>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

TYPY CS:GO - ROK 2023

Status
Zamknięty.
M 1,1K

mazi_10

Użytkownik
Zdecydowanie zaklad powinien być rozliczany po 3 mapach, a jeśli chodzi o rozliczanie fragów danego zawodnika under/over po 2 mapach
Pisz na czacie powinni to zmienić
 
crisronaldo 2,7K

crisronaldo

Użytkownik
Dziękuję bardzo za odpowiedź Panowie.
Niestety, dostałem odpowiedz od supportu (lekko wymijającą), ze zakład został rozliczony poprawnie. Poprosiłem o powołanie się na regulamin, w którym oczywiście nie ma niczego zaznaczego, tak jak wspominaliście że na którejś ze stron jest zaznaczone, że dwie mapy.
Trudno.
Napisze do Niko, może odda coś za granie pazdzierzu :)
Ważne, że koniec końców 1.7k na plus, choć apetyt był na 2.6k.
Dzięki, miłego dzionka i zieloności panowie !
 
kriksus 6,2K

kriksus

Użytkownik
Zawsze możesz napisać w dziale Superbet opinie co o tym sądzisz ;) Będzie przestroga dla innych, choć nie oszukujmy się tak jak w sklepach, każdy patrzy na kursy, a takie lecenie w kulki to rzecz drugorzędna
 
Siurkacz 1,7K

Siurkacz

Użytkownik
Dziękuję bardzo za odpowiedź Panowie.
Niestety, dostałem odpowiedz od supportu (lekko wymijającą), ze zakład został rozliczony poprawnie. Poprosiłem o powołanie się na regulamin, w którym oczywiście nie ma niczego zaznaczego, tak jak wspominaliście że na którejś ze stron jest zaznaczone, że dwie mapy.
Trudno.
Napisze do Niko, może odda coś za granie pazdzierzu :)
Ważne, że koniec końców 1.7k na plus, choć apetyt był na 2.6k.
Dzięki, miłego dzionka i zieloności panowie !
Stary, co to znaczy że zakład rozliczony poprawnie, albo nie masz umiejętności pozyskiwania informacji albo ta odpowiedź cię zadowoliła... Ja jak pisze na tym chacie to cisne ich zawsze ile wlezie w takich sytuacjach, jak by mi odpisali że zakład rozliczony poprawnie to bym im tam spokoju nie dał. Muszą odpisać dlaczego zwrot a nie wygrana. Jak nie da rady uzyskać informacji to się pisze reklamacje i tam muszą odpisać z jakiego powodu jest zwrot.
Np. Na betclicu jest zaznaczone ze typ jest brany pod uwagę tylko po 2 mapach
Czytaj ze zrozumieniem te zakłady, nawet tam nie wchodzę sprawdzić bo wiem że na pewno się mylisz i piszesz o ilości fragow w 2 mapach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +50
'Corek 214,5K

'Corek

Znawca - e-sport
Cloud9 vs Team Liquid
Cloud9 win @ 1,51 pinnacle
Cloud9 -1.5 @ 2,51 pinnacle


Witam, bardzo króciutko bo na szybko z trasy, ledwo na meczyk zdążę. Idę w tym spotkaniu w C9 i liczę w końcu na pokazanie tego potencjału bo wyglądało to do tej pory przeciętnie. Pora, aby ten skład zaczął grać na miarę możliwości. Nie widzę ich drugiej proszki z rzędu po tym blamażu z Complexity, natomiast Liquid nadal gra bardzo nierówno i jest w tym zbyt dużo błędów. Widzę dziś dobre spotkanie od Shiro i ekipy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +130
W 18,4K

WENTOR

Użytkownik
Virtus Pro - Liquid: wygrana Virtus Pro na 1. mapie @ 1,57 ❌
Ostatnio nie spisują się moje dubelkowe propozycje, 1 z 2 selekcji nie wpada i przy singlowym rozbiciu można by jedynie delikatnie zmniejszyć starty, ale nic poza tym. Mieliśmy na EPL mocne zaskoczenia i dlatego tak to wyglądało, jednak dzisiaj próbuję dubla raz jeszcze ze względu na okoliczności - VP ma świetne inferno, generalnie drużyny CIS mocno na tej mapie stoją, szczególnie VP i NaVi może się tam kojarzyć z dobrą dyspozycją na przestrzeni dłuższego czasu. Udowadniają to Virtusi po raz kolejny patrząc po rezultaty osiągane na tej mapie do tej pory na tym turnieju, gdzie potrafili pewnie pokonać nawet G2.
3 dni temu VP wygrało tutaj z Liquid do 11, dzisiaj spodziewam się podobnego rezultatu.

Cloud9 - Eternal Fire: wygrana Cloud9 @ 1,33 ❌
Ależ C9 zawodzi dyspozycją w tych rozgrywkach... Jedyne zwycięstwo właśnie z turkami i dzisiaj nie bardzo widzę inny scenariusz, niż ponowna wygrana Cloud9 i awans do finału dolnej drabinki. EF nieźle wyglądało jedynie na tle Polaków, którzy kompletnie zawiedli na Pro Lidze, na co Cloud9 po prostu nie może sobie pozwolić. Inna klasa zawodników i inne oczekiwania. O ile przegrana z Complexity była ogromnym zaskoczeniem, to w meczu z Liquid można było się spodziewać ciężarów, jednak z perspektywy czasu nie była to aż tak spora niespodzianka - Liquid przegrało do tej pory jedynie z VP, które na razie pozytywnie zaskakuje wynikami.
 
Ostatnia edycja:
P 8,1K

PitaRajt66

Użytkownik
Dziś pierwsze mecze Play-off ESL. Wrzuce suche typy jak zdąże to dorzucę analize bo myślę, że sporo ludzi tu zagląda i szuka inspiracji, a imo dziś kursy wystawione przez bukmacherów są bardzo korzystne do grania.

Wicadia więcej fragów od woxica- 1.60@
( w każdym meczu Pro Ligi Wicadia miał więcej fragów od woxica co więcej miał najwięcej fragów z całej drużyny, nawet więcej od XANTARESA)

MOUZ win - 1,56@
(Imo Furia po zmianach nie funkcjonuje tak jak każdy by sobie wyobrazał, dziś raczej bez podjazdu do MOUZ)

Virtus PRO 2-0 - 1.67@
(Jame w formie i myślę że VP nie odda mapy dla argentynczyków)

Fnatic win - 1.74@
(Ja widzę tutaj spore value, spodziewałem się 1,30-1.40 na fnatic. Monte ostatnio w kiepskiej formie. Zatem ekipa ze Szwecji po dołączeniu super sniper Afro dla mnie ma baardzo duży potencjał by namieszać na scenie cs-a)
Post automatycznie złączony:

Dziś pierwsze mecze Play-off ESL. Wrzuce suche typy jak zdąże to dorzucę analize bo myślę, że sporo ludzi tu zagląda i szuka inspiracji, a imo dziś kursy wystawione przez bukmacherów są bardzo korzystne do grania.

Wicadia więcej fragów od woxica- 1.60@
( w każdym meczu Pro Ligi Wicadia miał więcej fragów od woxica co więcej miał najwięcej fragów z całej drużyny, nawet więcej od XANTARESA)

MOUZ win - 1,56@
(Imo Furia po zmianach nie funkcjonuje tak jak każdy by sobie wyobrazał, dziś raczej bez podjazdu do MOUZ)

Virtus PRO 2-0 - 1.67@
(Jame w formie i myślę że VP nie odda mapy dla argentynczyków)

Fnatic win - 1.74@
(Ja widzę tutaj spore value, spodziewałem się 1,30-1.40 na fnatic. Monte ostatnio w kiepskiej formie. Zatem ekipa ze Szwecji po dołączeniu super sniper Afro dla mnie ma baardzo duży potencjał by namieszać na scenie cs-a)
edit: w meczu EF z Astralis do typu WIcadia dorzucam Calyx wiecej fragów od Maj3ra - 1.40@

