>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

"Typuj niższe ligi z Tobet" - Pytania, niezgodności

B 0

buc37

Użytkownik
Proszę moda o sprecyzowanie mojego extra typu powinno być: Stal Szczecin - Piast Drzonowo a przez pomyłke wkleiła mi się tylko nazwa gospodarza, Przepraszam za kłopot, BUCu

flamaster// zrobione
 
G 0

gienia06

Użytkownik
1. Warmia Grajewo - start Działdowo ( III liga podl.-warm.-maz.) 2 (2,95)
2. Czarni Olecko - Concordia Elbląg ( III liga podl.-warm.-maz.) 2 (2,15)
3. KS Michałowo - Gryf Gródek (IV liga podlaska) 2 (4,60)
4. Promien Monki - Huragan Morąg -1 (III liga podl.-warm.-maz.) 2 (2,55)
5. OKS Olsztyn - Jeziorak Iława (II liga wschodnia) 1 (2,05)

Extra Typ:
MKS MIelnik - Sokół Sokółka
Typ: 2
Liczba bramek: over 2,5
Dokładny wynik: 1:3
1. Warmia Grajewo - start Działdowo ( III liga podl.-warm.-maz.) 2 (2,95)
2. Czarni Olecko - Concordia Elbląg ( III liga podl.-warm.-maz.) 2 (2,15)
3. KS Michałowo - Gryf Gródek (IV liga podlaska) 2 (4,60)
4. Promien Monki - Huragan Morąg -1 (III liga podl.-warm.-maz.) 2 (2,55)
5. OKS Olsztyn - Jeziorak Iława (II liga wschodnia) 1 (2,05)

Extra Typ:
MKS MIelnik - Sokół Sokółka
Typ: 2
Liczba bramek: over 2,5
Dokładny wynik: 1:3
Prosze o usunięcie 1 cześci mojego typowania, gdyż przez przypadek wkleiłem typy innego użytkownika, poprawna jest 2 cześć z typami z podlaskiej ligi
1. Warmia Grajewo - start Działdowo ( III liga podl.-warm.-maz.) 2 (2,95)
2. Czarni Olecko - Concordia Elbląg ( III liga podl.-warm.-maz.) 2 (2,15)
3. KS Michałowo - Gryf Gródek (IV liga podlaska) 2 (4,60)
4. Promien Monki - Huragan Morąg -1 (III liga podl.-warm.-maz.) 2 (2,55)
5. OKS Olsztyn - Jeziorak Iława (II liga wschodnia) 1 (2,05)

Extra Typ:
MKS MIelnik - Sokół Sokółka
Typ: 2
Liczba bramek: over 2,5
Dokładny wynik: 1:3
 
G 0

gienia06

Użytkownik
Prosze o usunięcie 1 cześci mojego typowania, gdyż przez przypadek wkleiłem typy innego użytkownika, poprawna jest 2 cześć z typami z podlaskiej ligi, jak widac problemy z kompem;/
 
tomiangelo 26

tomiangelo

Użytkownik
pytanko do Mod-ów konkursu, co tak wolno idzie podliczanie ?? kończy się 3 kolejka, a 2 nie podliczona i nie ma tabeli ???? jak nie dajecie rady sami, to weźcie kogoś do pomocy jest napewno wielu chętnych i mających dużo czasu, np. Ja ;) żeby było na bieżąco ???? pozdrawiam
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
pytanko do Mod-ów konkursu, co tak wolno idzie podliczanie ?? kończy się 3 kolejka, a 2 nie podliczona i nie ma tabeli ???? jak nie dajecie rady sami, to weźcie kogoś do pomocy jest napewno wielu chętnych i mających dużo czasu, np. Ja ;) żeby było na bieżąco ???? pozdrawiam
No właśnie mamy problem z podliczaniem, napisałem już do użytkowników, którzy wcześniej oferowali swoją pomoc.

Jeszcze dziś wieczorem albo jutro popołudniu odezwę się do Ciebie w sprawie pomocy przy podliczaniu 3 kolejki. Podam Ci na PW jakie strony ewentualnie możesz podliczać.

Liczę, że uda nam się uporać z podliczaniem i tabelą do czwartkowego wieczoru. Za utrudnienia przepraszamy użytkowników konkursu.
 
