>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy długoterminowe - zakłady h2h itp

mlodywilc 569

mlodywilc

Użytkownik
Anglia awansuje z grupy 1.53
Polska awansuje z grupy 1.72

AKO- 2.64​


Nie rozumiem tej podniety Ibrahimoviciem. Chłop, który ma wielkie umiejętności, ale gównianą psychike. Fajnie, że gra z ogórkami super, ale w najważniejszych meczach nie pokazuje nic wielkiego. Wątpię, aby to on tutaj zawojował Europę. To jest chyba jedyny argument, który ma świadczyc o świetnej jakości Szwedów według wiele forumowiczów. Dla mnie to bzdura. Moim zdaniem niedocenia jest tutaj Anglia. Piłkarzy mają świetnych to wiadomo od wielu lat. Zdobywali oni wszystko cos się da w piłce klubowej. W reprezentacji sukcesów nie odnosili, ale x lat nie mieli takiego bramkarza co teraz mają. Hart to klasa sama w sobie. Moim zdaniem on i Aguero dali mistrzostwo City. Idźmy dalej. Często grali w środku z Lampsem i Gerro co nie kończyło się zbyt dobrze gdyż są usposobieni ofensywnie i brakowało z tyłu. Teraz jest swietny Parker, który ma za sobą świetny sezon. Obrona bardzo porządna. Terry Cole i Cahill podbudowani zwycięstwem w LM. Teraz to dopiero uwierzyli w siebie po takich triumfach z Barcą i Bayernem, a wczesniej z Napoli. Skarzydła porządne. Jak wróci Rooney to niemal kompletna ekipa. Ale nie, lepiej grac na Szwedów, bo Ibra nastrzelał bramek z Catanią, Ceseną czy innym Parmą :browar565: Jedyny minus to taki, że w meczach z Francją i Szwedami nie ma Ronneya. Jednak moim zdaniem z Francją remis do ugrania, a skandynawów powinni nawet bez rudzielca pokonac.

Co do Polski to moim zdaniem uda się naszym orłom awansowac. Kto ma ich zatrzymac? Rosja OK, ale Czesi i Grecy? Ci pierwsi to w bramce Cech, Rosicki z przodu co grał ostatnie miesiące na super poziomie i nieraz mi mocno zaimponował, ale sam tego nie pociegnie. Reszta odbiega poziomem i tutaj mam nadzieje, że uda nam się ich pokonac w końcowym rozrachunku. Są jeszcze Grecy, na których spece grają, ponieważ w 2004 wygrali a byli skazywani na porażkę :jezora: No po prostu super argument! Piłkarsko mi nie zachwycają, uważam, że sa jak najbardziej w naszym zasięgu.
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Można było wcześniej, ale nie jest jeszcze źle.
Hiszpania wygra Euro 3,8 w sbo oraz Niemcy wygrają Euro 3,8.
Faworyci również zawodzą, ale typy wydają się w miarę rozsądne,
może zbyt wcześnie skreśla inne ekipy, ale jeśli Holandia, Francja
czy inna ekipa będzie w formie na turnieju i zajdzie daleko,
straty sobie odrobimy grając na nich w meczach 1/4 czy 1/2.
Można zagrać sama Hiszpanię, a przed finałem zagrać na ich rywali.
Co do Naszej grupy.
Rosja 1 miejsce w grupie 2,35
Rosja - Polska - Czechy - Grecja 11,5
Rosja - Czechy - Polska - Grecja 12
przeglądam tylko unibet, może u innych są wyższe kursy,
skoro Rosja to taki faworyt do wygranej w grupie, w Greków nikt nie wierzy raczej,
to czemu nie zagrać takich dwóch betów po wysokich kursach ?
na ako Rosja awansuje do 1/4 jest 1,45 a na miejsca 1-2 w grupie 1,4 ????
drugi typ na ako to Holandia awansuje z grupy 1,5.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Szykuje mi się wyjazd więc pora skręcić kupon długoterminowy na EURO. Oferta, której się przyglądałem pochodzi z Totolotka. (W internetowych kursy zapewne są lepsze, ale czas mnie pogania)
Pierwsze co wpadło mi w oko to under 4,5 straconych bramek Grecji w fazie grupowej. Pomimo, że od sukcesu Greków na EURO minęło już 8 lat to co by nie było posiadają oni w dalszym ciągu solidną defensywę. Na ME w Portugalii stracili oni w grupie 4 bramki, ale grupę mieli bardzo silną. W grupie zagrali wtedy z gospodarzami - Portugalią, Hiszpanią i Rosją. Z tamtych Mistrzostw nie tyle co wyniki, a właśnie obrona Grecji została zapamiętana. Przestarzały i nudny system nie podobał się kibicom innych krajów - był nudny. Nie zawsze w piłce wszystko ma się podobać, a liczy się przede wszystkim wynik. Od tamtego czasu minęło jednak sporo czasu więc gra z tamtej imprezy nie przełoży się w żadnym stopniu na mecze rozgrywane w Polsce. Jedno się jednak chyba nie zmieniło - Grecja gra nudną piłkę. Bardzo specyficzna drużyna, a jej zawodnicy grają głównie w lidze greckiej. Ich piłkę porównałbym trochę do wyspiarskiej. Głównie oparta na solidnej defensywie, długich przerzutach do najdalej wysuniętych zawodników oraz wykorzystywania swoich warunków. Jeśli chodzi o warunki to tych Grekom nie brakuje. Porównując drogę eliminacji do EURO 2012 to pod względem straconych bramek Grecy zaprezentowali się rewelacyjnie. Stracili w sumie 5 bramek co jest topowym wynikiem w Europie patrząc pod kątem eliminacji. Dla mnie ta linia jest ustawiona za wysoko, ale myślę, że gdyby ta linia wynosiła powiedzmy 3,5 to i kurs były w graniach 1,80-1,90. W takim wypadku bukmacher raczy nas kursem 1,55 i do singla on się absolutnie nie nadaje patrząc jeszcze, że trzeba odjąć podatek. Na kupon długoterminowy sprawdzi się jednak idealnie.

