>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy długoterminowe w sezonie 2012/2013

Status
Zamknięty.
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Ignorancja nie zna granic. Po to go wzięli za 28-32 miliony funów, żeby był nikim tak? Chelsea po wywaleniu Bosingwy, Drogby, Kalou, zatrudnieniu De Bruyne, Marina, Hazarda, w planie jest Oscar to buduje skład na 3 miesiące tak?
Zgodzę się, nie mówię,że nie. Ale Chelsea robi to zbyt drastycznie, kiedy przemiana w United trwa już od ładnych paru lat... Neville ma zastępce w osobie Rafaela, Serb i Rio w osobie Chrisa i Phila, wprowadzeni do ataku są młodzi Welbeck i Hernandez wspierani przez doświadczonego Bułgara... Chelsea owszem transfery na przyszłość ale podobnie jak United sezon temu zapłacą frycowe... do tego popatrz na bramkę Chelsea... Cech i potem kto?! W ataku tylko Daniel, który ma problemy zdrowotne i Torres? Drogba był ich talizmanem i to on był głównym motorem napędowym, mnie cieszy to,że odszedł.

To jest czcza gadanina. Przykład United pokazuje, że więcej punktów to oni stracili z drużynami z górnej połówki tabeli. W przypadku identycznej liczby punktów wypada też spojrzeć na bezpośrednie starcie. Wątpliwości nie ma w tym aspekcie.
To jest puchar,że mają wpływ bezpośrednie pojedynki ale wróć pamięcią wstecz i zauważ,że United w 2008 wygrało Mistrza, przegrywając prawie wszystkie mecze z Big4!
 
G 72

gwiazda2010

Użytkownik
No tak, przecież w United są same leszcze bez charakteru. Ego jest wszędzie, niektórzy potrafią to razem odstawić na bok. Nie gadaj takich bzdur, bo gdyby przyszedł do United to by były peany, &quot;że pewny siebie i ma charakter.&quot;

Primo - &quot;kontuzjE&quot; a po drugie, po co tu gdybasz co by było sezon temu. Dalej tak boli porażka z lokalnym rywalem ? Get over it i do przodu. Typy długoterminowe w sezonie 12/13 to nazwa tematu. Kagawa powinien idealnie się wpasować do United niezależnie gdzie zagra. Popieram Harry&#39;ego w jego zdaniu co do Welbecka, ten chłopak ma bardzo duży talent do strzelania bramek i z Rooneyem powinien stworzyć świetny duet.
Ty gwiazda się tak nie podpalaj bo koleś wyraził swoją opinię na temat 4 drużyn, a Ty jedziesz od razu z &quot;oglądaniem spotkań&quot;. Mniej gdybania i więcej analizy by się przydało, bo teksty &quot;Drogby pozbyli się bez niczego&quot; są żałosne...
Chodzi mi o szopkę jaką zrobił przy transferze ... przejde do kogoś z Manchesteru a wybrał ... Chelsea . No raczej u nas nie ma nikogo obecnie może prócz Naniego z jakimś wy******m ego
Że hę ? Jedyny normalny napastnik w Chelsea który dał im LM a ci oddają bo bez płaczu a zostają z drewnianym Torresem to tak jakby Manchester sprzedał Rooneya a wziął Croucha .
 
L 13

lukaszek90001

Użytkownik
Sercem życzę United 20 mistrzostwa, lecz ten sezon może być odrodzeniem Liverpoolu i on wg. mnie będzie ostro walczył o mistrzostwo (z United). MU kupiło już Kagawe, Pawella, i dużo plotek kręci się wokół pozostałych transferów. Glazerowie już dużo długów spłacili, podobo zostało im 420mln jeszcze, więc na 100% będą jeszcze transfery.

