>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

typ trafiony ale dziwnie rozliczony

B 16

bizkitek

Użytkownik
Witam,
dwa dni temu postawilem zaklad na u/o na mecz MLB za 20 EUR ( tyle mialem na koncie ).
Zakład uznany za wygrany ( kurs 1.83 ) i na konto wraca....20 eur? Ktos ma pomysl o co chodzi?
Napisalem do polskiego supportu ale nie spodziewam sie szybkiej odpowiedzi.
Wrzuciłbym screena ale jeszcze nie moge
 
B 16

bizkitek

Użytkownik
Jeszcze zauważyłem takie dwa wpisy na moim koncie, po dokonaniu wpłaty:Odzyskanie środkow za przeniesienie zakładu.
w dniu 16.04.2013 dokonałem wpłaty 10 eur i dostałem bonus urodzinowy 10 eur ( stan konta przed wplatą 0,09 ) i tego samego dnia wpis Odzyskanie środkow za przeniesienie zakładu i zabrali 0,09.
Następnie trafiam zakład po kursie 1.83 za kwotę 1.83 ( wygrana 36,6 ) i zabierają 16,6 eur....o co chodzi???
Dodam może, że wczesniej wyrabiałem jakąs inna promocję ale chyba dokonałem obrotu i przegrałem resztę kasy i zostało mi tylko to 0,09...
Co to za urodzinowa promocja na 10eur jak po wygranym zakładzie zabierają mi 16 eur!! Co za złodziejska banda...
 
B 16

bizkitek

Użytkownik

Dziękujemy za e-mail.
Uprzejmie informujemy, że w wyniku korekty zakładu (Guangdong - Xinjiang, Totals, Mniej niż 193,5) Pańska wygrana w wysokości 27,32 EUR, została wycofana z Pańskiego konta.
Prosimy pamiętać, że jeśli w momencie wycofania środków, Pańskie konto nie miało pokrycia, to z uwagi na fakt, iż konto nie może mieć ujemnego salda, system musiał założyć brakującą kwotę, która zostanie pobrana przy następnej wpłacie. Prosimy zapoznać się z historią transakcji na swoim koncie.
Więcej informacji na ten temat znajdzie Pan w naszych Ogólnych warunkach handlowych w zakładce Pomoc -&gt; Aspekty prawne -&gt; Ogólne warunki handlowe.
Poniżej zamieszczamy właściwy zapis.
******************************&lt;wbr&gt;**
Stan konta
W wypadku błędnego przelania pieniędzy na konto użytkownika, użytkownik jest zobowiązany niezwłocznie zawiadomić o tym fakcie spółkę. Wszystkie kwoty z później wygranych zakładów przelane na konto pośrednio oraz bezpośrednio w wyniku takiej wygranej, są nieważne, nie zważając na powstające opóźnienia w komunikatach błędów. Jeśli pieniądze, które zostały błędnie przelane na konto, zostaną podjęte przez użytkownika lub postawione na inny zakłady, który zostanie przegrany, spółka zastrzega sobie prawo do wyrównania wszelkich poniesionych strat.
A3.8 Błędy:
Spółka nie przejmuje odpowiedzialności za błędy przy wprowadzaniu, transmisji i/lub określaniu wartości. Spółka zastrzega sobie w szczególności prawo do korygowania błędów przy wprowadzaniu kursów zakładów i/lub określaniu wyników zakładów (np. omyłkowa zamiana kursów, wydarzeń, drużyn itd.) lub unieważniania zakładów również w późniejszym terminie. Poza tym spółka nie przejmuje odpowiedzialności za bezbłędność i aktualność informacji wysłanych przez serwisy informacyjne (e- mail lub SMS), które dotyczą wyników z wniesionych zakładów. Dane i informacje odnośnie live score i wyników z zakładów live są bez gwarancji. Stawką zakładu jest tylko i wyłącznie kwota potwierdzona i zarejestrowana przez spółkę. W przypadku odwołania wydarzenia sportowego wszystkie zakłady są unieważnione i uważane jako &quot;wygrane&quot; wg kursu 1.00.
******************************&lt;wbr&gt;**
Przepraszamy za utrudnienia i liczymy na zrozumienie.

