>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy by @Panathinaikos

@ 49

@panathinaikos

Użytkownik


Witam Wszystkich!



W tym temacie będę podawał swoje typy.



 



#1



Hurrikaani Loimaa - Savo 



Sloans Stephens - Sara Sorribes Tormo 



 



Kurs: 1,78



Stawka: 500 zł



(1xbet)



 



Zysk: +390 zł 



 



 
 
@ 49

@panathinaikos

Użytkownik


#2



Central Pulse (Kobiety) - Northern Stars (Kobiety) 



(Włącznie z dogrywką)



(1xbet)



Kurs: 1.31



Stawka: 1000 zl



 



 



Uwazam, ze to bardzo przyjemny kurs i szczerze to spodziewałem sie max 1.20 na drużynę Central Pulse. Pulse to zdecydowane faworytki i najlepsza drużyna w lidze. Po 6 kolejkach zajmują 1 miejsce z kompletem zwycięstw. Dominują w tych rozgrywkach! Northern Stars natomiast to 3 drużyna ligi z 5 zwycięstwami po 7 kolejkach. 18 marca obie ekipy spotkały sie ze sobą i oczywiście zwyciężyły dziewczy Central Pulse 61:50. Nie innego wyniku spodziewam sie dzisiaj jak tylko przekonujące zwycięstwo drużyny Central!



 



Zysk: +310 zł 



Tak jak myślałem. Spokojne i zdecydowane zwycięstwo.
 
@ 49

@panathinaikos

Użytkownik


LIVE, po 1 secie 1:0



AS Injs - Police 6 



Kurs: 1,55



Stawka: 2000 zł



 



Zysk: +1100 zl 



 



Troche nerwówka była, czego sie nie spodziewałem, ale najważniejsze ze jest zysk.



 



 
 
@ 49

@panathinaikos

Użytkownik


LIVE 46’ 2:0



Manchester City - Cardiff City Poniżej 4,5 goli 



Kurs: 1.64



Stawka: 700 zł 



 



To ze Cardiff nie strzeli w ogóle to jestem pewien, a City mam nadzieje ze nie podkręci tempa i under będzie pokryty. 



 



Zysk: +448 zł 



 



 
 
@ 49

@panathinaikos

Użytkownik


 LIVE 18’ 4:0



Atalanta - Bologna Poniżej 7,5 goli 



Kurs: 1,46



Stawka: 1000 zł 



 



Powinni sie wystrzelać... nie chce mi sie wierzyć ze tam zobaczymy 8 goli.



 



Zysk: +460 zł 



 



Tak jak przypuszczałem. Wystrzelali sie.
 
@ 49

@panathinaikos

Użytkownik


Zenit Kazan - Sir Safety Perugia Powyżej 3,5 seta ✅



Polska - Niemcy ✅



 



Kurs: 1,72



Stawka: 1300 zł 



 



W meczu Ligi Mistrzów siatkarzy spodziewam sie podobnego meczu jak we Włoszech. Uważam, ze te 4 sety to beda napewno. 



Niemcy nie powinni dzisiaj zlekceważyć tego meczu, a to ze maja lepszego zawodnika na każdej pozycji tylko utwierdza mnie w tym ze dzisiaj niestety ale Polacy przegrają. 



 



Zysk: +936 zł 
 
@ 49

@panathinaikos

Użytkownik


Arsenal - Napoli



% posiadania piłki przez drużynę 1 powyżej (52.5) ❌



Kurs: 1,85



Stawka: 160 zł 



 



Niestety mam limit na to zdarzenie tylko 160 zł a napewno zagrałbym za więcej jeżeli tylko bym mogl! Dlaczego? Ponieważ uważam, ze Napoli przyjedzie do Londynu z nastawieniem nie przegrać. A jeżeli przegrać (bo uważam ze Napoli tu nie wygra) to różnica jak najmniejszej ilości bramek. Arsenal pierwszy mecz u siebie także trzeba to wykorzystać i wygrac żeby w rewanżu była spokojniejsza głowa, a co za tym idzie? Arsenal będzie atakował, Napoli będzie szukać kontry a wiec podsumowując, myśle ze Arsenal będzie częściej przy piłce i ten over pokryją spokojnie! Napoli postawi dzisiaj włoski autobusik i nie beda dużej ilości czasu przy piłce. 



 



Strata: -160 zł ❌



 



Jednak dobrze ze dali taki limit. Arsenal ruszył zgodnie z planem, praktycznie na początku meczu cały czas przy piłce i posiadanie było ponad 60%, ale na nieszczęście szybko zdobyli dwie bramki i oddani inicjatywę. Szkoda...
 
Do góry Bottom