B 0

boskiwojtek

Użytkownik
prosze o usuniecie mnie z listy graczy tabeli itp

typow niestety nie bede podawal a przynajmniej modzi mniej roboty beda mieli z tabela

by Ass: weźmiemy to pod uwagę.. Dzięki za info.
 
princeas 11

princeas

Użytkownik
ja tez zgłaszam rezygnację z konkursu, niestety za duzo na głowie, a nie chce na chybił trafił typować.

by Ass: weźmiemy to pod uwagę.. Dzięki za info.
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Podałem mecz Stal Rzeszów - Wigry Suwalki, teraz patrze w wyniki a wyniku nie ma jest tylko informacja goście nie wyszli na mecz Co w tej sytuacji zrobić :&gt;
 
mor7al 0

mor7al

Użytkownik
chciałem zgłosić rezygnację z konkursu, ponieważ z braku czasu nie jestem w stanie podawać od zeszłego tygodnia konkstruktywnych typów.
Pozdrawiam.

by Ass: weźmiemy to pod uwagę.. Dzięki za info.
 
M 2

madek

Użytkownik
Pytanie do organizatorów jeśli wyniki jest w późniejszym terminie weryfikowany np. Przypadek Uni Swarzędz: &quot;Wielkopolski Związek Piłki Nożnej zweryfikował wynik spotkania 4. kolejki III ligi pomiędzy Lechem Rypin a Unią Swarzędz na walkower 0:3. Powodem decyzji Wydziału Dyscypliny WZPN jest występ nieuprawnionego zawodnika w barwach ekipy z Rypina, która na boisku wygrała 1:0.&quot;
Czy w naszym turnieju wynik też będzie modyfikowany czy pozostaje wynik z boiska ??
Dzięki i pzdr
 
lalo 36

lalo

Forum VIP
...
Pierwszy raz zapomniałem podać z jakich lig są spotkania :| Przepraszam ale na szybko podawałem typy i zapomniałem to wpisać a zawsze wpisywałem a ujrzałem że ma być -10 pkt. za brak, więc jakby to nie był kłopot to teraz podam, podliczę od razu swoje typy:

1. Skałka Żabnica - Energetyk ROW Rybnik @ 3.00 III Opolsko - Śląska ✅ 0:1
2. TOR Dobrzeń Wielki - BKS Stal Bielsko-Biała @ 1.45 III Opolsko - Śląska ✅ 1:3
3. Orzeł Babienica/Psary - Pniówek Pawłowice Śląskie @ 2.30 III Opolsko - Śląska ⛔ 1:1
4. Start Bogdanowice - Rozwój Katowice @ 1.57 III Opolsko - Śląska ✅ 0:5
5. Polonia Łaziska Górne - Polonia Marklowice @ 1.57 IV Śląska II ✅ 4:0

Ruch Zdzieszowice - Rajfel Krasiejów III Opolsko - Śląska ✅
Over 2.5 ✅
3:0 ✅
Przepraszam za kłopot :| Z góry dziękuję :spokodfhgfh:

pozdROWienia ????

By Ass: poprawione, ale pamiętaj nastepnym razem, żeby nie zapominać.. ;)
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Witam. Widzę, że została już podsumowana 4 strona z ostatniej kolejki jednak nie zgadza mi się mój wynik, czyli ⛔ 2,3. Trafiłem 4/5 typów + wynik meczu w extra typie. Wg. mnie mój wynik powinien wynosić ✅ 35,6. Jeśli coś przeoczyłem to poprawcie mnie ;-) Pozdrawiam!

Mój post: http://forum.bukmacherskie.com/showpost.php?p=1197303&amp;amp;postcount=77
Masz ✅ 17,7 poprawiłem. Na przyszłość radzę dokładniej przeczytać regulamin, nie gramy handicapów.
 
stokal 1

stokal

Użytkownik
w moich typach zapomnialem wytypowac jednego typu w meczu :
Kaszubia Kościerzyna - Chemik Police (Under/over: 2.5) Typ : 2
By Lalo: zrobione ????
 
dudusss 138

dudusss

Użytkownik
Witam, mecz LZS Leśnica vs Rozwój Katowice został odwołany z powodu wczorajszego wypadku na kopalni. Czy mógłbym prosić o zamianę typów? Konkretnie na: Jarota Jarocin - Zaglebie Sosnowiec 1 3,15 2 Liga Zachód, mecz ten odbędzie się jutro o godzinie 15.
EDIT by Lalo: Swój typ na remis Leśnicy z Rozwojem podałeś dzisiaj o godzinie 11.28, a już wczoraj popołudniu było wiadomo że Rozwój w ten weekend nie rozegra swojego spotkania, także nie wiem jak to interpretować :| Sprawę pozostawiam do rozwiązania TBM :spokO:
 
Do góry Bottom