>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typowanie MŚ 2014 w pracy

sawas 27

sawas

Użytkownik
Chciałbym przeprowadzić konkurs na najlepszego typera MŚ 2014 w swojej pracy. To duży zakład, kilkadziesiąt osób na magazynie i kilkanaście w biurze. Mam kilka pomysłów, jak to rozwiązać logistycznie, ale każdy ma swoje minusy.
Może ktoś z Was ma doświadczenia, jak najlepiej przeprowadzić taką zabawę? Spotykamy się codziennie (prawie wszyscy) na porannych zebraniach - to mógłby być czas na zebranie typów, ale jak to zrobić? Wyniki na papierze zajmą dużo czasu, a ich podliczenie jeszcze więcej. Kompa ze sobą nie zabiorę, bo to magazyn. Smartfona nie mam.
Dalej - jaką punktację zastosować? Nagrody codziennie, czy na zakończenie? Itd. ????
Z góry dzięki za sugestie.
PS Jak zawsze chodzi o zrobienie tego jak najmniejszym nakładem finansowym. Postaram się zdobyć kasę na drobne nagrody, ale samo przygotowanie i przebieg powinny być darmowe.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Ja na ostatnich Euro grałem w takiej formie że każdy dawał 5 zł na każdy mecz i obstawialiśmy dokładny wynik. Kto trafił DW brał całą pulę, jak nikt nie trafił to przechodziło na kolejny mecz.
Chyba najlepsza forma :razz:
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Kilkadziesiąt osób to ogromne wyzwanie Ci powiem.Mogę jedynie podzielić się tym jak my graliśmy 4 lata temu.Tyle że graliśmy w 4 osoby.Codziennie rano każdy typował dokładny wynik meczów z danego dnia i wrzucał do puli 1 funta.Przez 25 dni uzbierało się 100 funtów i zwycięzca wziął całą kwotę.Jeśli chodzi o punktację to za trafienie DW były 3 pkt,a za wytypowanie zwycięzcy lub remisu był 1 pkt.Dobra zabawa w sumie.Ale z większą ilością osób to jest według mnie nie do ogarnięcia,za dużo czasu Wam to zajmie w pracy.No chyba że Wam się nudzi w robocie albo lubicie być przed czasem w firmie:razz:
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Pracuję w korpo, a tu wszystko powinno być tak, jak powinno być.
Jest kilkadziesiąt osób, ale regularnie typować będzie pewnie kilka/kilkanaście, może na początku więcej.
 
tevez5 53

tevez5

Użytkownik
Myślę że z legalnością takiego przedsięwzięcia może być problem. Chyba że zrobić jakiś &quot;regulamin&quot; na podkładkę gdzie zapisać że typuje się dla zabawy i bez kasy.
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Na pewno nie będzie nagród pieniężnych, a cały udział w konkursie będzie bezpłatny, choć oczywiście zasada &quot;wygrany zgarnia całą pulę&quot; byłaby najlepsza i nakręcała zabawę.
Spróbuję skołować jakieś drobne nagrody w stylu Brazuca, koszulka wybranej reprezentacji itp.
Wyniki będę zbierał na tych porannych zebraniach + sms/mail do określonej godziny. Kłopot pewnie będzie jedynie na początku, a później wykrystalizuje się węższa grupa typerów i pójdzie łatwiej. Mam już zrobiony dobry kombajn w Excelu, gdzie wszystko mi się fajnie policzy, więc nie będzie tragedii ????
 
Do góry Bottom