>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typ możliwy do oddania w kombinacji 3 typów.

pagni 138

pagni

Użytkownik
Witam
Dziś zarejestrowałem się i zacząłem obstawiać nagle przy niektórych typach pojawia się taki oto opis &quot;Typ możliwy do oddania w kombinacji 3 typów&quot;. I nie chce przyjąć zakładu. Ktoś wie dlaczego ?
Paweł
Ps obstawiałem single
 
kubarks 5,4K

kubarks

Użytkownik
Sporo tych zakładów się pojawia, hm z mojego punktu widzenia to duży minus tego buka
Ja takie coś miałem jak był Challenger w St.Remy. Dzień przed 1 rundą można było typować ten turniej minimum od 3 meczy. W dniu turnieju zmienili i można było grać single.
Zapytam z ciekawości, w jakiej dziedzinie masz ten problem z tematu :?:
 
pagni 138

pagni

Użytkownik
ligowa PN ligi mniej znane akurat zauważyłem na ligach azjatyckich i Am. środkowa. Dziś mecze ( Azja) i dalej tylko w kombinacjach :-(
 
homer-simpson 62

homer-simpson

Użytkownik
Dziwne, ze masz taki problem, bo konto posiadam od 3 lat i mialem tylko raz, moze 2 razy taka sytuacje. Bah nie jest najlepszy, radzilbym wybrac innego buka.
 
pagni 138

pagni

Użytkownik
Dziwne, ze masz taki problem, bo konto posiadam od 3 lat i mialem tylko raz, moze 2 razy taka sytuacje. Bah nie jest najlepszy, radzilbym wybrac innego buka.
Wiem że nie najlepszy te kursy ! ale w tej chwili muszę bo połaszczyłem się na bonus
 
mareq_7 134

mareq_7

Użytkownik
Wiem że nie najlepszy te kursy ! ale w tej chwili muszę bo połaszczyłem się na bonus
Prosta sprawa, dodaj dwa jakieś pewniaki, np. over 0,5 gola w meczu Barcelony i Realu Madryt, 99% skuteczności, ew. odpuść te zakłady...
 
pagni 138

pagni

Użytkownik
Prosta sprawa, dodaj dwa jakieś pewniaki, np. over 0,5 gola w meczu Barcelony i Realu Madryt, 99% skuteczności, ew. odpuść te zakłady...
Odpuszczam te zakłady tzn gram u buka który mi umożliwia te single
 
Do góry Bottom