>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy by CookieMonster

cookiemonster 0

cookiemonster

Użytkownik
Siema!
Chciałbym wam przedstawić swoje propozycje kuponów. Obstawiam już kilka lat, najpierw w STSie, później w bwin. Jednak szło mi za dobrze według nich i zablokowali mi konto. Obecnie szukam buka bez wałków i tymczasowo typuje w STSach. Mój yield wynosi koło 7% i mam stałe zyski z bukmacherki. Typuje tylko i wyłącznie piłkę nożną, bo na niej sie znam najlepiej.

Stan konta: 200zł

W razie wątpliwości, pytań jedynie PW.

Trzymajcie się i powodzenia!
 
cookiemonster 0

cookiemonster

Użytkownik
kupon 1#
Benfica - Tottenham ⛔ 0:1
kurs: 1.90 stawka: 20zł​

Fantastyczna dyspozycja Benfiki w ostatnich meczach, wspaniała gra ofensywna i beznadziejna defensywa Kogutów. Juniorskie błędy w poprzednich meczach i przegrana z Villarealem 1:4 - zatem dość łatwe zwycięstwo gospodarzy.


kupon 2#
Hapoel T.A. - Aktobe (+1) ✅ 3:1
kurs: 1.90 stawka: 35zł​

Hapoel musi strzelić powyżej dwóch bramek by awansować dalej. Kolejna sprawa to fanatyczny doping kibiców gospodarzy. Wypada przypomnieć także zeszło roczne wyniki w LE, które były wręcz fantastyczne. W pierwszym meczu, wydaje mi się także, że Kazachwie zostali zlekcewazeni. Typ więcej niż bardzo prawdopodobny, zatem 17,5% konta.

bilans: +11,5zł
 
cookiemonster 0

cookiemonster

Użytkownik
kupon 3#
PAOK - Ajax
kurs: 2.10 stawka: 25zł
Ajax musi wygrać by awansować, a z taką siłą ognia jaka dysponuje na pewno zaatakuje od pierwszych minut. Suarez powinien wykorzystać przewagę Ajaxu już w pierwszym meczu jednak teraz ma drugą szanse. Wraca Vertonghen zatem luka w pomocy, ma wieksze zabezpieczenie w tyłach. Natomiast po stronie gospodarzy będzie uskrzydlajacy doping, z drugiej strony mysle ze nie zrobi on wrazenia na wygwizdywanym i nielubianym w Holandii Ajaxie. Dodatkowo w PAOKu brak podstawowego bramkarza, obrońcy i pomocnika.​
 
cookiemonster 0

cookiemonster

Użytkownik
kupon 5#
Celtic - Braga
kurs: 1.80 stawka: 25zł
Celtic ma co udowodnić po porażce 3:0 w Portugali, na pewno nie będzie bał się walki przy dopingu 60 tysięcy kibiców. Atak, atak i tylko atak może dać im szansę na odzyskanie twarzy i odwrócenie szali. Zresztą Celtic nie ma nic do stracenia, a wszystko w ich rękach.​
 
Do góry Bottom