>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Tydzień 9: Florianopolis, Singapore, Cherbourg, Salinas, Casablanca

Status
Zamknięty.
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Florianopolis

Location: Florianopolis, Brazil
Surface: Outdoor Clay
Prize Money: $50,000 +H
Tournament website: http://www.atpflorianopolis.com/
Main draw singles: http://www.atpworldtour.com/posting/2012/6479/mds.pdf


Singapore

Location: Singapore, Singapore
Surface: Outdoor Hard
Prize Money: $50,000
Tournament website: http://www.singaporeatpchallenger.com/
Main draw singles: http://www.atpworldtour.com/posting/2012/6232/mds.pdf


Cherbourg

Location: Cherbourg, France
Surface: Indoor Hard
Prize Money: €42,500 +H
Tournament website: http://www.tournoi.fft.fr/atp-cherbourg/challengerdecherbourg/index.php
Main draw singles: http://www.atpworldtour.com/posting/2012/398/mds.pdf


Salinas

Location: Salinas, Ecuador
Surface: Outdoor Clay
Prize Money: $35,000 +H
Tournament website: http://www.salinaschallenger.com/
Main draw singles: http://www.atpworldtour.com/posting/2012/59/mds.pdf


Casablanca

Location: Casablanca, Morocco
Surface: Outdoor Clay
Prize Money: €30,000 +H
Tournament website: http://www.arryadia.com/mtt
Main draw singles: http://www.atpworldtour.com/posting/2012/3584/mds.pdf
 
P 160

peter42

Użytkownik
Yannick Mertens-Jonathan Dasnieres de Veigy
typ Yannick Mertens
kurs 2 Tobet

Belg Mertens 190cm wzrostu,obdarzony niezłym serwisem ,będacy ostatnio w niezłej formie-dwa finały futuresow w jednym wygrana z naszym Janowiczem który w tym tygodniu doszedł do finału challengera w wolsburgu.Dlaczego Mertens mialby nie pojść śladem Janowicza i ugrac cos w chalengerze w Cherburgu.Rywal Francuz o wiele niższy,z gorszym serwisem kojarze go głównie z kortów ziemnych.Kurs na Belga wysoki bo turniej we Francji i to jest jedyny fakt przemawiajacy według mnie za Jonathanem.Forma i umiejetnosci gry w hali po stronie Belga,więc proponuje typ na niego.
 
dingsaller 1K

dingsaller

Użytkownik
No tak, ale to, że kojarzysz go tylko z kortów ziemnych to jeszcze nie oznacza, że zawodnik nie potrafi grać na hali. Jonathan na szybkich nawierzchniach nieźle się odnajduje - gra płaski mocny forehand, z którego stara się atakować gdy tylko nadarza się okazja, ma niezły slajs i dobrze radzi sobie na siatce. Kursy są dobrze wystawione, chociaż ja bym się raczej przychylał w stronę francuza.
 
P 160

peter42

Użytkownik
Andre Ghem-Martin Cuevas
typ Andre Ghem
kurs 1,45 Tobet

Challenger w brazylijskim Florianopolis w którym naprzeciwko siebie stają solidny Brazylijczyk z niezłym serwisem i forhendem Andree Ghem i młody Urugwajczyk Cueavas ale nie Pablo a Martin,który gra głównie w futuresach . W tym roku gra w nich bez wiekszych sukcesów,przegrywajac z zawodnikami duzo nizej notowanymi niz Ghem.H2h 1-1 ja jednak liczę na to ,że umiejetnosci, doswiadczenie i sciany pomogą brazylijczykowi przechylić szalę zwyciestwa na swoją strone.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
pawelstrzala 313

pawelstrzala

Użytkownik
zastanawiam sie nad meczem Campozano-Linzer kurs na reprezentanta gospodarzy 1,7 jes o około 100 pozycji niżej od austryjaka ma o wile wiecej meczy rozegranych na poziomie chalangerów niz Linzer(2 mecze)
Ekwadorczyk ma bilans na maczce 12-24 na poziomie futuresów77-46 i trzy wygrane tytuły
Linzer na poziomie futuresów szesc tytułów bilans 93-50

Campozano gra u siebie ma wieksze doswiadczenie 1,7 fajny kurs

moze napisze ktos swoja opinie o tym meczu
dodam ze na hardzie pokonał w Daivis cup Faraha 3:0 ! i uległ Giraldo 0:3 ugrał z Girasldo 10 gemów
 
