>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy- chinaski. Hazard, alkohol, kobiety.

chinaski 25

chinaski

Użytkownik
Witam serdecznie. Od dnia dzisiejszego zamierzam podawać typy na forum, będę grał zdarzenia przede wszystkim z tenisa- znam się na tym zdecydowanie najlepiej. Nie zabraknie oczywiście typów z piłki nożnej, siatkówki, czy koszykówki, jednak będzie trzeba poczekać na odpowiedni moment by zaatakować. Przejdę jednak od razu do rzeczy.

Kupon 1.
Carla Suarez Navarro - Lesya Tsurenko 1 1.28 ⛔
Federico Delbonis - Tommy Robredo 2 1.33 ⛔
stawka: 200 PLN
kurs: 1.71
możliwa wygrana: 342.85 PLN
Nie tak wyobrażałem sobie te dwa poniedziałkowe spotkania, szczególnie nawalił Tommy- pierwszy set 7/5, w dwóch kolejnych tylko jeden zdobyty gem, podejrzane. Udało mi się wygrać trochę na live, jednak tego nie będę podliczał, jutro kolejny dzień zmagań.
 
chinaski 25

chinaski

Użytkownik
Kupon 2.
Florian Mayer - Horacio Zeballos 1 1.33 ✅
Lukasz Kubot - Ivan Dodig 1 1.36 ✅
Juan Monaco - Cedrik-Marcel Stebe 1 1.18 ✅
stawka: 200 PLN
kurs: 2.14
możliwa wygrana: 429.75 PLN
 
chinaski 25

chinaski

Użytkownik
Kupon 3.
Dustin Brown - Sergiy Stakhovsky 1 1.80 ✅
stawka: 200 PLN
kurs: 1.80
możliwa wygrana: 360 PLN
Brown ostatnio regularnie występuje w turniejach ATP, radzi sobie całkiem przyzwoicie. Tutaj musiał przebijać się przez kwalifikacje. Prezentuje dobrą formę- ograł ostatnio Paire i Davydenkę na ziemi, ponadto fajny występ na Wimbledonie. Jego rywal ostatnio kompletnie pod formą, nękają go częste kontuzje przez co musiał poddać 2 z 3 ostatnich spotkań. Ostatni mecz Ukraińca to porażka z Cervenakiem, w moim przekonaniu graczem dużo gorszym od Dustina. Taki kurs uważam za wtorkowy prezent, warto z niego skorzystać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
chinaski 25

chinaski

Użytkownik
Kupon 5.
Federico Delbonis - Marin Cilic 2 1.16 ✅
Stanislas Wawrinka - Paul-Henri Mathieu 1 1.22 ⛔
Henri Laaksonen - Santiago Giraldo 2 1.20 ✅
stawka: 300 PLN
kurs: 1.71
możliwa wygrana: 513.33 PLN
Gra Wawrinki dzisiaj bez komentarza, TRAGEDIA.
 
chinaski 25

chinaski

Użytkownik
Kupon 6.

Michael Russell - Kevin Anderson 2 1.25 ⛔
Go Soeda - Igor Kunitsyn 1 1.40 ✅
Andy Roddick - Nicolas Mahut 1 1.22 ✅
Huber/ Raymond - Lucic/ Vandeweghe 1 1.16 ✅

stawka: 400 PLN
kurs: 2.49
możliwa wygrana: 998.15 PLN
 
chinaski 25

chinaski

Użytkownik
Kupon 7.

T. Bellucci - Grigor Dimitrov 1 1.50 ✅
Marin Čilić - Tommy Haas 1 1.50 ⛔
stawka: 300 PLN
kurs: 2.25
możliwa wygrana: 675 PLN
Kupon 8.

Nicolas Almagro - Juan Monaco 1 1.38 ⛔
Janko Tipsarevic - Paul-Henri Mathieu 1 1.25 ✅
stawka: 400 PLN
kurs: 1.73
możliwa wygrana: 690 PLN
 
chinaski 25

chinaski

Użytkownik
Kupon 9.

Go Soeda - Gilles Muller 2 1.80 ✅

stawka: 300 PLN
kurs: 1.80
możliwa wygrana: 540 PLN

Jak to nie wejdzie, robimy przerwę.
 
chinaski 25

chinaski

Użytkownik
Kupon 11.


Janko Tipsarevic - T. Bellucci 2 2.62 ✅
stawka: 200 PLN
kurs: 2.62
możliwa wygrana: 524 PLN

Moim zdaniem trochę przesadzone te kursy, tyle na Belucciego z pewnością bym nie dał. W Gstaad Brazylijczyk gra bardzo dobrze, w ostatnich dwóch spotkaniach pewnie pokonał Lopeza i Dimitrova. Tipsa męczył się chociażby z Fischerem, czy Mathieu, który wrócił do gry po kontuzji i w wielkiej formie nie jest. Panowie grali przed tygodniem bezpośredni mecz w Stuttgarcie, 2-1 dla Janko, mecz wyrównany. Dzisiaj moim zdaniem passa Serba dobiegnie końca i Belucci będzie mógł się cieszyć z pierwszego wygranego turnieju w tym roku.
 
chinaski 25

chinaski

Użytkownik
Kupon 12.

Juan Monaco - Tommy Haas 2 2.20 ⛔

stawka: 300 PLN
kurs: 2.20
możliwa wygrana: 660 PLN

Haas u siebie, w finale, podczas imprezy w Hamburgu zaskakuje z pewnością nie tylko mnie. Wyeliminował po dwóch setach Cilica i Mayera, wyrzucił też Simona. Całkowita zmiana formy o 180 stopni w porównaniu z poprzednim tygodniem, gdzie już na początku odpadł z Cervenakiem. Monaco mimo dojścia do finału nie przekonuje mnie tutaj, był już o włos od porażki ze Stebe, w trzecim secie 3-5*. Późniejsi rywale bardzo łatwi, aż do wczorajszego półfinału z Almagro, który Hiszpan przegrał na swoje życzenie. Jeśli Tommy dochodzi daleko na turniejach rozgrywanych w Niemczech, z pewnością możemy oczekiwać od niego wspaniałych występów- było tak chociażby w Halle, gdzie wygrał turniej pokonując w finale samego Rogera Federera.
 
chinaski 25

chinaski

Użytkownik
Kupon 13.

Chelsea - Paris Saint Germain powyżej 2.5 goli 1.70 ⛔
stawka: 300 PLN
kurs: 1.70
możliwa wygrana: 510 PLN
Fajny meczyk, dużo gwiazd, czuję że chłopaki zagrają dzisiaj dla publiczności- mecze za oceanem bardzo często kończą się hokejowymi wynikami. PSG jeszcze bez Zlatana, ale mimo wszystko powinny sobie dwie drużyny postrzelać. Chelsea zagrała już jeden mecz w USA, ograła Seattle 4-2. PSG póki co w preseasonie remis 2-2 z CSKA. Trybuny na pewno pełne oczekiwań co do nowej potęgi europejskiego futbolu, a świetny, ofensywny mecz może tylko powiększyć liczbę fanów ekipy z Paryża.
 
chinaski 25

chinaski

Użytkownik
Kupon 14.
M. Fischer - A. Balazs 1 1.55 ⛔
stawka: 500 PLN
kurs: 1.55
możliwa wygrana: 775 PLN
Bardzo uboga oferta tenisowa na dzisiejszy dzień, wybrałem jednak jedno spotkanie godne zagrania. Pierwsza runda na turnieju w Kitzbühel. Reprezentant gospodarzy zagra z Atillą Balazsem. Moim zdaniem faworyt w tym spotkaniu jest jasny- Fischer. Rozegrał on ostatnio całkiem przyzwoite trzy spotkania, w końcu uległ późniejszemu finaliście turnieju w Gstaad- Tipsarevicowi, z którym wygrał jednak seta. Był on bardzo bliski jego wyeliminowania, po wygranym pierwszym secie w drugiej odsłonie miał wynik 5-2*. Balazs tutaj przedzierał się przez kwale, pokonał w nich nawet Dustina Browna, który ostatnio jest w wysokiej formie. Wcześniej jednak trzy porażki z rzędu: 3-6 0-6 z Linzerem, 6-4 2-6 3-6 z De Bakkerem oraz kolejna trzysetówka, na challengerze w Poznaniu z Gawronem, który moim zdaniem klasą i umiejętnościami odstaje od dzisiejszego rywala Węgra. Fischer ostatnio w gazie, poza tym gra u siebie, a jak wiadomo w takich turniejach niejednokrotnie mniej znani zawodnicy osiągali dobre wyniki, liczę dziś na niego i jest to mój typ dnia.
 
chinaski 25

chinaski

Użytkownik
Kupon zagrałem wcześniej w expekt, przez telefon komórkowy, a wpisałem na forum dopiero jak wróciłem do domu.
Kupon 17.
Hamburger SV - FC Barcelona powyżej 2.5 goli 1.45 ✅
Real Oviedo - Real Madrid powyżej 2.5 goli 1.20 ✅
stawka: 300 PLN
kurs: 1.74
możliwa wygrana: 522 PLN
 
chinaski 25

chinaski

Użytkownik
Kupon 19.

Martin Klizan - Pavol Cervenak 2 1.60 ⛔
Philipp Kohlschreiber - Attila Balazs 2 2.25 ⛔

stawka: 150 PLN
kurs: 3.60
możliwa wygrana: 540 PLN

Klizan i Kohlschreiber grają w igrzyskach od weekendu, warto spróbować.
 
Do góry Bottom