>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy bukmacher1111

B 13

bukmacher1111

Użytkownik
Single
#1
Bielsko-Biała K - Budowlani Toruń K @ 1.33
Stawka 1j
#2
Ceske Budejovice - Pribram Pierwszy set - Ceske 1.36
stawka 1j
Bielsko-Biała K - Budowlani Toruń K @ 1.33

Dzisiaj dojdzie do zakończenia drugiej kolejki ORLEN Ligi Kobiet, gdzie to zmierzą się ze sobą drużyny Bielsko - Białej z Budowlanymi Toruń. Zdecydowanymi faworytkami tego spotkania są te pierwsze, a w dodatku ten mecz rozgrywają na własnej hali, gdzie tak naprawdę nie powinni mieć żandych problemów z zanotowaniem zwycięstwa. W pierwszej kolejce pokazali, że posiadają spory poencjał rozbiajając Trefl Sopot 3-1. Zgadza się ekipa z Torunia również wygrała swój mecz, ale z średnią drużyną ŁKSu.W żadnym wypadku nie można porównwywać tych drużyn. Gospodynie celują co tutaj dużo mówić w TOP 8 i walka o czołowe miejsca, a Budolwane jak zapewnią sobie pewne utrzymanie w ldize to już będzie spory sukces.
Ceske Budejovice - Pribram
Pierwszy set - Ceske 1.36
Co tutaj dużo mówić gospodarze nie powinni mieć większych problemów, aby zanotować zwycięstwo. Są znacznie mocniejszym zespołem od swoich rywali. W pierwszym kolejce chyba tak naprawdę przez zlekceważenie rywala stracili jednego seta w pojedynku z Pragą. Dzisiaj na pewno muszą być bardziej skoncentrowani, żeby nie stracić niepotrzebnie seta i wydłużyć grę tak naprawdę. Rywal tak naprawdę w ich zasięgu i nie chce mi się wierzyć, żeby grając na swoim poziomie mieli jakieś większe problemy z zespołem Pribram. Ciekawostką jest tutaj fakt, że w zdecydowanej większości przypadków wygrywała mecze drużyna gospodarzy i tutaj wierzę, że również gospodarze zanotują zwycięstwo. Już po pierwszej partii powinni wyjść na prowadzenie.
 
B 13

bukmacher1111

Użytkownik
#3
Samsung Blue Fangs - Kepco
Typ Samsung +1.5 seta
Kurs 1.60
Stawka 1j
Spotkanie trzeciej serii spotkań koreańskiej Volleyball League. Drużyna gospodarzy niezbyt dobrze rozpoczęła ten sezon, bo od dwóch porażek z Woori oraz KAL. Czyli zespołami, które obecnie zajmują pierwsze dwa miejsce w lidze. Umieli postawić się dla przeciwnika, gdzie to łącznie zdobyli trzy sety. Teraz na pewno czas na przełamanie, Kepco to nie jest drużyna do bicia, ale ja na pewno w ich zasięgu. Goście jak narazie wygrali zaledwie jeden mecz i to z przeciętnym zespołem KB Stas 3-2, następnie ulegli KAL nie wygrywając nawet seta!! Samsung gra na własnej hali, jak dla mnie nieco lepiej wyglądają mimo dwóch porażek, a do tego H2H zdecydowanie na korzyść gospodarzy 4-1! Gospodarze mogą ten mecz wygrać, a na pewno według mnie zdobędą dwa sety!
#4
Daejeon KGC K - Hyundai E&amp;C Hillstate K
Typ 2
Kurs 1.45
stawka 1j
Gospodynie zaczęły sezon od dwóch porażek i to bardzo wyraźnych nie wygrywając nawet seta , a rywali nie mieli do końca wymagających, a w szczególności ostre baty dostały od IBK. Teraz na pewno czeka ich kolejna ciężka przeprawa, bo zagrają z Hyundai E&amp;C Hillstate, która to ekipa najpierw ograła pewnie GS, zaś w kolejnym meczu dostała baty od Hungkoku. Jednak teraz dobra okazja, żeby znowu sięgnąć po zwycięstwo. H2H również zdecydowanie na korzyść zespołu Hyundai E&amp;C Hillstate 3-1. Jestem przekonany, że ekipa gości znowu tutaj zanotuje zwyciestwo nad Daejon.
 
Do góry Bottom