tego czasu się nie zmieniło oczywiście. ???? Oglądałem oba półfinały. Bardzo się cieszę, że Jurek znowu łapie formę, ale jak dla mnie cały czas jest bardzo chimeryczny i taki trochę jeździec bez głowy. Niestety, ma okresy dekoncentracji i rozluźnienia. Z końcowej linii wali z całej siły &quot;byle w korcie&quot;, choć i tak często się kończy na siatce. Jurek ma potencjał i jeszcze może okazać się, że zrobi karierę, ale póki co Sijsling to półka wyżej.
 
ll9 149

ll9

Użytkownik
▶ Igor Sijsling - Jerzy Janowicz - 1 - 1.50 - Betsafe ✅✅✅

Jurek w finale całkiem nieźle obsadzonego challengera to dla niego już ogromne osiągnięcie. Młody i bardzo utalentowany zawodnik z Łodzi wiele razy podkreślał w wywiadach, głównie dla mediów lokalnych, że w tenisie chciałby osiągnąć coś znaczącego. Jak na razie jego największy sukces to 140 miejsce w rankingu ATP we wrześniu tamtego roku. Od tamtej pory Polak spadł o niemal 100 miejsc, a dziś stanie przed szansą wygrania turnieju w Wolfsburgu. Będzie to niezmiernie trudne, bo tak jak już wcześniej zauważyłem, po pierwsze sam finał to już dla niego duży sukces, a po drugie jego rywalem będzie Holender Igor Sijsling, który poziomem i swoim stylem gry mocno odbiega od pozostałych zawodników występujących na niemieckim turnieju. Holender jest naprawdę w dobrej dyspozycji i dziś powinien to jedynie potwierdzić. Nawierzchnia w Wolfsburgu należy do jego ulubionych, dzięki czemu jego serwis jest niezwykle skuteczny i zabójczy dla pozostałych zawodników. Niezwykle ciężko go przełamać, a skuteczność wygranych piłek po pierwszym podaniu kształtuje się na poziomie ~90%! W Wolfsburgu nie stracił jeszcze seta i wątpię w to, by dziś mógł dać ograć się Janowiczowi. Mecz rozpocznie się o 14:30, a kurs 1.50 biorę z pocałowaniem ręki.
 
assassin84 119

assassin84

Użytkownik
Jest tu kilka analiz, ale nikt nie napisał, że panowie grali ze sobą rok temu na turnieju w Heibronn i wtedy było łatwe 2:0 dla Polaka.
 
pawelstrzala 313

pawelstrzala

Użytkownik
Jest tu kilka analiz, ale nikt nie napisał, że panowie grali ze sobą rok temu na turnieju w Heibronn i wtedy było łatwe 2:0 dla Polaka.
sam niestety pograłem na holendra i nie widze prawie żadnych szasns na wygrana Jureczek gra o wiele lepiej moze w drugim secie ale watpie
brawo dla Jurka
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Jest tu kilka analiz, ale nikt nie napisał, że panowie grali ze sobą rok temu na turnieju w Heibronn i wtedy było łatwe 2:0 dla Polaka.
Ja uznałem ten fakt za niespecjalnie mający wpływ mając w pamięci jak Sijsling wtedy dołował.
8 porażek z rzędu, raz jako wyraźny faworyt + 5 razy mecze ~50/50 wtedy miał.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
damian-p 39

damian-p

Użytkownik
Wspaniały finał. Jurek trochę zawalił, bo mógł wygrać, ale szczęście dopisało dzisiaj Igorowi.
Chciałbym tylko nawiązać do zachowania Janowicza po meczu, a mianowicie o ten rzut rakietą .. tak nie zachowuje się przegrany po tak zaciętej walce!
Nie mam za bardzo czasu na jakieś podsumowania, a zrobią to na pewno koledzy, którzy również oglądali mecz od początku do końca.
 
pawelstrzala 313

pawelstrzala

Użytkownik
Janowicz nie wytrzymał mial bodajrze 3 piłki meczowe w TB i drugie podanie zawsze przegrywał brawo dla Sijslinga jego staty nie wygladały juz tak dobrze jak w innych meczach moze to juz zmeczenie bo grywał sporo ostatnio 72% po pierwszym podaniu i tylko 53% po drugim
Jurek miał lepsze staty a mimo to przegrał uważam że na własne życzenie jak sie ma 2-3 piłkii meczowe w TB to sie konczy
mimo wszystko turniej pokazał ze Jurek idzie w góre brawo dla niego ze bardzo dobry turniej
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom