>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typowanie z obszaru Niemiec

G 0

grzes2891

Użytkownik
Panowie, mam pytanie, może ktoś mi udzieli wyczerpującej odpowiedzi.

Chodzi mi o to, że aktualnie przebywam w Niemczech i chciałbym także tutaj bawić się w bukmacherkę!
Będąc w Polsce, grałem bardzo dużo, chodzi oczywiście o bukmacherów internetowych, takich jak Betgun, Bet 365 itp. W polsce nie obawiałem się niczego grając u buka, mimo iż wiedziałem, że jest to nielegalne. Grałem, wpłacałem i wypłacałem środki bez żadnego strachu. Będąc tutaj w Niemczech, mam jakąś dziwną obawę, czy tutaj jakimś dziwnym trafem &quot;nie wpadnę&quot;. Dodam, że wszelkie przelewy, tj wpłaty i wypłaty środków dokonywałbym z polskiego konta bankowego, tak jak do tej pory!
Może ma ktoś doświadczenia z grania u buka internetowego z obszaru Niemiec, czy nigdy nikt nie miał żadnych problemów????
Wiem, że Niemcy są krajem bardziej restrykcyjnym na wielu płaszczyznach niż nasza Polska, tam jak się za coś biorą to nieodpuszczają!
Dlatego mam pewne obawy co do tego, czy moja gra u buka nie wyjdzie w jakiś dziwny sposób, nie wiem jak, po numerze IP z ktorego będę logował się do buka czy w jakikolwiek inny sposób. Jestem w okolicach Zagłebia Ruhry, niedaleko Dortmundu.
Byłbym bardzo wdzięczny za wszelkie odpowiedzi, kto ma jakieś doświadczenia, czy mogę bez obaw, podobnie jak w Polsce bawić się u buka.

Pozdrawiam
 
G 0

grzes2891

Użytkownik
Dzięki EDI za odpowiedz. Czytałem już wcześniej podobne artykuły i mniej więcej wiem jak to wygląda z legalnością. W polsce zakłady u bukmacherów internetowych też są nielegalne, (prócz naziemnych przez internet), a mimo to tysiące ludzi robi to bez żadnych problemów. I chodziło mi właśnie o to, czy na terenie Niemiec mogę też czuć się tak bezkarnie, czy tutaj jednak można szybciej w jakichś sposób wpaść????
 
Do góry Bottom