>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

TYP DNIA - Typer Zawodowy

typer-zawodowy 1,1K

typer-zawodowy

Użytkownik
Otwieram temat w którym mam zamiar w jednym miejscu gromadzić typy które dodaje od dłuższego czasu dość regularnie w dziale TYP DNIA. Jeżeli ktoś śledzi moje poczynania ( a mam nadzieje że tak :razz ???? to myślę że taki temat ułatwi
dostęp do moich typów oraz co ważniejsze każdy w łatwy sposób będzie mógł sprawdzić jak typowałem . Ja zaś będę mógł sobie po komentować wyniki spotkań ????

POZDRAWIAM WSZYSTKICH

MIESIĄC Lipiec 2013- 3 miejsce 21 oddanych 15 trafionych= +851 j.
MIESIĄC Sierpień 2013- 2 miejsce 22 oddanych 17 trafionych= +1233 j.
MIESIĄC Wrzesień 2013- 38 miejsce 21 podanych 8 trafionych= -365 j.
MIESIĄC Październik 2013-14 miejsce 17 podanych 9 trafionych= +291 j.
 
typer-zawodowy 1,1K

typer-zawodowy

Użytkownik
MIESIĄC Lipiec 2013- 3 miejsce 21 oddanych 15 trafionych= +851 j.
MIESIĄC Sierpień 2013- 2 miejsce 22 oddanych 17 trafionych= +1233 j.
MIESIĄC Wrzesień 2013- 38 miejsce 21 podanych 8 trafionych= -365 j.
MIESIĄC Październik 2013-14 miejsce 17 podanych 9 trafionych= +291 j.

Jak widać w dziale TYP DNIA regularnie dodaje swoje analizy od Lipca. Na górze widać rezultaty kolejnych miesięcy. Nie będę się cofał w czasie i dodawała tamte typy ( można je znaleźć w profilu). W listopadzie dodałem jak na razie dwa.

1. Dyscyplina: Piłka nożna - Niemcy 3 Liga
Spotkanie: Barghausen-Darmstadt
Typ: wygra Darmstadt
Kurs: 1,91
Bukmacher:William Hill
WYNIK 2:1 PRZEGRANY⛔⛔⛔

2.Dyscyplina: Piłka nożna Holandia erste Divisie
Spotkanie : Helmond-Jong Ajax
Typ: wygra Helmond
Kurs: 1,80
Buk:bet365
WYNIK 3:2 WYGRANY✅✅✅

Od dzisiaj będą się już regularnie pojawiać w tym temacie kolejne typy które gram .
 
typer-zawodowy 1,1K

typer-zawodowy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Puchar Polski 05,11,2013
Spotkanie: Arka Gdynia - Korona Kielce
Typ: wygra Korona Kielce w przypadku remisu zwrot ( 2 DNB)
Kurs: 1,80
BUK: Bet 365


WYNIK 5-1 PRZEGRANY
⛔⛔⛔⛔
Koledzy wyżej, dzisiaj stawiają na Arke głównie motywując swój typ brakiem 7 kluczowych zawodników w składzie Korony Malkowski g14/0 Stano d13/0 Golański d13/0 Sobolewski m13/4 Pilipchuk m10/2 Kiełb m10/3 Trytko f9/3 co by świadczyło o tym że dla Korony priorytetem jest Ekstraklasa. I tak na pewno jest ale nie jestem pewny co do tego że i Arka podchodzi poważnie do tego meczu . W końcu im tez zależy na upragnionym awansie o który musza mocno walczyć gdyż jak na razie jest tylko 4 miejsce w tabeli.I tu cytuje &quot; Drużynę Arki poprowadzi ich drugi trener - Robert Wilczyński.W związku z powyższym w szeregach gospodarzy prawdopodobnie zabraknie kilku doświadczonych graczy takich jak: bramkarz Michał Szromnik, obrońców: Tomasza Jarzębowskiego i Krzysztofa Sobieraja czy pomocnika Radosława Pruchnika. Asystent trenera pewnie pozwoli też odpocząć będącemu ostatnio pod formą Brazylijczykowi Marcusowi Viniciusowi. Dzięki temu okazję pokazania się w pucharowym boju przeciwko ekipie z T-Mobile Ekstraklasy dostaną zapewne utalentowani młodzieżowcy pokroju: Dawida Kędry, Michała Gałeckiego czy Michała Szuberta, a w obroni może zagrać wracający po kontuzji Michał Marcjanik. &quot; Co tylko potwierdza to że Arka też nie wystąpi w pierwszym składzie. Związku z czym wydaje mi się że to Korona będzie silniejsza gdyż zaplecze kadrowe ma mocniejsze.
 
typer-zawodowy 1,1K

typer-zawodowy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Szkocja Dywizja 2 06,11,2013
Spotkanie: Rangers-Dufermline
Typ: EH -2 Rangers
Kurs: 2,25
Bukmacher: Unibet
Analiza:


WYNIK 3-1 PRZEGRANY


⛔⛔⛔⛔
To spotkanie i ten typ nie potrzebuje dogłębnej analizy. Rangers zespół który jeszcze nie tak dawno można było oglądać w Lidze Mistrzów dzisiaj walczy w Szkockiej Dywizji 2 o powrót na salony piłkarskie. I robi to skutecznie.Ich awans do wyższej ligi jest pewny w 99,9 % . Ta drużyna znajduje się na 1 miejscu w tabeli z 10 meczami rozegranymi z których 10 wygrała.Bilans bramkowy 45 strzelonych i tylko 5 straconych. Na własnym obiekcie w tej lidze jak na razie rozegrała 4 mecze wygrywając odpowiednio 4-1, 5-0 , 5-1 i ostatnio 8-0. Te statystyki jednoznacznie potwierdzają wyższość Rangersów nad pozostałymi drużynami Dywizji 2 . I myślę że dzisiejszy przeciwnik Dunfermline pomimo tego że znajduje się na pozycji 3 też nie sprawi większych kłopotów Rangersom.
 
typer-zawodowy 1,1K

typer-zawodowy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Europejska
Spotkanie: St.Liege-Salzburg
Typ: wygra St.Liege
kurs: 2,75
Buk: Bet365


WYNIK 1-3 PRZEGRANY​

⛔⛔⛔⛔

Nie tak dawno bo 24,10,13 gdy St.Liege grało przeciwko Salzburg w Austrii w tym czasie stawiałem na Belgów. Skończyło się to nie trafionym typem gdyż Salzburg wygrał 2-1.Dzisiaj gdy gospodarzami meczu są Belgowie podtrzymuje swój typ szczególnie że kurs jest &quot;smakowity&quot;. Salzburg dzięki sponsorowi i konsekwentnej polityce kadrowo/szkoleniowej zdominował Austriacką Bundesligę. Wyniki są rewelacyjne. W tym roku przekładają się one również na dobrą grę w LE gdzie w grupie C z kompletem punktów przewodzą. Lecz czy dominacja w Austrii musi oznaczać również dominację w LE?? Moim zdaniem nie. Dzisiaj zmierzą się z zespołem który kadrowo ma taki sam potencjał. St.Lige drużyna obecnie zajmująca 1 miejsce w Belgi. Na kacie ma 10 zwycięstw 3 remis i 1 porażkę. A moim skromnym zdaniem liga Belgijska prezentuje wyższy poziom od Austriackiej. Dodatkowo to St.Lige potrzebuje bardziej zwycięstwa gdyż obecnie zajmuje 4 miejsce z 1 pkt, myśląc o dalszej fazie LE trzeba dzisiaj zapunktować.Czyli po stronie St.Lige będzie większa motywacja,skupienie, determinacja oraz oczywiście doping.
 
typer-zawodowy 1,1K

typer-zawodowy

Użytkownik
Piłka Nożna :Niemcy 2 Bundesliga
Furth-Paderborn
typ: wygra Paderborn w przypadku remisu zwrot ( 2 DNB)
kurs: 3,80
bukmacher: Sportingbet


WYNIK 3-0 PRZEGRANY
⛔⛔⛔⛔


Po ostatnich dwóch nie trafionych typach chciałem dzisiaj znaleźć coś z cyklu &quot; pewniaczek&quot; z małym kursem. No cóż zamiast tego wybrałem mecz o podwyższonym ryzyku gdyż widzę tu szans na ustrzelenie fajnego kursu. Furth ubiegło roczny spadkowicz Bundesligi tym samym jeden z faworytów do awansu. W ekipie Paderborn raczej mało kto myśli o awansie. Z tym że ta ekipa w tym sezonie radzi sobie całkiem przyzwoicie. Obecnie 7 miejsce 5 zwycięstw 4 remisy i 4 porażki. Dzisiejszy ich rywal Furth miejsce 3 z 7 zwycięstwami 2 remisami i 4 porażkami. Co ciekawe Furth z 4 porażek aż 3 doznał grając przed własną publicznością. Po dobrym początku sezonu Furth złapał zadyszkę i nie licząc ostatniego wysokiego zwycięstwa nad Aue 6-2 i tu trzeba zaznaczyć że jest to drużyna z odległego 15 miejsca w tabeli. To wcześniej zasmakował serii 3 porażek z rzędu w tym porażkę z ostatnią drużyna tabeli Ingolstade przed własna publicznością 1-0. I ewidentnie jest to dowód na kryzys w tej drużynie. Paderborn jak by nie brać pod uwagę porażki z liderem tabeli Union Berlin ma serie 6 meczy bez porażki i co ciekawe ostatnio na wyjeździe wysoko rozbili innego spadkowicza Bundesligi Dusseldorf aż 6-1. I głównym powodem dzisiejszego mojego typu jest właśnie spadek formy Furth przy jej wzroście u Paderborn. W kadrach obu zespołów nie widać większych braków Paderborn zagra w optymalnym składzie a w Furth braknie Djurdic ( atak 3/1 ) i Sukalo ( pomocnik 8/3) ale Ci już nie grają od dłuższego czasu oraz Krause (obrona 8/1).
 
typer-zawodowy 1,1K

typer-zawodowy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna ,Polska II Liga Wschodnia
Spotkanie: Garbarnia - Stal Rzeszów
Typ: 1x
Kurs: 1,73
Bukmacher: Bet365
Analiza:

WYNIK 2-2 WYGRANY
✅✅✅✅
Dobrze że podparłem tą 1 bo pomimo prowadzenia 2-0 zakończyło się 2-2

Pojedynek drużyn w którym na pierwszy rzut oka może się wydawać że faworyt jest jeden a mianowicie Stal Rzeszów. Zajmują oni na chwile obecną 9 miejsce z 5 zwycięstwami 7 remisami i 3 porażkami. Garbarnia miejsce 17 ( przedostatnie) z 4 zwycięstwami 1 remisem i 10 porażkami. Ja jednak widzę szanse na to że Garbarnia może zdobyć jakie kol wiek punkty w tym meczu.Trzeba zacząć od tego że Garbarnia od 31 października ma nowego trenera Roberta Orłowskiego który swój pierwszy mecz z ta drużyna wygrał na wyjeździe z Concordia Elblag 2-1 przeciwnik nie zbyt wymagający ale 3 pkt są. I tu liczę na tak zwany efekt &quot; nowej miotły&quot; czyli nowy trener nowe oblicze drużyny. Następną rzeczą o której warto wspomnieć to fakt tego że Garbarnia jak chce to potrafi u siebie urwać punkty najlepszym i oto przykłady zwycięstwo 1-0 z Wigry Suwałki 2 drużyna tabeli, czy choćby remis 0-0 z Znicz Pruszków 3 drużyna ligi. Najważniejszym faktem jednak jest to że Stal po ostatnim meczu przyjedzie mocno osłabiona, zabraknie najlepszego strzelca drużyny Piotra Prędota ( atak 15/7) następnie Ernest Szela ( atak 15/2), Łukasza Krzystońa ( pomocnik 4/0) Arkadiusza Barana ( obrońca 13/0) oraz Macieja Maśłany ( pomocnik 13/0). I wy wywiadach sam trener Stali mówi o małym polu manewrów kadrowych na ten mecz.
 
typer-zawodowy 1,1K

typer-zawodowy

Użytkownik
Dyscyplina; Piłka nożna - Brazylia Seria A
Spotkanie; Flamengo-Goias
Typ: x2
Kurs: 1.70
Bukmacher; Bet365


WYNIK 1-1 WYGRANY
✅✅✅✅


Typ ciekawy i dający sporo do myślenia gdyż według bukmacherów faworytem tego meczu są gospodarze. Jednak po wglądzie w ligową tabele dostrzegamy że to goście są wyżej a mianowicie na 5 miejscu z 52 pkt. gospodarze miejsce 10 i 44 pkt., dalej goście są w bardzo dobrej formie 6 meczy w lidze i 6 zwycięstw gdzie musieli pokonać 2 ekipę ligi Atletico-PR i 4 zespół Botafoga RJ. Gospodarze jak na średniaka ligowego przystaje grają w kratkę remisy przeplatane z porażkami lub zwycięstwami. I praktycznie w lidze już o nic nie grają gdzie ekipa Goias ma realne szanse na udział w Copa Lipertadores musi tylko podtrzymać serie meczy bez porażki i gromadzić kolejne punkty. Czemu więc według bukmacherów gospodarze są faworytami?? bo Ci na 10 ostatnich spotkań na własnym boisku tylko raz przegrali. Dodatkowo obie te ekipy nie dawno spotkały się w pucharze Copa de Brasil i w tedy dwu krotnie górą był zespół Flamengo. Według mnie Goias ten puchar odpuściło gdyż zależy im na punktach ligowych które pozwolą im dostać sie do Copa Libertadores a Flamengo nie grające już o nic w lidze chciało się pokazać w Copa Brasil. I tu moja teoria spiskowa według mnie Goias odpuścił Flamengo mecze w pucharze za to Ci dzisiaj się zrehabilitują przegrywając( tak, twierdze że drużyny się dogadały). I tak zespół gospodarzy czyli Flamengo będzie dzisiaj osłabiony gdyż tacy zawodnicy jak Chicao ( obrona 12/1) Elias kluczowy zawodnik ( pomocnik 28/4) Leo Moura (obrona 24/2) czy Paulinho (atak 29/3) nagle potrzebują badań lekarskich ... a u takich zawodników jak Joa Paulo ( obrona26/1) i Felipe ( podstawowy bramkarz 24/0) wykryto drobne kontuzje eliminujące ich w tym meczu z gry.Goście osłabieni jednym zawodnikiem Walter ( atak 24/12). Coś mi w tym meczu pachnie zwycięstwem Goias i gdyby nie to że w Ameryce duże znaczenie ma własne boisko to zagrał bym czysta &quot;2&quot; a tak to muszę &quot;x2&quot;
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
typer-zawodowy 1,1K

typer-zawodowy

Użytkownik
Dyscyplina; Piłka nożna - Brazylia Seria B
Spotkanie: Paysandu-Palmeiras
Typ: 1x
Kurs: 1.73
Bukmacher: Bet365


WYNIKI 1-0 TRAFIONY
✅✅✅✅



Goście, zespół Palmeiras to lider Brazylijskiej 2 ligi. Awans do wyższej klasy rozgrywkowej mają zapewniony przez co na pewno można w tej drużynie zauważyć rozluźnienie.Potwierdza to choćby mecz z Sao Caetano z przed ostatnią ekipą ligi gdzie przed własną publicznością bezbramkowo remisują. Paysandu znajduje się w strefie spadkowej i dla nich każdy punkt jest na wagę złota.Więc motywacja w tym meczu znajduje się po stronie gospodarzy. Dzisiaj mają szanse na korzystny dla siebie wynik gdyż przeciwnik z brakami kadrowymi. Nie zagra Wesley ( pomocnik 28/7) Vincius (atak 23/5) Valdivia ( pomocnik 17/3) Leonardo ( atak 28/11) Luis Felipe ( obrona 23/1) i Charles ( pomocnik 23/2). Gospodarze będą musieli sobie poradzić bez Eduardo Ramos ( pomoc 31/5)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
typer-zawodowy 1,1K

typer-zawodowy

Użytkownik
MECZ:Vitoria-Cruzeiro
KRAJ/LIGA: Brazylia Seria A
TYP: 1 DNB
KURS: 1,72
BUK: Bet365
WYNIK 1-3 PRZEGRANY​

⛔⛔⛔⛔
Mój duży błąd analizując ten mecz, nie zwróciłem uwagi że Cruzeiro w przypadku 3 pkt ma mistrzostwo 100% człowiek uczy się na błędach​
Szybko i sprawnie. Cruzeiro w 95% ma zapewnione mistrzostwo.13 pkt. przewagi na drugim Atletico PR daje poczucie bezpieczeństwa. Vitoria ma szanse na udział w Copa Libertadores a jak wiem są to prestiżowe rozgrywki tamtej części świata i na pewno udział w nich dla gospodarzy jest ważny. Aby tak się stało muszą w każdym meczu punktować a zarazem liczyć na potknięcie rywali Goisa, Botafoga lub Gremio. Bilans spotkań na własnym terenie piękny 9 zwycięstw 6 remisów i 1 porażka. Czyli wychodzi na to ze w najgorszej sytuacji będzie zwrot. Cruzeiro wiadomo to nie byle jaki przeciwnik w końcu w lidze na 33 spotkań tylko 6 porażek ale i tu UWAGA 5 z nich to właśnie porażki wyjazdowe dodatkowo 2 z nich doznali całkiem nie dawno jakieś 2/3 kolejki temu plus do tego porażka u siebie z Sao Paulo. Czyli Cruzeiro z końca sezonu to nie ta sama drużyna co z początku kiedy to nie było na nich bata i wygrywali mecz za meczem. Jeżeli chodzi o kadrę to tu też widzę plus dla gospodarzy gdyż Ci mają małe braki ale mało znaczące raczej rezerwy. Cruzeiro na pewno braknie Nilton ( pomocnik 29/7) Everton ( pomocnik 32/6) Ceara ( obrona 23/0) i Bruno Rodrigo ( 29/2)
 
typer-zawodowy 1,1K

typer-zawodowy

Użytkownik
Z UWAGI ŻE NA DZISIAJ NIE MOGĘ JUŻ DODAĆ MECZU DO KONKURSU TYP DNIA DODAJ GO TUTAJ


Dyscyplina; Piłka nożna - Mecz Towarzyski
Spotkanie: Cordoba-Atl.Madryt
Typ: 1 DNB
Kurs: 4,33
Bukmacher: Bet365



WYNIK 1-1 ZWROT

Do tego spotkania należy podejść z dużym dystansem bo jak wiadomo jest to spotkanie towarzyskie. Jednak ciekawym faktem jest to że trener Corodoby deleguje na ten mecz pierwszy skład. A Atl.Madryt jedzie do Andaluzji w bardzo okrojonym składzie do którego trener powołał aż 11 piłkarzy z akademii piłkarskiej tego klubu. Na pewno w Atl.Madryt nie zobaczymy Juanfran, Koke,David Villa, Godin Diego, Gimenez Jose, Rodrigez Cristian, Couritas, Turan Arda, Mangillo, Olivier Torres, Diego Costa. Wszyscy albo na meczach reprezentacji albo na meczach młodzieżowych reprezentacji dwaj ostatni jakieś kontuzje. W tej sytuacji można liczyć na niespodziankę.
 
typer-zawodowy 1,1K

typer-zawodowy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Polska I liga
Spotkanie: ROW Rybnik-Olimpia Grudziądz
Typ: wygra ROW Rybnik
Kurs: 2,15
Bukmacher: Unibet

WYNIK 1-2 PRZEGRANY
⛔⛔⛔⛔
A miało być tak pięknie 1-0 prowadzili a tu dwie czerwone kartki i ostatecznie porażka

ROW Rybnik zajmuje dopiero 14 miejsce i cienka linia dzieli ich od miejsca spadkowego. Co ciekawe ta drużyna po mimo kiepskiej pozycji w tabeli ma na kącie tylko 3 porażki czyli tyle samo co GKS Tychy i Górnik Łęczna ekipy z 1 i 2 miejsca w tabeli. Więc czemu nie są w jej czubie ? gdyż na swoim kącie mają aż 11 remisów !!!! myślę i mam nadzieję że w końcu pozbędą się klątwy remisów. Dzisiaj w barwach rybnickiego beniaminka na ławce trenerskiej zadebiutuje asystent byłego selekcjonera, Marek Wleciałowski i na pewno świeże spojrzenie na sprawę da pozytywny efekt. Rybniczanie będą też chcieli zmazać złe wrażenie zostawione po sobie w ostatnim meczu przed własna publicznością gdzie ulegli Puszczy Niepołomice 1-0.Dzisiejszy przeciwnik choć wyżej notowany ( Olimpia Grudziądz miejsce 7) to z serią 4 porażek z rzędu co na pewno potrafi obniżyć morale i świadczy o pewnym dołku formy. Dodatkowo dzisiaj na każdej pozycji po jednym osłabieniu. I tak w ataku braknie Macieja Kowalczyka (10/2) w pomocy Macieja Rogalskiego (14/4) i w obronie Marcina Staniek ( 10/0) . Czy ROW Rybnik zdoła wykorzystać czarną serie porażek przeciwnika oraz osłabienia by w końcu nie musieć dzielić się punktami ??? Ja myślę że tak.
 
typer-zawodowy 1,1K

typer-zawodowy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Polska III Liga
Spotkanie: Ruch Chorzów II - Szombierki Bytom
Typ: HT/FT 1/1
Kurs: 2,10
Bukmacher: Bet365


WYNIK 2-1/2-1 HT/FT WYGRANY
✅✅✅✅

Jak ktoś się zdecyduje pograć ten typ to radze szybko bo mecz o 11:00. Ruch Chorzów II zajmuje obecnie 3 miejsce w III lidze gr. opolsko-śląska Ich dzisiejszy przeciwnik Szombierki miejsce 8 ale nie o miejsca w tabeli czy o formę drużyn tu chodzi. A oto że w składzie Ruchu II pokażą się nazwiska dobrze znane z występów w ekstraklasie. I tutaj zaczynam cytować pierwszego trenera Jan Kocian, który zamierza przyjrzeć się występowi swoich zawodników w meczu o III-ligowe punkty. &quot; Zagrają wszyscy, którzy w Ekstraklasie dotychczas grali rzadziej, lub prawie wcale &quot; i teraz tekst który można znaleźć na stronie ruchu &quot;„Niebiescy” do meczu 16 kolejki przystąpią prawdopodobnie w bardzo mocnym składzie. Pierwsza drużyna Ruchu ma przerwę w rozgrywkach Ekstraklasy spowodowaną spotkaniami reprezentacji Polski. Co prawda ci, którzy w ostatnich meczach grali najwięcej dostaną możliwosć odpoczynku, ale duża część graczy z kadry pierwszego zespołu wystąpi w sobotnim meczu z „Szombrami” &quot; Myślę że takie wzmocnienia pozwolą Ruchowi II spokojnie pokonać przeciwnika. Dla ostrożnych czysta &quot; 1 &quot; po kursie 1,44. Pozdrawiam
 
typer-zawodowy 1,1K

typer-zawodowy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Argentyna Primiera Divison
Spotkanie: Colon - Atl.Rafaela
Typ: 2 DNB
Kurs: 1,91
Bukmacher: William Hill


Mecz przełożony. Piłkarze gospodarzy nie pojawili się gdyż klub wciąż wisi im kasę.:cool:


Pomimo faktu że ekipie Atl.Rafaela ewidentnie nie leżą mecze wyjazdowe ( liga 7 meczy wyjazdowych 4 porażki 2 remisy i 1 zwycięstwo) to uważam że kurs na Ich zwycięstwo jest przesadzony. Dzisiejszym Ich przeciwnikiem jest drużyna Colon zespół pogrążony w totalnym kryzysie. Na tą chwilę znajdujący się na ostatniej 20 pozycji z której ciężko będzie się im odbić gdyż decyzją związku dodatkowo odebrano im 6 pkt ligowych tym samym dobijając gwoździa do trumny. Motywacja wśród zawodników zerowa gdyż do tej pory nie otrzymali zaległych pensji. Ostatni mecz kiedy ta drużyna wygrała odbył się 1 września od tamtego czasu do dzisiaj trwa seria 8 porażek przeplecionych 2 remisami. Mocny średniak ligowy jakim na pewno jest drużyna Atl.Rafaela powinien pokonać bez problemu będących w kłopotach gospodarzy.Jeżeli chodzi o braki kadrowe to Atl.Rafaela zagra na pewno bez Bastia (pomocnik 15/0) i Canuhe ( pomocnik 13/2) . Colon musi sobie radzić bez Moren Fabianesi ( kluczowy pomocnik 8/0) który jest już kontuzjowany od dłuższego czasu oraz kluczowego napastnika Ramireza ( atak 11/4) plus do tego Curuchet ( atak 11/4).
 
typer-zawodowy 1,1K

typer-zawodowy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Europy Kwalifikacje U 21
Polska - Grecja
Typ: wygra Polska
Kurs: 2.3
betathome



WYNIK 3-1 TRAFIONY
✅✅✅✅
Po ciekawym meczu;) Dobrze że Grecy nie wykorzystali karnego bo kto wie ...:cool:

Nasze orły z pierwszej reprezentacji tyle razy mnie zawiodły przy okazji pomniejszając moje saldo że w końcu sobie Ich odpuszczam ale przerzucam się na młodzież:smile: Biało-czerwoni to lider grupy 7. eliminacji młodzieżowych mistrzostw Europy. Po piątkowym, pierwszym wyjazdowym zwycięstwie z Maltą (5:1) drużyna Marcina Dorny ma na koncie 12 punktów wywalczonych w 6 meczach rywal Polski czyli Grecji, to 9 punktów w 4 meczach. Wygrywając z Grekami, biało-czerwoni mogą zrobić duży krok w kierunku awansu. Trener Grecji Tsanas ma w swojej drużynie głównie przedstawicieli klubów greckiej ekstraklasy ale w ataku do dyspozycji ma Apostolosa Velliosa i Charisa Mavriasaz Evertonu i Sunderlandu.Grecki zespół tworzą zawodnicy z rocznika 1993 i młodsi, w Polsce większość reprezentantów jest urodzona w 1992 roku. W tej kadrze są przecież piłkarze którzy zaliczyli występy w pierwszej reprezentacji w Grecji takich nie ma. Czyli jak by nie było doświadczenie jest po naszej stronie. I ten czynnik myślę że dzisiaj przesądzi o zwycięstwie. Dodatkowo Polacy u siebie jeszcze nie stracili ani jednego punktu. I jak poinformowało PZPN na pojedynek z Grecją do poniedziałku wieczorem sprzedanych zostało ponad 6 tysięcy biletów czyli będzie miał kto naszych dopingować.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
typer-zawodowy 1,1K

typer-zawodowy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Eliminacje do Mistrzostw Świata
Spotkanie: Urugwaj-Jordania
Typ: EH -4 Urugwaj
Kurs: 3,50
Buk: William Hill

WYNIK 0-0 PRZEGRANY
⛔⛔⛔⛔
Tego wyniku w życiu się nie spodziewałem:razz:
W pierwszym meczu tych zespołów Urugwaj rozbił na wyjeździe Jordańczyków 5-0. I był to mecz w którym nie do końca wiadomo było czego można się spodziewać. Gdyż zespół Jordanii to drużyna całkowicie anonimowa. Dzisiaj już wiem że drużna Urugwaju z jedna z najlepszych ofensyw na świecie nie miała problemu i praktycznie awans do MŚ świata ma zapewniony. Wydaje mi się że Urugwaj znowu wysoko wygra gdyż przede wszystkim gra na własnym obiekcie przed własną publicznością dla której piłka nożna to wręcz religia i kibice będą się domagać wysokiego zwycięstwa które pozwoliło by im z czystym sumieniem świętować sukces awansu. Po stronie Jordani już nie ma nadziei i wielkiej euforii związanej z tym dwumeczem. Gdzie przed pierwszym spotkaniem sam król Jordani obiecał 3 mln dolarów swoim piłkarzom za awans. Po porażce 5-0 Siedmiu reprezentantów Jordanii zwróciło się do selekcjonera Hossama Hassana, by ten nie brał ich pod uwagę przy ustalaniu składu na rewanżowy mecz barażowy o awans do MŚ przeciwko Urugwajowi.Zawodnicy oświadczyli, że &quot;nie są gotowi psychicznie do gry w następnym meczu&quot;. Egipski trener zaakceptował ich prośbę, ale krajowa federacja stara się odwieść graczy od tej decyzji. I nie wiem czy udało się Ich przekonać do gry ale jeżeli nawet tak to morale są zerowe. A to w połączeniu z Cavanim i Surezem może skończyć się tylko pogromem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
typer-zawodowy 1,1K

typer-zawodowy

Użytkownik
Dyscyplina; Piłka nożna - Niemcy 2 liga
Spotkanie:Cottbus-FSV Frankfurt
Typ: wygra Cottbus
Kurs: 1,91
Bukmacher: Bet365


WYNIK 1-4 PRZEGRANY
⛔⛔⛔⛔
3 liga się kłania jak nic,pełna kompromitacja


Cottbus 18 miejsce w lidze, miejsce spadkowe. Spadek do 3 ligi Niemieckiej jest opcją która nie jest brana pod uwagę przez sympatyków tego klubu. Początek sezonu Cottbus miał przyzwoity 1 porażka 2 wysokie zwycięstwa przed własna publicznością i remis na wyjeździe. I nikt się nie spodziewał późniejszego obrotu spraw które doprowadziły zespół na ostatnie miejsce ligowe. Piętą achillesową tego klubu okazały się mecze wyjazdowe na 8 spotkań 0 zwycięstw 3 remisy i aż 5 porażek. U siebie grają na przyzwoitym poziomie 3 zwycięstwa 1 remis i 2 porażki. W tym jedna z tych porażek to przegrana wysoka bo 4-0 ale z liderem tabeli ekipą Koln. Dzisiejszy mecz musza wygrać inkasując 3 pkt które pozwolą im prawdopodobnie uciec ze strefy spadkowej. A okazja jest przednia gdyż przeciwnik FSV Frankfurt ma tylko 3 pkt więcej i znajduje się na 13 miejscu. Wyjazdowe spotkania też są dla nich zmorą 6 meczy 1 zwycięstwo 1 remis i 4 porażki. Dodatkowo w składzie mają braki na pewno nie zagra podstawowy bramkarz Klandt ( 14/0) Leckie ( atak 13/5) Rukavytsya ( pomocnik 8/0) wszystko wskazuje na to że i drugi napastnik Kapllani rozpocznie mecz z ławki rezerwowej (14/6) co by oznaczało że w pierwszym składzie zobaczymy Pagenburga i Zeiresa napastników rezerwowych którzy jak dotąd zaliczyli po 3-4 mecze wchodząc z ławki. Nie pewny występu jest Kondrad ( pomocnik 13/0) oraz trener jeszcze nie wie czy na to spotkanie gotowy będzie Oumari ( obrona 14/1). Jeżeli dzisiaj Cottbus nie zainkasuje 3 pkt to kiedy ????
__________________
 
typer-zawodowy 1,1K

typer-zawodowy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska II liga wschodnia
Spotkanie: Radomiak Radom-Garbarnia
Typ: 2 DNB
Kurs: 2,75
Bukmacher: Bet365

WYNIK 1-2 WYGRANY
✅✅✅✅

Obie ekipy to sąsiedzi ligowi zajmujący odpowiednio 16 i 17 miejsce w tabeli. Czyli w obu zespołach panuje nie za ciekawa sytuacja gdyż ani Radomiak ani Garbarnia nie chcą się znaleźć w III lidze a trzeba pamiętać że w tym sezonie spada aż 9 zespołów. I tutaj na początku muszę zaznaczyć że Radomiak u siebie gra na przyzwoitym poziomie 8 spotkań 3 zwycięstwa 4 remisy i tylko 1 porażka. Czemu liczę na to że dzisiaj Radomiak przegra na własnym obiekcie. Gdyż Garbarnia jest od 3 kolejek prowadzona przez nowego trenera. Efekt, zwycięstwo na wyjeździe z Concordią 2-1, remis u siebie ze Stalą Rzeszów 2-2 i zwycięstwo na wyjeździe 0-1 z Świt Nowy Dwór w sumie zainkasowanych 7 pkt czyli tylko o 3 mniej niż w poprzednich czternastu kolejkach. Co prawda można uznać że nie są to przeciwnicy z górnej półki ale Radomiak też do nich nie należy. A wyniki osiągnięte z nowym trenerem na pewno mocno podbudowały morale zespołu. Jeżeli chodzi o kadrowe osłabienia to może i nie są duże ale jednak Radomiak będzie musiał sobie radzić bez Krystiana Putona ( pomocnik 9/0) Mateusza Radeckiego ( pomocnik 11/1) i Łukasza Skowrona ( bramkarz 5/0) .
 
typer-zawodowy 1,1K

typer-zawodowy

Użytkownik
Dyscyplina.Piłka Nożna - Argentyna Primiera Divison
Spotkanie: Lanus-Gimnasia LP
Typ: 2 DNB
Kurs: 3.75
Bukmacher.Unibet

WYNIK 0-0 ZWROT


Lanus ekipa obecnie znajduje się na 3 miejsce i ma realną szansą na zakończenie sezonu na miejscu 1 do którego obecnie brakuje jej zaledwie 3 pkt. . Jak by mało tego było na tą chwilę mają wspaniałą serie 5 zwycięstw z rzędu. Gimnasia LP to ekipa która nie błyszczy w lidze ani też nie należy do tak zwanych &quot; dostarczycieli punktów&quot;. 12 miejsce w lidze 5 zwycięstw 6 remisów i 5 porażek. Czemu więc dzisiaj obstaje za nimi ?? po pierwsze Lamus jest drużyną do pokonania, przed serią zwycięstw zaliczyli serie 3 porażek z rzędu w tym dwie były na własnych śmieciach z River Plate ( 16 miejsce w tabeli) Rosario ( 12 miejsce) i Godoyo Cruz ( 9 miejsce). Najważniejszą jednak informacją jest fakt rozegrania nie dawno bo 3 dni temu meczu w Copa Sundamerica przez ekipę Lanus, który zresztą wygrali 2-1. A że są to już półfinały tego turnieju to za 4 dni Lanus gra rewanż przez co trener ma dać odpocząć najważniejszym zawodnikom. Tak aby na rewanż ważnego w Ameryce południowej turnieju mieć wypoczętych i gotowych do gry zawodników szczególnie że od finału dzieli ich naprawdę nie wiele. Informacja ta jest pewna w 80 % choć ciężko jeszcze wymieniać tu nazwiska , ale spadki kursów na gości by to potwierdzały. Z tego co się można dowiedzieć to np. ma zagrać L.Mancinelli obrońca który jak dotąd rozegrał tylko 2 mecze w tym 1 z ławki rezerwowych czy choćby F.Monteserini też obrońca 4 mecze w tym 2 z ławki. Goście w pełnej kadrze i myślę że wykorzystają fakt tego że Lanus jest myślami przy następnym meczu w Copa Sundamerica.
 
typer-zawodowy 1,1K

typer-zawodowy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Anglia League Two
Spotkanie: Morecambe-York
Typ: over 2,5
Kurs: 1.91
Bukmacher: WilliamHill


WYNIK 0-0 PORAŻKA
Jestem całkowicie zaskoczony i zły wszystko mówiło za Overkeim a tu zonk!!!!

Dawno już nie grałem na tego typu zakłady (over/under) ale dzisiaj skusiły mnie dwa fakty. Po pierwsze bardzo fajne statystyki, obie ekipy na 17 spotkań ligowych mają dziesięć meczy gdzie padło więcej niż 2 bramki. 3 ostatnie spotkań po między tymi drużynami też zakończyły się &quot;overkiem&quot; Dodatkowo obie ekipy grają bardzo źle w defensywie przez co notorycznie w ostatnich meczach tracą po 2-3 bramki z tym że York w porównaniu do Morecamby potrafią też strzelać. Dzisiaj liczę na to że i Morecambe się przełamie ( i tu drugi fakt ) gdyż York będzie miał dość spore braki w defensywie braknie Parslow ( obrona 13/0), Smitha ( obrona 9/0) i podstawowego bramkarza Ingham ( 16/0) plus do tego napastnika Bowmana ( 13/4) . Czyli Morecambe powinno w końcu coś zagonić do siatki przeciwnika. Czy York strzeli to też raczej pewne bo gospodarze u siebie ostatni raz zachowali czyste konto w sierpniu a i Oni dzisiaj mają brak w defensywie w postaci Wright ( obrona 16/0). I zagrał bym tu typ na BTS lecz kurs mało atrakcyjny. Osłabione bloki defensywne które nawet w pełnej kadrze zawodzą dzisiaj powinny zagwarantować over 2,5.
 
Do góry Bottom