Tabela na przyszły sezon:
1.United
2.Liverpool
3.Arsenal
4.Chelsea
5.City
 
G 72

gwiazda2010

Użytkownik
Uwierz mi że oglądam bardzo dużo meczy Premier League. Nie wiem o co Ci chodzi. Może o to że stwierdziłem że Kagawa jest słabszy od Belga a Tobie jako kibicowi United nie podoba się taka teza. Ale taka jest prawda - wszystkie czołowe klubu biły się o Belga a jak wybrał Chelsea to United musiało zadowolić się Kagawą. Nie twierdzę że Kagawa to bardzo słaby transfer ale jest na pewno gorszy od Hazarda.
Chodziło mi bardziej o zestawienie obrony w tym roku nie było szopek aby Carrick musiał grać w obronie Vidic miał przewlekłą kontuzję to fakt niestety młodzi już nie nadążyli aby godnie go zastąpić .
Zgodzę się Hazard jest dużo lepszy niż Kagawa niestety szopkę jaką zrobił przy transferze wielu kibiców zniechęciło do ewentualnego transferu .
 
kowboj 143

kowboj

Użytkownik
Neville ma zastępce w osobie Rafaela, Serb i Rio w osobie Chrisa i Phila, wprowadzeni do ataku są młodzi Welbeck i Hernandez wspierani przez doświadczonego Bułgara... Chelsea owszem transfery na przyszłość ale podobnie jak United sezon temu zapłacą frycowe... do tego popatrz na bramkę Chelsea... Cech i potem kto?! W ataku tylko Daniel, który ma problemy zdrowotne i Torres?
Gadasz piękne komunały. &quot;Zapłacą frycowe&quot; Za co zapłacą frycowe, za to że obrona będzie nienaruszona (odejście Bosingwy i Kalou wyjdą tylko na plus), za to, że w pomocy nadal będą grali Ci sami ludzie, a w ataku doszło kilku kreatywnych zawodników? Torres wiele razy pokazywał, że nie zapomniał jak się gra i jeśli będzie dostawał prostopadłe piłki na szpicy, a nie będą go wyganiać na skrzydło jak w ostatnim sezonie to napakuje tych goli sporo.
wróć pamięcią wstecz i zauważ,że United
Generalnie wrócić można tylko wstecz, do przodu się nie da. To potwierdza tylko moją teorię, że za każdym razem można opowiedzieć inną bajkę - &quot;O punktach zadecydowały mecze ze słabymi&quot;, albo &quot;O mistrzostwie zadecydowały mecze z mocnymi&quot; a prawda jest taka, że w ostatnich latach pojedynczy mecz może decydować o mistrzostwie.
Nie to nie jest puchar, albo jesteś ograniczony, albo masz problem ze zrozumieniem co piszę. Przy takiej samej ilości punktów spojrzenie na bezpośrednie pojedynki w tym wypadku dobitnie pokazuje która z tych drużyn była lepsza.
Z gwiazdą nie ma sensu dyskutować, bo to poziom połowy komentarzy z devilpage.
 
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
Takim nie jest król strzelców Ligue 1 - Giroud ani Podolski. Żaden z nich nie zna tak na prawdę prawdziwego futbolu i żaden z nich nie powinien być podstawowym napastnikiem.


Mertersakher, Andre Santos, Jenkinson, Arteta, Gervinho. Nie wszyscy byli kupowani w ostatnich dniach ale nie chce mi się sprawdzać kto gdzie i kiedy. Chcę tylko pokazać że pieniądze z transferu Fabregasa, Nasriego i Clichiego zostały rozmienione na drobne.
Jak można pisać takie bzdety... A jaki jest futbol w Ligue 1 czy Bundeslidze? Nie prawdziwy? Oszukany? Ustawiony? czy co? Bo nie rozumiem. Wiadomym jest, że Liga Angielska bez wątpienia jest najlepszą ligą świata. Ale nie tacy już przychodzili tutaj i mieli sobie &quot;nie dać rady&quot; a wyszło z tego co wyszło... O takim Kościelnym, czy Vermaele&#39;nie słyszałeś wcześniej coś więcej - dopóki nie zaczął grać w Arsenalu? Pewnie NIE. Jak wielu... Aguero też miał sobie nie dać rady w City i co? Proszę jakoś daje radę. Więc skończ pierd****, że Giroud ani Podolski nie może być podstawowym napastnikiem. Bo to, że jeden grał w Ligue 1, a drugi w Bundeslidze, nie przekreśla ich by mogli odnaleźć się w Premier League...

* Mertesacker ;)

Fakt. Utrata tych dwóch Judaszy w postaci Nasri&#39;ego i Fabregasa bolała zapewne wszystkich kibiców. A nawet samego Wengera, który w ostatnim wywiadzie co nie co o tym powiedział. Jednak rozmieniając te &quot;miliony&quot; na drobne, zrobił bardzo dobre posunięcie. Jekinson to transfer na lata. Jest młody, dopiero się uczy. Gervinho co prawda jeździec bez głowy, ale zaraz po przyjściu z Lille początek miał bardzo dobry, jakoś dziwnie przystopował po PNA. Santos? Może w obronie popełnia czasem błędy, ale jeśli chodzi o grę w ofensywie jest bardzo dobry. Technika + niezły strzał. Mertesacker, nie zagrał złego sezonu. Wszyscy pamiętają go tylko ze spotkania z Sunderlandem. Gdy się potknął i po tym Arsenal stracił bramkę. Każdemu się zdarza, ogólnie nie można powiedzieć, że transfer był mega udany (póki co) ale nie był też bardzo zły... I na samym końcu Mikel Arteta. Wszyscy mówią, że nie zastąpił Fabregasa, że to taka kilkukrotnie gorsza wersja &quot;Katalończyka&quot;. Prawda jest taka, że oboje mają dwie inne pozycje i zadania na boisku. Mikel, gdy Song asystował niejednokrotnie Robinowi, zostawał z tyłu i czyścił, każdą kontrę. Kontuzji nabawił się dopiero pod koniec sezonu. Bardzo dobry transfer.

Więc to zależy jakby na to wszystko patrzyć. Wiadomo Judasze byli dobrzy, ale Ci, którzy przyszli na ich zastępstwo wcale nie są gorsi. ;)

PS. Jeszcze bym zapomniał Benayoun co prawda wypożyczony, ale swoje w Arsenalu zrobił.
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
kowboj. Jakbyś był taki inteligentny za jakiego sie uważasz to byś skumal że zabraklo tam &quot;nie&quot; pisałem rano na szybko bo wiesz niektórzy pracują a nie żyją cały dzien forum. United zapłaciło frycowe za młodzież Jaka grala i niestety był pech w postaci kontuzji zwłaszcza serba ale co ja będę ci tłumaczył. United nie musi co roku wydawać po 50mln aby być na top. Dziękuje i tyle ode mnie szkoda mi czasu

przy tej samej ilości punktów nie decydują bezpośrednie starcia a bilans bramkowy i prawda taka że to United przegrało Mistrza a nie City go wygrało. A twierdzę tak bo gdyby United nie zremisowalo wygranego meczu z Evertonem to byłaby 20 a w City poleciały by głowy
 
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
kowboj. Jakbyś był taki inteligentny za jakiego sie uważasz to byś skumal że zabraklo tam &quot;nie&quot; pisałem rano na szybko bo wiesz niektórzy pracują a nie żyją cały dzien forum. United zapłaciło frycowe za młodzież Jaka grala i niestety był pech w postaci kontuzji zwłaszcza serba ale co ja będę ci tłumaczył. United nie musi co roku wydawać po 50mln aby być na top. Dziękuje i tyle ode mnie szkoda mi czasu
Daruj sobie takie dziecinne teksty ;) Bo ***** o nim wiesz ;)
A propos drugiego postu, bo przecież Ty nie potrafisz używać opcji EDYTUJ.
Pewnie, zawsze to wszystko zależy od Manchesteru United... City wygrało Mistrza, bo zasłużyli i tyle, a nie usprawiedliwiaj cały czas &quot;Czerwonych Diabłów&quot;, że tu, że tam mogli wygrać itd. City też mogło wygrać to tu, to tam... i wszystko wyglądałoby inaczej... Nie byłoby walki do samego końca. Taka piłka.
 
brudny-harry 8

brudny-harry

Użytkownik
Jak można pisać takie bzdety... A jaki jest futbol w Ligue 1 czy Bundeslidze? Nie prawdziwy? Oszukany? Ustawiony? czy co? Bo nie rozumiem. Wiadomym jest, że Liga Angielska bez wątpienia jest najlepszą ligą świata. Ale nie tacy już przychodzili tutaj i mieli sobie &quot;nie dać rady&quot; a wyszło z tego co wyszło... O takim Kościelnym, czy Vermaele&#39;nie słyszałeś wcześniej coś więcej - dopóki nie zaczął grać w Arsenalu? Pewnie NIE. Jak wielu... Aguero też miał sobie nie dać rady w City i co? Proszę jakoś daje radę. Więc skończ pierd****, że Giroud ani Podolski nie może być podstawowym napastnikiem. Bo to, że jeden grał w Ligue 1, a drugi w Bundeslidze, nie przekreśla ich by mogli odnaleźć się w Premier League...

