>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy by El Nino

E 5

el-nino09

Użytkownik
Startuję z tematem, suma jaką dysponuję na początku to skromne 20 zł ????
Od czegoś trzeba zacząć, mam nadzieję że temat będzie na plusie i szybko powiększę stan konta ????

kupon #1 (Totomix)

Porto - Spartak Moskwa || Typ: 1 [-1] - 2,00
Dynamo Kijów - Sporting Braga || Typ: under 3,5 - 1,22

Stawka: 6 zł
Ako: 2,44
DW: 12,90 zł

Stan konta: 14 zł
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
E 5

el-nino09

Użytkownik
kupon #1 (Totomix)
Porto - Spartak Moskwa || Typ: 1 [-1] - 2,00 ✅
Dynamo Kijów - Sporting Braga || Typ: under 3,5 - 1,22 ✅
Stawka: 6 zł
Ako: 2,44
DW: 12,90 zł ✅
Pierwszy kupon w temacie na plus, dobry prognostyk ????
Trochę drżałem o Dynamo z Bragą, tam po 15 minutach było już 1-1, na szczęście do końca już nic nie padło, a w meczu nie działo się nic ciekawego.

Stan konta: 26,90 zł
 
E 5

el-nino09

Użytkownik
kupon #2 (Totomix)

Manchester Utd - Fulham || Typ: 1 - 1,42
Nurnberg - Bayern M. || Typ: 2 - 1,60

Stawka: 4 zł
Ako: 2
DW: 8 zł

Manchester - Fulham

Manchester podejmuje dziś 10 drużynę tabeli. Sezon dobiega końca, przewaga nad drugim Arsenalem spora, meczu jednak na pewno nie odpuszczą. Zabraknie dziś Rooneya, ale nie powinno to zaważyć o wyniku, jest przecież Berbatow. Warto wspomnieć o jednej statystyce, Manchester grając u siebie w tym sezonie stracił jedynie jedno oczko.

Nurnberg - Bayern Monachium

Bayern walczy o ważne punkty. Jeśli nie zdobędą trzech punktów mogą spaść na 4 lokatę. Ekipa gospodarzy to największe objawienie rundy wiosennej, ale ostatnio dopadł ich kryzys - przegrane 2 ostatnie spotkania. Dziś również powinni stracić punkty, Bayern o żadne trofeum w tym sezonie już nie gra, ale na pewno powalczą o honor i miejsce w czołowej trójce. Jak już wcześniej wspominałem po piętach depcze im Hannover, który ma jedynie oczko straty i gra dziś u siebie.

kupon #3 (Totomix)

Schalke - Wolfsburg || Typ: Obie strzelą? Tak - 1,65
Tottenham - Stoke || Typ: under 3,5 - 1,25
Chelsea - Wigan || Typ: 1 - 1,22

Stawka: 4 zł
Ako: 2,52
DW: 8,90 zł

Schalke - Wolfsburg

Obydwie drużyny są po zmianie trenera, wydaje się również że obydwie zaczęły łapać wiatr w żagle. Schalke potwierdziło formę dwoma zwycięstwami w ostatnich meczach, 2:0 z Pauli, a zwłaszcza pogrom Interu na wyjeździe coś znaczą.
Wolfsburg oglądałem tydzień temu w spotkaniu z Frankfurtem, mecz skończył się remisem, ale z przebiegu to zdecydowanie to spotkanie powinien był wygrać Wolfsburg. Niewykorzystane sytuacje zemściły się, dostali bramkę, wyleciał obrońca i zabrakło czasu na 3 oczka.

Tottenham - Stoke

Tu rozpisywał się nie będę, wystarczy wspomnieć że zawodnicy gospodarzy na pewno są zmęczeni po wtorkowym meczu z Realem, na potwierdzenie typu przytoczę jeszcze statystykę, w 6 ostatnich spotkaniach wyjazdowych Stoke nie padło więcej niż trzy bramki, męczyły się z nimi takie ekipy jak Manchester, Arsenal czy Liverpool

Chelsea - Stoke

Tu również nie ma co dużo pisać, jeśli Chelsea myśli o czołowej trójce dzisiejszy mecz musi wygrać, co pewnie też uczyni, strzelając rywalom kilka bramek.

Budżet: 18,90 zł
 
E 5

el-nino09

Użytkownik
kupon #2 (Totomix)
Manchester Utd - Fulham || Typ: 1 - 1,42 ✅
Nurnberg - Bayern M. || Typ: 2 - 1,60 ⛔
Stawka: 4 zł
Ako: 2
DW: 8 zł
Szkoda tego kuponu, Bayern zagrał średnie spotkanie, ale gdyby nie koszmarny błąd Krafta, zapisałby na swoim koncie 3 punkty, a ja byłbym bogatszy o 4 zł ???? No nic, tak bywa

kupon #3 (Totomix)
Schalke - Wolfsburg || Typ: Obie strzelą? Tak - 1,65 ⛔
Tottenham - Stoke || Typ: under 3,5 - 1,25 ⛔
Chelsea - Wigan || Typ: 1 - 1,22 ✅
Stawka: 4 zł
Ako: 2,52
DW: 8,90 zł
Nietrafiony kupon, nie ma co komentować.

Dziś również dużo spotkań, miejmy nadzieję że w temacie zrobi się zielono.

kupon #4 (Totomix)

Monchengladbach - Kolonia || Typ: 2 - 2,70

Stawka: 3 zł
Ako: 2,70
DW: 7,10 zł

Przyznam że tu kierowałem się trochę intuicją, choć większy potencjał drzemie w gościach, co zresztą pokazuje tabela. Kolonia utrzymanie już sobie praktycznie zapewniła, Borussia zajmuję ostatnią lokatę i jest co raz bliżej spadku. 5 pkt do przedostatniego St Pauli i 7 do ostatniego bezpiecznego miejsca wydają się już nie do odrobienia. Zwłaszcza że trzy kolejne spotkania grają z czołową piątką - Dortmundem, Mainz, Hannoverem.
Ciekawy jestem jakie nastroje panują w Gladbach, myślę że część piłkrayz pogodziła się już ze spadkiem, nie wiem czy dziś wyjdą na boisko w pełni skoncentrowani. Bo szanse na utrzymanie są właściwie iluzoryczne.
Natomiast Kolonia prezentuje się ostatnio całkiem fajnie, nie licząc wpadki w HSV mają za sobą naprawdę dobre spotkania. Jeśli dziś zagrają na miarę swoich możliwości, są w stanie pokonać gospodarzy. Liczę na to ????

kupon #5 (Totomix)

Marsylia - Touluse || Typ: 1 - 1,45
Montpellier - Nice || Typ: under 2,5 - 1,45
Lyon - Lens || Typ: 1 - 1,32

Stawka: 3 zł
Ako: 2,78
DW: 7,30 zł

Francuski tripel, krótko podsumowując, Marsylia walczy o mistrzostwo, 4 punkty straty, przy dzisiejszej wygranej będą już tylko jedno oczko za Lille. Olimpique jest u siebie mocne, na 5 ostatnich punkty stracili tylko w jednym, z wcześniej wspomnianym już Lille. Statystyka Tuluzy zgoła odmienna, na pięc ostatnich wyjazdów punkty zdobyli tylko w jednym, z Lens, czyli drużyną która spadek ma już praktycznie w kieszeni.

Co do do drugiego typu, spotykają się tu drużyny które grają w tym sezonie ultra defensywny futbol, o zwycięstwie jednych bądź drugich może zadecydować jedna bramka.

