>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

typy by majster - doswiadczenie + analiza :)

M 0

majster09

Użytkownik
Witajcie!
Bede zamieszczal tutaj swoje typy bukmacherskie. Powiem krotko, ze specjalizuje sie glownie w pilce noznej. Rzadko obstawiam &#39;na czuja&#39;, duzo czytam analiz i statystyk dlatego mam nadzieje, ze bede Was przekonywal co do moich typow ????
Mam niezle rozeznanie w nizszych ligach pilkarskich z mojego regionu, a jak wiadomo niemale wałki tu się krecą ???? dlatego bede pisal o wszystkim co warte wg mnie uwagi i oceniał w skali 1-10 &quot;wartosc&quot; wybranego zdarzenia!
Zapinamy pasy, siadamy wygodnie i ruszamy! ;)
 
M 0

majster09

Użytkownik
Pierwsze typy na dziś: LM
1.
APOEL - Wisła, typ: X2, kurs: 1.95
3/10
2.
Zurich - Bayern, typ: 2, kurs: 1.53
Villareal - OB, typ: 1, kurs: 1.22
6/10
3.
APOEL - Wisla, typ: czerwona karta w meczu? Tak. Kurs: 2,10
2/10
Powodzenia!
Jeszcze moja krotka analiza.
Jesli chodzi o Wisle, to nie ze wzgledu na to, ze Polska druzyna, ale ze wzgledu na druzyne. Poukladana w defensywnie, poza tym wypoczeta bo w lidze grali praktycznie sami zmiennicy. Na wyjezdzie z Liteksem pokazali, ze potrafia grac wyjazdowe mecze LM. Solidna defensywa i gra z kontry, to na pewno dzis bedzie podobny styl wislakow i sadze, ze sie sprawdzi. Jesli chodzi o typ z czerwona kartka to sadze, ze w koncu cypryjczycy beda sie gotowali, bo awans bedzie uciekal - a tak jest zawsze. Ich temperamenty sa niezbyt zrownowazone, przed meczem w Krakowie doszukiwali sie byle glupot np. nie zgodzili sie na zroszenie murawy woda i to pokazuje, ze graja na przekor byle komus przeszkodzic. Jak nie bedzie im szlo to oni beda dopiero sie denerwowac.
Bayern jest wyraznie w formie, maja dobry wynik ale wyjda na mecz zmotywowani. Jest walka o sklad i na pewno nie odpuszcza meczu, natomiast Zurich przegral swoj ostatni mecz w lidze i watpie, by wierzyli jeszcze w awans. Villareal gra o wszystko, w Danii byli zespolem lepszym i zabraklo tylko skutecznosci. Dzis na pewno cos wpadnie!
 
M 0

majster09

Użytkownik
Pierwsze typy na dziś: LM
1.
APOEL - Wisła, typ: X2, kurs: 1.95
3/10

2.
Zurich - Bayern, typ: 2, kurs: 1.53
Villareal - OB, typ: 1, kurs: 1.22
6/10

3.
APOEL - Wisla, typ: czerwona karta w meczu? Tak. Kurs: 2,10
2/10
Pierwsze sliwki robaczywki ???? Nasza Wisla zupelnie nie dala rady, szkoda ale grali tak slabo, ze nawet na sedziego nie idzie zwalic ;P
Jutro dalej lecimy z LM, mam juz jeden dobry typ w glowie tak wiec do jutra!
 
M 0

majster09

Użytkownik
4.
Udinese - Arsenal, typ: obywie druzyny strzela gola. Kurs: 1,64
Benfica - Twente, typ: 1. Kurs: 1,48
Rubin Kazan - Lyon, typ: Rubin strzeli gola. Kurs: 1,26
Ako: 3,06
5/10
5.
Sturm Gratz - BATE, typ: Sturm awansuje. Kurs: 1,55
Vitoria Plzen - FC Kopenhaga, typ: FC Kopenhaga strzeli gola. Kurs: 1,36
Ako: 2,11
6/10

Krotka analiza.
Udinese juz w pierwszym meczu pokazalo, ze jest grozne. W poprzednim sezonie u siebie przegrali tylko 4 mecze, a zremisowali tez tylko 4 i to w dodatku nie przegrali z zadna z druzyn z najlepszej piatki Serie A. Takze widac, ze potrafia u siebie sie zmotywowac i zagrac. Z kolei Arsenal na pewno nastawi sie dzis na kontre. Potrafia szybko rozegrac pilke i na pewno szybcy Walcott czy Arszawin beda liczyli na strzelnie gola.
Rubin to zespol wlasnego boiska, dzis zagra o wszystko. Lyon w pierwszym meczu pokazal sie z dobrej strony, ale nie ustrzegl sie straconego gola. Wynik 2:0 do zrobienia dla Rosjan to na pewno nie jest cos ponad mozliwosci. Francuzi troche kuleja z obrona i to widac w meczach Ligue 1.
Benfica to zespol wlasnego boiska. Dlugo zastanawialem sie czy ruszac w ogole to wydarzenie, jednak patrzac na statystyki osiagane przez Portugalczykow na wlasnym terenie stwierdzilem, ze na pewno nie beda kalkulowac i zagraja jak zawsze o zwyciestwo.
Kopenhaga dala ciala na calej linii w pierwszym meczu. Na pewno nie odpuszcza tego meczu. Sa w formie, a to widac po wynikach w lidze. Tak jak Rosjanie z Kazania, na pewno beda grali dzis do konca.
Sturm Gratz z kolei to typ ryzykowny, jednak Austriacy osiagneli dobry rezultat na wyjezdzie w Bialorusi. Zespol BATE nie jest tak mocny na wyjazdach jak u siebie. Licze, ze solidna gra i doping kibicow poniesie zespol Sturmu do historycznego awansu.
 
M 0

majster09

Użytkownik
4.
Udinese - Arsenal, typ: obywie druzyny strzela gola. Kurs: 1,64
Benfica - Twente, typ: 1. Kurs: 1,48
Rubin Kazan - Lyon, typ: Rubin strzeli gola. Kurs: 1,26
Ako: 3,06

5/10
5.
Sturm Gratz - BATE, typ: Sturm awansuje. Kurs: 1,55
Vitoria Plzen - FC Kopenhaga, typ: FC Kopenhaga strzeli gola. Kurs: 1,36
Ako: 2,11
6/10
Nie jest zle, jednak Sturm dal ciala konkretnie.
 
M 0

majster09

Użytkownik
6.
Gornik Zabrze - Lech Poznan, typ: Lech Poznan @ 1.85
6/10

Uwazam, ze Lech poradzi sobie z Gornikiem. W zespole gospodarzy ciagle brakuje lidera, zespol gra solidnie ale to dlatego, ze jest dobrze przygotowany fizycznie i haruje na calym placu. Jednak sadze, ze to na Lecha dzis nie wystarczy. Wg mnie na dzien dzisiejszy to poznaniacy graja najlepsza pilke w naszym kraju. Nie maja na glowie teraz pucharow, na pewno dobrze sie przygotowali. W Zabrzu stadion zostal zmniejszony i na pewno nie bedzie kotla jak to bywalo wczesniej, dlatego sadze, ze Lech dzis spokojnie powinien prowadzic gre i sobie poradzic. Dodam rowniez, ze kurs mocno spada, a to zawsze tez zawsze ma swoje odzwierciedlenie. Niestety ja spoznilem sie z obstawianiem i postawilem po kursie 1.85, gdzie wczoraj widzialem jeszcze kurs 2.00.
W kazdym badz razie polecam typ, na pewno warty uwagi!
 
Do góry Bottom