* Mertesacker ;)

Fakt. Utrata tych dwóch Judaszy w postaci Nasri&#39;ego i Fabregasa bolała zapewne wszystkich kibiców. A nawet samego Wengera, który w ostatnim wywiadzie co nie co o tym powiedział. Jednak rozmieniając te &quot;miliony&quot; na drobne, zrobił bardzo dobre posunięcie. Jekinson to transfer na lata. Jest młody, dopiero się uczy. Gervinho co prawda jeździec bez głowy, ale zaraz po przyjściu z Lille początek miał bardzo dobry, jakoś dziwnie przystopował po PNA. Santos? Może w obronie popełnia czasem błędy, ale jeśli chodzi o grę w ofensywie jest bardzo dobry. Technika + niezły strzał. Mertesacker, nie zagrał złego sezonu. Wszyscy pamiętają go tylko ze spotkania z Sunderlandem. Gdy się potknął i po tym Arsenal stracił bramkę. Każdemu się zdarza, ogólnie nie można powiedzieć, że transfer był mega udany (póki co) ale nie był też bardzo zły... I na samym końcu Mikel Arteta. Wszyscy mówią, że nie zastąpił Fabregasa, że to taka kilkukrotnie gorsza wersja &quot;Katalończyka&quot;. Prawda jest taka, że oboje mają dwie inne pozycje i zadania na boisku. Mikel, gdy Song asystował niejednokrotnie Robinowi, zostawał z tyłu i czyścił, każdą kontrę. Kontuzji nabawił się dopiero pod koniec sezonu. Bardzo dobry transfer.

Więc to zależy jakby na to wszystko patrzyć. Wiadomo Judasze byli dobrzy, ale Ci, którzy przyszli na ich zastępstwo wcale nie są gorsi. ;)

PS. Jeszcze bym zapomniał Benayoun co prawda wypożyczony, ale swoje w Arsenalu zrobił.
Eh jak ja kocham głupie pytania takie typu. Skąd Ty możesz wiedzieć czy znałem, czy nie znałem. Wcześniej podobne pytanie zadał mi gwiazda2010.

Nie ma to jak wpleść ostre słowo. Prawda jest taka, że kibice różnych klubów naskakują na siebie zachowując czasami jakieś normy przyzwoitości. Kibice Arsenalu na United, United na Tottenhamu, Liverpoolu na Chelsea itd. Może po prostu wymieniajmy się wszyscy poglądami i już.

Fakt mój błąd pisowni Mertesacker &lt;- [nawet teraz skopiowałem od Ciebie, żeby znowu się nie walnąć] ????

Dla mnie Giroud i Podolski to przystawki. Fakt, że dobre przystawki, ale nie sądzę, żeby któryś z nich stał się prawdziwym liderem w ataku po odejściu RVP. RVP to kapitan, który trzymał za jaja drużynę. Trzymał w sensie takim, że potrafił nabić 30 goli. Ani Giroud, ani Podolski nie wbiją tylu bramek bo a] będzie to ich pierwszy sezon b] nie są na tyle dobrzy. Dobrze będzie jak obaj wbiją 30 goli. Popatrzmy na inny przykład. Chamakh kupiony był w sezonie 2010/2011, dlatego że w sezonie 2009/20010 RVP miał ciężką kontuzję i Wenger nie chciał zostać bez napadziora. Marokańczyk miał być drugim napastnikiem odciążającym RVP, a jak było naprawdę każdy wie. Chamakh nie dał sobie rady i moim zdaniem powinien odejść. Dlatego pisałem, że Giroud i Podolski to słaba opcja w kontekście zdobywania dużej liczby goli. Każdy w PL ma dobrego napastnika Rooney, Suarez, Adebayor, Aguero, Cisse [ten wyrósł nagle], Torres [chociaż tutaj był nie szalał ???? ].

