>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typ zakładu - Rozpis

M 0

mayoaj

Użytkownik
chciałbym jutro sobie zrobić kupon na jutro i chciałem zagrać w Milenium, wybrałem 8 zdarzeń z US Open, typ zakładu rozpis i chcę wybrać opcję 4 z 8 przeliczam i pokazuję mi się przewidywana wygrana, tworzę kupon i tworzy mi się jakaś kosmiczna lista i teraz mam pytania ta pokazana przewidywana wygrana jest w przypadku gdy wszystkie zdarzenia będą trafione? Jeśli trafie, np. 7 z 8 to kurs będzie pomniejszony o ten jeden przegrany typ? O ile obniży się kurs jeśli wziąłbym, np. 3 z 8? Sorry, może banalne pytanie, ale w internetowych bukach zakłady są czytelniejsze ????
 
tomek18 47

tomek18

Użytkownik
na kuponie masz pokazane ile wygrasz w przypadku trafienia wszystkich 8 zdarzeń. Ale jeśli trafisz 7 z 8 to zostanie to pomniejszone o kurs i jeszcze trochę. W kuponach systemowych nie ma czegoś takiego, że Twoja wygran to jest ako * stawka. Mam nadzieję, że zrozumiałeś o co mi chodzi ????
 
M 0

mayoaj

Użytkownik
Dzięki, zrozumiałem. Przy postawieniu 100 zł jaki minimalny kurs pozwoli mi zarobić? Bo mam na kuponie 4 typy po kursie ok. 1,16 i 3 po kursie ok. 1,30 i jeden 1,89, tzn. jeśli trafie, np. 4 najniższe kursy to zarobie? Bo wiem, że mają tam duży podatek i czasem można stracić przy zwycięstwie
 
tomek18 47

tomek18

Użytkownik
Stwórz kupon i kliknij &quot;Utwórz&quot; wyjdzie Ci taki sam kupon jaki dostaniesz w lokalu. Tam masz napisane ile wygrasz w przypadku jak wejdą Ci 4 typy. Jesli wejdzie Ci 5 typów, to sumujesz wygrane dostępne w tych kombinacjach (jak stworzysz kupon to sie zczaisz o co mi chodzi)
Ciężko jest by przy 4 typach zwróciło Ci sie chyba, że będą to kursy 2,5 lub wyżej
 
Do góry Bottom