>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy żużlowe

Status
Zamknięty.
J 3,9K

jacques

Forum VIP
#14
Gafurow - Manzares (1X2) ⛔
1,66 @ Bet365
Manzares bez wielkiego objeżdżenia na torach poza Wielką Brytanią. Nie jeździ w ligach zagranicznych, wątpię by miał odpowiedni sprzęt na tego typu tor. Gafurow najbardziej doświadczony Rosjanin. Zawsze parę punktów uciuła.
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
#15
Lambert - Bielousow (1X2) ✅
1,90 @ Bet365
Lambert wielki talent. W King Lynn jazda lepsza niż wynik. Trochę się spalił. Ale dziś w Vojens powinien pokazać swój kunszt. Mimo młodego wieku jest objeżdżony na różnych torach (również kontynentalnych) i jeździ bardzo mądrze. Spodziewam się dobrej jazdy z jego strony.
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
#16
Pawlicki -2 - Harris (1X2) ✅
2,20 @ Bet365
Ostatni typ na dziś. Harris super jazda w King&#39;s Lynn ale ja w niego nie wierzę. W Vojens albo jest kapitalne ściganie albo beton na którym liczy się tylko start (tak jak w GP 2014). Tak czy siak nie jeździć tam Bomber skutecznie nie potrafi. Dziś tam nie pada, więc nie spodziewam się by tor był trudny. Przemek w takiej formie pojedzie wszędzie i dziś też powinien wykręcić te 11-13 pkt. Harrisa jazdę w Vojens podsumuję tak. Rok temu 14 msc. w GP, w 2012 ostatnie 16 msc., w 2011 zdobył 12 msc. Za każdym razem nie przekroczył nawet bariery 5 pkt. Dziś pewnie pojedzie lepiej ale wątpię by wykręcił dwucyfrówkę.
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
#17
Lindbäck - Lindgren ✅
3,00 @ Betsson
Nie widzę powodów by aż tak faworyzować Toninha. Lindgren z Pawlickim po 2,7 a z Murzynkiem po 3? Coś nie halo. Zwłaszcza, że tor przyjął w ostatnim czasie trochę wody i na beton się nie zanosi. Lindgren zawsze w Vojens wypada nieźle.
#18
Kildemand - Lindbäck (1X2) ✅
1,90 @ Bet365
Tutaj to już w ogóle nie rozumiem. Za mocno faworyzują Szweda w SWC. Myślę, że Pająk spokojnie &quot;10&quot; ukręci, a Szwed może mieć z tym kłopoty.
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
J 3,9K

jacques

Forum VIP
#19
Polska - Australia +7 (1X2) ✅
1,95 @ Bet365
2j
Polacy najmłodsza kadra w elicie ale na ich plus działa fakt, że odjechali przedwczoraj 20 biegów na tym torze. Reszta jest praktycznie bez treningów. Pewnie dlatego bet tak zestawił handicap. Ale dla mnie Australia bardziej doświadczona ekipa, Holder, Batchelor i Doyle objeżdżeni na &quot;salonach&quot;. Jedynie Morris to żółtodziób, który dziś pewnie pojedzie gorzej niż w KL. Myślę, że h2h będzie wyrównane a wcale nie wykluczam że Kangury nas wyprzedzą w generalce.
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
#21
Piraterna - Dackarna +4,5 ⛔
1,80 @ Betsson
Przeciwko moim ulubionym Piratom ale trzeba. Dackarna z Buczkiem na rezerwie (duży handicap) plus mocna seniorka. Mam wrażenie że Piraci nie będą tak mocni u siebie w tym sezonie. Spodziewam się meczu bardzo wyrównanego, może nawet remis więc biorę handi. W STS.pl handi +6,5 jakby ktoś chciał do dubla.
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
#22
Vaculik powyżej 10,5 pkt ✅
2,05 @ Bet365
Wczoraj słabo, dziś ze znacznie mocniejszym rywalem więc linia niższa i po lepszym kursie. Ale dziś spodziewam się lepszego meczu Martina i nawet sześciu startów, więc &quot;11&quot; powinien zrobić bez większych problemów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
J 3,9K

jacques

Forum VIP
1 Finał SEC - Toruń

#23
G.Łaguta - A.Łaguta ✅
1,90 @ Ónibet
2j
Obsada tegorocznego SEC jest znakomita. Tak naprawdę jest 5-6 mocnych kandydatów do wygrania i kilku &quot;czarnych koni&quot;. Wśród nich są bracia Łagutowie. Jestem jednak nieco zaskoczony, że bukmacherzy rozkładają kursy mniej więcej na zbliżonym poziomie. Jak dla mnie Grisza jest tutaj zdecydowanym faworytem. Artiom owszem pojechał w tym roku niezłe zawody w Toruniu w lidze (11 pkt w 6 biegach) ale Griszka w tych samym meczu zrobił 12+2. Ponadto jest miejscowym zawodnikiem i lepiej zna ten tor. Do tej pory tego jeszcze nie wykorzystuje ale to też wina przygotowania nawierzchni toru na ligę która nie służy walce. Dzisiaj zapewne będzie inaczej i Grisza powinien według mnie wskoczyć do finału.
Zakład do pobrania również w Betsson po 1,80.
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Typy last minute:
#24
Kasprzak - Bjerre (1X2) ✅
1,66 @ Bet365
Kurs niestety poleciał ale według mnie i tak warto. Kenio niezbyt udane występy na Smoczyku w zeszłym roku. Obecna forma niezła ale bez jakiś szaleństw. Kasprzak miał duużo czasu żeby dojść do ładu ze swoich sprzętem. Dziś spodziewam się jego dobrego występu.
BTW, olbrzymi minus dla betsyfów którzy olali nas dzisiaj i nie wystawili pełnej oferty ...
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
#25
Gorzów - Tarnów (+14,5) ✅
1,90@ Spórtingbet
Mistrzowie Polski fatalnie zaczęli sezon ale zmiana &quot;trenera&quot; Palucha na trenera Chomskiego to duży plus. Staszek jak Janas, &quot;nie wpierdala&quot; się między wódkę a zakąskę, a przede wszystkim nie będzie kombinował z torem. Efekty były już widać w meczu z Rzeszowem który to Stal wygrała 55-35. Dziś rywal chyba słabszy, bo nie mają takich liderów. To co pokazał wczoraj w SEC Kołodziej to tragedia. Strasznie nam Janek zdziadział na nieco trudniejszych torach niż tarnowski beton. Vacul chyba też pogubił się ze sprzętem, a w Gorzowie nigdy jakoś specjalnie nie latał. Bjerre, Mroczka ok ale szaleństw się nie spodziewam. Kułakow wielka niewiadoma, a juniorzy znacznie słabsi. Dodatkowo Zagar, Kasprzak mieli dużo czasu żeby dojść do ładu ze sprzętem. Jak dla mnie dziś może być rozjad.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
J 3,9K

jacques

Forum VIP
#26
Piraterna vs Vetlanda (+4,5) ✅
1,80 @ Spórtingbet
Dziwna sytuacja, bo szczwany bet dał znacznie inne kursy niż Ónibet. Mi jednak bliżej do Skandynawów i pobieram handi w stronę gości. Już tydzień temu pisałem, że nie do końca mnie Piraterna przekonuje i dziś kontynuuję grę przeciw tej ekipie. Niby wygrane są ale w każdym spotkaniu do tej pory się męczyli. Tydzień temu handi na Dackarnę nie weszło ale tak naprawdę przez 11 biegów wszystko wskazywało na to że spokojnie wejdzie, ba ekipa z Malilli była w grze o zwycięstwo. Niestety fatalna postawa liderów Dackarny (Doyle - 3 pkt, MJJ - 7 pkt) i wykluczenie Pedersena za które dostał w łeb od Hancocka sprawiły że bet był na minus. Vetlanda ma jednak znacznie mocniejszych liderów. Woffinden, Sajfutdinow, Zmarzlik, Ljung i Jonasson tworzą chyba najsilniejszą piątkę seniorską w lidze. Do tego dziś z rezerwy jedzie Holta, który nie jest już takim pewniakiem jak w poprzednich latach ale swoje zrobi. IMO wynik będzie na styku, więc handi to najlepsze wyjście.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
J 3,9K

