>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typuj żeby zyskać!

typujemy1 1

typujemy1

Użytkownik
Postaram się tutaj przedstawiać typy dzięki ,którym można coś zyskać ????
Zobaczymy jak mi pójdzie ????

Dodatkowo statystyki na koniec miesiąca ????
 
typujemy1 1

typujemy1

Użytkownik
#1
AC Milan - Atl. Madrid
Wynik:zero:1
W dzisiejszym pojedynku Ligi Mistrzów Milan będzie podejmował Atletico.
Rewelacja hiszpańskiej Primera Division będzie podejmowało największe moim zdaniem rozczarowanie Serie A.
Cóż powiedzieć?
Milan nawet po zmianie trenera gra kiepsko,notują wygrane z przeciętniakami ligowymi,w tym sezonie gra na Milan to naprawdę loteria.
Atletico dostało lekcję od Realu w Pucharze Króla,myślę,że teraz będzie chciało powalczyć w Lidze Mistrzów ,bo od dawna nie mieli tak dobrego zespołu,który może dojść nawet do finału tych rozgrywek.
Sądzę,że mecz może być wyrównany,gospodarze na pewno tanio skóry nie sprzedadzą,ale ostatecznie wygrają goście.Czy Super Mario dzisiaj wystrzeli ? Oby nie ????

::: Atletico (-1) @ 3,75 ::: 2/10 ::: ⛔ 2j
::: Atletico @ 2,20 ::: 4/10 ::: ✅ 4,8j
::: Milan czyste konto? - NIE @ 1,25 ::: 8/10 ::: ✅ 2j

✅ 4,8j
 
typujemy1 1

typujemy1

Użytkownik
2#
Kontinen H./Kowalczyk M. - Benneteau J./Roger-Vasselin E. ::: 0:2 @ 1,55 ::: 3/10 ✅ 1,65j
Wynik:4-6,4-6
Kurs zawyżony,co prawda Kontinen i Kowalczyk wygrali z braćmi Skupskimi,ale bez przesady,do Benneteau i Roger-Vesselina im dużo brakuje,liczę na pewne 2:0 ????
Cuevas P. - Fognini F. ::: 0:2 @ 1,5 ::: 3/10 ::: ⛔ 3j
Wynik:6-7,6-4,3-6
Foginini jak każdy wie na nawierzchni ziemnej czuje się jak ryba w wodzie,po przegrał ostatnio w finale z Ferrerem,ale David jest jeszcze lepszy na nawierzchni ziemnej,Cuevas nie zachwyca,nie da rady Włochowi ,który jest w formie.
Williams V. - Pennetta F. ::: 2 @ 2,25 ::: 2/10 ⛔ 2j
Wynik:6-3,7-5
Pennetta przebrnęła przez kwalifikacje jak burza,faktem jest,że grała więcej meczy niz Venus,ale myślę,że Pennetta jest w stanie ograć Venus,pokazuje niezłą grę,Radwańską ograła gładko co wskazuje na to,że jutro możemy zobaczyć pokaz jeszcze lepszej gry.​
⛔ 3,35j
 
typujemy1 1

typujemy1

Użytkownik
3#
Na jutro kuponik łączony ????

Bozoljac I. - Marchenko I. ::: 1 @ 1,67 ✅
Wynik:6-4,7-6
Bozoljac w świetnej formie,wygrał ostatnio turniej i wydaje się,że tutaj też zmierza prosto do finału.Myślę,że w obecnej formie Marchenko nie będzie mógł mu zaszkodzić,w Indiach czuje się źle,nie gra zachwycająco co daje kolejny argument na korzyść Serba
Murphy S. - Morris D. ::: 1 @ 1,25 ✅ Wynik:4-0
Perry J. - Taylor A. ::: 1 @ 1,15 ✅ Wynik:4-3
Robertson N. - Haotian L. ::: 1 @ 1,13 ✅ Wynik:4-1
O nich dużo mówić nie trzeba,przegrana każdego z nich to byłaby sensacja,nie sądzę,by któryś z ich rywali był na tyle silny żeby sprawić problem.
Przewiduję gładkie zwycięstwa,max 1 frame oddany na korzyść rywala.
2,71 ::: 4/10 ✅ 6,84j
✅ 6,84j
 
typujemy1 1

typujemy1

Użytkownik
4#
Struff J-L. - Llodra M. ::: 2,62 @ 1 ::: 4/10 ✅ 6,48j
Wynik:6-4,6-3
Różnica wieku między tymi tenisistami to 10lat,doświadczony Llodra najlepsze lata ma już za sobą.Mimo,że wygrał dwa spotkania na tym turnieju po 2:0 nie przekonuje mnie swą grą.Młody Struff ostatnio dość dobrze zaprezentował się na challangerze w Bergamo.Myślę,że jest w dobrej formie i na dobrej drodze by pokonać Llodrę,kurs warty pogrania,bo mecz na pewno będzie wyrównany ,ale myślę,że na koniec triumfuje młodszy Struff ????​
✅ 6,48j
 
typujemy1 1

typujemy1

Użytkownik
5#
Cabal J.S. / Farah R. - Marrero D. / Melo M. ::: 1 @ 2,25 ::: 3/10 ✅ 3,75j
Wynik:6-4,6-2
Cabal i Farah w bardzo dobrej formie,po drodze ograli bardzo dobre pary deblowe,bez większych problemów.Przeciwko nim staną rozstawieni w tym turnieju z numerem 2 - Marrero i Melo,także dobra para,ale sądzę,że na tym turnieju w najlepszej dyspozycji jest para kolumbijska ????
Hanley P. / Marray J. - Benneteau J. / Roger-Vasselin E. ::: 2 @ 1,61 ::: 4/10 ✅ 2,44j
Wynik:6-4,6-7,11-13
Para francuska bardzo pewna na tym turnieju bez większych problemów dotarła do finału.Niesie ich pewnie to,że grają u siebie stąd myślę,że nie będą mieli żadnych problemów w zwycięstwie,tym bardziej ,że ich gra jest naprawdę momentami na wysokim poziomie ????​
✅ 6,19j
 
typujemy1 1

typujemy1

Użytkownik
6#
Anderson K. - Cilic M. ::: 0:2 @ 2,10 ::: 3/10 ⛔ 3j
trzy piłki meczowe,ale jednak nie wygrał 2:0 :/
Wynik:6-7,7-6,4-6
Zwycięstwo Cilic&#39;a jest dla mnie pewniakiem,po drodze praktycznie zmiótł swoich rywali pewnie kontrolując przebieg pojedynków,Anderson do finału miał drogę bardzo łatwą,każdy klasowy rywal odpadł i tak naprawdę Anderson wygrywał z przeciwnikami słabymi. Cilic finał sobie wywalczył,Anderson dostał go przypadkowo,gdyby nie walkower od Karlovica pewnie by go tu nie było.Jednak jest w finale i kurs,który przedstawiłem aż szkoda nie zagrać ????
Dla mniej pewnych polecam:
Anderson K. - Cilic M. ::: Cilic (-1,5 g.) @ 1,66 ::: 5/10 ✅ 3,3j
Anderson K. - Cilic M. ::: 2 @ 1,40 ::: 7/10 ✅ 2,8j
✅ 3,1j
 
typujemy1 1

typujemy1

Użytkownik
7#
Norwich - Tottenham

Wynik: 1:0
Tottenham @ 2,10 ::: 4/10 ⛔ 4j
Norwich kiepsko się prezentuje w ostatnich meczach,co mecz z klasowym rywalem to do tyłu z punktami,Tottenham dał odpocząć swoim najlepszym graczom w meczu Ligi Europejskiej w prawdzie przegranym 1:0,ale tak naprawdę bez większości podstawowych graczy.Wypoczęty Adebayor,Lennon czy Walker będą na pewno chcieli pomóc zespołowi w wygranej z przeciętnie prezentującym się rywalem.Kanarki nie mają wielu argumentów do tego by zagrozić kogutom,jedynym jest to ,że grają u siebie ,a to zawsze atut ,który nawet z najsilniejszym przeciwnikiem może dać wygraną,nie sądzę by było tak dziś.​
⛔ 4j
 
typujemy1 1

typujemy1

Użytkownik
8#
Kolejny kuponik łączony z pewniakami ????
Za mało czasu na analizy,raczej pewne wszystko.
Huey T. C. / Inglot D. - Fleming C. / Hutchins R. ::: 1 @ 1,58 ::: ✅
Wynik:7-6,6-3
Harold D. - Selby M. ::: 2 @ 1,16 ::: ✅ Wynik:1-4
Doherty K. - Higgins J. ::: 2 @ 1,30 ::: ✅ Wynik:0-4
Trump J. - Burnett J. ::: 1 @ 1,20 ::: ✅ Wynik:4-1
::: 2,86 ::: 4/10 ::: ✅ 7,44j
✅7,44j
 
typujemy1 1

typujemy1

Użytkownik
9#
Kolejny łączony tenisa ze snookerem.
Hsieh S.W.-Van Uytvanck A. ::: 2 @ 1,64 ::: ✅
Wynik:3-6,2-6
Van Uytvanck przez ostatni tydzień zanotowała jak na nią dobry wynik w Rio,widać ,że czuje się nieźle w Brazyli.Twarda nawierzchnia jest zdecydowanie bardziej pod nią,stąd moje przypuszczenia ,że ogra gładko Hsieh ,która jest typową deblistką sporadycznie próbującą coś ugrać w singlu.
To nie jej bajka,kurs warty pogrania.

Fyrstenberg M./Matkowski M.-Rosol L./Seppi A. ::: 1 @ 1,40 ::: ⛔
Wynik:6-7,6-7
bardzo wyrównany mecz,co tu dużo mówić,dali dupy w dwóch tie brake&#39;ach na całej linii..

Polska para dzisiaj zmierzy się z mieszanką Rosol - Seppi,grali już dwa tygodnie temu,także miałem ten mecz na kuponie,oglądałem go całego,dość pewne podania Polaków,pewne gemy serwisowe,kontrolowali cały mecz,drobne błędy naprawiali od razu.Myślę,że i tym razem pokonają tą sklejkę ????
N.Robertson-R.McLeod ::: 1 @ 1,13 ::: Wynik:4:0 ✅
B.Hawkins-Cao Yupeng ::: 1 @ 1,35 ::: Wynik:
S.Murphy-C.Steadman ::: 1 @ 1,16 ::: Wynik:4-2 ✅
Co do typów snookerowych to ile framów oddadzą rywalowi zależy od ich dyspozycji dnia,ich przeciwnicy są zdecydowanie niżej notowani ,żadne rewelacje,nie będą się z pewnością liczyli w dalszej fazie zawodów,oczekuję łatwych zwycięstw góra 2 framów oddanych na rzeczy przeciwnika ????
::: 4,06 ::: 4/10 ::: ⛔ 4j
⛔ 4j
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
typujemy1 1

typujemy1

Użytkownik
10#
Bellucci T. - Klizan M.

::: 0-2 @ 4,00 ::: 4/10 ⛔ 4j
Wynik:2-0
Rewelacyjny Klizan gra bardzo dobrze w tym turnieju,we wczorajszym meczy tylko na początku pierwszego seta miał problemy,kontrolował cały mecz.Bellucci mimo ,że gra w swoim kraju niestety gra słabo,każdy mecz trzy setowy,stracił więcej sił od Klizana,ponadto w tych meczach męczył się ze swoimi rywalami,w tym pojedynku nie będzie taryfy ulgowej ,bo Klizan zdecydowanie z wyższej półki niż wcześniejsi rywale,sądzę,że Słoweniec wygra dość gładko. ????
http://www.youtube.com/watch?v=MZOOEPzWr8w
⛔ 4j
 
Do góry Bottom