A 47

all_in

Użytkownik
Dla mnie szczerze mówiąc kursy dosyc prawidłowo wystawione nie faworyzując zbytnio żadnego z zawodników. Campozano jest faworytem tylko dzięki ostatniemu udziałowi w Pucharze Davisa gdzie wygrał z Farahem i dostał sromotnego lania od Giraldo. Linzer o wiele lepsze wyniki stąd jego wyższa pozycji w rankingu. W Brazylii gra mu się dosyc dobrze. Ostatnie grudniowe tournee po kraju kawy w futuresach zakończyły się 1 zwycięstwem w turnieju 1 półfinałem oraz na początku odpadnięciem w 1. rundzie. Rywali miał pokroju jutrzejszego przeciwnika. Jeszcze jedno najlepsze wyniki Campozano odnosił u siebie ale w... Ekwadorze. Jest to Ekwadorczyk, nie znalazłem informacji aby mieszkał w Brazylii. Dla mnie typowy no-bet
 
pawelstrzala 313

pawelstrzala

Użytkownik
Dla mnie szczerze mówiąc kursy dosyc prawidłowo wystawione nie faworyzując zbytnio żadnego z zawodników. Campozano jest faworytem tylko dzięki ostatniemu udziałowi w Pucharze Davisa gdzie wygrał z Farahem i dostał sromotnego lania od Giraldo. Linzer o wiele lepsze wyniki stąd jego wyższa pozycji w rankingu. W Brazylii gra mu się dosyc dobrze. Ostatnie grudniowe tournee po kraju kawy w futuresach zakończyły się 1 zwycięstwem w turnieju 1 półfinałem oraz na początku odpadnięciem w 1. rundzie. Rywali miał pokroju jutrzejszego przeciwnika. Jeszcze jedno najlepsze wyniki Campozano odnosił u siebie ale w... Ekwadorze. Jest to Ekwadorczyk, nie znalazłem informacji aby mieszkał w Brazylii. Dla mnie typowy no-bet
grajaw w Salinas to ekwador czyli kraj Campozano cos ci sie pomyliło z ta Brazylia
 
A 47

all_in

Użytkownik
Nie wiem dlaczego złączyłem to z Florianopolis. Zmienia to sytuacje na pewno na korzyśc Twojego typu. Fajnie by było jakby ktoś mógłby coś powiedzie o Linzerze kojarzy mi się z s&amp;v ale niestety nie mam notatek. Odnośnie Campozano jest to zawodnik bazujący na UE przeciwników. Serwis mocny ale nie kierunkowy bazuje na mocy. 2nd serwis z wysokim kickiem w środek kara. Mało winnersów, żenada przy siatce, zepchnięty do defensywy ma ogromne problemy. Stara utrzymywac się piłkę jak najdłużej w korcie chociaż przy większej ilości przebic podczas wymiany również popełnia błędy. Ogólnie typowo południowoamerykański tenisista
 
P 160

peter42

Użytkownik
Ivo Minar- Marcin Gawron
Typ Marcin Gawron (+1,5 seta)
kurs 1,55 Tobet

Wiele lat upłyneło od juniorskiego finału Wimbledonu by Marcin Gawron zaczął się pokazywac z dobrym skutkiem w challengerach.Jego ostatnie wyniki napawają optymizmem wygrane z Olaso,Geraldem Granollersem czy podjecie walki z Bedene dobrze mu wróżą przed meczem z Ivo Minar. Rywal to specjalista od kortów ziemnych, napewno na dzień dzisiejszy lepszy od Marcina ale zauważyłem że ma problemy z koncentracją i częste przestoje w grze w których upatruje szans dla Polaka. O zwyciestwo może cięzko, ale wygranie seta jest w zasięgu i ja tak typuje.
 
P 160

peter42

Użytkownik
Dusan Lojda -Martin Klizan
Typ Martin Klizan
kurs 1,5 Tobet

Challenger w Casablance, a w nim dwaj nasi południowi sąsiedzi Czech Lojda i Slowak Klizan. Obaj leworeczni,bardzo utaletowani, jako junorzy odnosili zwyciestwa w wielkich szlemach lecz juz jako seniorzy sukcesów mało.Lojda zupełnie sie zagubił,czasem wygra jakies pojedyncze mecze ale wielkich sukcesów brak,miejsce pod koniec 2-setki rankingu jak najbardziej odpowiednie.Słowak Klizan poprzedni rok miał całkiem udany 2 wygrane challengery, 2012 zacząl lekkim falstartem porazki z phau czy goffinem ,ale nie były to mecze na jego ulubionej nawierzchni antuce.W Casablance nawierzchnia sie zgadza,rywal chimeryczny mam nadzieje ze Klizan podejdzie do tego meczu skoncentrowany i odprawi Czecha.
 
dingsaller 1K

dingsaller

Użytkownik
Też widzę w Klizanie faworyta, ale w życiu meczu pomiędzy tą dwójką bym nie zagrał. Poza tym w pierwszej rundzie obydwaj nie zaprezentowali nic ciekawego w meczach z lokalsami.

Gawrona jak najbardziej stać na wygranie seta, ale granie tego zakładu po kursie 1.55? Już sama analiza nie brzmi przekonująco i tak samo jest z typem. Po kursie mniejszym niż 1,8 bym tego nie grał.
Nazywanie Minara specjalistą od gry na kortach ziemnych to nie jest najtrafniejsze określenie.
 
phillips 1,5K

phillips

Użytkownik
Minara można nazwać jedynie specjalistą od sprzedawania meczów.
Kudryavtsev - de Schepper @ 1,67 ZWROT
Kenny to bardzo słaby grajek, rzadko kiedy udaje mu się przejść pierwszą rundę jakiegokolwiek turnieju, jeszcze rzadziej ograć kogoś ze znanym nazwiskiem. W tym roku chłopak nie gra po prostu nic i nie wierzę, żeby miało się to zmienić akurat dzisiaj. Rosjanin w sumie też nie ma się pochwalić czymś wielkim, choć doszedł w tym miesiącu do finału w nie najgorzej obsadzonym Challengerze w Bergamo, gdzie przegrał z Bjornem Phau. Nieźle pokazał się w Aussie12, gdzie ograł w kwalifikacjach m.in. Rainera Schuettlera i zagrał w 1 rundzie poprawnie przeciw Rogerowi Federerowi. Stawiam na Alexa po niezłym kursie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
P 160

peter42

Użytkownik
Marc Gicquel-Uladzimir Ignatik
typ Marc Gicquel
kurs 1,5 Tobet

Challenger Cherburg 2runda a w niej już lekko podstarzały Marc Gicquel i młody ale jak dla mnie jeszcze słaby Ignatik. Typ bardziej nie na Gicqela a przeciwko Ignatikowi ktory w zeszłym tygodniu odpadł własnie w 2 rundzie z przecietnym Korolevem po bardzo słabym meczu, który ogladałem. Gicquel w Cherburgu w 1 rundzie mógł wygrac szybciej ale meczył sie w 2secie ze słabym rodriguezem,Ignatik równiez nie bez problemów odprawił słabego Jouana tracąc jednak przy tym seta.Dzis jak dla mnie Białorusin zakończy turniej a Gicquel wspomagany przez publiczosc odniesie kolejne zwyciestwo.
 
dingsaller 1K

dingsaller

Użytkownik
To dosc ciekawe. A mozesz napisac cos wiecej?
Minar to agresor, jego podanie na szybszych nawierzchniach stwarza problemy, tak samo forehand. Na clayu również nie jest łatwym przeciwnikiem, ale już łatwiej zneutralizować te elementy gry. Poza tym na wolniejszych nawierzcniach, przydaje się regularność, z którą Ivo często ma problemy.

Philips, skąd brałeś kurs na Kudrę? Bo jeśli wziąłeś z 5dimes, gdzie był najwyższy (właśnie 1,67) to raczej zwrotu nikt ci nie dał ????
 
lipex 349

lipex

Użytkownik
Danai Udomchoke - Hiroyasu Ehara
Typ: 2:0 ✅ 6:1 6:0
Kurs: 1.47 TOBET
Mecz rozgrywany w ramach turnieju w Singapurze. Udomchoke na ostatnich 12 meczów na hardzie przegrał tylko dwa. Na początku roku z podobnie rozstawionym w rankingu do niego Davidem Guezem i w Australian Open z wysoko rozstawionym i o kilka klas lepszym Gillesem Simonem, choć urwał mu dwa sety. Ostatnie sześć meczów wygrał z łatwością, choćby z dość wysoko rozstawionym Yen Hsun-Lu, który również z powodzeniem gra na tym turnieju. Nie ma, co tutaj porównywać obu zawodników, ponieważ jutro z rana będziemy mogli spokojnie oglądać mecz pnącego się w górę, będącego w formie zawodowca i amatora pełzającego po nic nieznaczących turniejach. Liczę na to, że Udomchoke szybko rozprawi się z gorszym od siebie przeciwnikiem, tak jak to zrobił dzisiaj jego niedawny przeciwnik Yen Hsun-Lu, wygrywając 6-0, 6-1. Sądzę, że będzie podobny wynik. Można śmiało stawiać i wygrywać.
Na pełnym luzie, tak przewidywałem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Z Minara taki agresor jak z Isnera defensor. Ivo na clayu najlepiej gra, niezle sie porusza, broni. Na szybkich kortach idzie mu zdecydowanie gorzej. Grubo ponad polowe meczow w ostatnich latach rozegral na cegle. Na tej nawierzchni, poza hala, rowniez trenuje. W 2011 wygral chyba ze dwa mecze na hard ponad 10 uwalil, na cegle jedynie bilans poprawny, dodatni w okolicy 40 meczow. Nie atakuje, nie zabija serwisem. Czesto wyczekuje i ewentualnie winner po rozprowadzniu rywala. Inaczej masa bledow z mocnych zagran. Albo pomyliles graczy albo nie umiesz ich charakteryzowac.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
A 47

all_in

Użytkownik
Go Soeda- Henri Laaksonen 2:0 1,44 ✅ 6:3 6:2
Turniej w Singapurze. Spotkanie już starego wyjadacza challengerowego z dopiero próbującym wchodzi na salony młodym Laaksonenem. Na pewno większośc z Was kojarzy Japończyka, niewielu Fina.
Unikający jak ognia clayu, gracz niezwykle ofensywny. Dobry serwis kierunkowy niestety ok. 50% pierwszego trafia. Rzadko cofnięty do defensywy, często próbujący kontrowac agresywne uderzenia przeciwników, stąd duża ilośc UE ale jego uderzenia często okazują się winnersami bądź wymuszają na przeciwnikach błędy. Dobry return, dobrze atakuje słabe przebicia przeciwników. Bywa przy siatce z dosyc dobrym skutkiem.
Henri Laaksonen urodził się w Finlandii 3 lata temu przyjął obywatelstwo szwajcarskie- jego ojciec jest Szwajcarem. Jak przystało na Fina wychowany na hardzie. 1. serwis silny, 2. niestety słaby bezpieczny, podatny na returny. Oburęczny backhand bardzo defensywny. Jego taktyka opiera się utrzymaniu piłki w polu i czekaniu na defensywne uderzenie przeciwnika które pozwoli mu zagrac agresywny forehand do linii i zejśc do siatki. Co ciekawe nie wykonuje s&amp;v. W defensywie nieporadny. Bardzo lubi zawodników, którzy są ustawieni dosyc daleko za linią końcową.
Uważam że ciężko będzie znaleźc Henriemu sposób na tak agresywnego Japończyka. Jego 2. serwis często będzie agresywnie returnowany co przyniesie przeciwnikowi sporo pkt. Trudno będzie znaleźc czas na dojście do siatki a jeżeli mu się uda może by często mijany, jak pokazał to Soeda z Begemannem. Nie będzie mógł się przygotowac do prawidłowego, mocnego forehandu co znacznie ograniczy mu możliwości zdobywania pkt i bedzie generowało niezłą ilośc błędów. Nie przypominam sobie aby Soeda przegrał z jakimś graczem spoza TOP300. Początek sezonu dosyc dobry. Przegrał co prawda z Ignatikiem o Molchanovem. Widziałem mecz z Ukraińcem i to co wyprawiał to szok, trafiał naprawdę świetne piłki i całkowicie rozumiem porażkę. Niestety nie widziałem meczu z Ignatikiem. Laaksonen wygrał z Rochette, którego nie można porównac do Japończyka oraz Klassena, który ma niesamowitą passę... wtop. Tydzień przed meczem z Finem przegrał z Feeneyem, który jest poza TOP1000.
 
P 2,5K

plsn

Użytkownik
Oglądał ktoś Roger-Vasselin (Fra, 90) - Herbert (Fra, 359) w Cherbourgu? Zdaje się niezły wałek poszedł. 6-1 Vasselin wygrał pierwszego seta, będąc lepszy we wszystkich elementach gry, a w dwu kolejnych oddał właściwie bez walki swoje podanie w przedostatnim gemie każdego z setów 4-6 4-6, przegywając końcówki ostatnie dwa gemy po 2-8 1-8...
 
lipex 349

lipex

Użytkownik
Lu Yen-Hsun - Yuki Bhambi
Typ: 2:0
Kurs: 1,26 Tobet
Znowu Singapur, tym razem trochę mniejsza stawka, ale za to według mnie jest to dość pewny mecz. Lu Yen Hsun jest od początku roku w naprawdę niezłej dyspozycji. Odpadł z AO z Del Potro, czyli zawodnikiem, który jest zdecydowanie poza jego zasięgiem. Następnie przegrał w drugim turnieju w Australii z Udomchoke, który też ma ostatnio niezłą formę i to w tie breakach. W Singapurze dwa pogromy z jego strony. Natomiast Hindus w ostatnim meczu męczył się z dużo niżej rozstawionym Indonezyjczykiem. Co tu dużo mówić, nie widzę kompletnych szans na wygranie choćby 5-6 gemów przez Hindusa. Yen-Hsun jest poza jego jakimkolwiek zasięgiem na dzień dzisiejszy. Polecam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom