>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

typerski saper - ostatni temat

S 51

szewapxa

Użytkownik
Witam, rozpocząłem na tym forum już kilka tematów ale niestety żaden nie był prowadzony na tyle rzetelnie jakbym chciał. typerski saper próba którą pewnie pogardzi większość osób na forum ze względu na niskie kursy ale może czasem ktoś wybierze coś do podbicia ako. Będą to moje autorskie typy, jesli ktoś chciałby się podzielić przemysleniami czy jakimś typem, prosze pisać temat może być zaśmiecony. Jeśli chodzi o typy to może zabrzmi to śmiesznie ale będą się tu pojawiać value spośród typów do max. 1.30, głównie będziemy się kręcić w granica 1.10-1.15. z testu tego systemu już na prawdziwych pieniądzach udału się z 7 tys. zrobić 20 tys. zobaczymy jak będzie teraz. Suma na start 10 tys. zł
 
S 51

szewapxa

Użytkownik
Bukmacher zawsze 1xBet.
typy z ostatnich dni:
trump - bond 1 1.10 stawka 6 tys. sroda
sztafeta kobiet biathlon Ukraina nie wygra 1.05 stawka 10 tys. piątek
Zysk 1100 zł ✅
Sobota trump - donaldson 2 handi +5,5 1.07 stawka 10 tys.
pod uwage było brane również spotkanie resovia- jastrzebski 2 handi +2,5 1,35 ✅ oraz koszykowka stelmet - turów 2 handi 16,5 pkt 1,22 ✅
snooker wydaje się najpewniejszy więc to zagram, za max. sume jaką będę się posługiwał w tym temacie.
 
S 51

szewapxa

Użytkownik
Sobota trump - donaldson 2 handi +5,5 1.07 stawka 10 tys. ✅
niedziela siatka AZS - trefl gdanśk 2 handi + 2,5 seta 1.10 stawka 10 tys.
 
S 51

szewapxa

Użytkownik
niedziela siatka AZS - trefl gdanśk 2 handi + 2,5 seta 1.10 stawka 10 tys. ✅
Zysk po 4 typach 2800 zł
typy podane/wygrane w temacie: 2/2
Jutro raczej przerwa z typami wróce pewnie na LM pań w siatkówce.
 
S 51

szewapxa

Użytkownik
poniedziałek rzeczywiscie nie daje mi fajnych pomysłów, ale udało mi się zagrać moim zdaniem bardzo ciekawą i pewną mini długoterminówkę. Mini ponieważ rozstrzygnięcie już we wtorek wieczorem.
poniedziałek/wtorek tydzień 2
Kyren Wilson nie wygra - Liga mistrzów snooker grupa 5, 1,085 stawka 9.5 tys.
 
S 51

szewapxa

Użytkownik
Kyren Wilson nie wygra - Liga mistrzów snooker grupa 5, 1,085 stawka 9.5 tys. ✅
szybko łatwo i przyjemnie. 3 mecze trzy porażki czyli wszystko zgodnie z planem. Buk pewnie rozliczy jutro wieczorem więc kolejny typ podam na środe.
 
S 51

szewapxa

Użytkownik
Mnóstwo pomysłów na jutro i nie wiem co wybrać więc pewnie pozostanie bez typów w dodatku czekam jeszcze na rozliczenie snookera.
Gasquet +1,5 s ✅
Mladenović +1,5 s ⛔
łódź siatka +2,5 s ✅
Zaksa win ✅
Resovia +1,5 s ✅
Cuprum +2,5 s ✅
conegliano +2,5 s ✅
i na podbicie ako warszwska +2,5 s za 1,02 ⛔
plusy i minus oczywiście teoretyczne
warszawska miałem dodać do snookera na podbicie ale mam taką zasade i dobrze że ją wykorzystałem, że jeśli coś wydaję się zbyt oczywiste i ma tak marny kurs to trzeba odpuścić. Tak zrobiłem np. przy meczu Djoković - Istomin wtedy kurs był 1.01.
 
S 51

szewapxa

Użytkownik
sroda/czwartek ricky walden nie wygra - LM snooker grupa 6 1.075 stawka 10 tys. ✅
Troszkę zaskoczył wejściem do czwórki, ale już w półfinale kompletnie się pogubił prowadząc 2:0 dał się pokonać.
Zysk po 6 typach 4350 zł
typy podane/wygrane w temacie 4/4
 
S 51

szewapxa

Użytkownik
Postanowiłem zrobić sobie małą przerwe od bukmacherki, ale żeby gotówka na koncie nie kusiła, zainwestowałem w największe value wśród niskich kursów jakie widziałem. Tego zakładu wgl nie powinno być w ofercie. No ale cóż nic tylko korzystać.
Typ nr.7 stawka 10 tys. kurs 1.05 Norwegia nie wygra konkursu drużynowego MŚ skoki.
 
S 51

szewapxa

Użytkownik
Typ nr.7 stawka 10 tys. kurs 1.05 Norwegia nie wygra konkursu drużynowego MŚ skoki. ✅
Zupełnie niespodziewanie wystrzelili Norwegowie, przygotowali mega forme brawo. Dle mnie lekki minus bo gdybym poczekał dziś kursy byłyby po 1,22 ale co najważniejsze typ na plus a portfel rośnie.
 
S 51

szewapxa

Użytkownik
typ nr 8 stawka 12 tys. kurs 1.06 Białoruś nie wygra sztafety kobiet w biathlonie
spóźniłem się przez analizy parę minut bo było 1.08, ale do wygrania 700 zł co chętnie przygarnę. Start 8.30 więc zdąże jeszcze zagrać w razie wygranej oczywiście na sztafete panów.
 
S 51

szewapxa

Użytkownik
typ nr 8 stawka 12 tys. kurs 1.06 Białoruś nie wygra sztafety kobiet w biathlonie ✅ mega izzy
Na razie koniec z typami czas wypłacić pieniądze, ale sprawdzajcie temat, pozdrawiam. Jutro podsumowanie
 
Do góry Bottom