>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy by swirpac

swirpac 0

swirpac

Użytkownik
Witam
Po latach obserwacji i typowania &quot;dla samego siebie&quot; przyszła pora na własny temat i dzielenie się typami. Z reguły gram single i duble, czasami trafi się jakiś triple...Wszystkie kupony grane za prawdziwą kase. Zobaczymy jak to wyjdzie, good luck !
KOMENTARZE MILE WIDZIANE
Na początek taki dubelek na dzisiejszy wieczór:
---------------------------------------------------------------
▶ kupon #1

Worms - Mainz (-1,5) | 1.75 | ✅ (0:3)
Hapoel Tel-Awiw - Aktobe Lento | 1.25 | ✅ (3:1)
AKO: 2.17
stawka: 2/10
buk: Bet365
zysk: +2.34j
---------------------------------------------------------------
Uzasadnienie:
Mainz dobrze radzi sobie w okresie przygotowawczym, nie tracą bramek, a i ze strzelaniem nie mają problemów, Worms to ekipa z ligi niemal amatorskiej. Różnica kilku klas między tymi zespołami więc nie widzę innej możliwości jak pewne zwycięstwo ekipy z Niemiec.
Hapoel na obcym terenie minimalnie przegrał 1:0, ale u siebie to całkiem inna drużyna, nie raz pokazywali już, że w meczach o stawkę potrafią pokonać silnego rywala nawet kilkoma bramkami. Handi -1 też dobre i powinno wejść, ja gram bez większego ryzyka.
 
swirpac 0

swirpac

Użytkownik
▶ kupon #2

Richard Gasquet - Kristof Vliegen | 1.35 | ZWROT
Mardy Fish - Viktor Troicki | 1.40 | ✅ (2:0)
Ako: 1.89 ▶ 1.40
stawka 1/10
buk: Betsafe
zysk: +0.4j
---------------------------------------------------------------
Jeśli będą chcieli wygrać to wygrają, wiadomo że na tym etapie sezonu zawodnicy odpuszczają niektóre turnieje, dlatego stawka minimalna.
 
swirpac 0

swirpac

Użytkownik
El. LM - bogata oferta, niby dużo &quot;pewniaków&quot; z których wiele osób układy taśmy po 3-5 zdarzeń otrzymując ako. ~2 Odradzam... to jest piłka nożna i zawsze mamy jakieś &quot;niespodzianki&quot;. Na dzisiaj taki dubelek:

-------------------------------------------------------

▶ kupon #3


PAOK Thessaloniki - Ajax Amsterdam awans Ajax | 1.67 | ✅
Lech Poznan - AC Sparta Praha 1X | 1.35 | ⛔⛔⛔ nie będę komentować... co za wstyd...

Ako: 2.25
stawka: 2/10
buk: Tobet

zysk: -2j

-------------------------------------------------------

Wg. mnie Ajax to drużyna po prostu lepsza. U siebie zagrali trochę słabszy mecz. Dzisiaj w meczu o wszystko na pewno zagrają już na 100%. Myślałem nad czystą &quot;2&quot; ale gram bezpieczniej, bo np. remis 2:2 tez daje im awans

Lech... Nie spodziewał bym się tu wielu bramek ze strony Sparty, która miała ogromne problemy żeby w ogóle strzelić coś u siebie. Goście będą chcieli zagrać na zero z tyłu, raczej nie będą angażowali wielu zawodników w ataku. Lechici powinni coś wkulać chociaż wiadomo, że ostatnio przychodzi im to bardzo ciężko dlatego podpieram się remisem. Jeżeli wynik ułoży się w drugą stronę i Sparta strzeli jako pierwsza jestem pewny ze gospodarze się nie poddadzą i ruszą do ataku, nie raz pokazywali, że potrafią odrabiać straty.
 
swirpac 0

swirpac

Użytkownik
▶ kupon #4

Kristina Barrois - Julia Goerges | 1.40 | ✅
Tsvetana Pironkova - Anna Lapushchenkova | 1.37 | ⛔⛔⛔ oglądałem to spotkanie - tragedia

Ako: 1.92
stawka: 1/10
buk: Betsafe

zysk: -1j

-------------------------------------------------------

Julia w dobrej formie, wygrała turniej w Austrii. Pierwszy mecz w Kopenhadze dosyć pewne zwycięstwo, dzisiaj przeciwnik na podobnym poziomie. Można spróbować win 2:0, ale... no właśnie, to kobiety...

Tsvetana (33) ostatnimi czasy potrafiła wygrywać chociażby z Venus Williams w ćwierćfinale Wimbledonu, jej przeciwniczka (107) praktycznie wszystko przegrywa, nie wierzę żeby miała się dzisiaj przełamać.
 
swirpac 0

swirpac

Użytkownik
Miałem to odpuścić, ale znajomy daje sobie uciąć rękę za ten bet więc...
--------------------------------------------
▶ kupon #5

Fenerbahce (AH -1) - Young Boys | 1.52 | ⛔ ...i ktoś by nie miał ręki ;p
stawka: 2/10
buk: Bet365
zysk: -2j
---------------------------------------------
Fenerbache po remisie 2:2 w Szwajcarii nie może być pewne awansu, więc nie powinni zlekceważyć rywala. Drużyna gości zagra bez kilku podstawowych zawodników, których mają zastąpić chłopcy w wieku 19 lat...Myślę, że nie dadzą rady na bardzo &quot;gorącym&quot; terenie, gdzie kibicie tworzą niesamowitą atmosferę. Gospodarze będą chcieli wygrać pewnie i mam nadzieję, że tak się stanie. Wygrana jedną bramką daje mi zwrot stawki.
 
swirpac 0

swirpac

Użytkownik
▶ kupon #6


Besiktas (AH -1) - Plzen | 1.42 |✅
FK Austria Vienna - Ruch Chorzów | 1.30 |✅
Montpellier - Gyor | 1.28 |⛔ 45 min z przewagą zawodnika i dalej nie potrafili strzelić bramki...

Ako: 2.38
stawka: 2/10
buk: Bet365

zysk: -2j
 
swirpac 0

swirpac

Użytkownik
▶ kupon #7


Apollon Limassol - Sibir Novosibirsk | 1.85 | ✅
VfB Stuttgart - Molde | 1.22 | ⛔

Ako: 2.22
stawka: 2/10
buk: Tobet

zysk: -2j.
 
swirpac 0

swirpac

Użytkownik
Jak na razie nie służy mi otwarcie tematu i podawanie typów, jak tak dalej pójdzie to skule ogon i powrócę do dawnego grania. Na dzisiaj zagramy coś takiego:

▶ kupon #8

Anna Chakvetadze - Polona Hercog | 1.50 | ✅
St Patricks - Drogheda United | 1.40 | ✅

Ako: 2.09
stawka: 2/10
buk: Bet365
zysk: +2.2j
-----------------------------------------------------------------
bez analiz, typy z &quot;sieci&quot;
 
swirpac 0

swirpac

Użytkownik
▶ kupon #9

Malavan - Mes Kerman | 1.95 | ✅
stawka: 3/10
buk: Bet365

zysk: +2.85j
------------------------------------------------
Dużo już zostało napisane o tym meczu, ciekawe i przekonujące analizy. Jedyne co niepokoi to, że kurs rośnie zamiast spadać. Może buki coś kombinują, a może ktoś chce nas &quot;wycyckać&quot;.
 
swirpac 0

swirpac

Użytkownik
▶ kupon #10


Hull - Swansea (1 DNB) | 1.53 | ✅

stawka: 3/10
buk: Bet365

zysk: +1.6j


---------------------------------------------

czysta 1 po kursie 2.1 też do grania, ale że to początek ligi zagram bezpiecznie i w przypadku remisu dostane zwrot
 
swirpac 0

swirpac

Użytkownik
Dzisiaj kiepska oferta na żużel, miałem sobie odpuścić, ale zagram h2h w meczu Wrocławia z Toruniem

▶ kupon #11


Hans Andersen - Piotr Świderski | 1.90 | ⛔ fatalny bet

stawka 1/10
buk: Bet365

zysk: -1j
 
swirpac 0

swirpac

Użytkownik
▶ kupon #13


Belle Vue - Peterborough (+6) | 1.90 |⛔
Wolverhampton - Coventry | 1.33 |✅

Ako: 2.54
stawka 1/10
buk: Bet365

zysk: -1j
 
swirpac 0

swirpac

Użytkownik
kiepsko idzie, dla odmiany spróbuje z brazylijską kopaną (Serie B, w nocy z wtorku na środę)
-----------------------------------------------------

▶ kupon #14


Portuguesa (AH -1) - ASA AL | 1.87 | ✅

stawka 3/10
buk: Bet365

Zysk: +2.62j

------------------------------------------------------
Gospodarze dużo strzelają, goście dużo tracą, remis w tym meczu będzie dla mnie dużym zaskoczeniem.
 
swirpac 0

swirpac

Użytkownik
▶ kupon #15


Liverpool lub X - Arsenal | 1.38 | ✅
David Ferrer - David Nalbandian | 1.50 | ✅ weszło, ale kolejny siwy włos na mojej głowie po tym meczu... Faceci na hardzie i prawie same przełamania w 3 secie :wowsdf:

Ako: 2.06
stawka: 2/10
buk: Bet365

zysk: +2.14j

------------------------------------------------------

Łamię zasadę i gram na swoich, nie wyobrażam sobie porażki na Anfield. Po przyjściu Joe Cole&#39;a, w drużynie widać sporo motywacji i pozytywnej energii, żaden z podstawowych zawodników nie opuścił klubu. W tym meczu powinniśmy zobaczyć najsilniejszą 11-tkę gospodarzy, zagadką na pewno jest forma Torresa, który zagra pierwszy mecz po &quot;urlopie&quot;, ale i bez niego Liverpool powinien co najmniej zremisować..
Zastanawiam się nad overem, który w ostanich 13 meczach tych drużyn padł aż 11 razy, kurs 2.35 to dla mnie zdecydowanie valuebet, może dorzucę jeszcze na kolejnym kuponie.

Co do tenisa... Nalbandian wysoka forma, nawierzchnia mu sprzyja, Ferrer dawno nic specjalnego nie pokazał.Brak czasu na głębszą analizę.
 
swirpac 0

swirpac

Użytkownik
▶ kupon #16


Lejonen Gislaved - Vastervik | 1.10 | ✅
Janusz Kołodziej over 8,5 | 1.75 | ⛔⛔⛔ eh... źle się &quot;poprzekładał&quot; i zamiast z rywalami musiał walczyć z torem, ale jestem wkur... czułem, że z tym betem coś będzie nie tak ;/ (tak, wiem i wiedziałem, że nie jedzie jako prowadzący parę)

Ako: 1.93
stawka: 2/10
buk: Tobet

zysk: -2j

-----------------------------------------------

Lejonen w pełnym składzie, u siebie są bardzo mocni. Do tego wejście na mecz jest za free, więc spora ilość kibiców powinna dodatkowo mobilizować gospodarzy.

Kołodziej ma fantastyczny sezon i poza trochę słabszą postawą w DPŚ praktycznie nie zawodzi. Mimo że tor jak i rywal wymagający myślę, że Janek zrobi ok. 11 pkt
 
swirpac 0

swirpac

Użytkownik
▶ kupon #17

Cardiff (-1 AH) - Burton Albion | 1.70 | ⛔ jak nie idzie to nie idzie, na razie chyba odpuszczę nożną, bo na niej za dużo strat ;/ ⛔⛔⛔
stawka: 1/10
buk: Bet365
zysk: -1j
------------------------------------------
Przekonała mnie analiza &quot;leon92mielonka&quot; którą znajdziecie tu: klik
 
swirpac 0

swirpac

Użytkownik
mówie sobie: nie graj, nie graj
...ale zagram:


▶ kupon #18

Belgia - Bułgaria | 1.45 | (koszykówka) ✅
Agnieszka Radwańska (-3,5) - Alisa Kleybanova | 1.83 | ✅ brawo, w końcu...

Ako: 2.65
stawka: 1/10
buk: Bet365

Zysk: +1.65j

----------------------------------------------------
eh... ona zawsze przegrywa jak na nią stawiam, da w końcu zarobić ? Wierzę, że w formie jaką obecnie prezentuje pokona Alise.
 
swirpac 0

swirpac

Użytkownik
▶ kupon #19

Anglia - Węgry ▶ Węgry poniżej 0,5 gola | 1.80 |⛔ złodzieje kur... nie dość że samobój to tak na prawdę piłka nie przekroczyła linii całym obwodem ;/ koniec z futbolem
stawka: 2/10
buk: Tobet
zysk: -2j
-----------------------------------------------------------
Tylko przypadek może przynieść gola Węgrom. Zaryzykuje po kursie 1.80 że tak się nie stanie.
 
swirpac 0

swirpac

Użytkownik
▶ kupon #20


Filippo Volandri - Ruben Bemelmans | 1,36 |✅
Marion Bartoli - Caroline Wozniacki | 1.40 |⛔

Ako: 1.90
stawka: 2/10
buk: Bet365

Zysk: -2j

-------------------------------------------------
Obydwa typy powinny wejść jeśli nikt nie będzie kombinował, Karolina zrobiła sobie miesięczne wakacje po Wimbledonie, następnie wygrała turniej w Kopenhadze. Teraz światowy tenis przenosi się do Ameryki, gdzie wszyscy przygotowują się już do US Open. Wozniacka w Cinncinati w pierwszej rundzie gładko pokonała Sybille Bammer 6:0 6:2. Bartoli również dosyć pewnie wygrała swoje dwa spotkania, jednak kiedy dochodzi do pojedynku z teoretycznie lepszą i wyżej rozstawioną zawodniczką coś się zacina w grze Francuzki i pojawia się dużo błędów w jej grze. Dziewczyny na nawierzchni twardej grały 3 razy i 3 razy wygrywała Karolina.

Volandri niezła forma, wygrywa sporo pojedynków, jego przeciwnik odwrotnie - wszystko przegrywa i nic nie wskazuje na to żeby coś się zmieniło.
 
Do góry Bottom