kowboj. Jakbyś był taki inteligentny za jakiego sie uważasz to byś skumal że zabraklo tam &quot;nie&quot; pisałem rano na szybko bo wiesz niektórzy pracują a nie żyją cały dzien forum. United zapłaciło frycowe za młodzież Jaka grala i niestety był pech w postaci kontuzji zwłaszcza serba ale co ja będę ci tłumaczył. United nie musi co roku wydawać po 50mln aby być na top. Dziękuje i tyle ode mnie szkoda mi czasu

przy tej samej ilości punktów nie decydują bezpośrednie starcia a bilans bramkowy i prawda taka że to United przegrało Mistrza a nie City go wygrało. A twierdzę tak bo gdyby United nie zremisowalo wygranego meczu z Evertonem to byłaby 20 a w City poleciały by głowy
Pewnie pamiętasz taki mecz Chelsea vs. United [3-3]. No to GDYBY Chelsea nie zremisowałaby wygranego meczu to pewnie City cieszyłoby się z mistrza kolejkę wcześniej. I można tak gdybać w kółko.

edit. Sorry że post pod postem.
 
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
Brudny Harry @ Ja na nikogo nie naskakuje. Ale po prostu pisanie, że ktoś nie da sobie rady w lidze (a nie rozegrał jeszcze ani jednego spotkania) jest głupie. Bo nie wiemy jak sobie te &quot;przystawki&quot; jak Ty to nazwałeś poradzą ;) Fakt, z 30 goli obu zawodników byłbym mega zadowolony, bo to bardzo dobry wynik. Może i jeden z nich wyrośnie nagle, tak jak Cisse ;) Cisse, też przyszedł z Bundesligi ;) Nie mówię HOP, bo żaden z nich nie rozegrał jeszcze meczu w barwach Arsenalu, a co dopiero na boiskach PL. Chamakh nie był trafiony, plus tylko taki, że nie zapłacili za niego ani grosza...
Eh jak ja kocham głupie pytania takie typu. Skąd Ty możesz wiedzieć czy znałem, czy nie znałem. Wcześniej podobne pytanie zadał mi gwiazda2010.
Napisałem. &quot;Pewnie NIE.&quot; ;) Więc ani nie zarzucam Twojej osobie, że nie znałeś. Ani nie twierdzę, że znałeś ;) Jeśli tak, to się cieszę. Ale wielu było takich, co ich nie znali. A jeśli już, to ogólnie były to &quot;przystawki&quot; jak mówisz ;) A taki Kościelny w tym sezonie pokazał co potrafi. Vermaelen gdyby nie kontuzja, pewnie też by swoje pokazał.
 
k42a 112

k42a

Użytkownik
Według mnie będzie standardowo - oba Manchestery i Chelsea stoczą główną walkę o zwycięstwo.
Sezon temu tak wysokie miejsce Arsenalu było dla mnie sporym zaskoczeniem, ale 50% udziału w tym miał Robinek. A teraz? Holender odchodzi, w jego miejsce Podolski, który gra dobrze tylko w Kolonii lub reprezentacji (chociaż i w niej na EURO zawiódł), spustów nad Giroudem nie rozumiem. Okej, może dobrze trafił na świetny sezon w Montpellier i udało mu się wybić, ale tak naprawdę co on pokazał? W ostatnim sezonie w L1 praktycznie zagrozić jego drużynie mogło tylko PSG (ogromny wstyd, że Paryżanie z takim budżetem i nazwiskami zajęli drugie miejsce) i w pewnych momentach Lille. Nastrzelał bramek ogórom, ale tak naprawdę w poważnej piłce jeszcze się nie sprawdził. Jak dla mnie Arsenal będzie miał trudności z zakwalifikowaniem się w tym sezonie do jakichkolwiek europejskich pucharów.
Ja tam stawiałbym Tottenham na wysokim miejscu. AVB w Chelsea po prostu nie miał szans na przebicie się wśród takich układów w szatni, chciał przepchnąć swoje oryginalne i dobre pomysły, niestety stara gwardia z Terrym, Lampardem i Drogbą na czele nie pozwoliła. W Tottehamie będzie miał czystą kartę, zawodnicy też wydają się być otwarci na nowe rozwiązania, kilka dobrych transferów i mamy ostatnią drużynę do TOP4.
Liverpool też chyba dalej nic, wyżej postawiłbym Everton, który regularnie osiąga 7-8. miejsca w lidze, ale do tej LE nie może się dostać. Oby tylko Fellainiego nie sprzedali.
Newcastle gdyby tak wzmocniło tyły (nie licząc bramkarza ofc) może powtórzyć sukces z poprzedniego sezonu, chociaż połowicznie - LE w zasięgu.
Do tego mocny powinien być Sunderland i liczę na odrodzenie Villi, która poprzedni sezon zniszczyła totalnie.
Nawiązując do miejsc spadkowych - jak na moje Fulham i Wigan są nie do ruszenia. Zresztą Wigan mogą do 33. kolejki okupować ostatnie miejsce w PL, a i tak się wyliżą. Tak samo drwale ze Stoke, West Ham również powinien się wybronić. Nie wiem jak tam pozostała dwójka beniaminków, ale pewnie słabo i to ich typuję głównie do spadku. Do tego może Norwich albo QPR? Swansea jeśli tak jak w poprzednim sezonie będzie grała świetnie u siebie i nie zejdzie poniżej pewnego poziomu również powinna zostać w PL.
 