jacques

Forum VIP
#27 Eliminacje do GP - Ryga/Terenzano
Gomólski - Masters ✅
Podżuks - Łoktajew ⛔ obaj po 10 pkt ;/
2,84 netto @ http://www.sts.pl
Pierwszy typ na zawody w Terenzano, drugi na Rygę. Co by nie mówić to Gomólski jednak znacznie lepszy zawodnik niż Masters, zwłaszcza na torach &quot;kontynentalnych&quot;. Australijczyk niezbyt objeżdżony na takich długich i niezbyt przyczepnych torach. W drugiej parze Saszka też lepszy zawodnik, poza tym ma chyba większe ciśnienie na pokazanie się w zawodach międzynarodowych. Podżuks ma co prawda większe doświadczenie na arenie międzynarodowej ale ostatnio czy to w turniejach DPŚ czy SEC/parach wygląda koszmarnie. Takie kursy chyba tylko dlatego że Kjastas jedzie &quot;u siebie&quot; ale tor w Rydze to przecież żaden handicap, bo to nie jest tor na którym by regularnie jeździł (tor jednodniowy - sztuczny).
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
#28 Eliminacje do GP - Terenzano
Vaculik - Jensen ✅
Lindgren - Pi.Pawlicki ✅
1,85 netto @ http://www.sts.pl
Wszyscy ci zawodnicy mają duże ciśnienie by awansować do GP, Jensen chyba najmniejsze ale po kolei - Vaculik dobry specjalista od tego typu owali. Wczoraj w lidze zawiódł ale kto wie czy nie był myślami przy tym turnieju, bo nie zdziwi mnie jak całe ostatnie słabsze występy w Szwecji, SEC, lidze wynikają z tego że testował pod el. do GP. W drugiej parze Pawlicki, który jeździ wszędzie znakomicie a akurat tor w Terenzano ma obcykany, bo w przeszłości wygrywał tutaj zawody w IMŚJ. Fredka będzie miał ciężko awansować, bo o ile nawet jest w niezłej formie to w Terenzano niezbyt mu wychodziło do tej pory. W GP w 2013, 2012 i 2011 nie wchodził do półfinałów i wygrał tylko 1 bieg na 15 na tym torze.
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
#29 Eliminacje do GP - Terenzano
Harris - Fricke ⛔ Młody jednak się spalił ;/
2,02 netto @ http://www.sts.pl
Jeszcze jeden typ na eliminacje. Czekałem dość długo na ofertę buków netowych, jedynie bet365 przedłożył ofertę ale oni jak zwykle dobrze wystawili pary i młodego Australijczyka zestawili z Milikiem (swoją drogą młody Czech z Fredką też do gry) z którym powinni obaj powalczyć o awans. Wracając do tego h2h to za Frickem przemawiają trzy sprawy. Po pierwsze -tak jak wyżej - tor na którym Harris nie powinien sobie dobrze poradzić. Po drugie wyniki eliminacji. Na podobnym torze w Lonigo Max był rewelacją i uzyskał drugie miejsce z 12 pkt. A w lidze też jeździ na betonowym lotnisku w Rybniku więc z taką nawierzchnią jest nie tylko zaznajomiony ale jest na niej mocny. Warto dodać że finał eliminacji odbędzie się właśnie w Rybniku więc Max jakby dziś awansował to byłby jednym z kandydatów do awansu do GP2016! Bomber nie łapie się do składu w tymże Rybniku, w słabo obsadzonej eliminacji w Abensbergu wywalczył awans dopiero w ostatnim biegu. Punktuje praktycznie tylko w Anglii. Jedyne co za nim przemawia to doświadczenie w takich imprezach i fakt że jest taką kopią Andy Smitha sprzed lat, też nikt go nie chce w tym GP a on zawsze jakoś przez eliminację albo dziką kartę w tym cyklu się znajduje ????
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
#30 NICE Polska Liga żużlowa
Biełousow powyżej 9 punktów ✅
1,80 @ Bet365
Rosjanin pokazał się z bardzo dobrej strony na tym torze podczas SWC. W dodatku dziś jedzie jako prowadzący parę z przeciętnym Miturskim. Jak dla mnie stać go na 10 pkt, zwłaszcza że jest szansa że pojedzie sześć razy.
#31 NICE Polska Liga żużlowa
Kościuch (+1) vs Jamróg (1X2) ✅
1,70 @ Bet365
Tutaj nie rozumiem tej pary. Jamróg nieźle pojechał rok temu na tym torze (9 pkt) ale Kościuch w trzech dotychczasowych meczach u siebie zrobił 7+3, 6+1 oraz 13+1. Dziś rywal słabszy i wg. mnie powinien 10 wykręcić. Jamróg nieźle ostatnio śmigał w meczach u siebie ale na wyjazdach 1,18 pkt / bieg czyli tragedia jak na prowadzącego parę. Ja bym tutaj dodał odwrotny handicap nawet wliczając ew. 6 startów strażaka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
J 3,9K

jacques

Forum VIP
STATYSTYKA CZERWCA:
Liczba typów: 31
Suma stawek: 34j
Przychód: 45j
Zysk: +11j
Yield: +32,3%

20W-11L

Średni wygrany kurs: 1,97
Średni przegrany kurs: 3,99


We wtorek jest co prawda Elitserien ale nie będę miał raczej czasu podać jakiś typ.
Grunt że szybko udało mi się odrobić fatalny maj.
Nawet ze sporą nawiązką, także jest ok bo nie ma kompromitacji ????​
 
Otrzymane punkty reputacji: +67
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Czerwiec zaczynamy od Grand Prix w Cardiff:
#1
Iversen TOP8 ✅
Janowski TOP8 ⛔ tragedia
2,24 netto @ http://www.Milenium.pl
Duńczyk złapał ostatnio wiatr w żagle i jego forma jest już zadowalająca. Praktycznie wszędzie gdzie jedzie punktuje na poziomie do jakiego przyzwyczaił w poprzednich latach. W Cardiff lubi jeździć, więc myślę że nie powinien mieć problemów z awansem do półfinałów. Podobnie ma się sprawa z Janowskim. Magic dalej jest bezjajeczny ale ma dobre starty, jest objeżdżony na tego typu owalach i szybki sprzęt, więc może tutaj solidnie zapunktować. Dodatkowo wylosował nie najgorszy numer startowy.
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
#2
Holder TOP8? Tak ✅
1,70 @ SPöRTINGBET
#3
Jonsson TOP8? Nie ✅
1,85 @ Spörtingbet
Krotko Holder bez wielkiej formy ale tor jest dla niego idealny. Jonsson jak zwykle przeciętny a w Cardiff jeezdzil do tej pory bardzo słabo. Dziś w półfinałach widzę wielka trójke, dwóch Australijczykow i Duńczyków plus Janosia.
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
#4
Protasiewicz-Lindbaeck ⛔
2.00 @ Betsson
2j
#5
Pedersen-Vaculik ✅
Haertel - Smoliński ✅
1,97 @ Betsson
Protas bardzo słabo pojechał w IMP w Gorzowie ale on tamtego toru po prostu nie lubi i zawody widać było że traktuje jako przymus. SEC to co innego. Będzie chciał się pokazać. Jest w dobrej formie, na tego typu owalach dobrze się prezentuje i według mnie powinien się włączyć do walki o czołowe lokaty. Toninha nie widzę na takim torze. W Toruniu spisał się świetnie ale to jest jego tor, na długim i wąskim torze w Niemczech może mieć problemy, bo tutaj decydować powinny głównie furki i start. Nie będzie tylu możliwości poprawy pozycji jak na Motoarenie. W drugim kuponie nie lubię grać tak niskich kursów ale Haertel ma jeszcze za mało doświadczenia, po prostu a w drugiej parze mamy Pedersena który nigdy poniżej pewnego poziomu nie zejdzie i Vaculika, który wpadł ostatnio w jakiś kryzys.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom