>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy by Siarex89 - zawsze do przodu ;]

siarex89 1

siarex89

Użytkownik
Wprowadzenie

Z powodu rozpadu pewnego forum na którym do tej pory podawałem swoje typy, postanowiłem rozpocząć swoją przygodę z FB. Chciałbym, żeby temat był kontynuacją mojego starego tematu, dlatego statystyki które prowadziłem od roku 2011 tutaj też uwzględnię.

Co typuje?
Głównie interesuje się piłką nożną, jednak w ostatnim czasie sporadycznie typuje zdarzenia związane z tym sportem. Bardziej opłacalne jest według mnie granie innych dyscyplin, które są bardziej przewidywalne niż futbol. Typuje przede wszystkim zdarzenia z tenisa i z siatkówki. To są moje główne tagrety. Oczywiście od czasu do czasu zagram coś z piłki nożnej, koszykówki lub innych dyscyplin, ale to rzadko.

Jak gram?
Gram przeważnie duble i single. Bardzo rzadko będzie można zobaczyć u mnie kupony z większą ilością zdarzeń. Moją podstawową stawką jest 10 j. W ostatnim czasie wszystkie kupony gram za tą kwotę, oczywiście gdy typ jest moim zdaniem bardzo pewny i godny gry to inwestuje 20j, a nawet 30 j. Przeważnie grając duble szukam ako w granicach 2,00. Single gram już nawet od kursu 1,30.
1 j = 10 PLN

Gdzie gram?
Obecnie gram u 2 bukmacherów. Są to moi stali bukmacherzy do których mam zaufanie i tylko u nich zamierzam grać. Są to Betsafe i Bet365. U innych bukmacherów gram tylko w przypadku, gdy oferują jakiś ciekawy bonus lub promocję.

Podsumowanie
Temat staram się prowadzić estetycznie i czytelnie. Nie ma nic przeciwko komentarzom w temacie. Jestem otwarty na opinie innych. Mam nadzieję, że będzie mi się u Was dobrze typowało ;]

Rok 2011 [✅23/⛔8]

Luty: [✅16/⛔6] + 39,2 j
Styczeń : [✅7/⛔2] + 14,7 j
 
siarex89 1

siarex89

Użytkownik
Kupon 174 [32]

???? Tenis, Challenger Cherbourg

Sidorenko Alexandre - Cervenak Pavol
Sidorenko Alexandre
1,53​

Stawka: 10 j.
EW: 15,3 j.
Bet365

Przeważnie nie ruszam challengerów, ale dzisiaj zrobię wyjątek. Sidorenko w tym roku dobrze spisuje się na hali, legitymując się bilansem 11/5. Cervenak na hali w 2011 jeszcze nie grał, a w poprzednich latach na tej nawierzchni nie spisywał się zbyt dobrze.
 
siarex89 1

siarex89

Użytkownik
Kupon 174 [32]

???? Tenis, Challenger Cherbourg

Sidorenko Alexandre - Cervenak Pavol ✅ 2:0
Sidorenko Alexandre
1,53​

Stawka: 10 j.
EW: 15,3 j.
Bet365

Przeważnie nie ruszam challengerów, ale dzisiaj zrobię wyjątek. Sidorenko w tym roku dobrze spisuje się na hali, legitymując się bilansem 11/5. Cervenak na hali w 2011 jeszcze nie grał, a w poprzednich latach na tej nawierzchni nie spisywał się zbyt dobrze.
+ 5,3 j.

Przygoda z FB zaczęła się bardzo dobrze. Bardzo chciałem, aby pierwszy kupon tutaj był na plus. Oby tak dalej. Rok 2011 [✅24/⛔8]


Luty: [✅17/⛔6] + 44,5 j
Styczeń : [✅7/⛔2] + 14,7 j
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
siarex89 1

siarex89

Użytkownik
Kupon 175 [33]


???? Tenis, Challenger Salinas

Nunez Eric - Zeballos Horacio
Zeballos Horacio [DW 2:0]
1,40​


Stawka: 10 j.
EW: 14 j.
Bet365

Nunez to dla mnie zupełnie anonimowy grajek. Chłopina w rankingu ATP usytuowany w granicach 780 miejsca, występuje tylko w challengerach przeważnie odpadając w kwalifikacjach, bądź w 1R. W tym roku jeszcze nie grał.
Zeballos natomiast w porównaniu do swojego rywala prezentuje poziom kilka klas wyższy. Leworęczny tenisista lubi clay. Horacio w tym roku w dobrej dyspozycji, z kim miał wygrać z tym wygrywał. Jak już przegrywał to z naprawdę dobrymi grajkami pokroju Starace, Monaco czy Cheli, pokazując w tych meczach dobry tenis.
Sądzę zatem, że szybkie 2:0 i po meczu.

 
siarex89 1

siarex89

Użytkownik
Kupon 175 [33]


???? Tenis, Challenger Salinas

Nunez Eric - Zeballos Horacio ⛔ 1:2
Zeballos Horacio [DW 2:0]
1,40​


Stawka: 10 j.
EW: 14 j.
Bet365

Nunez to dla mnie zupełnie anonimowy grajek. Chłopina w rankingu ATP usytuowany w granicach 780 miejsca, występuje tylko w challengerach przeważnie odpadając w kwalifikacjach, bądź w 1R. W tym roku jeszcze nie grał.
Zeballos natomiast w porównaniu do swojego rywala prezentuje poziom kilka klas wyższy. Leworęczny tenisista lubi clay. Horacio w tym roku w dobrej dyspozycji, z kim miał wygrać z tym wygrywał. Jak już przegrywał to z naprawdę dobrymi grajkami pokroju Starace, Monaco czy Cheli, pokazując w tych meczach dobry tenis.
Sądzę zatem, że szybkie 2:0 i po meczu.

- 10 j.

Jak widać Nunez postawił dość trudne warunki, choć pierwszy set na to nie wskazywał...

Rok 2011 [✅24/⛔9]


Luty: [✅17/⛔7] + 34,5 j
Styczeń : [✅7/⛔2] + 14,7 j
 
siarex89 1

siarex89

Użytkownik
Kupon 176 [34]


???? Tenis, Challenger Salinas

Skugor Franko - Decoud Sebastian
Skugor Franco
1,57​


Stawka: 10 j.
EW: 15,7 j.
Bet365

Skugor ostatnio w niezłej dyspozycji, osiągnięty semifinal w Casablance, gdzie nie dał rady Di Mauro. W tym roku na clayu bilans 6/2 czyli całkiem ładnie wszedł w nowy sezon. Potwierdza to, że na mączce grać potrafi. Argentyńczyk Decoud także preferuje ten typ nawierzchni, jednak jego wyniki ostatnio nie zachwycają. Pogrywa sobie na Futuresach, męcząc się z zawodnikami z niższego szczebla rankingu. W tym roku na clayu jeszcze nie wygrał - bilans 0/2​
 
siarex89 1

siarex89

Użytkownik
Kupon 176 [34]


???? Tenis, Challenger Salinas

Skugor Franko - Decoud Sebastian ✅ 2:0
Skugor Franco
1,57​


Stawka: 10 j.
EW: 15,7 j.
Bet365

Skugor ostatnio w niezłej dyspozycji, osiągnięty semifinal w Casablance, gdzie nie dał rady Di Mauro. W tym roku na clayu bilans 6/2 czyli całkiem ładnie wszedł w nowy sezon. Potwierdza to, że na mączce grać potrafi. Argentyńczyk Decoud także preferuje ten typ nawierzchni, jednak jego wyniki ostatnio nie zachwycają. Pogrywa sobie na Futuresach, męcząc się z zawodnikami z niższego szczebla rankingu. W tym roku na clayu jeszcze nie wygrał - bilans 0/2​
+ 5,7 j.
Skugor potwierdził swoją dobrą dyspozycję ;]

Rok 2011 [✅25/⛔9]

Marzec: [✅1/⛔0] + 5,7 j
Luty: [✅17/⛔7] + 34,5 j
Styczeń : [✅7/⛔2] + 14,7 j
 
siarex89 1

siarex89

Użytkownik
Kupon 177 [35]


???? Tenis, Challenger Salinas
Galdon Pablo - Bagnis Facundo
Bagnis Facundo
1,70​


Stawka: 10 j.
EW: 17 j.
betsafe


W head to head 3 do 1 dla Galdona, a gdyby nie krecz Pablo w 2007 pewnie byłoby 4-0. Mnie jednak ta statystyka wcale nie odstrasza. Obaj Panowie preferują mączkę i w tym sezonie idzie im nieźle. Galdon 6/3, Bagnis 8/3. Dlaczego gram na Facundo? Hmmm? Myślę, że dziś może być przełamanie Bagnisa. Z każdym meczem Facundo był coraz bliżej ogrania Galdona. W 2011 w Buenos Aires było już całkiem blisko. Facundo wygrał pierwszego seta 6:1, by potem dwa następne przegrać. Kursy dość dziwnie skaczą, w Bet365 zaledwie 1,57 na Facundo.
 