Jeśli chodzi o Lyon to mają dziś okazję wskoczyć na trzecią lokatę, grają ze słabiutkim Lens i nie ma co tu wchodzić w jakieś głebsze rozważania, po prostu każdy inny wynik niż zwycięstwo gospodarzy będzie wielką sensacją.


kupon #6 (Totomix)

Altetico Madryt - Real Sociedad || Typ: 1 - 1,57
Leverkusen - St. Pauli || Typ: 1 [-1,5] - 1,55
San Gustino - Trentino || Typ: 2 - 1,12

Stawka: 3 zł
Ako: 2,73
DW: 7,20 zł

Altetico Madryt - Real Sociedad

Kurs na Atletico dość wysoki, biorąc pod uwagę, że dzisiejsze spotkanie gospodarze wygrać po prostu muszą. Myślą o europejskich pucharach, a do premiowanego 7-ego miejsca dzieli ich jedynie oczko. Espanyol ma dziś wcale niełatwe spotkanie z Herculesem na wyjeździe i nie będzie wielką niespodzianką jeśli stracą tam dziś punkty.
Warto wspomnieć również o formie Sociedad, a prezentują się ostatnio koszmarnie. Notują praktycznie same porażki, co więcej, przegrywają z drużynami z dolnych lokat.
Obydwóm drużynom potrzebne są punkty, jednak to za Atletico przemawia większość argumentów i to oni powinni zapisać dziś na swoim koncie 3 punkty.

Leverkusen - St. Pauli

Już tylko 8 punktów straty do Borussi, po dzisiejszym meczu może być to starta jedynie 5 punktów. Wszystko wskazuje na to, że właśnie tak się stanie, Leverkusen jest w gazie, nie grają już w Lidze Europy, a więc mogą skupić się w pełni na lidze.
St. Pauli notuje bardzo słabą wiosnę, w 6 ostatnich spotkaniach ani jednego punktu, to mówi samo za siebie.
Martwi trochę brak Augusto w drużynie gospodarzy, ale środek pomocy i tak wygląda bardzo dobrze, znalazło się w końcu miejsce dla Ballaca.
Zabraknie również Friedricha i Adlera, ale akurat defensywa Leverkusen nie powinna mieć dziś wiele do roboty.
W St. Pauli nie zagrają dziś nie wystąpią Mathias Hain, Jan-Philipp Kalla, Fabio Morena, Bastian Oczipka, Carsten Rothenbach, Moritz Volz, Carlos Zambrano i Fin Bartels. Jak widać lista jest pokaźna. Zresztą sytuacja kadrowa Piratów jest dobrze znana, to tam ostatnio na ławce rezerwowych zasiadał rzecznik prasowy ????


Budżet: 9,90 zł

Pozdro, z fartem ????
 
E 5

el-nino09

Użytkownik
kupon #4 (Totomix)
Monchengladbach - Kolonia || Typ: 2 - 2,70 ⛔
Stawka: 3 zł
Ako: 2,70
DW: 7,10 zł
kupon #5 (Totomix)
Marsylia - Touluse || Typ: 1 - 1,45 ⛔
Montpellier - Nice || Typ: under 2,5 - 1,45 ✅
Lyon - Lens || Typ: 1 - 1,32 ✅
Stawka: 3 zł
Ako: 2,78
DW: 7,30 zł
kupon #6 (Totomix)
Altetico Madryt - Real Sociedad || Typ: 1 - 1,57 ✅
Leverkusen - St. Pauli || Typ: 1 [-1,5] - 1,55 ⛔
San Gustino - Trentino || Typ: 2 - 1,12 ✅
Stawka: 3 zł
Ako: 2,73
DW: 7,20 zł
Tak tragicznej niedzieli się nie spodziewałem, szkoda bo jedynie w pierwszym kuponie pomyliłem się zdecydowanie, spotkanie przebiegało całkiem inaczej niż przepuszczałem, Gladbach jak widać jeszcze walczy i nie poddaje się, Kolonia jakby sobie ten mecz całkiem odpuściła.

Jeden kuponik na dziś.

Kupon #7 (Totomix)

Sparta Praga - Slavia Praga || Typ: under 2,5 - 1,60
Rapid Bukareszt - U. Craiova || Typ: 1 - 1,40
Liverpool - Manchester City || Typ: Liverpool strzeli - 1,28

Stawka: 5 zł
Ako: 2,87
DW: 12,60 zł

Sparta Praga - Slavia Praga

Ten typ oparłem głównie na statystyce. Mówi się, że liczby nie kłamią, mam nadzieję że i dziś mnie nie oszukają.
Na 5 ostatnich spotkań u siebie w lidze czeskiej Sparta zanotowała cztery undery, większą ilością bramek niż dwie zakończył się tylko z najgorszą drużyną ligi.
Taką samą sytuację mamy jeśli chodzi o Slavię Praga, biorąc pod uwagę wyjazdy w lidze czeskiej.
Ponadto, tendencja underowa tych drużyn jeśli chodzi o H2H, na 10 ostatnich spotkań tylko w jednym padło więcej niż dwie bramki.

Rapid Bukareszt - U. Craiova

Drużyna gospodarzy zajmuje w lidze 4 miejsce, premiowane startem w Lidze Europejskiej. Sytuacja z przodu jest jednak napięta, siódma drużyna ma jedynie jeden punkt mniej.
Dziś świetna okazja na dopisanie trzech punktów, mierzą się bowiem z jedną z najgorszych drużyn ligi, znajdującą się na spadkowym miejscu. 5 ostatnich wyjazdów to 4 przegrane i jeden remis. 12 straconych bramek i jedynie 3 strzelone.
Gospodarze natomiast w 5 ostatnich meczach zanotowali 3 wygrane i 2 remisy w meczach ze ścisłą czołówką - Dynamem i Steauą Bukareszt.
Dziś do zdobycia ważne punkty, powinni sobie poradzić bez problemu.

Liverpool - Manchester City

The Reds sezonu nie mogą zaliczyć do udanych. O mistrzostwo już dawno nie walczą, a niedawno odpadli z Ligi Europy, z dużo niżej notowanym rywalem, jakim był Sporting Braga. Walczą jednak nadal o europejskie puchary, choć już nie o Ligę Mistrzów.
Spotkanie z City do łatwych należeć nie będzie. Zwłaszcza, że przyjdzie im zagrać bez kontuzjowanego Gerrarda, w defensywie zabraknie natomiast Daniela Aggera, Glena Johnsona oraz Martina Kelly&#39;ego.
Warto i tu jednak posłużyć się statystyką, a świadczy ona na korzyść Liverpoolu. Nie przegrali ani jednego spotkania na Anfield w tym roku, w ogóle zdarza im się to bardzo rzadko. W każdym z tych spotkań strzelali co najmniej jedną bramkę.
Statystyki City na wyjazdach nie wyglądają dobrze, 2 punkty w 6 ostatnich spotkaniach to trochę mało, jak na tak klasową drużynę.
Należy również przypomnieć że The Reds potrafią się zmobilizować na spotkania z czołówką. Z kwitkiem z Anfield wyjeżdżała w tym sezonie Chelsea (2:0) czy ostatnio United (3:1). Myślę, że również dziś, pomimo osłabień, Liverpool jest w stanie wygrać to spotkanie, a już na pewno strzelić bramkę.
 
E 5

el-nino09

Użytkownik
Kupon #7 (Totomix)
Sparta Praga - Slavia Praga || Typ: under 2,5 - 1,60 ✅
Rapid Bukareszt - U. Craiova || Typ: 1 - 1,40 ⛔
Liverpool - Manchester City || Typ: Liverpool strzeli - 1,28 ✅
Stawka: 5 zł
Ako: 2,87
DW: 12,60 zł
Rapid ????

Kupon #8 (Totomix)

Schalke - Inter M. || Typ: over 3,5 żółtych kartek - 1.48
Stal Rzeszów - Okocimski Brzesko || Typ: x2 - 1,46
Copil-Sela || Typ: 2 - 1,35

Stawka: 5 zł
Ako: 2.92
DW: 12,80 zł

Edit: Dwa słowa wyjaśnienia, posty dodałem przed wniesieniem zakładów, spóźniłem się z Ciliciem, którego wcześniej tu podałem, zamiast niego wstawiłem spotkanie Stali Rzeszów z Brzeskiem.
 
E 5

el-nino09

Użytkownik
Kupon #9 (Totomix)

Schalke - Inter M. || Typ: Rzuty rożne Inter over 5,5 - 1,95
A.Murray - Stepanek || Typ: 1 - 1,35

Stawka: 4 zł
Ako: 2.63
DW: 9, 30 zł
 
E 5

el-nino09

Użytkownik
Kupon #8 (Totomix)
Schalke - Inter M. || Typ: over 3,5 żółtych kartek - 1.48 ✅
Stal Rzeszów - Okocimski Brzesko || Typ: x2 - 1,46 ✅
Copil-Sela || Typ: 2 - 1,35 ✅
Stawka: 5 zł
Ako: 2.92
DW: 12,80 zł
Kupon #9 (Totomix)
Schalke - Inter M. || Typ: Rzuty rożne Inter over 5,5 - 1,95 ✅
A.Murray - Stepanek || Typ: 1 - 1,35 ✅
Stawka: 4 zł
Ako: 2.63
DW: 9, 30 zł
Zła passa przerwana ????

Dziś sporo meczy, jest z czego wybierać.

Kupon #10 (Totomix)

Filipkens - Kvitova || Typ: 2 - 1,22
AS Roma - Palermo || Typ: 1 - 1,45
Real Madryt - Barcelona || Typ: over 2,5 - 1,60

Stawka: 4 zł
Ako: 2,83
DW: 10 zł


Kupon #11 (Totomix)

Wolfsburg - St. Pauli || Typ: under 3,5 - 1,37
Werder - Schalke || Typ: Obie strzelą? Tak - 1,57

Stawka: 5 zł
Ako: 2,15
DW: 9,50 zł


Kupon #12 (Totomix)

Bury - Barnet || Typ: 1 - 1,55
Parma - Inter || Typ: 2 - 1,75

Stawka: 4 zł
Ako: 2,71
DW: 9,50 zł
 
E 5

el-nino09

Użytkownik
Kupon #10 (Totomix)
Filipkens - Kvitova || Typ: 2 - 1,22 ✅
AS Roma - Palermo || Typ: 1 - 1,45 ⛔
Real Madryt - Barcelona || Typ: over 2,5 - 1,60 ⛔
Stawka: 4 zł
Ako: 2,83
DW: 10 zł
Kupon #11 (Totomix)
Wolfsburg - St. Pauli || Typ: under 3,5 - 1,37 ⛔
Werder - Schalke || Typ: Obie strzelą? Tak - 1,57 ✅
Stawka: 5 zł
Ako: 2,15
DW: 9,50 zł
Kupon #12 (Totomix)
Bury - Barnet || Typ: 1 - 1,55 ✅
Parma - Inter || Typ: 2 - 1,75 ⛔
Stawka: 4 zł
Ako: 2,71
DW: 9,50 zł
Kupon #13 (Totomix)

Manchester United - Everton || Typ: 1 - 1,45
Eintracht Frankfurt - Bayern Monachium || Typ: 2 - 1,55

Stawka: 6 zł
Ako: 2,25
DW: 11,90 zł


Kupon #14 (Totomix)

St. Pauli - Werder Brema || Typ: over 2,5 - 1,55
Chelsea - West Ham || Typ: 1 (AH -1,5) - 1,65

Stawka: 4 zł
Ako: 2,56
DW: 9 zł


Bilans kwiecień: -15 zł
 
E 5

el-nino09

Użytkownik
Kupon #13 (Totomix)
Manchester United - Everton || Typ: 1 - 1,45 ✅
Eintracht Frankfurt - Bayern Monachium || Typ: 2 - 1,55 ⛔
Stawka: 6 zł
Ako: 2,25
DW: 11,90 zł
Kupon #14 (Totomix)
St. Pauli - Werder Brema || Typ: over 2,5 - 1,55 ✅
Chelsea - West Ham || Typ: 1 (AH -1,5) - 1,65 Stawka: 4 zł ✅
Ako: 2,56
DW: 9 zł
Kupon #15 (Totomix)

Real Madryt - FC Barcelona || Typ: over 6,5 żóltych kartek - 2,00
O.Marsylia - Nice || Typ: 1 - 1,35

Stawka: 4 zł
Ako: 2,70
DW: 9,50 zł


Kupon #16

Real Madryt - FC Barcelona || Typ: over 6,5 rzutów rożnych Barcelony - 1,95
Lyon - Montpellier || Typ: 1 - 1,35

Stawka: 5 zł
Ako: 2,63
DW: 11,60 zł


Przed nami Gran Derby, obok tego spotkania obojętnie przejść nie można. Grać 1x2 nie ma co, ewentualnie symbolicznie przez sympatię do którejś z drużyn. Można pograć natomiast inne zdarzenia, zwłaszcza że kursy są bardzo zachęcające.
Patrząc na pierwszy kupon - w meczach między tymi drużynami zawsze dużo się dzieje. Przepychanki, brutalne faule. W każdym spotkaniu jest tego wiele. Statystycznie rzecz biorąc, w ostatnich 5 meczach zawsze sędzia sięgał po żółty kartonik więcej niż 6 razy. Analizując dzisiejsze spotkanie dojdziemy do wniosku, że nie powinno być problemu z osiągnięciem takiego pułapu. Stawka jest wielka - finał Ligi Mistrzów, presja wyniku. Dodatkowo rozdrażnienie piłkarzy Barcy po ostatniej porażce, na pewno nie będą odstawiać nogi.

W drugim kuponie zagrałem rzuty rożne na Barce. Pułap 5,5 nie wydaje się jakoś szczególnie wysoki, biorąc pod uwagę posiadanie piłki Barcelony i to, że przez większośc meczu to ona zwykle dominuje. Dziś zabraknie Iniesty, oczywiście, jest ważnym zawodnikiem, ale jego brak nie zmieni przecież radykalnie gry Barcelony.

Co do dwóch pozostałych spotkań rozpisywał się nie będę, wystarczy wspomnieć że Marsylia ma szansę przeskoczyć Lille, a Lyon nadal walczy o drugą lokatę.
 
E 5

el-nino09

Użytkownik
Kupon #15 (Totomix)
Real Madryt - FC Barcelona || Typ: over 6,5 żóltych kartek - 2,00 ⛔
O.Marsylia - Nice || Typ: 1 - 1,35 ✅
Stawka: 4 zł
Ako: 2,70
DW: 9,50 zł
Kupon #16
Real Madryt - FC Barcelona || Typ: over 6,5 rzutów rożnych Barcelony - 1,95 ⛔
Lyon - Montpellier || Typ: 1 - 1,35 ✅
Stawka: 5 zł
Ako: 2,63
DW: 11,60 zł
szkoda, mecz wyglądał trochę inaczje niż sobie to nakreśliłem.

Kupon #17 (Totomix)

FC Porto - Villareal || Typ: over 2,5 - 1,70
Troicki - Granollers || Typ: 1 - 1,35

Stawka: 5 zł
Ako: 2,24
DW: 9,90 zł
 
E 5

el-nino09

Użytkownik
Kupon #17 (Totomix)
FC Porto - Villareal || Typ: over 2,5 - 1,70 ✅
Troicki - Granollers || Typ: 1 - 1,35 Stawka: 5 zł ⛔
Ako: 2,24
DW: 9,90 zł
Tak to jest jak zabiera się za coś, o czym nie ma się pojęcia ????

Kupon #18

Werder - Wolfsburg || Typ: over 2,5 - 1,50
R. Radzionków - ŁKS || Typ: under 3,5 - 1,18
Metz - Boulogne || Typ: under 2,5 - 1,50
Mielec - Sopot || Typ: 2 - 1,20
Łódź - Muszynianka || Typ: 2 - 1,10

Stawka: 5 zł
Ako: 3.5
DW: 15.40 zł
 
Do góry Bottom