>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Adamo

A 43

adamo7489

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Niemcy, Bundesliga 2
Spotkanie: Dusseldorf - 1860 Monachium
Typ: X
Kurs: 3,4
Bukmacher: Betclic
Stawka: 200 złotych
Ew. wygrana: 480 złotych

Analiza:
To co wygrałem w nocy inwestuję w ten mecz. 1860 Monachium jedzie do Dusseldorfu po dwóch meczach w których rozgromiło Aue oraz Cottbus odpowiednio 4:0 i 5:0. Dusseldorf niczym specjalnym mnie nie zaskakuje, gra średnio, u siebie wygrał obydwa mecze z Bochum i Ingolstadt. Ale czy Bochum jest tak silne w tym sezonie? Stawiam remis tylko dlatego, że po dwóch meczach tak wysoko wygranych może przyjść czas na rozprężenie w Monachium, ale nie będzie ono tak wielkie, aby przegrać - w mojej ocenie. Gram delikatnie, bo przeczucie mi mówi, że to Dusseldorf będzie musiał się starać o remis...W ubiegłym roku Monachium wygrało na wyjeździe 2:1, a kilka miesięcy wcześniej przegrało 2:0. Biorąc pod uwagę wszystkie małe cząstki analizy, stawiam remis. Bezpieczniej grać X2 lub 4 bramki ( 2:2 lub 1:3 ). Chociaż z tymi bramkami mam jedną uwagę - w tym meczu może jeszcze dojść do obrony Częstochowy z obydwu stron i skończy się 0:0, 0:1. Wszystko zależy jak szybko padnie bramka i dla kogo...
 
A 43

adamo7489

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Francja, Ligue 2
Spotkanie: Bolougne - Tours i Troyes - Angers
Typ: w obydwu meczach 3 gole lub wiecej
Kurs: 4,4
Bukmacher: Betclic
Stawka: 200 złotych
Ew. wygrana: 680 złotych

Analiza:
Rzadko obstawiam ligę Francuską, ale tym razem po analizie tabel, nie oprę się i postawię te dwa meczyki. W pierwszym meczu Bolougne po pięciu remisach będzie chciało wreszcie wygrać, natomiast Tours przynajmniej zremisować. W ostatnich dwóch latach punktowali się 3:3 i 3:2 i moim zdaniem tym razem również obrona będzie słabsza od ataku. Stawiam 2:2. W drugim meczu słabe Troyes gra z Angers, które gra na początku sezonu w kratkę. W historii spotkań tych dwóch zespołów na stadionie Troyes, na sześć meczy zawsze padał over 2,5 bramki. Statystyka podpowiada, że powinien paść w końcu under, ale uważam, że nie w tym roku ???? Stawiam 1:2 lub 2:1
 
A 43

adamo7489

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Niemcy, Bundesliga 2
Spotkanie: Dusseldorf - 1860 Monachium ⛔
Typ:
X
Kurs:
3,4
Bukmacher:
Betclic
Stawka:
200 złotych
Ew. wygrana:
480 złotych

Analiza:
To co wygrałem w nocy inwestuję w ten mecz. 1860 Monachium jedzie do Dusseldorfu po dwóch meczach w których rozgromiło Aue oraz Cottbus odpowiednio 4:0 i 5:0. Dusseldorf niczym specjalnym mnie nie zaskakuje, gra średnio, u siebie wygrał obydwa mecze z Bochum i Ingolstadt. Ale czy Bochum jest tak silne w tym sezonie? Stawiam remis tylko dlatego, że po dwóch meczach tak wysoko wygranych może przyjść czas na rozprężenie w Monachium, ale nie będzie ono tak wielkie, aby przegrać - w mojej ocenie. Gram delikatnie, bo przeczucie mi mówi, że to Dusseldorf będzie musiał się starać o remis...W ubiegłym roku Monachium wygrało na wyjeździe 2:1, a kilka miesięcy wcześniej przegrało 2:0. Biorąc pod uwagę wszystkie małe cząstki analizy, stawiam remis. Bezpieczniej grać X2 lub 4 bramki ( 2:2 lub 1:3 ). Chociaż z tymi bramkami mam jedną uwagę - w tym meczu może jeszcze dojść do obrony Częstochowy z obydwu stron i skończy się 0:0, 0:1. Wszystko zależy jak szybko padnie bramka i dla kogo...
Niestety, Monachium dziś zaskoczyło zbyt późno...
 
A 43

adamo7489

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Francja, Ligue 2
Spotkanie: Bolougne - Tours i Troyes - Angers
Typ: w obydwu meczach 3 gole lub wiecej
Kurs:
4,4
Bukmacher:
Betclic
Stawka:
200 złotych
Ew. wygrana:
680 złotych

Analiza:
Rzadko obstawiam ligę Francuską, ale tym razem po analizie tabel, nie oprę się i postawię te dwa meczyki. W pierwszym meczu Bolougne po pięciu remisach będzie chciało wreszcie wygrać, natomiast Tours przynajmniej zremisować. W ostatnich dwóch latach punktowali się 3:3 i 3:2 i moim zdaniem tym razem również obrona będzie słabsza od ataku. Stawiam 2:2. W drugim meczu słabe Troyes gra z Angers, które gra na początku sezonu w kratkę. W historii spotkań tych dwóch zespołów na stadionie Troyes, na sześć meczy zawsze padał over 2,5 bramki. Statystyka podpowiada, że powinien paść w końcu under, ale uważam, że nie w tym roku ???? Stawiam 1:2 lub 2:1
Bolougne 0:0, szkoda gadać. Troyes mnie nie zawiodło, ale miałem dubel więc kicha... Wczoraj trafiłem dwa kursy po 6.5 i 4,0 dziś nie weszły 3,2 i 4,4.
 
A 43

adamo7489

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia, Championship
Spotkanie: Hull - Crystal Palace
Typ: 2
Kurs: 4,0
Bukmacher: Betclic

Analiza:
Hull nie gra porywająco. Jak na razie zwycięstwo ze słabym Ipswich i dwie porażki. Crystal Palace z kolei ma na koncie dwa zwycięstwa i jedną porażkę z Peterborough. W ubiegłym roku padł w Hull wynik remisowy 1:1, ale Palace już raz wygrało 2:1 z gospodarzami. Statystyki przemawiają za remisem w tym meczu, ja jednakże po ostatniej kompromitacji Hull z Leeds 4:1, dla którego było to pierwsze zwycięstwo w tym sezonie, typuję dwójkę. Uważam, że przez cztery dni nie zmieni się oblicze zespołu, który nie potrafi wejść na odpowiednie tryby. Dla mniej odważnych polecam X2 po kursie 1,82.
 
gabka92 2,4K

gabka92

Użytkownik
czemu ew wygrana 800? jak kurs 4, grasz za 300 to nawet jak odejmujesz wklad to wygrywasz 1200 a wiec wygrana jest 900 ???? pozdrawiam
 
A 43

adamo7489

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia, Championship
Spotkanie: Hull - Crystal Palace ✅
Typ:
2
Kurs:
4,0
Bukmacher:
Betclic
Analiza:
Hull nie gra porywająco. Jak na razie zwycięstwo ze słabym Ipswich i dwie porażki. Crystal Palace z kolei ma na koncie dwa zwycięstwa i jedną porażkę z Peterborough. W ubiegłym roku padł w Hull wynik remisowy 1:1, ale Palace już raz wygrało 2:1 z gospodarzami. Statystyki przemawiają za remisem w tym meczu, ja jednakże po ostatniej kompromitacji Hull z Leeds 4:1, dla którego było to pierwsze zwycięstwo w tym sezonie, typuję dwójkę. Uważam, że przez cztery dni nie zmieni się oblicze zespołu, który nie potrafi wejść na odpowiednie tryby. Dla mniej odważnych polecam X2 po kursie 1,82.

Crystal Palace nie zawiodło ????
 
A 43

adamo7489

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia, Championship
Spotkanie: West Ham - Leeds
Typ: X
Kurs: 3,60
Bukmacher: Betclic

Analiza:
Do West Ham przyjeżdża Leeds, które jest obecnie niżej w tabeli. Jednakże w mojej ocenie obecna pozycja to tylko efekt starcia z dwoma silnymi zespołami Middlesbrough oraz Southampton. Dodatkowo w tym pierwszym wymienionym meczuzespół Leeds grał w 9 przeciwko 10 przeciwników i dopiero w tym momencie stracił bramkę na 0:1 - taki był też wynik końcowy. Z kolei West Ham wygrał dwukrotnie w ostatnich meczach - ale z kim? Z zamykającymi tabelę Doncaster oraz Watford. Poza tym West Ham nie wygrał meczu z Leeds od 2000 roku. W latach 1993 - 2004 rozegrali ze sobą 22 pojedynki, w których tylko 2 razy zwyciężyło West Ham! W poprzedniej kolejce obydwa zespoły wygrały, więc uważam, że w tym spotkaniu remis nie skrzywdzi żadnej z drużyn. A jeżeli się pomylę i już ktoś będzie miał wygrać to spotkanie, to będzie to zapewne Leeds.
 
A 43

adamo7489

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia, Championship ✅
Spotkanie:
West Ham - Leeds
Typ:
X
Kurs:
3,60
Bukmacher:
Betclic
Analiza:
Do West Ham przyjeżdża Leeds, które jest obecnie niżej w tabeli. Jednakże w mojej ocenie obecna pozycja to tylko efekt starcia z dwoma silnymi zespołami Middlesbrough oraz Southampton. Dodatkowo w tym pierwszym wymienionym meczuzespół Leeds grał w 9 przeciwko 10 przeciwników i dopiero w tym momencie stracił bramkę na 0:1 - taki był też wynik końcowy. Z kolei West Ham wygrał dwukrotnie w ostatnich meczach - ale z kim? Z zamykającymi tabelę Doncaster oraz Watford. Poza tym West Ham nie wygrał meczu z Leeds od 2000 roku. W latach 1993 - 2004 rozegrali ze sobą 22 pojedynki, w których tylko 2 razy zwyciężyło West Ham! W poprzedniej kolejce obydwa zespoły wygrały, więc uważam, że w tym spotkaniu remis nie skrzywdzi żadnej z drużyn. A jeżeli się pomylę i już ktoś będzie miał wygrać to spotkanie, to będzie to zapewne Leeds.


Trochę się zawiodłem na Leeds, które musiało gonić wynik i dodatkowo nie wykorzystało karnego. Ale na szczęście w ostatnich momentach strzeliło ????
 
A 43

adamo7489

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - USA, MLS ⛔
Spotkanie: Chicago Fire - Toronto FC
Typ: HT 2 ( Toronto FC będzie prowadzić do przerwy )
Kurs: 5,25
Bukmacher: Betclic

Analiza:
O godzinie 1.00 dojdzie do pojedynku pomiędzy Chicago Fire a Toronto. Nie kryję, że z dwóch typów, które przychodzą mi do głowy, wybieram ten mniej pewny, ze względu na kurs. A więc - Chicago Fire na własnym boisku gorzej sobie radzi w 1 połowie, o czym świadczą mecze z Philadelphią, Portland, New Yorkiem czy La Galaxy, gdzie w wymienionych pojedynkach do przerwy przegrywało. Z kolei Toronto jak na razie w tegorocznych rozgrywkach, grając na wyjeździe, nie schodziło na przerwę zwycięskie. Kiedyś ten moment musi nastąpić i zakładam, że będzie to dzisiejszej nocy. Co do wyniku końcowego - dla graczy szukających bardziej pewnego typu - proponuję zagrać wynik X po kursie 3,30, X2 po kursie 2,0 lub dokładny wynik 1-2 ( kurs 15 ) lub 2-2 ( kurs 12 ).
No i zakończyli mi zieloną serię ????. Ale jak się gra tak, jakby miało się jajka powiązane drutem kolczastym, to trudno wygrać.
 