siarex89 1

siarex89

Użytkownik
Kupon 177 [35]


???? Tenis, Challenger Salinas
Galdon Pablo - Bagnis Facundo ✅ 0:2
Bagnis Facundo
1,70​


Stawka: 10 j.
EW: 17 j.
betsafe


W head to head 3 do 1 dla Galdona, a gdyby nie krecz Pablo w 2007 pewnie byłoby 4-0. Mnie jednak ta statystyka wcale nie odstrasza. Obaj Panowie preferują mączkę i w tym sezonie idzie im nieźle. Galdon 6/3, Bagnis 8/3. Dlaczego gram na Facundo? Hmmm? Myślę, że dziś może być przełamanie Bagnisa. Z każdym meczem Facundo był coraz bliżej ogrania Galdona. W 2011 w Buenos Aires było już całkiem blisko. Facundo wygrał pierwszego seta 6:1, by potem dwa następne przegrać. Kursy dość dziwnie skaczą, w Bet365 zaledwie 1,57 na Facundo.
+ 7 j.

No i bardzo ładnie, Bagnis mnie nie zawiódł ;]

Rok 2011 [✅26/⛔9]


Marzec: [✅2/⛔0] + 12,7 j
Luty: [✅17/⛔7] + 34,5 j
Styczeń : [✅7/⛔2] + 14,7 j
 
siarex89 1

siarex89

Użytkownik
Kupon 178 [36] Live!!!


???? Tenis, Challenger Cherbourg
Karol Beck - Edouard Roger - Vasselin [4:3]
Edouard Roger - Vasselin
2,05​


Stawka: 10 j.
EW: 20,5 j.
Bet365

Zagrane przy stanie 4:3 dla Becka przy jego podaniu. Trochę w sumie się pomyliłem, bo źle spojrzałem. Myślałem, że za chwilę Edu przełamie Becka [wynik był 15-40], jednak okazało się, że to Vasselin podaje. Za szybko zagrałem i nie dokładnie spojrzałem. Zobaczymy co wyjdzie ;]
 
siarex89 1

siarex89

Użytkownik
Kupon 178 [36] Live!!!


???? Tenis, Challenger Cherbourg
Karol Beck - Edouard Roger - Vasselin [4:3] ⛔ 0:2
Edouard Roger - Vasselin
2,05​


Stawka: 10 j.
EW: 20,5 j.
Bet365

Zagrane przy stanie 4:3 dla Becka przy jego podaniu. Trochę w sumie się pomyliłem, bo źle spojrzałem. Myślałem, że za chwilę Edu przełamie Becka [wynik był 15-40], jednak okazało się, że to Vasselin podaje. Za szybko zagrałem i nie dokładnie spojrzałem. Zobaczymy co wyjdzie ;]
- 10 j.

Ale jestem z ły na siebie. Wtopa na własne życzenie, przez swoje gapiostwo... Eh ;[

Rok 2011 [✅26/⛔10]


Marzec: [✅2/⛔1] + 2,7 j
Luty: [✅17/⛔7] + 34,5 j
Styczeń : [✅7/⛔2] + 14,7 j
 
siarex89 1

siarex89

Użytkownik
Kupon 179 [37]


???? Tenis, Challenger Cherbourg
Roberto Bautista-Agut - Nicolas Mahut
Over 21,5
1,72​


Stawka: 11,5 j.
EW: 19,7 j.
Bet365

Bukmacherzy mocno faworyzują Mahuta, jednak ja uważam iż Francuz nie będzie miał tutaj łatwej przeprawy. Bautista w tym roku całkiem nieźle sobie pogrywa. Bilans na hali Hiszpan ma 7/3, czyli widać, że dobrze się tutaj czuje. W Cherbourg jak do tej pory nie stracił seta, pokonując dość pewnie Deseina i Paire.
Mahut dość dużo szczęścia miał już wczoraj w meczu z de Schepperem, gdzie obronił dwie piłki meczowe. W 1R także nie zachwycił, tracąc seta z mało znanym Middelkoopem.
Sądzę, że dzisiaj może być podobnie i na dwóch setach się nie skończy. Linia 21,5 ustawiona moim zdaniem dość nisko i możliwe, że nawet w przeciągu dwóch setów zostanie pokryta. Panowie grali ze sobą w październiku w Rennes również w hali, wtedy górą był Bautista-Agut wygrywając 2:1. Wcale się nie zdziwię, jeśli taki wynik powtórzy się dzisiaj.


 
siarex89 1

siarex89

Użytkownik
Kupon 179 [37]


???? Tenis, Challenger Cherbourg
Roberto Bautista-Agut - Nicolas Mahut ⛔ 0:2
Over 21,5
1,72​


Stawka: 11,5 j.
EW: 19,7 j.
Bet365

Bukmacherzy mocno faworyzują Mahuta, jednak ja uważam iż Francuz nie będzie miał tutaj łatwej przeprawy. Bautista w tym roku całkiem nieźle sobie pogrywa. Bilans na hali Hiszpan ma 7/3, czyli widać, że dobrze się tutaj czuje. W Cherbourg jak do tej pory nie stracił seta, pokonując dość pewnie Deseina i Paire.
Mahut dość dużo szczęścia miał już wczoraj w meczu z de Schepperem, gdzie obronił dwie piłki meczowe. W 1R także nie zachwycił, tracąc seta z mało znanym Middelkoopem.
Sądzę, że dzisiaj może być podobnie i na dwóch setach się nie skończy. Linia 21,5 ustawiona moim zdaniem dość nisko i możliwe, że nawet w przeciągu dwóch setów zostanie pokryta. Panowie grali ze sobą w październiku w Rennes również w hali, wtedy górą był Bautista-Agut wygrywając 2:1. Wcale się nie zdziwię, jeśli taki wynik powtórzy się dzisiaj.



- 11,5 j.


No i Hiszpan nie da rady, zabrak ło 2 gem ów...

Rok 2011 [✅26/⛔11]


Marzec: [✅2/⛔2] - 8,8 j
Luty: [✅17/⛔7] + 34,5 j
Styczeń : [✅7/⛔2] + 14,7 j
 
siarex89 1

siarex89

Użytkownik
Kupon 180 [38]


???? Tenis, Davis Cup
Malisse/Rochus - Lopez/Verdasco
Lopez/Verdasco
1,50 Biathlon, WC-Women
Kaisa Mäkäräinen - TOP 15
Yes
1,40


Ako: 2,1
Stawka: 10 j.
EW: 21 j.
Betsafe

Dzisiaj nie będę zbytnio oryginalny, ostatnio słaba seria - 2 kupony w plecy, więc dziś zagrałem to co najbardziej oczywiste. Pierwszy typ z Pucharu Davisa, Hiszpanie którzy prowadzą z Belgami 2:0 dziś mają szansę rozwiać wszelkie wątpliwości kto w tej parze jest lepszy. U Belgów zagrają Malisse z Rochusem. Ten pierwszy jest zupełnie bez formy, a drugi to już emeryt, który pogrywa sobie z różnym skutkiem w challengerach. U Hiszpanów świetny deblista Feliciano Lopez + będący w dobrej dyspozycji oraz także potrafiący grać w deblu Fernando Verdasco. Obaj leworęczni, co może utrudnić Belgom sytuację.
Drugi typ zaczerpnąłem od Vipa - dawid.400. Wszystko opisane w jego temacie, oraz w odpowiednim dziale. Mam nadzieję, że dziś w końcu coś wpadnie ;]
 
siarex89 1

siarex89

Użytkownik
Kupon 180 [38]


???? Tenis, Davis Cup
Malisse/Rochus - Lopez/Verdasco
Lopez/Verdasco [zwrot]
1,50 ---&gt; 1,00 Biathlon, WC-Women
Kaisa Mäkäräinen - TOP 15 ✅ 2
Yes
1,40


Ako: 2,1 ---&gt; 1,40
Stawka: 10 j.
EW: 21 j. ---&gt; 14 j.
Betsafe

Dzisiaj nie będę zbytnio oryginalny, ostatnio słaba seria - 2 kupony w plecy, więc dziś zagrałem to co najbardziej oczywiste. Pierwszy typ z Pucharu Davisa, Hiszpanie którzy prowadzą z Belgami 2:0 dziś mają szansę rozwiać wszelkie wątpliwości kto w tej parze jest lepszy. U Belgów zagrają Malisse z Rochusem. Ten pierwszy jest zupełnie bez formy, a drugi to już emeryt, który pogrywa sobie z różnym skutkiem w challengerach. U Hiszpanów świetny deblista Feliciano Lopez + będący w dobrej dyspozycji oraz także potrafiący grać w deblu Fernando Verdasco. Obaj leworęczni, co może utrudnić Belgom sytuację.
Drugi typ zaczerpnąłem od Vipa - dawid.400. Wszystko opisane w jego temacie, oraz w odpowiednim dziale. Mam nadzieję, że dziś w końcu coś wpadnie ;]​
+ 4 j.

No i do przodu kupon, ale nie jestem zbytnio zadowolony. Dostałem zwrot w meczu Verdasco/Lopez - Malisse/Rochus, bowiem zamiast Malisse w parze z Rochusem zagrał Darcis. A szkoda, bo Hiszpanie pierwszego seta wygrali.

Rok 2011 [✅27/⛔11]


Marzec: [✅3/⛔2] - 4,8 j
Luty: [✅17/⛔7] + 34,5 j
Styczeń : [✅7/⛔2] + 14,7 j
 
siarex89 1

siarex89

Użytkownik

Kupon 181 [39]

Biathlon, WC-Women
Magdalena Neuner - Rest of field
Magdalena Neuner
1,75 Stawka: 10 j.
EW: 17,5 j.
Betsafe

Dzisiaj, podobnie jak i wczoraj powierzam swoje pieniądze w typ by dawid.400. Liczę na jego biathlonową wiedzę i mam nadzieję, że się nie przejadę. Wczoraj mnie nie zawiódł, dzisiaj liczę na to samo. Jeśli typ wejdzie polecą ode mnie do niego punkty reputacji ;]
 
siarex89 1

siarex89

Użytkownik

Kupon 181 [39]

Biathlon, WC-Women
Magdalena Neuner - Rest of field ⛔ 2
Magdalena Neuner
1,75 Stawka: 10 j.
EW: 17,5 j.
Betsafe

Dzisiaj, podobnie jak i wczoraj powierzam swoje pieniądze w typ by dawid.400. Liczę na jego biathlonową wiedzę i mam nadzieję, że się nie przejadę. Wczoraj mnie nie zawiódł, dzisiaj liczę na to samo. Jeśli typ wejdzie polecą ode mnie do niego punkty reputacji ;]
- 10 j.
Na ostatnim strzelaniu 2 pudła i strata pozycji ;[

Rok 2011 [✅27/⛔12]


Marzec: [✅3/⛔3] - 14,8 j
Luty: [✅17/⛔7] + 34,5 j
Styczeń : [✅7/⛔2] + 14,7 j
 
siarex89 1

siarex89

Użytkownik
Kupon 182 [40]


:siata: Siatkówka, Serie A1 Men
Copra Piacenza - Lube Macerata
Over 184,5
1,75​


Stawka: 10 j.
EW: 17,5 j.
Betsafe

Jak trwoga to do Filipa_r2 ;] Od tego kuponu dużo będzie zależeć...
 
siarex89 1

siarex89

Użytkownik
Kupon 182 [40]


:siata: Siatkówka, Serie A1 Men
Copra Piacenza - Lube Macerata ✅ 2:3
Over 184,5
1,75​


Stawka: 10 j.
EW: 17,5 j.
Betsafe

Jak trwoga to do Filipa_r2 ;] Od tego kuponu dużo będzie zależeć...
+ 7,5 j.

Było nerwowo, bo dwa pierwsze sety wygrała Macerata i wydawało się, że trzeci będzie tylko formalnością , jednak Piacenza spięła się w odpowiednim momencie i 2 kolejne sety wygrała. Obecnie jest wynik 2:2 i linia 184,5 ładnie pokryta. Dzięki Filip ;]

Rok 2011 [✅28/⛔12]


Marzec: [✅4/⛔3] - 7,3 j
Luty: [✅17/⛔7] + 34,5 j
Styczeń : [✅7/⛔2] + 14,7 j
 
siarex89 1

siarex89

Użytkownik
Kupon 183 [41]


???? Tenis, Challenger Kyoto
Kim Kevin - Ryderstedt Michael
Ryderstedt Michael
1,60​


Stawka: 10 j.
EW: 16 j.
Betsafe


Bardzo ciekawy bet jak dla mnie. Kim początek roku ma tragiczny, przegrywa z kim popadnie. Niezależnie od tego czy jest to hala, mączka czy hard. W Kyoto gramy w hali, a ta nawierzchnia reprezentantowi USA zbytnio nie leży. W tym roku bilans 0/1. W poprzednich latach także jakoś szału nie robił, ogólnie rzadko gra na tej nawierzchni, co pokazują wyniki.
Ryderstedt w przeciwieństwie od swojego najbliższego rywala sezon rozpoczął całkiem nieźle. Bilans w hali 12/5, co pokazuje że jest w formie. Szwed ma w tym roku na rozkładzie takich grajków jak: Schuettler czy choćby Niland, czyli gracze występujący w turniejach rangi ATP.
Jak dla mnie po takim kursie naprawdę warto to zagrać, oczywiście może być różnie, ale jestem dobrej myśli ;]
 
Do góry Bottom