>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy by Radinho19

radinho19 241

radinho19

Użytkownik
#41

Bundesliga
Ingolstadt - Lipsk
Typ: powyżej 4 kartek azjan 1.850 bet365 ✅✅✅

6 żóltych i 1 czerwona mega izzi. A w 90 minucie były 3 kartki wiedziałem że jak doliczył sędzia aż 5 min będzie kosa.
 
radinho19 241

radinho19

Użytkownik
#42
Bundesliga
RB Lipsk - Hertha Berlin
Typ: powyżej 4 kartek azjan 1.750 bet365 zwrot
Wydaje mi się, że ten typ ma prawo wejść. Sędzia może nie jest za bardzo zaprzyjaźniony z kartonikami, ale ten mecz jest o miejsce na pudle w rundzie jesiennej i prestiż. I dodam tylko, że pomiędzy stolicą a Lipskiem jest tylko godzinka jazdy pociągiem. Hertha będzie miała wielkie wsparcie od swoich ultrasów a co za tym idzie będą walczyć! Polecam.
Szkoda fauli było co niemiara, jednak chyba sędzia poczuł klimat świąt w pierwszej połowie.
 
radinho19 241

radinho19

Użytkownik
#43
Bundesliga
Hoffenheim - Werder Brema
Typ: powyżej 8 rzutów rożnych 1.44 bet365
Ostatni mecz w tym roku. Oba zespoły grają o jak najlepszą pozycję. Gospodarze o 3 miejsce zaś goście dobrym wynikiem mogą pierwszy raz od kilku miesięcy wspiąć się na 11 miejsce. Ten kurs na wieśniaków coś mi nie pasuje. Nie zagra u nich Rudy.
 
radinho19 241

radinho19

Użytkownik
#48

Bundesliga
RB Leipzig - TSG Hoffenheim
Typ: powyżej 4.5 kartki azjan 1.900 Bet365 ✅✅✅

Sędziuje Stark on się nie pieści z kartonikami. Mecz na szczycie hit kolejki. W niemieckich mediach mecz ten opisywany jest jako pojedynek dwóch dobrych napastników tzw. El Plastico. Obydwoje Werner i Wagner potrafią grać agresywnie i napewno nie odpuszczą walki. Będzie ciekawie. Polecam
 
radinho19 241

radinho19

Użytkownik
#50

Serie A
Lazio - Milan
Typ: Milan powyżej 4 rożnych 2.20 Bet365 ✅✅✅

Ja wszystko rozumiem, że Milan z dużymi osłabieniami na to spotkanie, ale upatruję ten typ w osobach skrzydłowych Milanu Suso i Deulofeu. Ten 2 pamiętam jak grał w Evertonie i był wręcz gwarantem rożnych. A poza tym idzie masówka na Lazio. Będzie ciekawie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
radinho19 241

radinho19

Użytkownik
#51

Bundesliga
Augsburg - Leverkusen
Typ: powyżej 2.5 gola 2.15 Bet365 ✅ 1-3

Dziś jest ogromna szansa na zapisanie się w historii Bundesligi trafieniem nr 50000. Leverkusen osłabione w obronie. Mają ligę mistrzów zaraz Augsburg u siebie grać potrafi. H2H również korzystne. I taki kurs coś mi tu śmierdzi. Gram
 
radinho19 241

radinho19

Użytkownik
#53
3 Liga Niemcy
Chemnitzer - Aalen
Typ: 1 1.85 Bet365
Goście podobno dostali korektę punktów w lidze za problemy finansowe -9 ptk. Tylko dlatego to gram.
 
radinho19 241

radinho19

Użytkownik
#54

Bundesliga
Werder Brema - RB Leipzig
Typ: powyżej 4.5 kartki azjan 1.800 Bet365 ⛔

Mecz z lekkimi podtekstami. Były zawodnik Bremy Selke przeszedł przed sezonem do Lipska jednakże nic tam nie pokazał i większość spotkań przesiedział na ławce. Dziś ma szansę zagrać i napewno nogi nie odstawi. Po drugie w tym sezonie gra o utrzymanie do ostatniej kolejki będzie fascynująca. Po trzecie goście dostali lekkiej zadyszki i jeżeli chcą utrzymać 2 miejsce muszą wziąść się w garść. Nieprzewidywalna Brema sprawi sporo kłopotów w dzisiejszym spotkaniu gościom. Tego jestem pewien. Sędzia na to spotkanie to Christian Dingert. Gorąco polecam.
 
radinho19 241

radinho19

Użytkownik
#58
Piłka nożna Puchar Islandii kobiet
Stjarnan/Skinandi U19 - FH Hafnarfjodour U19
Typ: azjatycka suma goli powyżej 5
Kurs: 1.875 Bet365

Typ czysto statystyczny. Pozdrawiam i polecam.
 
Do góry Bottom