>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy by Maui

maui 83

maui

Użytkownik
Typy by Maui (komentarze mile widziane)
ZACZYNAMY TYPOWANIE!

▶ KUPON 1:

Ukraina - FYR Macedonia 2 (-1.5) 1.95
Trenkwalder SKS - Austria Lustenau 1 1.35
AC Horsens - OB x2 1.15
Vålerenga - Start 1 1.48
CFR Cluj - Victoria Branesti 1 1.22

KURS: 5.47
buk: expekt
Stawka: 100 zł
 
maui 83

maui

Użytkownik
ZACZYNAMY TYPOWANIE!

▶ KUPON 1:

Ukraina - FYR Macedonia 2 (-1.5) 1.95✅
Trenkwalder SKS - Austria Lustenau 1 1.35✅
AC Horsens - OB x2 1.15⛔⛔????
Vålerenga - Start 1 1.48✅
CFR Cluj - Victoria Branesti 1 1.22✅

KURS: 5.47
buk: expekt
Stawka: 100 zł
⛔


nauczka na przyszłość
 
maui 83

maui

Użytkownik
▶ KUPON 2:

Hapoel Tel Aviv - FK Aktobe 1 1.30
Rynninge IK - Adolfsbergs IK 1 1.23
Altach - SV Grödig 1 1.40
Rapid Wien - Beroe 1 1.21
Anderlecht - The New Saints 1/1 1.33
Piraterna - Lejonen 1 1.20


KURS: 4.32
STAWKA: 200zł
buk: expekt
 
maui 83

maui

Użytkownik
Po dłuuuuugiej przerwie wznawiam temat! Zaczynałem rok temu, ale jak się okazało zabrakło czasu i trochę przygnębiony niepowodzeniem odpuściłem.
Teraz wracam z nowymi nadziejami i mam nadzieję z ciekawymi przemyśleniami, typami, bogatszy o nowe doświadczenia...
Co do typów to będzie wielki mix, ale głównie piłka kopana, czasem siatkówka, żużel czy koszykówka. Co do buków to obracam się w gronie expekt, bet365 i tobet.
Zmieniam system stawek na jednostkowy. Przy czym 10/10 nigdy nie oznacza &quot;all in&quot;.
 
maui 83

maui

Użytkownik
FC Minsk - BATE Borisov


Pierwszy typ po odświeżeniu tematu, mam nadzieję, że trafny.


Liga białoruska jak większości wiadomo zdominowana przez ekipę BATE Borysów znaną również w Europie chociażby z występów w LM czy też LE. Dziś mistrz naszych wschodnich sąsiadów jedzie na mecz wyjazdowy do stolicy czyli Mińska. Jednak mimo stacjonowania w stalicy klub FC Minsk przy osiągnięciach gości wygląda blado. BATE prowadzi w tabeli z dorobkiem 47 punktów (8 pkt przewagi nad drugim Soligorskiem) i pewnie zmierza po obronę tytułu. FC Mińsk zajmuję 10 lokatę z dorobkiem 21 punktów.
Tabela tabelą, ale głównym powodem jaki mnie skłonił do zagrania na BATE jest fakt, iż gospodarze to najsłabsza drużna w &quot;meczach u siebie&quot;: zaledwie 8 punktów na co złożyły się 2 zwycięstwa i 2 remisy przy aż 6 porażkach! A co ciekawe BATE jest najlepszą drużyną wyjazdową: 7-2-1 i 23 punkty!
Tak więc uważam, iż najlepsza drużyna wyjazdowa pokona najsłabszą ekipę &quot;gospodarską&quot; i stawiam na znaną markę BATE Borysów.


BATE Borisov 1.53 bet365 7/10⛔
-7j
 
maui 83

maui

Użytkownik
Cork City FC - Wexford Youths

Jeden z kandydatów do awansu mierzy się ze słabiutkim Wexford ( przedostatnie miejsce w tabeli 9pkt), grali ze sobą już dwukrotnie w tym sezonie i dwa razy wygrywało Cork, ale różnicą zaledwie 1 bramki. Dziś będzie więcej goli, mam nadzieję na mały pogrom. Cork ostatnio ograło lidera Shelbourne u siebie 4-1, więc nie są w stanie wygrać wysoko z outsiderem? Zapewne są!

Cork City FC (-1) 1.57 bet365 8/10⛔
-8j

Początek jednak słaby, ale cóż lecimy dalej...
 
maui 83

maui

Użytkownik
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Widzew Lodz

Podbeskidzie po blamażu w Bełchatowie wraca na swój stadion aby pokazać się z lepszej strony. Zapewne ujrzymy kilka zmian w składzie ( obrona, bramka ), ale uważam, że i tak nie wiele z tego będzie pożytku. Górale będą dostawać baty aż do kolejnej rundy (czyt. wzmocnień). Widzew prezentuję się dość solidnie po meczu z Wisłą i troszkę gorszym z Górnikiem. W obu przypadkach udało urwać się 1 punkcik. Dziś będzie inaczej, Widzewiacy zgarniają pewnie 3 punkty!


Widzew Łódź 2.62 bet365 9/10 ⛔
-9j
 
maui 83

maui

Użytkownik
Bardzo słaby początek. Jak się okazuję statystyki do piłki kopanej nie sprawdzają się dość często. Na szczęście w rzeczywistości idzie mi lepiej niż w tym temacie (nie podaje tutaj wszystkich typów jakie gram i może błąd). Gram dalej... ;)


Na dziś dubelek:

Manchester City - Swansea 1 1.32
Bohemians Dublin - Everton 2 1.40


AKO: 1.85 9/10 Tobet

Beniaminek musi dziś dostać srogie lanie od milionów w niebieskich koszulkach! A Everton zagra sobie rozgrzewkę przed prawdziwą rywalizacją w Premier League. Oby tak się to skończyło i kolor zielony wreszcie pojawił się w temacie. GL
 
maui 83

maui

Użytkownik
Bardzo słaby początek. Jak się okazuję statystyki do piłki kopanej nie sprawdzają się dość często. Na szczęście w rzeczywistości idzie mi lepiej niż w tym temacie (nie podaje tutaj wszystkich typów jakie gram i może błąd). Gram dalej... ;)


Na dziś dubelek:

Manchester City - Swansea 1 1.32
Bohemians Dublin - Everton 2 1.40


AKO: 1.85 9/10 Tobet⛔⛔

Beniaminek musi dziś dostać srogie lanie od milionów w niebieskich koszulkach! A Everton zagra sobie rozgrzewkę przed prawdziwą rywalizacją w Premier League. Oby tak się to skończyło i kolor zielony wreszcie pojawił się w temacie. GL
-9j

Temat powinien zostać zmieniony... &quot;Wiedzcie czego nie typować!&quot; tak byłoby lepiej, ale walczymy dalej. ????
 
maui 83

maui

Użytkownik
Na dziś mała tasiemka:
GIF Sundsvall - Västerås SK (1X2)
Lechia Gdańsk - LKS Lodz (1X2)

FC KooTeePee - FC Espoo (1X2)
Ural Ekaterinburg - Fakel Voronezh (1X2)
AKO: 3.17
Tobet
9/10

Passa podtrzymana! -9j
 
maui 83

maui

Użytkownik
Odświeżam temat. Mam trochę czasu i chciałbym znowu coś pograć. Oby tym razem pojawiał się tutaj kolor zielony.

KUPON 1:
Aalesund 2 - Nardo 2 1.67
Balestier Khalsa - Geylang United FC 1 1.60
AKO: 2.67
STAWKA: 7j

buk: Tobet
-7j
 
Do góry Bottom