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
Sezon temu tak wysokie miejsce Arsenalu było dla mnie sporym zaskoczeniem, ale 50% udziału w tym miał Robinek. A teraz? Holender odchodzi, w jego miejsce Podolski, który gra dobrze tylko w Kolonii lub reprezentacji (chociaż i w niej na EURO zawiódł), spustów nad Giroudem nie rozumiem.
Po porażce z Manchesterem United 8:2 i odejściu Fabregasa, Nasri&#39;ego i Clichy&#39;ego też wszyscy ich skazywali na totalną porażkę w świetle całego sezonu i brak jakichkolwiek szans, na kwalifikację do Europejskich Pucharów ;)
 
k42a 112

k42a

Użytkownik
Tak, ale wtedy mieli maksymalnie zmotywowanego van Persiego.
A teraz? Niepewni Podolski i Giroud, niepewna obrona, brak wyraźnego lidera.
 
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
Nie mogę ???? Skąd wiesz, że są niepewni, skoro nawet nie zagrali ani jednej minuty na boiskach PL? ;)
Liderem zawsze może być następny zawodnik. A jeszcze nie jest pewne, że Robin odejdzie.
 
k42a 112

k42a

Użytkownik
Nie mogę ???? Skąd wiesz, że są niepewni, skoro nawet nie zagrali ani jednej minuty na boiskach PL? ;)
Liderem zawsze może być następny zawodnik. A jeszcze nie jest pewne, że Robin odejdzie.
No jasne, że to tylko gdybanie jak się zaprezentuje Podolski czy Giroud, ale patrząc obiektywnie - Podolski ma już epizod w dużej firmie, szału nie zrobił. A Giroud? No właśnie tutaj idealnie pasuje zwrot &quot;niepewny&quot;. Koleś praktycznie nic jeszcze nie pokazała na naprawdę wysokim poziomie, a Arsenal chce na nim opierać atak.
Robinek nawet jeśli nie odejdzie to będzie strasznie wkurzony na przetrzymanie go ze strony zarządu Arsenalu. A umówmy się, że dla van Persiego Arsenal nie jest klubem w którym mógłby wygrać coś poważnego, a dla niego (29letni napastnik to już ostatni gwizdek na grę na wysokim poziomie) to już ostatni gwizdek na wygrywanie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
kowboj 143

kowboj

Użytkownik
prawda taka że to United przegrało Mistrza a nie City go wygrało
Prawda jest taka, że United było słabsze od City i w bramkach i w bezpośrednich meczach, które oczywiście, że nie decydują o mistrzostwie (DZIĘKI za uświadomienie tego), ale dają pogląd na to jak wyglądały ich bezpośrednie konfrontacje.
&quot;No i do tego patrzę na bramkę Chelsea&quot; I widzę Cecha, który rozgrywa pełne sezony, ma przeciętnych zastępców, a w Atletico ogrywa się jego następca. Istna tragedia, CFC nie ma szans przez sytuację z bramkarzami. No i ten słaby atak ... :/ Na resztę nie ma sensu widzę odpowiadać, bo jak grochem o ścianę.
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Kowboj - o mistrzostwie City powiem tyle, ślepej kurze to i ziarno się trafi. Nie oszukujmy się petrodolary wpompowane w tą ekipę musiały kiedyś zaprocentować, niech się cieszą i chwała im za to, bo grali najbardziej efektywny futbol na Wyspach, jednak znając ich rozkapryszonych kibiców to kilka niepowodzeń i zacznie się rzucanie w nich błotem. Może i jesteś zapatrzony w United, nie mówię,że nie ale to zapatrzenie to wiara w ten klub... klub który tworzy piłkarzy a nie piłkarze klub.
Moim marzeniem jest bycie na meczu United i wierzę,że tak się stanie. Nigdy nie obrzucałem błotem MU i nie będę tego robił, mimo faktu,że znaczny debet jest zrobiony przez nich... może i jestem nieobiektywny ale który kibic jest?
United:
Mistrz Anglii 19 razy
FA Cup 11 razy
Puchar Ligi 4 razy
Puchar Europy 3 razy

City:
Mistrz Anglii 3 razy
FA CUP 5 razy
Puchar Ligi 2 razy
Puchar Europy 0 razy
To jest bezpośrednio anie jakiś jeden sezon, kiedy wszystko było po ich stronie a przeciwko United
 
kowboj 143

kowboj

Użytkownik
Jesteś śmieszny, zero faktów, tylko wrzuciłeś skróconą historię obu klubów a reszta to twoje zaślepienie i uwielbienie dla United. Pejoratywne określenia w stylu &quot;petrodolary&quot; itp. Nawet ich kibiców w to włączyłeś, co nie ma żadnego sensu i związku z dyskusją. Co mnie obchodzi ile razy United wygrywało w historii klubu, rozmowa jest o zeszłym sezonie i tym jak będzie wyglądał następny. Ten &quot;jakiś jeden sezon&quot; świadczy o kondycji klubu i o tym jak postrzegany będzie w następnych rozgrywkach.
Wydaje mi się, że wiele osób jest tutaj kibicami konkretnych klubów, ale nie jedzie od nich taką subiektywnością. Większość modów jest za United albo Arsenalem, ale z każdym da się konstruktywnie podyskutować.
kiedy wszystko było po ich stronie a przeciwko United
???? ???? ???? Po ich stronie szczególnie było lanie jakie sprawili na Old Trafford
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Po ich stronie szczególnie było lanie jakie sprawili na Old Trafford
Kocham to jak ktoś cytuje z kontekstu, no i co,że United poległo 1-6?! Wow, już nie pamiętasz jak United 8-2 ograli AFC, jak z 3-0 wyszli na 3-3 z Chelsea?!
Masz racje mowa o tamtym i nadchodzącym sezonie i jeżeli tamten był według wielu tragiczny to czekam na ten bo z Vidicem i ogranym już bardziej De Gea, United będzie mocne, możecie mówisz,że to zaślepienie ale taka prawda,że United od lat jest top i nie robi tego za wielki hajs... odchodził Beckham United wykreowało Ronaldo, odszedł Ronaldo zastąpił go Valencia... jak widać wszystko gra a City owszem zasłużenie wygrało mistrza ale sorry na pieniądzach sukcesu wielkiego nie zrobią.
 
kowboj 143

kowboj

Użytkownik
taka prawda,że United od lat jest top i nie robi tego za wielki hajs... odchodził Beckham United wykreowało Ronaldo, odszedł Ronaldo zastąpił go Valencia... jak widać wszystko gra a City owszem zasłużenie wygrało mistrza ale sorry na pieniądzach sukcesu wielkiego nie zrobią.
Gdybyś znał historię swojego klubu, to byś wiedział, że dokładnie tak samo się zaczęły sukcesy United. Od wpompowania w nich olbrzymiej jak na tamte czasy, kwoty pieniędzy przez jednego człowieka. Ot chichot historii, że wielu obecnych fanów United wytyka palcami petrodolary i &quot;kasę od Ruska&quot;, a sami zaczynali identycznie. Jeśli nie wiesz o kim mówię, to poczytaj i poszukaj. Z mojej strony koniec w tej pseudodyskusji.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom