>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy by @Figof87

@figof87 0

@figof87

Użytkownik
Witam serdecznie!
Na wstępie chciałbym napisać, ze bukmacherka zajmuje sie juz od kilkunastu lat. Także żadna dyscyplina nie jest mi obca. Gram zawsze takie typy, które mogą mi zagwarantować zysk, bo oto w tym wszystkim chodzi. Nie mam za bardzo czasu pisać analiz, dlatego w tym temacie mogą pojawiać sie same typy. Moje typy zawsze są przeze mnie bardzo mocno i szczegółowo przemyślane a czasami skonsultowane z bardzo kompetentnymi osobami. Nie gram żadnych typów na sile i na wariata!
Będę stawkowal w j. bo nie chce mieć tutaj bałaganu. Minimalna stawka to 100j max 1000j. Każdy niech sobie dobiera stawki w PLN jak uważa.
Na koniec miesiąca będzie podsumowanie tak żeby temat był przejrzysty.
Aha, w tym momencie wszystkie typy beda podawane z forBET.
Także życzę wszystkim wysokich wygranych, zapraszam do śledzenia tematu i komentowanie jeżeli ktoś ma taka potrzebę.
Pozdrawiam figof87 !
 
@figof87 0

@figof87

Użytkownik
Olga Govortsova - Petra Martic
Tatran Omlux Stresovice - Bulldogs Brno
Włochy - Belgia

Kurs: 1,35
Stawka: 300j

Pierwszy kupon na tak zwanych &quot;faworytów&quot;. Nie spodziewam się niespodzianek.
Zysk: +104j

Wszystko zgodnie z planem. Oby tak dalej.
 
@figof87 0

@figof87

Użytkownik
Zagłębie Lubin lub X - Śląsk Wrocław
Jagiellonia Białystok lub X - Cracovia

Kurs: 1,54
Stawka: 200j

Zagłębie podrażnione porażką z Miedzią, w Śląsku podobno nie za ciekawie się dzieje... Mecz derbowy, a na drugą porażkę meczu derbowego Zagłębie sobie nie może pozwolić! Moim zdanie Zagłębie jest po prostu lepsze i nie przegra tego meczu.
Co do Jagi - Jagiellonia jest po prostu lepsza. Ostatni mecz w Płocku zakończony remisem 1:1, ale to Jaga byłą drużyną lepszą. U siebie nie powinni przegrać ze słabo grającą ostatnio Cracovią. Cracovią która na wyjazdach jest beznadziejna.
Jako, że jest to nasza cudowna Ekstraklasa, ze stawkami nie szaleje.
Zysk: +108j
 
@figof87 0

@figof87

Użytkownik
Śląsk II Wrocław - Polonia/Stal Świdnica
Medyk Konin - AZS UJ Kraków
Kuba - Iran
Włochy - Argentyna

Kurs: 1,59
Stawka: 500j

Rezerwy Śląska wzmocnione zawodnikami z pierwszej drużyny, poza tym graja z przeciętną drużyna IV ligi. Na Oporowskiej Śląsk bardzo mocny, Śląsk z aspiracjami i celem na awans, także takie mecze po prostu trzeba wygrywać!
Medyk podrażniony ostatnim sensacyjnym remisem 1:1 na wyjeździe i dzisiaj dziewczyny będą chciały wynagrodzić sobie tamten remis solidnym zwycięstwem. Nie ma sensu porównywać obu drużyn bo chyba każdy wie jaki potencjał ma Medyk i dzisiaj nie będą miały dziewczyny żadnych problemów ze znaczącym zwycięstwem.
Co do siatkówki - inaczej po prostu nie może być.
Zysk: +295j
 
@figof87 0

@figof87

Użytkownik
Górnik Łęczna - Mitech Żywiec
Wisła Płock - Wacker Thun

KTS Weszło Warszawa - Coco Jambo Warszawa
Kurs: 1,25
Stawka: 600j

Inaczej nie będzie!
E: Mecz KTS z Coco anulowane. Nie ma dzisiaj takiego meczu. Reszta w grze.
Zysk: +50j
 
@figof87 0

@figof87

Użytkownik
Brazylia - Kanada
Argentyna - Słowenia

Kurs: 1,705
Stawka: 300j
Brazylijczycy po wczorajszej zaskakującej porażce z Holandią nie mogą sobie pozwolić na kolejną porażkę, ponieważ bardzo by to skomplikowało ich sytuację. Wczoraj wtargnęło się rozluźnienie, którego dzisiaj na pewno już nie będzie!
Słowenia gra fajną siatkówkę na tych MŚ. Silny skład, dobra forma po stronie Słoweńców. Argentyńczycy poza swoją optymalną formą.
Strata: -300j
 
@figof87 0

@figof87

Użytkownik
Finlandia - Iran
Bułgaria - Polska (Powyżej 3.5 seta)


Kurs: 1,478
Stawka: 600j

Obejrzałem dwa piwerwsze sety meczu Finlandia - Iran, dalej niestety nie mogłem. Ale co sie stało z Iranem po pierwszym secie?! Cieszy mnie ze wyciągnęli ten trudny dla nich mecz na 2:3! Czułem ze Finowie mogą ugrać seta ale nie wierzyłem, ze aż tak sie postawią Irańczykom. Fakt, ze to nie był dzisiaj „ten” Iran! Nic, ważne ze na plus!
BRAWO POLACY!!!
Zysk: +287j
 
@figof87 0

@figof87

Użytkownik
Ajax Amsterdam - AEK Athens
(Liga Młodzieżowa UEFA)
Legia II Warszawa - Znicz Biała Piska
Kurs: 1,471
Stawka: 400j

Każdy wie jaką młodzież ma Ajax i w tym meczu to potwierdzi. Nie spodziewam się innego wyniku jak kilku bramkowej różnicy na korzyść młodzieży z Amsterdamu.
Legia II wzmocniona zawodnikami z pierwszej drużyny. Poza tym Znicz to nie jest jakaś potęga!

Strata: -400j

Pruchnik nie strzela karnego w pierwszej połowie meczu i kończy sie remisem 0:0!
 
@figof87 0

@figof87

Użytkownik
Termalica Bruk-Bet Nieciecza lub X - Chojniczanka Chojnice (live)
Jastrzębie Zdrój lub X - Stomil Olsztyn
GKS Katowice lub X - Odra Opole
Real Madryt - AS Roma (Poniżej 4,5 bramki)

Kurs: 2,35
Stawka: 500j

Zysk: +675j
 
@figof87 0

@figof87

Użytkownik
Besiktas - Sarpsborg
Dudelange - AC Milan
Arsenal - Worskla Połtawa

Kurs: 1,636
Stawka: 300j

Sarpsborg jak dla mnie znalazł się bardzo szczęśliwie w tej fazie LE. Bardzo szczęśliwie przeszli M. Tel Aviv i na tym etapie ich przygoda z Europą będzie się kończyła. Goście zupełnie poza formą - ostatnie 4 mecze w lidze to porażki. Besiktas dysponuje lepszy składem, lepszą formą i dzisiaj będzie to potwierdzone. Poza tym każdy wie jaka będzie atmosfera na trybunach! Doping kibiców Besiktasu poniesie swoich pupili do zdecydowanego zwycięstwa!
Kadra AC Milanu jaką zabrał trener Gattuso spokojnie powinna ograć drużynę z Luksemburga. No nie chce mi się wierzyć, że gospodarze coś w tym meczu ugrają. Nie grają nawet na swoim stadionie i uważam, że dzisiaj już zaczną zbierać lanie. Drogę jaką przeszli piłkarze Dudelange to moim zdanie dużo szczęścia. Szczęście, które już dzisiaj się skończy. Wielki Milan to nie Legia ... . Słaba Legia potrafiła tam zremisować 2:2, to nie wierzę, że Milan tam nie wygra. Inny wynik niż zwycięstwo Milanu będzie dla mnie sensacją!
Arsenal dzisiaj powinien wygrać różnicą kilku bramek. Nie ma co tutaj porównywać obu zespołów.

Zysk: +191j

Arsenal i Besiktas zgodnie z planem, spokojne i znaczące zwycięstwa. Milan tylko 1:0, nie wiem czy bramkarz gospodarzy miał dzień konia, czy zawodnicy Milanu postanowili strzelać w niego i w słupki?! Najważniejsze, ze jest plus!
 
@figof87 0

@figof87

Użytkownik
Mitech Żywiec - Medyk Konin
GKS Katowice - Górnik Łęczna
Cracovia lub X - Wisła Płock
Serbia - Argentyna
Bułgaria - USA
Polska - Francja

Kurs: 4,444
Stawka: 700j

Zysk: +2411j

Piękny dzień! Po wczorajszej strasznej porażce jaka zafundowali mi Polacy, dzisiaj wyszło bardzo pięknie!

 
@figof87 0

@figof87

Użytkownik
Anthony Joshua - Alexander Povetkin
Poniżej/Powyżej 6,5 rundy
Kurs: 1,408
Stawka: 300j

Zysk: +123j

Umówiliśmy sie, żeby te 6 rund poczekali. W 7 rundzie AJ!
 
@figof87 0

@figof87

Użytkownik
Wisła II Płock - Mławianka Mława
GKS Katowice lub X - Puszcza Niepołomice

Polska - Serbia
Poniżej/Powyżej 3,5 seta

Kurs: 2,12
Stawka: 200j

Wisła II wzmocniona zawodnikami z I zespołu. Między innymi zagrają dzisiaj: Stępiński, Zawada, Miś. Poza tym Wisła u siebie mocna, same zwycięstwa. Mlawa to słaba drużyna i dzisiaj nie powinni nic ugrać w Płocku!
Wierze w ten GKS, ze w końcu sie przełamią! Z kim jak nie z Puszcza u siebie. Uważam, że Katowice tego meczu na pewno nie przegrają!
W meczu Polska - Serbia taki over najbardziej prawdopodobny. Żadna z drużyn nie wygra do 0. 4 sety beda!

Strata: -200j

Jednak Serbowie odwalili kabaret ...
 
@figof87 0

@figof87

Użytkownik
Chimik Woskriesiensk - Neftjanik Almietjewsk (Poniżej/Powyżej 6.5 bramek)
Korona Kielce lub X - Zagłębie Sosnowiec
Apollon Limassol FC - Nea Salamina Famagusta FC
HK Avangard Omsk - Amur Chabarowsk (Poniżej/Powyżej 7.5 bramek)


Kurs: 1,624
Stawka: 200j

Zysk: +125j
 
@figof87 0

@figof87

Użytkownik
ŁKS Łódź - Lech Poznań (Zakwalifikuje się)
1. FC Koln lub X - FC Ingolstadt

Monaco lub X - Angers
Bayern Monachium - Augsburg

Bournemouth AFC lub X - Blackburn Rovers
Kurs: 1,904
Stawka: 200j

Lech po prostu musi się zakwalifikować dalej. Lech pod ścianą, dzisiaj mają wyjść najsilniejszym składem więc powinni sobie bez problemu poradzić z beniaminkiem 1 ligi. Poza tym jest to mecz przyjaźni, więc wynik będzie pozytywny dla Kolejorza.
FC Koln walczy o awans do Bundesligi, dlatego takich meczów nie można przegrywać.
Monaco w końcu musi się obudzić - z kim jak nie z Angers u siebie. Monaco nie może sobie pozwolić na kolejną porażkę.
Bayern - tu powinna być egzekucja. Formalność.
Blackburn przyjeżdża rezerwami, dlatego Bournemouth tego meczu nie przegra, ale że to mecz pucharowy w Anglii, podpórka pewniejsza.

Strata: -200j
 
@figof87 0

@figof87

Użytkownik
MKS Kaczkan Huragan Morag - Zagłębie Lubin (Zakwalifikuje się)
Lechia Dzierzoniow - Jagiellonia Białystok (Zakwalifikuje się)
Wisła Płock (-5,5) - Cocks

Kurs: 1,491
Stawka: 500j

Strata: -500j

Powinni ukarać tych pseudo kopaczy!!!
 
Do góry Bottom