>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Demogorgon

D 0

demogorgon

Użytkownik
Witam. Jestem nowy na forum i chciałbym spróbować swoich sił w bukmacherce. Interesuje się głównie żużlem, formułą 1, sportami zimowymi i piłką nożną, dlatego moje typy oprę głównie na tych dyscyplinach. Gram w bet365 i na bwin.
Pierwszy typ to tak z wiarą w naszych
Apoel Nikozja - Wisła Kraków X2 kurs: 2,1 (bet365)
 
D 0

demogorgon

Użytkownik
No i kolejny raz polska piłka pięknie się pokazała w Europie ????
Na weekend myślę o tym czy nie postawić, że w F1 w kwalifikacjach Hamilton wkońcu pokona Vettela. Uważam, że po wakacjach, dysponujący większym budżetem McLaren powinien jeszcze trochę podgonić Red Bulla w osiągach, a dodatkowo SPA powinno sprzyjać silnikom Mercedesa. Hm... pomyślę i zobaczę - może postawię.
 
D 0

demogorgon

Użytkownik
Typy na dzisiejsze eliminacje ligi europejskiej:
Spartak Moskwa - Legia Warszawa 1 kurs 1,4
Rapid Bukareszt - Śląsk Wrocław 1 kurs 1,5
kurs całkowity: 2,1
Polska piłka jest tak słaba, że nie wierzę, by któraś z polskich drużyn uciułała choćby punkcik na wyjeździe. Owszem Legia całkiem przyzwoicie zaprezentowała się u siebie, jednak myślę, że na wyjeździe juz nie będą mieli dużo do powiedzenia - tym bardziej, że osłabienia spowodowane kartkami są spore.
 
D 0

demogorgon

Użytkownik
Typy na dzisiejsze eliminacje ligi europejskiej:
Spartak Moskwa - Legia Warszawa 1 kurs 1,4 ⛔
Rapid Bukareszt - Śląsk Wrocław 1 kurs 1,5⛔
kurs całkowity: 2,1
Polska piłka jest tak słaba, że nie wierzę, by któraś z polskich drużyn uciułała choćby punkcik na wyjeździe. Owszem Legia całkiem przyzwoicie zaprezentowała się u siebie, jednak myślę, że na wyjeździe juz nie będą mieli dużo do powiedzenia - tym bardziej, że osłabienia spowodowane kartkami są spore.
Aż miło się przegrywało te pieniądze widząc jak Legia walczy :cool:
 
D 0

demogorgon

Użytkownik
Jeśli chodzi o formułę 1 to spróbuje zagrać w ten sposób:
Różnica zwycięstwa w kwalifikacjach : ponizej 0,15 sek kurs 2,87 (bet365)

Przed wakacjami McLaren i Ferrari mocno naciskały już Red Bulla, a i Vettel nie wydaje się byc już taki mocny jak na początku sezonu. Patrząc na to jak zacięta jest rywalizacja można spróbować zagrać tego typu zakład, tym bardziej że kurs bardzo dobry. Poza tym uważam, że możemy się spodziewać bardzo zaciętych kwalifikacji tym bardziej, że tor SPA powinien sprzyjać silnikom Ferrari i Mercedesa i różnica w kwalifikacjach pomiędzy 1 a 2 zawodnikiem może być bardzo niewielka
 
D 0

demogorgon

Użytkownik
Na dzisiejsze GP na żużlu w Toruniu:
Jarosław Hampel - Jason Crump 1 kurs 1,66
Tomasz Gollob - Greg Hancock 1 kurs 1,66
kurs całkowity: 2,76 (bet365)
Wierzę w przebudzenie Golloba na Motoarenie oraz na to, że Jarek Hampel potwierdzi swoją życiową formę.
 
D 0

demogorgon

Użytkownik
Jeśli chodzi o formułę 1 to spróbuje zagrać w ten sposób:
Różnica zwycięstwa w kwalifikacjach : ponizej 0,15 sek kurs 2,87 (bet365) ⛔

Przed wakacjami McLaren i Ferrari mocno naciskały już Red Bulla, a i Vettel nie wydaje się byc już taki mocny jak na początku sezonu. Patrząc na to jak zacięta jest rywalizacja można spróbować zagrać tego typu zakład, tym bardziej że kurs bardzo dobry. Poza tym uważam, że możemy się spodziewać bardzo zaciętych kwalifikacji tym bardziej, że tor SPA powinien sprzyjać silnikom Ferrari i Mercedesa i różnica w kwalifikacjach pomiędzy 1 a 2 zawodnikiem może być bardzo niewielka
Zwowu ventyl wszystkich odstawił ????
 
Do góry Bottom