A 43

adamo7489

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Rosja, 2 liga
Spotkanie: Dynamo Bryansk - Baltika Kaliningrad ⛔
Typ: 2
Kurs: 4,30
Bukmacher: Betclic
Stawka: 400 zł
Ew. wygrana: 1320 złotych

Analiza:
Dziś krótko - obydwa zespoły nie zachwycają. Różnica polega na tym, że dzisiejsi goście grali z bardziej wymagającymi przeciwnikami. Poza tym dwa ostatnie lata z rzędu wygrywali w Bryansku, a po trzecie jeżeli są w dole tabeli to muszą wygrywać. A z kim, jeżeli nie z Bryanskiem. Pewniejszy typ to X2.
Czerwona seria trwa ???? oby na dwójce się zakończyła
 
A 43

adamo7489

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Kwalifikacje LM
Spotkanie: Apoel Nikozja - Wisła Kraków
Typ: Wygrana obu połów - Apoel Nikozja
Kurs: 5,00
Bukmacher: Betclic

Analiza:
Uwielbiam też nasz polski optymizm. Moje serce też chciałoby, aby wreszcie polski zespól awansował do fazy grupowej LM, jednakże chłodna głowa mówi co innego. Na gorącym cypryjskim terenie już wiele zespołów miało problemy, nawet Chelsea w fazie grupowej LM dwa lata temu wygrało skromnie 0:1. Wisła w pierwszym meczu zagrała bezbłędnie w obronie, ale dziś nie przewiduję niestety takiego rozwoju wydarzeń. Obawiam się, że Apoel szybko strzeli pierwszą bramkę, a w drugiej połowie dołoży drugą i to on awansuje do fazy grupowej LM. Być może Wisła strzeli jedną bramkę - wtedy mój typ będzie nie trafiony, ale będziemy się ciszyć z awansu polskiej drużyny.
Pewnym typem jest awans Apoelu po kursie powyżej 2. Ja to gram. Najwyżej będę się cieszył z awansu Wisły ????
 
A 43

adamo7489

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Kwalifikacje LM
Spotkanie:
Apoel Nikozja - Wisła Kraków ✅
Typ:
Wygrana obu połów - Apoel Nikozja
Kurs: 5,00
Bukmacher:
Betclic
Analiza:
Uwielbiam też nasz polski optymizm. Moje serce też chciałoby, aby wreszcie polski zespól awansował do fazy grupowej LM, jednakże chłodna głowa mówi co innego. Na gorącym cypryjskim terenie już wiele zespołów miało problemy, nawet Chelsea w fazie grupowej LM dwa lata temu wygrało skromnie 0:1. Wisła w pierwszym meczu zagrała bezbłędnie w obronie, ale dziś nie przewiduję niestety takiego rozwoju wydarzeń. Obawiam się, że Apoel szybko strzeli pierwszą bramkę, a w drugiej połowie dołoży drugą i to on awansuje do fazy grupowej LM. Być może Wisła strzeli jedną bramkę - wtedy mój typ będzie nie trafiony, ale będziemy się ciszyć z awansu polskiej drużyny.

Pewnym typem jest awans Apoelu po kursie powyżej 2. Ja to gram. Najwyżej będę się cieszył z awansu Wisły
????


Strasznie nie lubię mieć w przypadku polskich drużyn racji, jeśli chodzi o ich przegrywanie, ale niestety znów ją miałem...
 
Do góry Bottom