W oczy od razu rzuca się to, że Grecja w żadnym meczu nie straciła więcej niż bramkę. Co prawda nie były to drużyny europejskiego topu, ale w pewnym sensie mogła wdać się tu pewna doza lekceważenia. Mecze choćby z Maltą nie wyglądają tak jak z Chorwacją. Tam padł przypadkowy gol, ale podczas EURO z pewnością głupich strat trzeba się wystrzegać. Z wspominanymi Chorwatami nie stracili bramki i to zasługuje na aplauz.
Patrząc też na to ile bramek może stracić Grecja to trzeba też patrzeć z kim w grupie grają. Polska, Rosja, Czechy i ja nie mogę dopatrzeć się by jakimś cudem stracili tu aż 5 bramek. Patrząc na mecz otwarcia to myślę, że strzelimy Grekom maksymalnie jedną bramkę. Oni grają dobrze w obronie, a my ze swoim atakiem pozycyjnym możemy nieźle się namęczyć. Mecz otwarcia presja będzie ogromna grunt to nie przegrać tego meczu. Remis nie będzie zły, ale nie można też tak kalkulować. Myślę, że w tym meczu może być 0:0, ew. wygramy 1:0. Po Rosji nie wiem całkowicie czego się można spodziewać. Nie chcę by wykładnikiem były mecze towarzyskie, bo często mydlą obraz, ale nie sądzę, by Ruscy roznieśli Greków. Czesi natomiast meczem z Węgrami przerwali długą passę bez porażki, ale czy to coś znaczy ? Siły ofensywnej nie mają, a grę opierają głównie na indywidualnościach. Błędy obrony bezpośrednio naprawia Cech więc Czesi w takim wypadku tracą mało bramek. Dla mnie ten mecz również może skończyć się remisem. Patrząc też na naszą grupę to te zestawienie drużyn jest zestawieniem mocno underowym. Tu będzie padać mało goli więc i Grecja mało będzie tracić.
Grecja straci mniej niż 4,5 gola 1,55
Gdyby wymienić najsłabszą drużynę podczas tych Mistrzostw to pewnie byłaby to Irlandia, ale nie można mówić o tym zbyt wcześnie. Po prostu w mojej ocenie tak to wygląda, ale również i bukmacherów. Linie u/o zdobytych bramek Irlandii stanęły na 2,5 czyli na linii, którą niektóre drużyny potrafią wyrobić w jednym meczu. Dlaczego uważam, że Irlandia nie zabłyśnie na tych mistrzostwach ? Pierwsze co to fakt, że w swojej drużynie nie mają jednak zawodników ze światowego topu. Jest kilku zawodników dobrze prezentujących się w PL, a w ataku mamy emerytowanego Robbiego Keanea, który obecnie dorabia sobie w MLS.
Ciekawy jestem taktyki jaką przyjmie włoski trener. Czy będzie to płacząca obrona Częstochowy ? Ciężko stwierdzić bowiem podczas eliminacji Irlandia mierzyła się jedynie ze Słowacją i Rosją (mówię o drużynach, które jednak reprezentują piłkę na pewnym poziomie). Na własnym terenie zaciekle walczyli z Rosją i ostatecznie przegrali mecz 2:3. W Rosji padł remis 0:0, ale koniec końców Rosja zajęła w grupie pierwsze miejsce, a Irlandia grała w barażach w których rozbiła Estonię. Widzimy, że droga do zapewnienia sobie występu na tym turnieju była bardzo prosta. Armenia, Macedonia, Macedonia - to nie są drużyny, które poważnie traktowane są w europejskiej piłce. W grupie trafili na silnych Hiszpanów, który powinni dosłownie siedzieć na Irlandii. Do tego są jeszcze Włosi, którzy słyną ze świetnej obrony. Jedyna drużyna z którą Irlandia jako tako może realnie powalczyć jest Chorwacja, ale i tu bym nie upatrywał większej sensacji. Linia 2,5 na zdobyte bramki wydaje się łatwiejszą do rozgryzienia niż 5,5 straconych więc stawiam, że Irlandia sobie nie postrzela na tych mistrzostwach. Miałem atakować, że Keane będzie gorszy od Ibry w klasyfikacji (kurs taki sam), ale stwierdziłem, że lepiej to rozbić i zrobić z tego dwa typy (ew. dać to na dwa kupony o ile nie da się zagrać w ako).
Irlandia strzeli mniej niż 2,5 gola 1,60
Kolejnym typem będzie kolejność drużyn w grupie A. Obstawiam, że Rosja zajmie 1 miejsce, a Polska 2. Ruscy zdecydowanie przewyższają umiejętnościami naszą drużynę, a my żyjemy tym, że gramy u siebie. Na przestrzeni ostatnich 10 lat na naszą drużynę była pokładaną ogromna presja. Pamiętacie co było w Korei ? Jechaliśmy po medal, a wyszło jak wyszło. Kolejne mistrzostwa były porównywalnie słabe. Teraz mamy EURO u siebie nie musimy nigdzie jechać. WYDAJE się, że Greków i Czechów możemy spokojnie na większym/mniejszym zapasie pyknąć. Problem będzie jednak z Ruskami. Najbardziej doświadczona drużyna jeśli można użyć takiego stwierdzenia. Dużo elementów analizy opiera się na domysłach, ale uważam, że to właśnie te dwa zespoły awansują dalej.
1.Rosja 2.Polska 4,50
Ostatni typ zawsze jest najbardziej ryzykowny. Zakładam, że Torres będzie najskuteczniejszym zawodnikiem Hiszpanii. Del Bosque na niego postawi i jestem tego w dużej mierze przekonany. Jest doświadczony i dużo bardziej wszechstronny od jego ewentualnych konkurentów. To on zagra na szpicy, a jak historia pokazuje to właśnie ci zawodnicy strzelają najwięcej (patrz RPA i sytuacja Villi). Pomimo tego, że Torres był przez znaczną część sezonu wyśmiewany (również przeze mnie) to myślę, że teraz zamknie wszystkim usta. Mistrzostwa Europy to specyficzna impreza i tu ważne jest by trafić z formą, a ta delikatnie u Fernando idzie w górę. Przełamał się w Chelsea to wróci i na właściwe tory w reprezentacji (czyt. na EURO)
Torres najlepszy strzelec Hiszpanii 4,00
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
M 2,5K

mati89

Forum VIP
Anglia nie ma wybitnych gracz? Rzeczywiście, Gerrard, Terry, Rooney to jedynie dobrzy piłkarze, nic poza tym. Hart nie ma doświadczenia? No nie ma, ale co z tego? Grał już w tak wielkich meczach że nie ma to najmniejszego znaczenia. Carroll jest drewniakiem? Chyba dla kogoś kto nie ogląda meczy Liverpoolu i nie ma pojęcia jak Andy grał pod koniec sezonu, ale niestety jest tu dużo osób którę sie nie znają a robią z siebie wielkich &quot;ekspertów&quot;...
Nie chodzi o to że mają słabych piłkarzy ale o zgranie drużyny. Raz o czym już pisałem ta zmiana trenera w ostatniej chwili, dwa kontuzje i absencje kluczowych piłkarzy. Chyba nie powiesz mi że Ronneya z powodzeniem zastąpi Carroll czy Wellbeck. Wczoraj zresztą przeciwko Belgom było widać jak Anglia jest słaba, wygrali ale po jednej jedynej okazji. A jeszcze dochodzą nowe urazy. Cahill ponoć złamał szczękę, Terry też ma jakąś kontuzję. Ciekawe jak będzie wyglądała obrona jak ci gracze wylecą. Na pewno będzie to zestawienie w jakim jeszcze nie grali. Wiadomo też że Hodgson preferuje dobry difens więc myślę że przy osłabieniach w obronie trener Anglików nie zdecyduje się by zagrać odważnie. Anglicy będą w mojej opini grali bardzo ostrożnie. Jeśli jakaś wygrana to pewnie 1-0, a i nawet o taką będzie ciężko. Dlatego też fajnie wygląda zakład który podał już bo86bo mianowicie Anglia poniżej 5.5 bramek na turnieju. W WilllHillu jest trochę wyższy kurs bo 2,10. Dla mnie warto bo nawet jeśli Anglicy jakimś cudem awansują to nie po wysokich wygranych w grupie. A później tak jak pisze Robson w ćwierćfinale z Hiszpanami to nie mają czego szukać.
Anglia under 5.5 goals @ 2,10 WH
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
W obliczu tego co się stało czy kontuzji Cahill (podejrzenie złamania szczęki) co może wykluczyć go z Euro oraz urazu uda Terrego, który dziś zostanie poddany badaniom i nie wiadomo też czy zagra, coraz poważniej zastanawiam się nad zagraniem na to,że Anglia nie wyjdzie z grupy... 2.37 od Bet365.
Anglia jak będzie bez Roo, Lamparda i Terrego to niby kto będzie miał w nich tchnąć ducha walki?!
Muszę jeszcze pomyśleć co i u kogo pograć, szkoda,że nie można łączyć w Bet365 bo chciałem połączyć brak awansu Czechów 1.57 i Anglików 2.37, nie wiecie u którego buka można łączyć takie zdarzenia.
 
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
Moje długoterminówki na Euro wypatrzone w Fortunie:

Holandia - Anglia 1 za 1,75 - dyskusja na tema możliwości pojechania Angoli do domu po fazie grupowej trwa w najlepsze - i ja się pod tym podpisuję. Holendrzy też mogą pojechać do domu, bo mają przecież Niemców i Portugalczyków, ale więcej szans na odpadnięcie daje Angolom. Po drugie nawet jak wyjdą - wpadają na 90 % na Hiszpanów - Holendrzy, pewnie do wyboru Polska i Rosja. Dla mnie peefka


Irlandia (strzeli -2,5 gola ) za 1,50 - niektórzy wróżą Irlandczykom zero goli, ja bym aż tak nie był tego taki pewien, ale że 3 nie strzelą to już dla mnie wielce prawdopodobne.


Polska - Grecja ( kto wyżej w grupie ) 1 za 1,55 - wszystko już napisane, wyjście z tej grupy to dla nas obowiązek, dla Greków już niekoniecznie, ja pobieram

Szwecja - Dania 1 za 1,60 - i jedni i drudzy mogą mieć problem z wyjściem z grupy , Szwedzi mogą sobie poradzić kosztem Angoli, Duńczycy - już takich szans nie mają. Niemcy, Holandia, Portugalia - cięzko o punkty, Szwedzi mają łatwiej

Anglia - Polska 2 za 2,70 - tu już lekko na świra, wierzę w awans naszych i ledwie 3 meczy Angoli - kurs zachęca, pobieram


Portugalia - Szwecja 2 za 2,50 - podobnie jak powyżej lekko na świra, CR7 nie da rady przeskoczyć Holendrów, a Szwedzi moim zdaniem pojadą z Angolami.

Grupa A - ilość goli 0-11 za 3,00 - i na koniec bardzo fajny zakład. Nasza grupa składa się z 3 drużyn, któe zawsze strzelają mało, pozostają Ruscy, któzy mogą nastrzelać, ale przy 6 meczach świerdzi mi ze dwa razy 0-0 i to wystarczy. Kurs warty ryzyka


Lewandowski w 5 strzelców za 4,50 - żeby być w 5 strzelców 2 gole powinny wystarczyć. Za 4,50 na faceta co strzelił w sezonie ponad 30 goli parę groszy można postawić.


Co najważniejsze, w Fortunie można łączyć wszystko, poza oczywiście zdarzeniami z udziałem tego samego kraju lub zawodnika i kraju. To fajna opcja , bo zdaje się u niektórych interneciaków zostają tylko single,
 
C 1

cinek1391

Użytkownik
witam serdecznie wszystkich graczy
panowie prosze o skomentowanie mojego zakładu
moje typy na długoterminowe zakłady to :
polska i rosja awans
włochy i hiszpania awans
i mysle.... :p
niemcy wygrana grupy lub niemcy i holandia awans
w naziemnym buku kurs ok 9 w internetowych to ok 10
chcialbym postawic ok 400zł wiec mam nadzieje ze mi pomozecie w typowaniu a co z gory bardzo dziekuje
moze cos pozmieniam cały czas mysle zastanawiam sie jescze nad zakładem
chorwacja lepsza od irlandii lub portugalia lepsza od dani
co wy na to czekam na odpowiedzi
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Kurs na odpadnięcie Anglii w fazie grupowej spada! Już 2.25 w Bet365... powód Cahill nie zagra na Euro a Rio powiedział,że nie zagra też... no to się Roy doigrał ;) niepowywoływaniem zawodnika United. Nie mam obecnie hajsu na koncie ale jutro powinny wpłynąć przelewy, więc coś jeszcze skleje.
 
pelipe 17

pelipe

Użytkownik
witam serdecznie wszystkich graczy
panowie prosze o skomentowanie mojego zakładu
moje typy na długoterminowe zakłady to :
polska i rosja awans
włochy i hiszpania awans
i mysle.... :p
niemcy wygrana grupy lub niemcy i holandia awans
w naziemnym buku kurs ok 9 w internetowych to ok 10
chcialbym postawic ok 400zł wiec mam nadzieje ze mi pomozecie w typowaniu a co z gory bardzo dziekuje
moze cos pozmieniam cały czas mysle zastanawiam sie jescze nad zakładem
chorwacja lepsza od irlandii lub portugalia lepsza od dani
co wy na to czekam na odpowiedzi
Co do awansu Włochów i lepszego wyniku Portugalczyków od Duńczyków nie byłbym pewny. Włosi ostatnio mają spore problemy w szatni, znowu w mediach nagłaśniana jest afera korupcyjna, przez którą już Criscito został wydalony z kadry, więc ta nieprzyjemna atmosfera może mieć wpływ na wynik. Zresztą Włosi zostali ośmieszeni przez Rosjan w niedawnym meczu towarzyskim. Jeśli chodzi o Portugalię zawsze mieli oni kłopoty z drużynami typu Szwecja czy właśnie Dania, poza tym nie wygrali w tym roku żadnego meczu, a ostatnia batalia z Turkami to był śmiech na sali.
Resztę możesz raczej śmiało obstawiać.
 
cien-27585 209

cien-27585

Użytkownik
Fajny zakład mamy na Sportingbet mianowicie wynik 0-0 w jakimkolwiek meczu.Przeglądałem 4 ostatnie turnieje w każdym były co najmniej 3 takie mecze (kolejno od EURO 1996 - 5,3,4,3)a w obecnej stawce finalistów są przecież i strasznie defensywni Grecy do tego Włosi, Chorwaci, będzie dobrze:razz:

Dokładny wynik w jakimkolwiek meczu 0-0 @ 2,00 Sportingbet


Do tego zakład na 5 goli lub więcej w jakimkolwiek meczu @ 2,25
Ostatnie 4 turnieje to odpowiednio 2,6,3,5 spotkań w których padło 5 lub więcej goli.Większość zakładów specjalnych w SB można łączyć tych niestety nie:razz:

do skasowania, mój WIELBŁĄD. Czytanie drobnego druku nie boli, a tak dałem ciała
 
0 2

0xxl0g0xx0

Użytkownik
Fajny zakład mamy na Sportingbet mianowicie wynik 0-0 w jakimkolwiek meczu.Przeglądałem 4 ostatnie turnieje w każdym były co najmniej 3 takie mecze (kolejno od EURO 1996 - 5,3,4,3)a w obecnej stawce finalistów są przecież i strasznie defensywni Grecy do tego Włosi, Chorwaci, będzie dobrze:razz:

Dokładny wynik w jakimkolwiek meczu 0-0 @ 2,00 Sportingbet


Do tego zakład na 5 goli lub więcej w jakimkolwiek meczu @ 2,25
Ostatnie 4 turnieje to odpowiednio 2,6,3,5 spotkań w których padło 5 lub więcej goli.Większość zakładów specjalnych w SB można łączyć tych niestety nie:razz:
To by było zbyt piękne. Zaklad dotyczy wszystkich meczy ale tylko w grupie A
 
lukiaszenko 132

lukiaszenko

Użytkownik
Niemcy - miejsce w kl. końcowej
1-4
@1,5

Według mnie z bogatej oferty totomixa na Euro, ten typ jest jednym z najładniejszych. Niemcy to drużyna, w której na każdej imprezie pojawia się nowa generacja znakomitych piłkarzy. Od MŚ u siebie w 2006r. na każdej dużej imprezie do tego półfinału dochodzą. Ostatnio w RPA furorę zrobili tacy gracze jak Ozil, Muller czy Khedira. Przez te dwa lata nabrali jeszcze więcej doświadczenia w najlepszych ligach świata i w tym momencie są to gwiazdy światowego formatu. A już po piętach depczą im następni utalentowani gracze np. Kross, Goetze, Hummels. W ataku świetny sezon zaliczył Gomez, który jest faworytem bukmacherów na króla strzelców. A nawet jeśli nie będzie strzelał mnóstwa bramek to mogą zrobić to doświadczeni już Podolski i Klose. Liderem środka pola powinien być Schweinsteiger, w obronie kolejny ograny piłkarz Lahm czy inny finalista LM Boateng. Dobrą defensywę uzupełni chyba największy talent bramkarski od czasów Oliviera Khana, Manuel Neuer. Niemcy od kilku imprez mistrzowskich są blisko triumfu, ale wciąż czegoś im brakowało. W RPA pokazali inne, lepsze oblicze niemieckiej piłki, opartej na szybkim ataku. Widać, że Joachim Loew zrobił dużo dobrego dla tej reprezentacji, teraz miał kolejne dwa lata na dopracowanie niedociągnięć i kto wie, może to Euro2012 będzie turniejem, na którym Niemcom uda się zdetronizować Hiszpanię. Myślę, że mają ku temu duże szanse, zważywszy na brak u Hiszpanów Puyola czy Villi. Trzeba sobie powiedzieć, że świetnym szkoleniem piłkarzy i doskonałym wprowadzaniem młodych zawodników w seniorską piłkę w pełni na to zasługują, bo pracują na sukces od wielu lat.
W grupie za rywali mają Portugalię, Danię i Holandię. Jestem bardzo ciekawy ich pojedynku z Oranje, które powinno zadecydować o pierwszym miejscu w grupie. Nie widzę większego zagrożenia ze strony Portugalczyków i Skandynawów. Co istotne po awansie z grupy będzie czekał ich pojedynek z drużyną z grupy A, więc Polską, Rosją, Czechami lub Grekami. Każda z tych ekip to klasa niższa półka niż Niemcy. Podsumowując, nie wyobrażam sobie półfinału bez naszych zachodnich sąsiadów, bet godny polecenia. Podobnie zresztą jak....

Holandia - miejsce w kl. końcowej
1-4
@2,2

Wicemistrzowie świata, którzy swoją grą ofensywną potrafią stłamsić rywala, tak że nie będzie wiedział, co się dzieje na boisku. Znakomici gracze, którzy jednym podaniem, dryblingiem, strzałem mogą zapewnić Holendrom zwycięstwo. Mowa tutaj przede wszystkim o Robbenie, Sneijderze i Van Persie. Do tego dochodzi skrzydłowy Afellay i świetni defensywni pomocnicy. Nigel De Jong i Mark Van Bommel. O sile Holendrów świadczy także fakt, że w pierwszym składzie brakuje miejsca dla Huntelaara, który również ma za sobą znakomity sezon w Schalke. Aha, zapomniałbym - Rafael Van der Vaart, wybitny ofensywny pomocnik. Widzimy, że Holandia w ataku ma wielką siłę i to powinno być kluczem do pokonania najpierw Portugalii i Danii (mecz z Niemcami to klasyczny no bet). 1/4f to tak samo jak w przypadku Niemców mecz z kimś z gr. A, więc każde inne rozwiązanie niż awans do półfinału byłby niespodzianką. A kurs jeszcze lepszy niż na Niemców.

Francja awansuje do 1/4
@1,37

Francja po fatalnym mundialu w RPA i zamieszaniu wokół trenera, ma wreszcie fajną, dosyć młodą drużynę. Liderem w ataku jednak powinien być Karim Benzema, którego zmiennikiem będzie świeżo upieczony mistrz Francji Olivier Giroud. Piłkarz Montpellier jest w prawdzie rok starszy, ale i tak doświadczenie na najwyższym światowym poziomie jest po stronie napastnika Królewskich. Gwiazdą Francuzów jest przebojowy Franck Ribbery, który wraz z Benzemą i skrzydłowym Nasrim powinni rozrywać obrony czy to Anglików, Szwedów czy Ukraińców. W grupie D jest to według mnie drużyna o największym potencjale ofensywnym. Dodam jeszcze, że chciałbym aby chociaż z ławki wchodzili Marvin Martin i Jeremy Menez, piłkarze świetnie uzdolnieni technicznie i (co szczególnie tyczy się Martina) cały czas szukający gry. Jeśli nie na tym Euro, to może za dwa lata na MŚ w Brazylii ta dwójka będzie grała pierwsze skrzypce w kadrze Francji.
Było dużo o ofensywie, ale w obronie też nie wygląda to źle. Para Koscielny - Mexes to bardzo solidna dwójka i jeśli jeszcze jakiś czas temu do piłkarza Arsenalu można było mieć uwagi, to ostatni sezon w drużynie Kanonierów był dla niego udany. Na lewej stronie obrony jest oczywiście mój ulubiony gracz na tej pozycji, Patrice Evra, silny waleczny, bardzo trudny do przejścia, ale też pożyteczny w ataku. Ciężko mi powiedzieć czy wygrają grupę, ale myślę, że jeśli w 1/4 nie trafią na Hiszpanię, to stać ich na półfinał.

Polska awansuje do 1/4
@1,75

Uważam, że występy w tej grupie Polacy mogą skończyć nawet bez porażki. Wszystkie mecze na styku, blisko remisu, ale w decydującym momencie własne boisko może pomóc. Pokonywaliśmy już u siebie Czechów i Greków. A Rosja? W tym meczu przeciwko Polakom też bym nie postawił. Dużo o naszej kadrze zostało już napisane, a moje zdanie jest takie, że jest szansa spokojnie na dwie wygrane, a nawet 4 lub 5 pkt to prawie na pewno da awans.

Dodatkowo pobieram typy na under 4,5 stracych goli przez Grecję i Ibra - Keane 1. O Grekach może więcej przy okazji meczu otwarcia, a Ibra to dlatego, że Irlandczykom ciężko będzie strzelić w ogóle jakąś bramkę, a Szwecja ma zdecydowanie większe szanse na awans i tym samym Zlatan więcej okazji do ukłucia bramy.
Ponadto jakby ktoś chciał, to w Fortunie widziałem zakład kl. końc. Polska - Portugalia 1 @1,85 i Szwecja - Dania 1 (kurs ok. 1,3 jeśli dobrze pamiętam). Idąc moim tokiem myślenia ten zakład również powinien się sprawdzić.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
To i ja zdecydowałem się pograć dosyć mocno coś długoterminowego na EURO. Będą to promocje z grup dla dwóch nacji - Francji i Rosji. Dlaczego?
Zacznę od Les Bleus. Z angielskiego obozu napływają coraz to gorsze wieści, brak Cahilla, Lamparda, Ferdinanda + absencja Rooneya w pierwszych dwóch spotkaniach to olbrzymia strata Synów Albionu. Nie tworzyli oni ostatnio żadnej wielkiej reprezentacji, ale w obliczu takich ubytków będzie im jeszcze ciężej walczyć o punkty w grupie D. Szwecja to drużyna z charakterem czego im odmówić nie można, raczej siłowa walka, mało finezji i polotu i ten brylancik na szpicy w postaci Zlatana. Szwedzi mogą być zagrożeniem, ale czy na przełomie 3 meczy będą w stanie wypracować sobie minimum 5 oczek? Z czteroma o awans będzie ciężko. Ukraińcy czyli gospodarze swojej grupy pod względem umiejętności znacznie odstają poziomem od pozostałych krajów gr. D. Nie wydaje mi się, aby ściany im pomogły, są po prostu najsłabsi. Francuzi z nowym pokoleniem przystępują do tej imprezy. Mając do wyboru w ofensywie takich zawodników jak Benzema, Ribery, Nasri, Ben Arfa, Menez, Giroud jestem dziwnie spokojny o grę pod bramką przeciwnika... Karim odrodził się w Realu i występował częściej niż Higuain, Ribery bardzo dobry sezon w Bayernie i to właśnie od nich oczekuje się, że będą ciągnąć wózek Tricolores. Nie można też zapominać o Maloudzie i Valbuenie. Wybór jest przeogromny i Pan Blanc ma nielada orzech do zgryzienia, żeby zdecydować się na tego zawodnika, a nie innego. Obrona również prezentuje się bardzo solidnie, Glichy, Evra, Rami, Mexes, Koscielny czy Reveillere to nie są przypadkowi zawodnicy. Doświadczeni gracze ze spokojem z tyłu to podstawa i w moich oczach oni ten spokój dają. W bramce również problem bogactwa - Lloris, Mandanda czyli czołowe postacie francuskiej Ligue 1. Nie ma co nad nimi się rozpisywać, bo klopsiki zdarzają im się bardzo rzadko. 1.45 na awans Żabojadów wygląda doskonale. W każdym ze spotkań Les Bleus są uważani za faworytów i nie jest to bezpodstawne. Dla mnie spokojnie 6-7 punktów w zasięgu podopiecznych Blanca, a co za tym idzie awans z grupy D.
Drugim zakładem do AKO jest awans Rosjan z naszej grupy. O Zbornej pisałem już jakiś czas temu w dziale, http://forum.bukmacherskie.com/f361/grupa-a-polska-grecja-rosja-czechy-terminarz-prognozy-dyskusje-68448.html#post2578588 i zdanie zdecydowanie podtrzymuje, a spotkanie z Włochami utwierdziło mnie w przekonaniu, że Rosjanie mogą być czarnym koniem tej imprezy. Z całym szacunkiem do repry Smudy, ale widząc nieudolność w ataku pozycyjnym z Andorą i fatalną drugą połówkę ze Słowacją B jak można być optymistą? Wschodni sąsiedzi biją nas na głowę pod względem zarówno umiejętności jak i przygotowania taktycznego. Czwórka naturalizowanych odrzutów z Francji i Niemiec ma dać nam awans? Poza trio z BVB mamy same luki i ciężko tu dyskutować. Nie rozumiem tego optymizmu względem &quot;Polaków&quot;, ale ja nie mam zamiaru ani grosza na nich postawić. Dalej Czesi, którzy borykają się ze sporymi problemami, totalnie bezbarwni się wydają i ciężko tu o jakiekolwiek pozytywne proroctwa na ich temat. Szklany Rosicky, mający najlepsze lata za sobą Baros i jedyny pewniak (ale w bramce) Petr Cech to za mało. Wystarczy spojrzeć na kadrę Pepicków i kto tam ma robić grę? Zawodnicy z Pilzna? To nie ten kaliber... Zostają Grecy, przez wielu lekceważeni i wyśmiewani, ale ich doskonała defensywa i kontry są świetną receptą na szczeblu reprezentacyjnym. Mają kim kąsić (Ninis, Salpingidis czy Samaras) + trzon z kadry Rehhagela - Katsouranis , Karagounis. Zestawienie obronne wygląda bardzo solidnie i szczelnie i jakoś nie wróżę naszym powodzenia pod bramką Hellady -&gt; Torossidis, Papadopoulos.. Oglądałem ich niejednokrotnie i będziemy mieć mega ciężko. Także jak dla mnie w tej grupie Rosja.... długo długo nic... Grecja.... i dopiero Polska z Czechami. Na awans Rosjan również 1.45.
Kumuluję oba te zakłady w sportingbecie i mam ako 2.1, uważam to za bardzo rozsądną inwestycję.
Rosja i Francja awansują @ 2.1
9/10
Sportingbet
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
de Rossi-Robben 1,95 milenium
Promocja od milenium. Defensywny pomocnik vs. skrzydlowy ?! Nie ma co tu wiele opisywac. De Rossi nie strzeli bramki, max 1 a Robben to bedzie kluczowy strzelec Holendrow mimo kiepskiego sezonu. Nic tylko pobierac bo zaraz usuna...
Mozna dorzucic Murawski NIE STRZELI za 1,20. Na 42 mecze tylko 1 bramka defensywnego pomocnika i nie zapowiada sie zeby cokolwiek strzelil na tym EURO...
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Znalazłem fajną ofertę moim zdaniem, mianowicie Czechy nie awansują z grupy ;) Kurs w Fortunie 1.70, moim zdaniem warto bo internetowi dają w granicach 1.5. Czesi nie mają składu na awans, bramkarz, Kadlec i długo długo nic... do tego myślę o braku awansu Anglików i połączeniu tego razem co da AKO 4.07... co o tym myślicie?!
 
C 0

czapa14

Użytkownik
Witam , tak jak każdy nowy tutaj wole najpierw o tym powiedzieć żeby nikt nie miał do mnie pretensji , wyrozumiałości panowie ???? wiec jako nowy użytkownik często korzystający z waszych opinii i analiz chciałbym zaczerpnąć waszej wiedzy na temat paru typów :
Irlandia under 2,5 pkt w grupie C 1,55
Rosja-Polska KL w grupie 1 1,60
Francja over 4,5 pkt w grupie D 1,55
Kursy podawane sa z Totomixa.Chciałbym dodać jeszcze jedno zdarzenie z grupy B ale nie mogę sie zdecydować na które bo juz niektóre typy pograłem na innych kuponach. Może jest ktoś kto chciałby przedyskutować ze mna ewentualne warianty w tej grupie. W grupie B widzę Holandię jako faworyta zważając na skład jakim dysponuje. Nie można mówić że są starzy czy słabi, mając takich piłkarzy w swoich szeregach i wielką siłę ofensywna . Pokazuje to fakt że piłkarz wielkiego pokroju jakim jest Huntelaar musi być tylko zmiennikiem Robina van Persiego, który jeśli utrzyma formę z PL to może spokojnie walczyć z innymi napastnikami o króla strzelców.Uważam równiez ze piłkarze tacy jak Robben,Sneijder czy v.d.Vaart nadal chcą udowodnić ze maja coś do powiedzenia i postarają się aby reprezentacja &quot;Oranje&quot; utarła nosa &quot;faworytom&quot;.To są tylko wstępne przemyślenia niech nikt nie &quot;hejtuje &quot;że nie podałem dokładniejszych przyczyn. Jeśli ktoś będzie chciał dyskutować na ten temat to zapraszam. Dużo faktów przemawiających za Holandia było podanych wcześniej ????
 
cien-27585 209

cien-27585

Użytkownik
de Rossi-Robben 1,95 milenium


dobry typ ale jeszcze lepszy chybą będzie Klose&gt;Gomez
mimo, że Klose mniej strzelał w klubie będzie grał w 1 składzie Gomez natomiast mimo świetnego sezonu będzie siedział na ławce

Klose jest rozstawiony, nigdy mnie nie zawiódł, jest zastępcą kapitana i na EURO będzie grał od pierwszej minuty. Ale bardzo się cieszę, że mam tak skutecznego zmiennika jak Gomez – powtarzał w okresie przygotowawczym niemiecki selekcjoner.
kurs też 1,95 Millenium
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Więc jak możecie to określcie się w kwestii czy warto grać na awans Czechów czy też nie, bo moim zdaniem warto ale nie jestem zdecydowany do końca.
Czechów niekoniecznie, wydaje mi się że zawiodą, mieli dużo szczęścia w ogóle awansując. Szkoci tradycyjnie zawodzili w kluczowych momentach bo nie byli gorsi. Wydaje mi się, że Czesi to jedna z bardziej niepoukładanych drużyn na Euro.
 
lukiaszenko 132

lukiaszenko

Użytkownik
Witam , tak jak każdy nowy tutaj wole najpierw o tym powiedzieć żeby nikt nie miał do mnie pretensji , wyrozumiałości panowie ???? wiec jako nowy użytkownik często korzystający z waszych opinii i analiz chciałbym zaczerpnąć waszej wiedzy na temat paru typów :
Irlandia under 2,5 pkt w grupie C 1,55
Rosja-Polska KL w grupie 1 1,60
Francja over 4,5 pkt w grupie D 1,55
Kursy podawane sa z Totomixa.Chciałbym dodać jeszcze jedno zdarzenie z grupy B ale nie mogę sie zdecydować na które bo juz niektóre typy pograłem na innych kuponach. Może jest ktoś kto chciałby przedyskutować ze mna ewentualne warianty w tej grupie. W grupie B widzę Holandię jako faworyta zważając na skład jakim dysponuje. Nie można mówić że są starzy czy słabi, mając takich piłkarzy w swoich szeregach i wielką siłę ofensywna . Pokazuje to fakt że piłkarz wielkiego pokroju jakim jest Huntelaar musi być tylko zmiennikiem Robina van Persiego, który jeśli utrzyma formę z PL to może spokojnie walczyć z innymi napastnikami o króla strzelców.Uważam równiez ze piłkarze tacy jak Robben,Sneijder czy v.d.Vaart nadal chcą udowodnić ze maja coś do powiedzenia i postarają się aby reprezentacja &quot;Oranje&quot; utarła nosa &quot;faworytom&quot;.To są tylko wstępne przemyślenia niech nikt nie &quot;hejtuje &quot;że nie podałem dokładniejszych przyczyn. Jeśli ktoś będzie chciał dyskutować na ten temat to zapraszam. Dużo faktów przemawiających za Holandia było podanych wcześniej ????
Po pierwsze to śmiesznie brzmi zdanie, że Holandia ma utrzeć nosa faworytom, jak sama jest jednym z trzech głównych faworytów. Jeśli szukasz zdarzenia z grupy B to ja mogę polecić moje typy, które widać kilka postów wyżej, lub awans Holandii i Niemiec z grupy.
de Rossi-Robben 1,95 milenium
Promocja od milenium. Defensywny pomocnik vs. skrzydlowy ?! Nie ma co tu wiele opisywac. De Rossi nie strzeli bramki, max 1 a Robben to bedzie kluczowy strzelec Holendrow mimo kiepskiego sezonu. Nic tylko pobierac bo zaraz usuna...
Mozna dorzucic Murawski NIE STRZELI za 1,20. Na 42 mecze tylko 1 bramka defensywnego pomocnika i nie zapowiada sie zeby cokolwiek strzelil na tym EURO...
Rzeczywiście niesamowite promo ten Robben, polecam również, ja bym widział w takim zdarzeniu kurs ok. 1,5. Może to jakiś błąd, dziwne żeby De Rossi był faworytem w tej parze
 
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
Przeglądając ofertę STS na tegoroczne Mistrzostwa Europy, które odbędą się w Naszym kraju jak i na Ukrainie, znalazłem zakłady na ilość bramek poszczególnych drużyn w grupie. Można je łączyć, a więc postaram się napisać analizę, która będzie miała na celu przybliżenie Wam, jak i mi - kto może strzelić sporo bramek, kto ma największe szanse i co warto zagrać! Myślę, że STS sporo straci już po fazie grupowej. Pozdrawiam i zapraszam do lektury!

Grupa A
Polska, Rosja, Czechy, Grecja

ME 2012 IL. GOLI DRUŻYNY W GRUPIE
W tej grupie warto tylko, zwrócić uwagę na naszych znajomych ze wschodu. Rosja... To według mnie &quot;Czarny Koń&quot; tej imprezy. Jeszcze się o tym każdy z Was przekona. Zajdą bardzo daleko. Jeśli ułoży im się dobrze drabinka po spotkaniach grupowych. Mogą zagrać nawet w półfinałach.
Kursy w STS przedstawiają się następująco:
Na powyżej 3,5 bramek Rosji w trzech spotkaniach jest 1,70 i taki typ biorę z pocałowaniem ręki. Dlaczego?
Ostatnio Rosja grała w Włochami w towarzyskim spotkaniu. Wynik? 3:0 dla podopiecznych Dick&#39;a Advocaat&#39;a. Czy zwycięstwo zasłużone? Jak najbardziej. Katami &quot;Makaroniarzy&quot; byli Kerzhakov i Shirokov. Gra Rosjan wyglądała bardzo dobrze, pełna dyscyplina. Co prawda mogli stracić bramkę, jednak na posterunku był Malafeev, którego w przerwie zastąpił Akinfeev. Jeden jak i drugi spisali się bardzo dobrze, o czym z resztą świadczy wynik.
Ale do rzeczy, aby typ siadł potrzebujemy czterech bramek. Czy są w stanie to uczynić? Jak najbardziej. Tacy gracze jak Dzagoev, Arshavin, Denisov czy wspomniani już Kerzhakov i Shirokov robią różnicę w drużynie prowadzonej przez Advocaat&#39;a. A przecież na ławce rezerwowych są jeszcze tacy gracze jak Roman Pavlyuchenko, Pavel Pogrebnyak czy też młody Aleksandr Kokorin. Najgroźniejszą bronią według mojej skromnej osoby jest grający obecnie w Fulham Londyn - Pavel Pogrebnyak i jeśli tylko dostanie szanse, on sam może strzelić dwie bramki w fazie grupowej. W Fulham rozegrał 12 spotkań, strzelając przy tym 6 bramek. Jednak dopóki grał regularnie (na początku swojego przyjścia do zespołu z Londynu) strzelał regularnie. Zaliczył nawet jednego Hattricka - przeciwko Wolverhampton. Później drobna kontuzja i jego forma nieco spadła. Jednak do bardzo dobry zawodnik, całkiem dobrze zbudowany i silny. A co najważniejsze wysoki.
Rosja zagra spotkania z Polakami, Czechami i Grekami. W pierwszym dniu Mistrzostw będą mierzyć się z Czechami. Szanse na bramki są? Pewnie, że tak.
Czesi to już nie to samo co kiedyś... W obronie Gebre Selassie, Hubnik, Limberksy, Kadlec, Sivok i Suchy. Hubnik gra tak dobrze, że obecnie został przeniesiony do Herthy Berlin II... Na wyróżnienia zasługują Selassie, który ze Slovanem wygrał Mistrzostwo Czech. Kadlec z Bayeru Leverkusen. Poza tym jest też grający obecnie w ROSJI - Suchy - występuje on w Spartaku Moskwa, więc jest dobrze znany nie jednemu zawodnikowi z drużyny Advocaat&#39;a. Czesi raczej na Mistrzostwa nie jadą żeby zaszaleć i powalczyć z innymi jak równy z równym. Spodziewam się, że dostaną od Rosji, Polski a tylko z Grecją uda im się zremisować lub wygrać.

ROSJA 2:0 Czechy

Kolejny zespół, to Grecy. Płacz i zgrzytanie zębów... Do Polski jadą tylko na wycieczkę. Nie wierzę w to, żeby mogli wyjść z grupy. Ostatnim przygotowawczym spotkaniem Greków była potyczka z Armenia, którą podopieczni Fernando Santosa wygrali zaledwie 1:0. Grecy mogli to spotkanie wygrać przynajmniej 3:0, jednak niecelnie strzelał Samaras, a na cztery minuty przed końcem strzał Katsouranisa obronił - Berezowski.
Obrona złożona głównie z Greków występujących na boiskach rodzimej ligi. Z graczy, którzy występują poza krajem został powołany Papadopoulos, Papastathopoulos i Tzavelas. Dziwi mnie fakt powołania tego ostatniego, który wraz z Monaco nie spisał się najlepiej w sezonie 2011/2012 w Ligue 2. Wszystko wskazuje na kolejne łatwe punkty Rosjan.

ROSJA 2:0 Grecja

No i ostatni rywal. Nasi &quot;Biało - Czerwoni&quot; najtrudniejsza przeprawa dla Rosjan. Jednak uważam, że niestety ale nasze &quot;Orły&quot; przegrają lub zremisują.
Tutaj najtrudniejszy mecz pod względem typowania. Niby kadrę mamy dobrą i mocną, ale na Rosjan może to być jednak za mało. Nie spodziewam się gradu bramek, jednak jedną Rosja powinna strzelić.

ROSJA 1:1 Polska

Takich wyników sie spodziewam i myślę, że linia czterech bramek jest idealna, ale w pełni do pokrycia. 1,70? Tak jak już wspominałem, biorę z pocałowaniem ręki.
Grupa B
Holandia, Niemcy, Portugalia, Dania

W grupie B wybieram zakład na pięć bramek, dla Holendrów i Niemców.
Niemcy powyżej 4,5 bramek @ 1,60
Holandia powyżej 4,5 bramek @ 1,75

Sporo? Nie wydaje mi się. Obie ekipy dysponują niesamowitym atakiem, który złamie każdą defensywę. Zaczynając od słabiutkiej Danii, kończąc na Portugalii, która jak pamiętamy w ostatnim meczu straciła 3 bramki z TURCJĄ...
W Holandii - rozgrywający najlepszy z możliwych sezonów - Robin van Persie. Oprócz niego Robben, Sneijder czy Van der Vaart. Ale nie zapominamy, o partnerze gracza Arsenalu w ataku - Klaas Jan Huntelaar. Para Huntelaar - Van Persie w tym sezonie razem (w samej lidze) strzeliła 59 bramek.
W drużynie Niemiec mamy Gomeza, Podolskiego czy starego wyjadacza Klose. A także Thomas Muller, który na ostatnich Mistrzostwach Świata był królem strzelców.
W pomocy znakomici gracze z europejskich klubów. Mesut Ozil, czyli gracz, który w tym sezonie zaliczył najwięcej asyst w La Liga. Niezawodny Schweinsteiger czy Kroos. Ale oprócz tego młodziutki Gotze czy rewelacja tego sezonu z Mochengladbach - Reus.
Obie drużyny zagrają z Danią i Portugalią, by potem zmierzyć się między sobą. Ale po kolei.
Holandia już w sobotę rozegra spotkanie z najsłabszą drużyną grupy - Danią.
W tym spotkaniu typuję skromne 3:0 dla &quot;Oranje&quot;. Dania może i w ataku, ma czym straszyć, w pomocy mają znakomitego zawodnika Ajaxu Amsterdam - Eriksena. Jednak obrona jest bardzo młoda. O czym świadczy fakt, że z siedmiu powołanych obrońców aż trzech ma 23 lata, a jeden zaledwie 19. Dania ma szanse powalczyć, ale tylko z Portugalia. Urwanie punktów Holendrom czy Niemcom nie wchodzi w grę.

HOLANDIA 3:0 Dania

Niemcy rozegrają o 20:45 tego samego dnia swój pierwszy mecz. Przeciwnik - Portugalia. Może Portugalia ma gwiazdy w obronie - mowa oczywiście o Pepe, Coentrao, Rolando, Joao Pereira czy doświadczonym Bruno Alvesie. Ale zgrania to oni nie mają. O czym świadczy słaba gra właśnie w obronie przeciwko Turcji. Wiemy też, co Portugalia zagrała na Mistrzostwach Świata. Siedem bramek strzelonych zero straconych, szkoda tylko, że awansowali tylko dzięki wygranej 7:0 ze słabiutką Koreą. W spotkaniu przeciwko Niemcom nie mają podobnie jak Dania z Holandia, czego szukać. Niemcy tak jak Holandia, Hiszpania to główni faworyci Mistrzostw. A gdzie zdobywać punkty i budować pewność siebie jak nie w takich spotkaniach jak z Portugalia.

NIEMCY 2:0 Portugalia

O meczu Niemców z Dania, pisać wiele nie trzeba. Taki sam scenariusz jak Dania - Holandia.
Szybko, miło i przyjemnie...

NIEMCY 3:0 Dania

Holandia zagra także z Portugalia. Jednak w przeciwieństwie do Niemców będą mieli nieco trudniejszą przeprawę. Dlaczego? Bo Portugalia już zacznie walczyć o życie, będą gryźć ziemie by tylko zdobyć jakiekolwiek punkty. Jednak na Holandie to może okazać się za mało. Na Ronaldo nawet nie liczę, bo on podczas większych imprez jest - BEZUŻYTECZNY....

Holandia 2:0 Portugalia

Ostatnie spotkanie to potyczka tych dwóch mocarzy światowego futbolu... W tym meczu bramki padną i to nie jedna, nie dwie a przynajmniej trzy lub cztery. Myślę, że spotkanie będzie bardzo otwarte i zakończy się podziałem punktów przy wyniku 2:2. O wyniku 0:0 nawet nie chce myśleć, bo przy tak ofensywnych zespołach jest to po prostu niemożliwe.

HOLANDIA 2:2 NIEMCY

Grupa C
Hiszpania, Włochy, Chorwacja, Irlandia

Ciężka grupa. Jednak wybrałem z niej zakład na Chorwatów, w których wierzę.
Chorwacja strzeli powyżej 3,5 bramek @ 2,05
Najwyższy kurs, ale jak najbardziej warty gry. Tutaj krótko, bo nie warto za wiele pisać. Ale zaczniemy od tego, że w spotkaniu przeciwko Irlandii liczę na to, że Chorwacja powalczy o jak największą ilość bramek. W Ataku mają kim postraszyć - Eduardo - czy bardzo dobrze spisujący się w tym sezonie w Premier League - Jelavić. Pomoc, także dobra - Modrić, Kranjcar, Perisić i Pranjić. Ale także niesamowity Srna. Ten piłkarz podobnie jak Modrić, robi wielką różnicę w drużynie Chorwatów. Wiele szumu, indywidualnych akcji. Ostoja drużyny.
Z Irlandia liczę na otwarty mecz i przynajmniej trzy bramki dla Chorwatów.

CHORWACJA 3:1 Irlandia

Mamy już trzy bramki dla Chorwacji. Dwa najtrudniejsze spotkania z Hiszpania i Włochami.
Włosi pokazali już swoją grę przeciwko Rosji. Obrona na poziomie zera. Jedna bramka dla Chorwatów w zasięgu, co więcej nawet wygrana.
Z Hiszpanami będzie najgorzej, ale nie do końca... Kadra Hiszpanów, woła o pomstę do nieba... W porównaniu do tego, co widzieliśmy na Mistrzostwach Świata w RPA - tutaj mamy słabiutki skład. Ostoją drużyny wiadomo, że będzie Iker Casillas jednak Obrona jak i Atak jest na poziomie średnim.
Pique, Albiol, Ramos, Arbeloa i Alba... Słabiutko. Nawet w ostatnim towarzyskim spotkaniu - Chiny mogły strzelić im bramkę. To dlaczego Chorwacja nie może? Myślę, że po ciężkim meczu jedna wpadnie.

CHORWACJA 1:1 Włochy

CHORWACJA 1:2 Hiszpania

Grupa D
Szwecja, Anglia, Francja, Ukraina

Grupa śmierci dla współgospodarza Mistrzostw Europy. W tej grupie wybieram typy na:
Szwecja powyżej 2,5 bramek @ 1,55
Francja powyżej 3,5 bramek @ 1,70

Nie wierzę w to, że Ukraina jest w stanie awansować dalej... Niestety za wysokie progi na ich małe nogi... Już w ostatnim meczu pokazali się z bardzo słabej strony. Porażka 2:3 z Austria, ale wynik nie odzwierciedla gry obu zespołów. Gdyż do Austria była znacznie lepszą drużyną.
W tej grupie mamy także Anglików, którym nie daje cienia nadziei na awans...A to wszystko dlatego, że Hodgson został selekcjonerem kadry i nie będę ukrywał, że wybrał GÓWNO a nie kadrę... Grający pół sezonu Gerrard, marny i cienki jak dupa węża - Downing - czy drewniany Caroll... Gdzie są tacy gracze jak Sinclar z Swansea? Holt z Norwich? BRAK!
Anglia będzie miała bardzo ciężko w grupie. W obu spotkaniach przeciwko Szwecji i Francji bramki stracą. Francja nie tak dawno grała z Anglikami towarzyskie spotkanie. &quot;Trój-kolorowi&quot; wygrali wtedy 2:1. Tym razem będzie podobnie. Ale czy Szwecja jest w stanie wygrać z Anglia? No pewnie, że tak. Ibrahimović gra swój sezon życia... Znakomicie grający Larsson (Sunderland) dobrze zna Angielska grę. Elmander też swoje już grał w Anglii. Toivonen, Kallstrom czy Wernbloom to podstawa pomocy. Bramka dla Szwedów, jak nie dwie w pełni osiągalne.

SZWECJA 1:1 Anglia

Anglia 1:2 FRANCJA


Ukraina od obu zespołów na które typuje dostanie bęcki. Dlaczego? Ponieważ im najbardziej zależy na awansie. Każda piłka, która wpadnie do ich siatki, to coraz większe nerwy, więcej ataków i odkrycie się. Takim graczom jak Ibrahimović czy Benzema lub Giroud nie przystoi marnować takich okazji.
UKRAINA 1:2 Szwecja
FRANCJA 3:1 Ukraina


Biorąc to wszystko pod uwagę gram następujący kupon za 50zł

Rosja 3.5 @ 1.70
Holandia 4.5 @ 1.75
Niemcy 4.5 @ 1.60
Chorwacja 3.5 @ 2.05
Szwecja 2.5 @ 1.55
Francja 3.5 @ 1.70
Stawka: 50 PLN
EWK: 1130,44 PLN

Bukmacher: STS!

FAZĘ GRUPOWĄ OGLĄDAM ZE SPOKOJEM ????


POZDRAWIAM MIKI9971
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
Do góry Bottom