Prosimy o kontakt w przypadku dodatkowych pytań.

Teraz juz wiem, żeby wycofac od nich kase i nigdy wiecej do nich nie wracac! Czyste złodziejstwo...
 
B 16

bizkitek

Użytkownik
Szanowni Państwo,
czy wspominają Państwo kupon o numerze 1SW1B3M985?
Jeśli tak to został on zagrany za 15 EUR po kursie 1.85 więc wygrana wynosiła 27,75 ( na czysto wygrana 12,75 EUR ) i w historii zakładów widzę, że został prawidłowo rozliczony ( wynik meczu 100-98, zakład był zagrany na under 195, 5 pkt. )

Na jakiej więc podstawie z mojego konta zostało pobrane ponad 16 EUR?

Pozdrawiam,

Nie odpuszcze ????
 
B 16

bizkitek

Użytkownik
I tak tez jest rozliczone w historii...a oni piszą, że wygrałem jakies 27 eur...( dokladniej to na under 193,5 - moja pomylka przy pisaniu )
 
stachu88 1K

stachu88

Użytkownik
Może być tak, że wpierw uznali za wygrany i dopisali Ci 27 euro, a Ty grałeś dalej. Po pewnym czasie jednak zweryfikowali i zabrali wygraną + stawkę.
 
B 16

bizkitek

Użytkownik
chociaż jestem przekonany, że od początku zakład ten był rozliczony jako &quot;pudło&quot;....cos czuje, że mocno kręcą...
 
B 16

bizkitek

Użytkownik

Dziękujemy za e-mail.
Ponownie informujemy, że w wyniku korekty zakładu (Guangdong - Xinjiang, Totals, Mniej niż 193,5) Pańska wygrana w wysokości 27,32 EUR, została wycofana z Pańskiego konta.
Prosimy pamiętać, że jeśli w momencie wycofania środków, Pańskie konto nie miało pokrycia, to z uwagi na fakt, iż konto nie może mieć ujemnego salda, system musiał założyć brakującą kwotę, która zostanie pobrana przy następnej wpłacie. Prosimy zapoznać się z historią transakcji na swoim koncie.
Kwota wygranej 27,32 EUR musi zostać zwrócona w całości. Do chwili obecnej z Pana konta zostały cofnięte srodki:
-0,09 EUR
-16,60 EUR
w celu spłaty nieprawidłowo zaksięgowanej Panu wygranej z powyższego zakładu.
Otwarte saldo w wysokości 10,63 EUR musi jeszcze zostać pokryte.
Zostanie ona potrącona z następnego depozytu lub z rozliczenia wygranych zakładów.

Prosimy o kontakt w przypadku dodatkowych pytań.


Mam tam jeszcze 20 eur...trzeba to przegrac bo widzę, że sie z kretynami nie dogadam...po miesiącu nagle mi jakies zaklady zmieniają...chociaz wydaje mi się, że on od początku został uznany za pudło...
 
B 16

bizkitek

Użytkownik
Dodatkowo proszę o informację w jaki sposób została obliczona wygrana na poziomie 27,32 skoro zakład został zawarty za 15 EUR po kursie 1.85 co daje 27,75 EUR....
jeszcze nie odpuszczam ????
 
robbn 23

robbn

Użytkownik
Ale czego nie odpuszczasz?
Z tego co czytam to pomylili się przy rozliczeniu zakładu, potem ten zakład zweryfikowali i tyle.
Nie do końca rozumiem o co walczysz, jeśli tych pieniędzy nie wygrałeś.
 
B 16

bizkitek

Użytkownik
chodzi o to, ze kwote troche inna podaja niz rzeczywiscie na tym typie wygralbym jesli faktycznie taka pomylka miala miejsce - to raz
a dwa z tego co kojarze to ten typ od zawsze mialem zaliczony jako przegrany
 
B 16

bizkitek

Użytkownik
amatorzy nawet nie wiedza za co mi chca zabrac ta kase.....
na czerwono zaklad o kotrym mowia a na zolto....no wlasnie ???? co to jest na zolto to nie wiem ????


 
Do góry Bottom