>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Tylko single

dima2015 101

dima2015

Użytkownik
1) 182: Jones vs. Cormier - 3 stycznia
Już nie mogę doczekać się walki, jaram się strasznie. Dwóch mega zawodników, bad blood, oj będzie się działo. Łysy już liczy dolar, jakiś tam rekord pay per view może paść. I tylko szkoda że Orange już nie pokazuję UFC.
&quot;Gruby&quot; jest silniejszy fizycznie i ma dużo, napiszę to jeszcze raz DUŻO!! lepsze zapasy. To, że JJ będzie leżał na plecach podczas walki jest pewne. Zawsze powtarzam że dobry zapaśnik jest w stanie zdominować najlepszego stójkowicza, a w tym wypadku mamy do czynienia z wybitnym zapasiorem. Chamskie kopnięcia w kolano, obrotowe łokcie czy inne sztuczki JJ mogą nie wystarczyć. Jak dla mnie DC ubije go w parterze, albo wygra przez decyzję (system pkt promuje w UFC obalenia ). Po takim kursie warto spróbować.
Cormier win 2,580 ⛔
 
dima2015 101

dima2015

Użytkownik
2) Jokerit - Cherepovets 9 stycznia godz. 17:30
Jokerit po dwóch porażkach pod rząd. U siebie są mocni, rzadko przegrywają. Cherepovets
to nie ta liga, liczę na łatwe zwycięstwo Pajacy.
Jokerit win 1,60 3-2 ledwo ledwo, gol na wagę zwycięstwa na 56 sekund przed końcem
 
dima2015 101

dima2015

Użytkownik
12) UFC Fight Night 59 Parke N. (Gbr) vs Tibau G. (Bra)
Kolejny raz idę w stronę zapaśnika. Brazylijczyk typowy rzemieślnik, liczę na to, że zrealizuje swój game plan( obalenia do znudzenia ). Mam tylko nadzieję, że nie będzie próbował za długo walki w stójce, a będzie dobrze.
Tibau G. win 1,709
wygrana na pkt
 
Do góry Bottom