>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

TYPY CS:GO - ROK 2023

Status
Zamknięty.
P 8,1K

PitaRajt66

Użytkownik
Spirit chyba dostaję 0:3 i do domu... Sam też na nich liczyłem od początku ale co oni grają to nie porozumienie. Chcę żeby dostali jutro od Astralis i sie nie kompromitowali dalej.
 
'Corek 211,3K

'Corek

Znawca - e-sport
Spirit zwiódł i to bardzo, co się stało z tą ekipą, choć właśnie ogrywają Astralis, które gra mocno w kratkę.

Vitality vs 9INE
Vitality 2:0 @ 2,10 pinnacle co my gramy!


Dziś bez zbędnych kombinacji idę w niestety porażkę naszych chłopaków z 9INE.
G2 już wiele razy mówiłem, że to nie jest ekipa na top1 i granie na tym poziomie każdego turnieju, tym bardziej że w składzie nadal jest HooXi i moim zdaniem dopóki ten gość tam będzie to nadal będzie to właśnie tak wyglądać. Ograliśmy BiG które już nie jest tą ekipą z Xantaresem w składzie, do łyknięcia i tak się stało.
Dziś to już zupełnie inna bajka, nie gramy bo1 i uważam, że Vitality nie odda nam nawet mapy. Dobrze, że mamy Hadesa bo chłop ratuje nas w każdym spotkaniu i gdyby ktoś inny grał u nas na awp to pewnie nawet zwycięstwa byśmy tutaj nie zobaczyli. Dziś pod drugiej stronie Zywooooo i uważam, że posiadają nas w dwóch. Oczywiście obym się mylił, bo serduchem za naszymi! 🇵🇱
ale moje pieniądze chcą zostać zainwestowane w Vita.

Edit: porażka Vita na vertigo, gram na live Vitality @ 1,90
 
Ostatnia edycja:
'Corek 211,3K

'Corek

Znawca - e-sport
NiP vs Astralis
Astralis win @ 1,72 pinnacle

Zaufam Duńczykom, więc wybieram mniejsze zło. NiP wygląda słabiutko, Astralis lepiej, ale również nie ma jeszcze w tym powtarzalności, ale jest device czy blamef, którzy potrafią zagrać takie solo, że ratują ich wielokrotnie. Problemem nipu jest to, że u nich nikogo takiego na chwilę obecną nie ma, od konfiga na pewno oczekiwano więcej.
Astralis ograło C9, do 14 przegrali z Vitality by później dostać do 7 z ef. Nie można odmówić Szwedom, że walczą w większości spotkań i to nie jest powiedziane, że Astralis będzie mieć tutaj łatwą przeprawę, ale to ich gra ciut bardziej mnie tutaj przekonuje.

Cloud9 vs G2
Win Cloud9 @ 1,93 pinnacle

Również zaufam C9. Już nie będę pisać o G2 bo wielokrotnie pisałem. Owszem ten sezon na pewno w pewnym stopniu do udanych, ale dla mnie to nie będzie drużyna, która stabilnie będzie w każdym turnieju top. Na pewno nie dopóki HooXi gra, bo niewątpliwie jest to ich słabszy punkt. Oczywiście jest to tylko moje zdanie. G2 przegrali z naszymi, wymęczyli z Au. iNation łatwo na bo1, ale oni dziś od Ence do 0 mapę dostali.
Cloud tutaj wcale nie wygląda lepiej bo męczarnie i jeszcze raz męczarnie, ale to już zupełnie inne spotkanie. C9 w tym roku już się przejechało po G2 nie dając im ugrać mapy. Nie uważam, że będzie podobnie bo czeka nas zacięte spotkanie, ale ostatecznie widzę C9.

Forze vs Monte
Forze win @ 2,08 pinnacle

Świetny jest ten kurs na Forze. Monte jest tutaj w świetnej formie, tego nie można im odebrać, dziś dopiero przegrali z Heroic choć po mocnej walce, ale moim zdaniem musi się to kiedyś skończyć a Forze jest idealnym kandydatem. Biorąc pod uwagę ostatnie tygodnie to Forze na prawdę jest w dobrej formie, ograli sporo topek, tutaj dostali od C9 bo1, ale następnie ograli NIP i Ence po walce, tutaj nie ma tragedii, wręcz przeciwnie. Moim zdaniem faworyzowanie Monte jest nie na miejscu i ten kurs pobieram bez zastanowienia.

wybitnie!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +880
pumaaa 6,3K

pumaaa

Użytkownik
NiP vs Astralis
Astralis win @ 1,72 pinnacle

Zaufam Duńczykom, więc wybieram mniejsze zło. NiP wygląda słabiutko, Astralis lepiej, ale również nie ma jeszcze w tym powtarzalności, ale jest device czy blamef, którzy potrafią zagrać takie solo, że ratują ich wielokrotnie. Problemem nipu jest to, że u nich nikogo takiego na chwilę obecną nie ma, od konfiga na pewno oczekiwano więcej.
Astralis ograło C9, do 14 przegrali z Vitality by później dostać do 7 z ef. Nie można odmówić Szwedom, że walczą w większości spotkań i to nie jest powiedziane, że Astralis będzie mieć tutaj łatwą przeprawę, ale to ich gra ciut bardziej mnie tutaj przekonuje.

Cloud9 vs G2
Win Cloud9 @ 1,93 pinnacle

Również zaufam C9. Już nie będę pisać o G2 bo wielokrotnie pisałem. Owszem ten sezon na pewno w pewnym stopniu do udanych, ale dla mnie to nie będzie drużyna, która stabilnie będzie w każdym turnieju top. Na pewno nie dopóki HooXi gra, bo niewątpliwie jest to ich słabszy punkt. Oczywiście jest to tylko moje zdanie. G2 przegrali z naszymi, wymęczyli z Au. iNation łatwo na bo1, ale oni dziś od Ence do 0 mapę dostali.
Cloud tutaj wcale nie wygląda lepiej bo męczarnie i jeszcze raz męczarnie, ale to już zupełnie inne spotkanie. C9 w tym roku już się przejechało po G2 nie dając im ugrać mapy. Nie uważam, że będzie podobnie bo czeka nas zacięte spotkanie, ale ostatecznie widzę C9.

Forze vs Monte
Forze win @ 2,08 pinnacle

Świetny jest ten kurs na Forze. Monte jest tutaj w świetnej formie, tego nie można im odebrać, dziś dopiero przegrali z Heroic choć po mocnej walce, ale moim zdaniem musi się to kiedyś skończyć a Forze jest idealnym kandydatem. Biorąc pod uwagę ostatnie tygodnie to Forze na prawdę jest w dobrej formie, ograli sporo topek, tutaj dostali od C9 bo1, ale następnie ograli NIP i Ence po walce, tutaj nie ma tragedii, wręcz przeciwnie. Moim zdaniem faworyzowanie Monte jest nie na miejscu i ten kurs pobieram bez zastanowienia.
Nie wiem dlaczego się tak uwziales na te G2 i Hooxiego i twierdzisz że nie będą stabilna drużyna jak widać narazie top1 trzymają nie przez przypadek. A odnośnie Hooxiego on ma prowadzić drużynę a nie zabijać więc zawsze będzie gdzieś przy końcu tabeli ale ostatnie mecze pokazują że aż tak bardzo nie odstaje skillowo od reszty a chyba zapomniałeś że po drugiej stronie w C9 gra nafany który jak by popatrzeć na ostatnie mecze odstaje bardzo od reszty swoich kolegów. Jak dla mnie oby dwie drużyny w ostatnim czasie nie pokazują jakiegoś wielkiego csa ale patrząc na składy myślę że G2 ma więcej graczy którzy mogą sami pociągnąć mecz jak dla mnie G2 WIN @1.8
 
Otrzymane punkty reputacji: +301
Y 477

yanaz5

Użytkownik
generalnie bez większej analizy, ale opierając się na czutce po oglądaniu tych drużyn to wszystko zagrałbym odwrotnie

to samo wczoraj - 9ine dało zarobić na live, nie wiem skąd pomysł grania vitality po pierwszej mapie
 
Otrzymane punkty reputacji: +477
windover 21,6K

windover

Użytkownik
generalnie bez większej analizy, ale opierając się na czutce po oglądaniu tych drużyn to wszystko zagrałbym odwrotnie

to samo wczoraj - 9ine dało zarobić na live, nie wiem skąd pomysł grania vitality po pierwszej mapie
Dokładnie ,wszystko może się zmienić ale Astralis jakby nie wiedziało co się dzieje i gra bez pomysłu a w dodatku ostatnio raczej grało z zespołami tier2 poza kwali do IEM Dallas czy proLigą .
Tak samo G2 myślę, że spokojnie wygra 2-0.
 
Ostatnia edycja:
pumaaa 6,3K

pumaaa

Użytkownik
G2 łatwo i przyjemnie ciekawe kiedy zmienia tego Hooxiego bo z nim nic nie ugrają a nie czekaj xd hooxi carry :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +120
pumaaa 6,3K

pumaaa

Użytkownik
BIG vs NiP - NiP win @1.67

Idę w tym meczu w kierunku nipu mecz dwóch drużyn które tak naprawdę graja w kratkę i wszystko się możne wydarzyć. BIG jak na razie nie zachwyca wygrana ze słabym iNation po lekkich problemach i łatwa wygrana z drużyna 500 także bardzo dobry mecz na drużynę 9ine i dużo nie brakowało żeby wyszli z tego meczu zwycięsko i dziś porażka z Vitality. Po drugiej stronie NiP które tez słabo weszło w ten turniej na początku wygrana z EF a później porażka z Vitality i moim zdaniem ze słabo grającym FORZE. Dziś w końcu przyszedł dobry mecz i przekonujące zwycięstwo nad Astralis. Konfig w tym meczu pokazał jak znaczącym jest zawodnikiem i odsuniecie go od składu astralis było błędem mam nadzieje ze NiP jutro pokażę ze to nie był jednorazowy wybryk i pewnie pokona drużynę BIG.

C9 vs ENCE win ENCE @2.70

O tym meczu nie będę się za dużo rozpisywał idę w kierunku ence ostatnie 2 mecz łatwe zwycięstwa choć nie byli to jacyś wybitni przeciwnicy to jednak zwycięstwa w dobrym stylu C9 jak na razie bardzo mocno się męczy to już nie jest ta drużyna co kiedyś widać że coś się zacieło tak naprawdę tylko jeden dobry mecz na FORZE reszta straszna męczarnia i dziś szybka porażka z G2. Idę w kierunku ENCE w tyn meczu wszystko może się wydarzyć a kurs zachęca.

G2 vs VItality @1.60

Tutaj tez duzo treści nie będzie widać ze G2 jest dalej mocne mimo potknięcia z Polska ekipa. G2 tak jak dzisiaj pisałem w posiada w swoim składzie zawodników którzy sami potrafią wygrać mecz a jak dla mnie na ten moment drużyna vitality odstaje umiejętnościami od ekipy g2
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1078
P 8,1K

PitaRajt66

Użytkownik
Ja bym uważał na te NiP z Niemcami, kibicuje dla Ninjas ale boję sie zeby im sie nie odkleiło a w ostatnim czasie niestety często łapią odklejke. Ode mnie:

Forze win 1,92@ ( Imo Forze mocniejsze od Aurory kilka dni temu wygrali 2:0 co prawda Online ale myślę że jutro rowniez to wezmą. Dwie drużyny z regionu CIS a więc Aurora niczym nie zaskoczy Forze w szczegolnosci ze w ekipie Aurory gra dwoch byłych graczy Forze )
G2 win 1.60@ ( Tak jak kolega wyżej, G2 forma jest co wiecej pisac)
Nertz więcej eliminacji od SunPayusa 1.55@ ( Ostatnie kilka spotkań gram to i nigdy nie zawodzi)
Dycha więcej eliminacji od Madena 1,45@ ( Tu to samo co wyżej na ostatnie 4 razy gdy to gralem 3x na +, są to BO 3 więc typ pewniejszy niz na jedynce)

Analiza rano.
 
Otrzymane punkty reputacji: +192
mazak24 5,7K

mazak24

Użytkownik
G2 łatwo i przyjemnie ciekawe kiedy zmienia tego Hooxiego bo z nim nic nie ugrają a nie czekaj xd hooxi carry :)
Piękny macie spór o to jak chujowy jest/nie Hooxi :) Zagrał teraz jedną dobrą mapę i tyle. Nie zmienia to faktu, że nie taka jego rola, on ma callować nie fragować i jak widać nawet przy jego beznadziejnych mapach G2 ostatnio grało nieźle, wygrywało mecze i turnieje. Jak zagra dobrze to tylko lepiej dla teamu i łatwiej im wygrać.

BIG vs NiP - NiP win @1.67

Idę w tym meczu w kierunku nipu mecz dwóch drużyn które tak naprawdę graja w kratkę i wszystko się możne wydarzyć. BIG jak na razie nie zachwyca wygrana ze słabym iNation po lekkich problemach i łatwa wygrana z drużyna 500 także bardzo dobry mecz na drużynę 9ine i dużo nie brakowało żeby wyszli z tego meczu zwycięsko i dziś porażka z Vitality. Po drugiej stronie NiP które tez słabo weszło w ten turniej na początku wygrana z EF a później porażka z Vitality i moim zdaniem ze słabo grającym FORZE. Dziś w końcu przyszedł dobry mecz i przekonujące zwycięstwo nad Astralis. Konfig w tym meczu pokazał jak znaczącym jest zawodnikiem i odsuniecie go od składu astralis było błędem mam nadzieje ze NiP jutro pokażę ze to nie był jednorazowy wybryk i pewnie pokona drużynę BIG.

C9 vs ENCE win ENCE @2.70

O tym meczu nie będę się za dużo rozpisywał idę w kierunku ence ostatnie 2 mecz łatwe zwycięstwa choć nie byli to jacyś wybitni przeciwnicy to jednak zwycięstwa w dobrym stylu C9 jak na razie bardzo mocno się męczy to już nie jest ta drużyna co kiedyś widać że coś się zacieło tak naprawdę tylko jeden dobry mecz na FORZE reszta straszna męczarnia i dziś szybka porażka z G2. Idę w kierunku ENCE w tyn meczu wszystko może się wydarzyć a kurs zachęca.
Co do meczu Nipu to będzie pewnie clown fiesta, bo oba teamy są chimeryczne, ale jakbym miał w coś iść to też przeciwko Niemcom.

Te 2 łatwe mecze Ence to były must winy, na drużyny tier 2, a i tak na 2 mapach się męczyli niemiłosiernie. C9 ma lepszy map pool i nie grają nuke, z drugiej strony tam ostatnio tylko Hobbit gra, co jest dziwne patrząc na to, że jeszcze przed chwilą grali w finale ESL. Kursy powinny być bardziej wyrównane jak na moje i mapa dla ENCE powinna wpaść.

Nertz więcej eliminacji od SunPayusa 1.55@ ( Ostatnie kilka spotkań gram to i nigdy nie zawodzi)
Dycha więcej eliminacji od Madena 1,45@ ( Tu to samo co wyżej na ostatnie 4 razy gdy to gralem 3x na +, są to BO 3 więc typ pewniejszy niz na jedynce)
Fajne typy, na totalbecie nie ma jeszcze, gdzie to grasz?
 
M 1,1K

mazi_10

Użytkownik
Piękny macie spór o to jak chujowy jest/nie Hooxi :) Zagrał teraz jedną dobrą mapę i tyle. Nie zmienia to faktu, że nie taka jego rola, on ma callować nie fragować i jak widać nawet przy jego beznadziejnych mapach G2 ostatnio grało nieźle, wygrywało mecze i turnieje. Jak zagra dobrze to tylko lepiej dla teamu i łatwiej im wygrać.



Co do meczu Nipu to będzie pewnie clown fiesta, bo oba teamy są chimeryczne, ale jakbym miał w coś iść to też przeciwko Niemcom.

Te 2 łatwe mecze Ence to były must winy, na drużyny tier 2, a i tak na 2 mapach się męczyli niemiłosiernie. C9 ma lepszy map pool i nie grają nuke, z drugiej strony tam ostatnio tylko Hobbit gra, co jest dziwne patrząc na to, że jeszcze przed chwilą grali w finale ESL. Kursy powinny być bardziej wyrównane jak na moje i mapa dla ENCE powinna wpaść.


Fajne typy, na totalbecie nie ma jeszcze, gdzie to grasz?
Kursy na kto więcej fragów Forbet

Co do tych typów gram po raz kolejny Snappiego więcej fragów od Madena kurs 2,55 ostatnie spotkania 40-38, 37-27
 
P 8,1K

PitaRajt66

Użytkownik
Piękny macie spór o to jak chujowy jest/nie Hooxi :) Zagrał teraz jedną dobrą mapę i tyle. Nie zmienia to faktu, że nie taka jego rola, on ma callować nie fragować i jak widać nawet przy jego beznadziejnych mapach G2 ostatnio grało nieźle, wygrywało mecze i turnieje. Jak zagra dobrze to tylko lepiej dla teamu i łatwiej im wygrać.



Co do meczu Nipu to będzie pewnie clown fiesta, bo oba teamy są chimeryczne, ale jakbym miał w coś iść to też przeciwko Niemcom.

Te 2 łatwe mecze Ence to były must winy, na drużyny tier 2, a i tak na 2 mapach się męczyli niemiłosiernie. C9 ma lepszy map pool i nie grają nuke, z drugiej strony tam ostatnio tylko Hobbit gra, co jest dziwne patrząc na to, że jeszcze przed chwilą grali w finale ESL. Kursy powinny być bardziej wyrównane jak na moje i mapa dla ENCE powinna wpaść.


Fajne typy, na totalbecie nie ma jeszcze, gdzie to grasz?
Typy gram różnie szukam po kazdym buku gdzie są najlepsze pojedynki. Do fragów akurat bardzo mocno polecam BETFAN bo tam jest dużo do wyboru i można łączyć np. Snapi z Axile, Dycha z Madenem i Nertz z SunPayusem na jednym kuponie. ( Nie mogą sie powtaarzać tylko gracze np. Dycha vs Maden i Dycha vs NErtz) reszte mozna łączyc
Post automatycznie złączony:

No to chyba NIP i Forze gładko 2:0. Forze miażdzy rywala i tylko głupie błędy, mogą coś tu zepsuć tak samo w meczu ,,szwedów,,. 7:3 i 9:0 na drugich mapach. Oby nie strolowali.
 
Ostatnia edycja:
P 8,1K

PitaRajt66

Użytkownik
Ja bym uważał na te NiP z Niemcami, kibicuje dla Ninjas ale boję sie zeby im sie nie odkleiło a w ostatnim czasie niestety często łapią odklejke. Ode mnie:

Forze win 1,92@ ( Imo Forze mocniejsze od Aurory kilka dni temu wygrali 2:0 co prawda Online ale myślę że jutro rowniez to wezmą. Dwie drużyny z regionu CIS a więc Aurora niczym nie zaskoczy Forze w szczegolnosci ze w ekipie Aurory gra dwoch byłych graczy Forze )
G2 win 1.60@ ( Tak jak kolega wyżej, G2 forma jest co wiecej pisac)
Nertz więcej eliminacji od SunPayusa 1.55@ ( Ostatnie kilka spotkań gram to i nigdy nie zawodzi)
Dycha więcej eliminacji od Madena 1,45@ ( Tu to samo co wyżej na ostatnie 4 razy gdy to gralem 3x na +, są to BO 3 więc typ pewniejszy niz na jedynce)

Analiza rano.
Forze +
G2 --
Nertz +++
Dycha +++

3/4
 
pumaaa 6,3K

pumaaa

Użytkownik
Wczoraj nip i ence po mojej myśli a o G2 to naweet szkoda się wypowiadać chyba nie dojechali na mecz xd

Dziś odemnie dubelek bez analizy bo brak czasu

Monte vs Vitality - Monte wygra przynajmniej 1 mapę @1.67

C9 vs BIG - BIG wygra przynajmniej 1 mapę @1.8 (dla odważnych można próbować BIG win cały mecz @3.6)


Szkoda pierwszej mapy monte bo tak naprawdę mieli ja na wyciągnięcie ręki a Big jednak bez szału z przeciętnie grającym C9 jednak przeceniłem ich możliwość szkoda.
 
Ostatnia edycja:
'Corek 211,3K

'Corek

Znawca - e-sport
Witam, do wszystkich którzy piszą do mnie zapytania odnośnie czegoś z csa. Gdy mam czas to zawsze coś skrobię, dziś słabo z nim stąd cisza. Nie jestem w stanie odpisać każdemu z osobna. Jeśli coś mam to na pewno się tutaj pojawia, jeśli miał bym każdemu oddzielnie odpisywać odnośnie danego spotkania to musiał bym rzucić pracę. Post do usunięcia po czasie. Pozdrawiam, miłego weekendu ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +130
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom