>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

typy 99% pewne, małe ryzyko!

S 22

szymonkks

Użytkownik
Witam, bawię się w bukmacherke już dłuższy czas i postanowiłem dzielić się swoimi typami, sami zobaczycie jak mi pójdzie. nie mam limitu dziennego kuponów, ale również nie przesadzam. będę podawał single jak i ako. przy każdym typie będzie analiza. różne dyscypliny.
miłej wspólnej zabawy i wysokich wygranych!
KWOTA POCZĄTKOWA: 100PLN
______________________________________________
TYPY PODAJE SAMODZIELNIE. NIE BIORĘ ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA TRAFNOŚĆ TYPÓW - PAMIĘTAJ, JA TYLKO POMAGAM, GRASZ ZA SWOJE PIENIĄDZE!
 
S 22

szymonkks

Użytkownik
No to zaczynamy.

Tenis - Cincinnati - ATP Hard
Rafeal Nadal - Roger Federer
Typ: il. gem I set -9,5 ; kurs 1,95 ⛔⛔⛔
Stawka: 20PLN
EW. 39PLN

Rafa wygra ten turniej, a to dopiero ćwierćfinał. Roger miał problemy z Haasem, w nocy powinno być spokojne 2:0 (kurs na dokład. wynik 1,70). Ale lepiej pokusić się o wyższą wygraną, w pierwszym secie typuje 6:3 dla Hiszpana. Rafa na pewno choć raz przełamie Szwajcara, a jeśli on zacznie grę na wynik 6:3 wystarczy jedno przełamanie, więc ten typ jest w 90% pewny.
Polecam


⛔ -20
BUDŻET: 80PLN

Słabiutki pierwszy set Nadala i 5:7 przegrany, to niestety daje 12 gemów, a miało być poniżej 9,5.
Niestety, pierwsze śliwki robaczywki!
 
S 22

szymonkks

Użytkownik
Typy na dziś. Moim zdaniem trzy pewniaki.

Piłka nożna - Holandia 1 , godz. 20:45
NEC Nijmegen - Zwolle
Typ: X2 ; kurs 1,45


Zastanawiam się, dlaczego w tym meczu są takie kursy (2,40 NEC, 2,60 Zwolle). Przecież gospodarze w pierwszym dwóch kolejkach przegrali u siebie z Groningen 1:4 i na wyjeździe z PSV 0:5. Zespół Mateusza Klicha - Zwolle pokonał na inauguracje Feyernord 2:1 i w ostatnim meczu też nie był faworyzowany, a ograł Heracles 3:1 ( już wtedy obstawiłem DNB na nich po kursie 2,1 i weszło.) Dziś podobna sytuacja z tym, że Zwolle też wiecznie wygrywać nie będzie, ale NEC po prostu dziś tego meczu nie wygra, stąd X2 biorę w ciemno. Polecam


Piłka nożna - Niemcy 1, godz. 15:30
Eintracht Frankfurt - Bayern Monachium
Typ: (1,5-0) 2 ; kurs 1,68


Hm, tutaj dużo pisać nie muszę. Frankfurt w pierwszej kolejce Bundesligi dostał srogie lanie od Herthy w Berlinie 1:6. Obrona Eintrachtu jest dziurawa jak szwajcarski ser i dziś typ, że Bayern wygra min. dwoma bramkami jest pewniejszy niż to, że Legia nie wejdzie do Ligi Mistrzów.
Tym bardziej, że zagrać ma Goetze, a wymieniając go koło Mandzukicia, Robbenna, Riberiego czy Mullera śmiało można brać ten typ. Polecam


Piłka nożna - Francja 1, godz. 17:00
Marsylia - Evian Thonon G.
Typ: 1 ; kurs 1,40


Marsylczycy już w pierwszym meczu z beniaminkiem Guingamp pokazali, że nie faworyzowanie ich jest błędem. Wtedy kursy na mecz Guingamp - Marsylia oscylowały w granichach 2,80 - 2,30. Dziś bukmacherzy wiedzą, że zrobili błąd bo OM już po 17. minutach prowadziło 3:0. Dlatego na mecz z Evian dali kurs 1,40. I to biorę w ciemno, Marsylia wygra ten mecz bez jakichkolwiek problemów, kontrolując cały czas mecz, dla odważniejszych polecam zw. z handicapem po kursie 2,05, ale ja z uwagi na to, że w poprzednim sezonie OM miało w zwyczaju wygrywać 1:0 takiego ryzyka nie podejmuje. Polecam


Podsumowując:
Nijmegen - Zwolle X2 1,45
Eintracht - Bayern (1,5-0) 2 1,68
Marsylia - Evian 1 1,40

AKO: 3,41
STAWKA: 30PLN
EW: 102,30 PLN
 
Do góry Bottom