i oczywiscie bukmacher to BETFAN
 
Ostatnia edycja:
'Corek 214,5K

'Corek

Znawca - e-sport
Faze vs Mouz / Faze wygra @ 1,75 pinnacle

Witam, zaczęliśmy poważne granie w pro lidze, ale osobiście więcej oglądam niż gram, choć dziś zrobię wyjątek bo obok tego nie mogę przejść obojętnie. Troszkę ciężki okres dla Faze, przyszedł Neo i malutki kryzys, jeśli można to tak nazwać, ale dziś już pełna moc i trzeba zagrać na swoim poziomie, niech Faze zagra swojego csa a o zwycięstwo się nie martwię. Jeśli chodzi o Mouz to nie biorę pod uwagę tego zwycięstwa z Furią bo z Brazylijcyzkami obecnie zdecydowana większość by wygrała, pisałem od samego początku, że Furia nie wypali w tym składzie i będą odstawać, potwierdzają to z każdym tygodniem. Mouz fajnie, ograło po drodze Heroic, które było w dołku w tamtym momencie, ale tak po za tym to oni na prawdę nie zachwycają bo rywale są zdecydowanie z niższych półek, już nie wspominając o tym, że te mecze przegrali. Po takim kursie to ja sobie Faze zagram.
 
Ostatnia edycja:
W 18,4K

WENTOR

Użytkownik
BIG vs Eternal Fire: Wygrana Eternal Fire @ 1,77 ✅
Właściwie nie kojarzę w ciągu ostatnich 3 lat turnieju z tak nieprzewidywalnymi rozstrzygnięciami jak te, które do tej pory oglądaliśmy na EPL. Dużo w tym udziału Eternal Fire, które zdecydowanie jest na fali, nie przypominam sobie tak świetnej dyspozycji tej drużyny w ogóle w jej całej historii. Dzisiaj zagrają na BIG, które ostatnio wyglądało dobrze, no ale jeżeli spojrzymy na rywali, z którymi wygrywali, to jednak nie jest to sztuka jakiej dokonało ET pokonując Virtusów, Cloud9 czy Liquid, bo wygrana BIG na Heroic będące w sporym dołku czy Monte jeszcze niczego nie musi oznaczać, bo owszem - jest progres - ale patrząc na całokształt, to większe wrażenie zrobiła na mnie jednak drużyna XANTARESA. Fajny kurs, warto spróbować.

Movistar Riders - 9z: Wygrana 9z @ 1,87 ❌
Tutaj idę bardziej subiektywnie - bardziej podoba mi się styl gry 9z. Dochodzi do tego fakt, że stanowią oni monolit - ostatnia zmiana miała miejsce w styczniu tego roku, kiedy dołączył try, natomiast cała reszta gra ze sobą od dłuższego czasu, przy czym MR mierzyło się w tym czasie z istotnymi zmianami, a dwie z nich nastąpiły całkiem niedawno, bo w lipcu, kiedy do ekipy dołączyłli adamS i JUST. Większe zgranie może zrobić tutaj istotną różnicę. Pewnie to będzie wyrównany mecz i zadecyduje dyspozycja dnia, jednak biorąc pod uwagę okoliczności - kurs zachęca.
 
Ostatnia edycja:
W 18,4K

WENTOR

Użytkownik
Complexity - Monte: Wygrana Complexity @ 1,73 ❌
Trochę myślałem nad tym meczem i zostaję przy pierwszym wrażeniu - Complexity bardziej mnie przekonuje po ostatnich meczach. Monte wygląda istotnie gorzej po odejściu Borosa, a po stronie amerykanów widzę na EPLu istotny progres, naprawdę mogą się podobać z niezawodnym Halzerkiem na czele. Ogromne kłopoty miało ostatnio G2 z nimi, dopiero na Anciencie drużyna Niko pokazała dominację, ale tam naprawdę nie brakowało dużo, żeby mecz skończył się wynikiem 2-0 - przecież Complexity prowadziło tam bodaj 15-11 na drugiej mapie. Taki opór na G2 musi świadczyć o dobrej dyspozycji, przy czym Monte traciło mapę w każdym meczu poza MiBRem, w każdym meczu były większe lub mniejsze trudności poza tym jednym. Dla mnie nie wygląda to dobrze i zachęca do wzięcia tego kursu, Complexity niedoceniane przez buki w tym spotkaniu.
 
Ostatnia edycja:
Cabron 65,8K

Cabron

Użytkownik
Nie jestem ekspertem od Cs'a, a raczej kompletnym laikiem, natomiast wczoraj zagrałem Mouz i świetnie wyglądali. Dzisiaj ponownie z mocnym value zagrałem, że wygrają 2:0 i znów bardzo łatwo. Zastanawiam się czy dalej w to brnąć ? Może wypowie się ktoś bardziej obeznany, bo na razie buki mocno ich nie doceniają.
 
W 18,4K

WENTOR

Użytkownik
Jeśli chodzi o moje zdanie, to zupełnie bym w 2:0 nie szedł, właściwie, to nie szedłbym w zwycięstwo Mouz.
FaZe to ekipa, która na ogół potrafiła zawodzić w mało oczekiwanych momentach. Owszem, jest to topka, wieloletnia topka, ale nie tak pewna i stała topka jak G2 czy NaVi lub nawet Vitality, czyli drużyny, które imo w topowej formie nie lubiły zaskakiwać gorszą dyspozycją w ważnych meczach. Z tego całego grona na drużynę, która takie niespodzianki lubiła sprawiać wskazywałbym właśnie FaZe, do tego warto zwrócić uwagę na ich dołek, który faktycznie po zmianie trenera daje się we znaki.

G2 to na ten moment po prostu inna półka i naprawdę ciężko mi tutaj wyobrazić sobie wygraną Mouz bez straty mapy, a jeżeli miałbym typować, to kierowałbym się ku G2, które już od dłuższego czasu trzyma fajną, stabilną formę. Nie jest to idealny CS, ale z całą pewnością obecnie topowy i można od nich oczekiwać dobrej dyspozycji.

Mouz zaskakuje, nie powiem, że nie i na pewno grają fajnego CSa - generalnie cała Pro Liga w obecnym wydaniu jest mocno nieprzewidywalna - ale od 2 rundy Play Offów trochę więcej wiemy i na pewno akurat ten mecz nie jest jakoś szczególnie wygodny do typowania, bo o ile G2 jest mocną marką i nie widzę gorszej dyspozycji od nich, to jednak nigdy nie wiemy jak Mouz na nich wypadnie w obecnej formie, co dzisiaj zresztą pokazali na FaZe. Osobiście tego spotkania nie ruszałem po cichu spodziewając się nieoczywistego rezultatu i tak faktycznie wyszło, bo łatwo wygrali 2-0, ale osobiście uważam G2 za lepszą ekipę i jeżeli miałbym coś typować to raczej w ich stronę, jednak na ten moment raczej ten mecz odpuszczę. Odradzałbym raczej granie na Mouz bez straty mapy i granie na nich w ogóle.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +76
'Corek 214,5K

'Corek

Znawca - e-sport
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Vitality vs Monte / Monte wygra mapę @ 2,26 pinek

Witam, króciutko że względu na brak czasu. Uważam, że dziś Monte stać na mapę. Ogólnie rzadko kiedy gram w ich stronę, nigdy nie mogę zaufać naszemu Krasnalowi i sam sobie się dziwię, że robię to właśnie w spotkaniu przeciwko Vitality, ale te kursy ~ 1,15 na apexa i spółkę to jednak małe nieporozumienie i nie widział bym tutaj mniej niż 1,3.
Gdyby kursy były nieco inne i na mapę Monte widniało by coś w okolicach 1,6/7 to bym tego nie grał, ale ten kurs to w moich oczach value i spróbuję.

Navi vs Eternal / Navi win @ 1,55 pinek

Pora, aby ktoś zatrzymał Xantaresa i spółkę i stawiam, że zrobi to dziś Simple. Navi już jakiś czas temu pokazało, że to wszystko zaczyna chodzić jak należy i poszły za tym wyniki, już nie wspominając o tym, że po niektórych rudach można rzec, że wyglądają jak by grali ze sobą latami i to nie jest tylko moje zdanie. Imponujące były ostatnie spotkania Turków, brak straty mapy robi wrażenie i tak jak przewrócili stolik w solidnych domkach, tak dziś uważam że Navi przewróci ich. Ja gram Simpla, który ma apetyt na ten ostatni sezon pro ligi.

G2 vs Mouz / G2 wygra @ 1,57 pinnacle

TIran od razu propozycja na dzień jutrzejszy, że względu że mogę nie mieć chwili to ląduje to dziś. Wczoraj Faze katastrofalnie zawiodło i grało, zero poprawy, wręcz regres i wielu się zachwyca Mouz, ale czy słusznie? Moim zdaniem nie koniecznie. Przytoczmy kilka ostatnich spotkań myszy.
Zaczęli od porażki z MibR 1-2 czyli rewelacji tam nie było zdecydowanie. Następnie wygrana 2:0 na EG, które nie oszukujemy się nie dorasta do pięt na chwilę obecną europejskiemu csowi i powiedzieć, że to ekipa klasę niżej to jak nie powiedzieć nic i wiele ekip wyglądało by w tym spotkaniu rewelacyjnie kończąc zwycięstwem. Następnie wygrana z Heroic, czego nie można im odebrać, ale z tyłu głowy wielu wie, że gdyby to było Heroic w swojej optymalnej formie to nie skończyło by się to takim wynikiem. Zakończyli rewanżem i zwycięstwem nad Mibr. Bez mowy o prolidze, następnie porażka bo1 do Victori Zigzag i nikt nie powie, że po pro lidze odpuszczali bo myszy walczyły jak mogły by ostatecznie przegrać po dogrywce, następnie przegrana do 10 z Olks, czyli twistem i sklejką by wrócić do gry w Play off pro ligi. Po dwóch spotkaniach, które owszem wygrali w dwóch mapach, ale litości...grali z Furią, która obecnie jest w fatalnej dyspozycji i moim zdaniem się to prędko nie zmieni i z nimi większość lepszych ekip by to spotkanie po prostu wygrała. Wczoraj nadal widzieliśmy Faze, które widzimy niestety od przyjścia Neo. Nikt nie powie, że Faze zagrało przyzwoicie tylko to Mouz było wybitne bo to zwyczajnie nie jest prawdą. Faze wyglądało katastrofalnie, monetami tak kardynalne błędy, brak pożywienia jak by Panowie grali ze sobą tydzień, zobaczymy co się wydarzy w tej formacji w przyszłości, ale to na pewno nie może tak wyglądać. Mouz gra solidnie i nie można im tego odebrać, ale jutro już ekipa po której możemy wiedzieć czego się spodziewać. Monesy zagra swoje na awp to możemy zobaczyć również dwie mapy w przypadku Mouz, tylko w drugą stronę. Dla mnie G2 to bierze a Mouz fajnie pobiło ten kurs zwycięstwem nad Furią i Faze.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1286
'Corek 214,5K

'Corek

Znawca - e-sport
Snax dołącza do GamerLegion! No Panie Snax z jednej strony tyle zachodu że sklejaniem składu w pompie, ale z drugiej strony to może być coś, pokaż Janek na co cię stać a stać na bardzo dużo!
 
P 8,1K

PitaRajt66

Użytkownik
Mouz gromi każdego z topki, każdego faworyta na swojej drodze... I to nie chodzi chyba o to że to faworyci graja słabo tylko po prostu Mouz jest na fali i to trzeba sobie powiedziec. Nie ma co spotkanie składać na gorszy mecz rywala.
 
W 18,4K

WENTOR

Użytkownik
Dla mnie Mouz miało naprawdę dużo szczęścia w meczu z G2. Wyglądają dobrze, ale naprawdę, dla mnie ENCE ich zniszczy. G2 miało problemy z Complexity, które jednak odpadło z Monte. Oczywiście Ukraińcy pokazali w meczu z Vitality, że to nie był przypadek, ale imo to tylko kwestia czasu zanim Vitality zacznie zawodzić. Monte to nie jest ekipa na topkę. Po prostu. Ostatnie rezultaty pokazują jedynie słabość G2, generalnie słabość wszystkich topowych drużyn - właściwie jedynie NaVi nie zawodzi. Ja tu widzę finał NaVi - ENCE, choć na tym turnieju wybitnie dużo rezultatów mnie zaskoczyło to jednak konsekwentnie trzymam się swojego toku myślenia i ciężko mi wyobrazić sobie inny scenariusz.
 
W 18,4K

WENTOR

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Snax dołącza do GamerLegion! No Panie Snax z jednej strony tyle zachodu że sklejaniem składu w pompie, ale z drugiej strony to może być coś, pokaż Janek na co cię stać a stać na bardzo dużo!
To będą ciekawe, bardzo ciekawe mecze GL - oby poszło naszemu rodakowi, Siuhy pokazuje, że się da do tej topki dobić, więc być może Snax również do tego nawiąże. Super by było, jakby nawiązali w tym składzie do czasów świetności tej ekipy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom