>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 01.02.2013 (piątek)

Status
Zamknięty.
I 8

ironpl

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, Paryż
Spotkanie: Barthel, M - Bartoli, Marion
Typ:2
Kurs : 1.73
Bukmacher: unibet
Analiza:
Jutrzejszy ćwierćfinał turnieju w Paryżu ma moim zdaniem jednego faworyta, i jest nim zdecydowanie Bartoli. Marion jest tenisistką lepszą, bardziej wszechstronną i sklasyfikowaną znacznie wyżej w rankingu. Dość wysoki kurs wynika z tego że buki doceniły zwycięstwo Barthel z Vinci, ale umówmy się, Włoszka na tej nawierzchni orłem nie jest a w samym meczu Niemka nie pokazała moim zdaniem nic szczególnego. Za to Bartoli będzie miała za sobą trybuny i będzie niezwykle zmotywowana, ponieważ jest najwyżej rozstawioną reprezentantką gospodarzy która pozostała w turnieju. Reasumując, stawiam na Bartoli
⛔100
 
S 1

syylweek23

Użytkownik
Spotkanie: Errani S. - Suarez Navarro C. (
Dyscyplina: Tenis WTA Paryż (Francja), twarda (w hali)
Typ: 2
Kurs: 3.41
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:
Na dzisiaj wybrałem niezwykle ciekawe spotkanie pomiędzy dwiema dość dobrze prezentującymi się zawodniczkami a mianowicie włoszką Sarą Errani a hiszpanką Carlą Suarez Navarro. Obie panie spotkały się ze sobą trzykrotnie i dwukrotnie lepsza okazała się włoszka a grając na nawierzchni twardej raz góra była włoszka a raz hiszpanka. Ostatni pojedynek zakończył się zwycięstwem właśnie hiszpanki co mogło być dużym zaskoczeniem dla niektórych sympatyków tenisa. Oglądałem ostatnie spotkanie tych zawodniczek w którym właśnie góra była Carla i chciałbym powiedzieć ze to nie tylko słabsza gra Errani była kluczem do zwycięstwa Carli ale i ona sama mądrze grająca i dobrze odbierająca zagrywkę włoszki. Ogladalem ostatnio obie zawodniczki i wydaje mi się ze Erani trochę zboczyła z toru i formę jaka prezentowała w poprzednich sezonach nie co spadla. Chciałbym przypomnieć ze Carla Suarez Nawarro ostatnie swoje dwa spotkania wygrała bez straty chodźby seta z dobrze zapowiadającą się na początku sezonu Rumunką Niculescu oraz Czeszką Zacopalovą. Sara Errani zaś swój pierwszy mecz w turnieju w Paryżu wygrała poprzez krecz Rybarikovej. Moim zdaniem będzie to zacięty mecz ale górą okaże się Carla Suarez Navarro.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
S 318

soren

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis WTA Pattaya
01.02.2013 10:00
Morita - Bratchikova
typ: dw 2:0
kurs: 2.37
buk: bet365
Mam nadzieję, że w Tajlandii nie będzie już padało i mecze ćwierćfinałowe zostaną rozegrane bez kłopotów. Ja upatrzyłem sobie pojedynek pomiędzy Ayumi Moritą, a Niną Bratchikovą.
Japonka ma 23 lata i w tym sezonie bardzo dobry bilans 9 zwycięstw i 3 porażek. W Pattayi gra czwarty rok z rzędu i w tym sezonie osiągnęła najlepszy wynik. Ayumi bardzo dobrze zaprezentowała się w Australii. Najpierw osiągnęła 1/16 w Hobart, przechodząc kwalifikacje, w których bez problemów pokonała Lucie Hradecką 6:2 6:2 czy Marinę Erakovic 6:3 6:0. W pierwszej rundzie turnieju głównego z Hantuchovą mimo, że przegrała pierwszego seta 6:1. W drugiej rundzie musiała uznać wyższość świetnie grającej w tym sezonie Na Li ugrywając zaledwie jednego gema. Podczas Australian Open dotarła do trzeciej rundy. Najpierw bez najmniejszych kłopotów pokonał Tatishvili 6:3 6:3, a w kolejnej rundzie utalentowaną Niemkę Beck 6:2 6:0. Jej przygoda musiała się skończyć na trzeciej rundzie, gdyż trafiła na Serenę Williams, ale potrafiła wygrać cztery gemy, co mimo wszystko należy uznać za sukces. Tutaj na razie poczyna sobie bardzo dobrze. W pierwszym przerywanym meczu sprawiła niemałą niespodziankę ogrywając Anę Ivanovic 6:3 5:7 6:3. W drugim spotkaniu pokonała swoją rodaczkę Date Krumm 4:6 6:4 6:1. Można pomyśleć, że Kimiko ma już 43 lata, lecz w tym roku prezentuje się naprawdę bardzo dobrze.
Nina Bratchikova jest o 5 lat starsza od Japonki. W Tajlandii grała tylko raz w 2005 roku, lecz nie przebrnęła kwalifikacji. W tym sezonie legitymuje się bilansem 4 zwycięstw i 4 porażek. Brała udział w turnieju w Hobart. W pierwszych dwóch rundach kwalifikacyjnych wygrała z Savinykh i Jones, obie pokonując w trzech setach. W decydującym meczu w walce o turniej główny uległa Davis 6:3 4:6 1:6. Jednak zagrała w pierwszej rundzie dzięki wycofaniu się jednej z zawodniczek. Na niewiele się to zdało, gdyż przegrała z Cirsteą w trzech setach. W Australian Open przegrała w pierwszej rundzie z Flipkens 6:4 6:3. Tutaj wygrała najpierw z Peer 6:3 6:3, lecz Izraelka jest w słabiutkiej formie. W następnej rundzie pokonała Hantuchovą, która przy stanie 6:2 3:0 poddała mecz.
Trochę dziwią mnie tak wysokie kursy na Japonkę. Uważam ją za zawodniczkę lepszą i będącą w lepszej formie, dlatego stawiam, że wygra to spotkanie bez straty seta.
⛔100
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Włochy, Serie A
Spotkanie: AS Roma - Cagliari Calcio
Typ:
AS Roma
Kurs: 1,50
bwin
W piątek na inauguracje dwudziestej trzeciej kolejki Serie A AS Roma podejmie na swoim stadionie Cagliari. Gracze ze stolicy Włoch ostatnio nie grają zbyt dobrze. Ich ostatnie pojedynki nie przyniosły zwycięstwa. Ostatni raz pod koniec poprzedniego roku z zespołem AC Milan. Potem były już tylko mecze bez kompletu oczek. Porażki z Napoli oraz Catania i remisy z Interem Mediolan i Bologną. W tym spotkaniu więc będą musieli postawić na atak i w końcu przełamać tę złą passę bo miejsce w europejskich Pucharach powoli się oddala. Atutem podopiecznych Zdenka Zemana jest swój obiekt na którym to nie przegrali od października ubiegłego roku i zanotowali passę czterech kolejnych zwycięstw. Co do ekipy z Sardynii to ich gra wygląda znacznie gorzej. Zajmują oni szesnaste miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem dwudziestu jeden punktów. Co do spotkań wyjazdowych to wygrali ich zaledwie dwa z Torino i Sambdorią Genua. W meczach wyjazdowych z udziałem Cagliari padło aż trzydzieści dwie bramki w jedenastu spotkaniach w tym dwadzieścia dwie stracone co stawia ich obronę w złym świetle. Rzymianie natomiast mają najwięcej strzelonych bramek w lidze. Co do bezpośrednich pojedynków tych ekip to jako ciekawostkę mogę podać fakt że od 2008 roku wszystkie ich pojedynki kończyły się więcej niż 2,5 bramkami i w piątkowym spotkaniu może być podobnie i dodatkowo wygrają gospodarze.

⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
klaudi86 3

klaudi86

Użytkownik
????WTA Paris
Spotkanie: Bertens K.(Hol 65)-Safarova L.(Cze 18)
Typ: 1
Kurs: 2.43
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:

Po niemrawym początku sezonu Holenderka nabiera wiatru w żagle. W Paryżu po przejściu kwalfikacji(choć w III rundzie przegrała z Razzano) wyeliminowała Paszek(27) oraz Cibulkovą(14) ogrywając je 2-0.
Z koleji Czeszka będąca zdecydowana faworytką pokonała 2-1 Dominguez-Lino(48) oraz Cornet(35), które ostatnio nie błyszcza formą i są niżej skalasyfikowane w rankingu....Obstawiam niespodzianke na jutro
Kiepska analiza
 
vlodario 28

vlodario

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - KHL
Spotkanie: Barys Astana - Omsk
Typ: 2 z hdc -1,5
Kurs: 2.7
Bukmacher: bet365
Na wstępie witam bo to mój pierwszy typ w konkursie. KHL śledzę od jakiegoś czasu i szczerze mówiąc to nie oglądam spotkań tylko opieram się na samych statystykach.
Moim typem na piątek jest spotkanie pomiędzy liderem konferencji wschodniej Omskiem i szóstą drużyną tej samej konferencji Barysem Satana.
Omsk zaraz po Kazaniu ma najmniej straconych goli (141:109). Astana traci prawie tyle samo co strzela (161:151). Ostatnie mecze tych drużyn, które odbyły się w 2012 zakończyły się wyraźną wygraną Omska na wyjeździe 3:5 i 2:5. Omsk u siebie 2 ostatnie spotkania remisował i dwa na początku roku wygrywał.
Omsk co prawda przegrał wczoraj na wyjeździe z Ufą. Ale Ufa jest w dobrej formie i u siebie gra bardzo dobrze. Wcześniej wszystkie mecze na wyjeździe w 2013 wygrywali (z drugim w tabeli Kazanem po dogrywce).
Natomiast Astana w 2013 przegrała dwa mecze u siebie dość znacznie ze Slovanem Bratislava 2:4 i CSKA Moskwa 1:8! I pokonała HC Lev (na 9 miejscu nie pozwalającym na rozgrywki w play off).
Reasumując wszystkie atuty po stronie gości. Myślę, że zwycięstwo jest pewne. A kurs na zwycięstwo dwoma bramkami bardzo dobry.
Pozdrawiam
⛔100
 
A 8

agslaw35

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaFrancja Ligue 2
Spotkanie: Le Havre – Dijon
Typ: over 2.5
Kurs: 2.26
Bukmacher: Betfair

Analiza:

Spróbuję overa w jutrzejszym meczu francuskiej Ligue 2 pomiędzy sąsiadami w tabeli: Le Havre (miejsce 8) podejmuje Dijon (miejsce 7), początek o 20. Dlaczego over, skoro w tej lidze z reguły typowane są undery i remisy ? Zarówno Le Havre u siebie, jak i Dijon na wyjazdach strzelają średnio powyżej 1 gola na mecz. Gospodarze, którzy są faworytem jutrzejszego spotkania, zaliczyli falstart w pierwszej kolejce po przerwie świątecznej, przegrywając u siebie 0-1 z Guingamp. Kolejne 2 mecze już niezłe, 2-2 u siebie z Lens, tydzień temu zwycięstwo 1-0 w Ajaccio. Myślę, że nabierają pewności siebie i 2 bramki są w stanie jutro strzelić.
Dijon póki co w tym roku ‘rozstrzelane’ 6 goli w 3 meczach, liczę na to, że zagrają otwarty mecz jutro i strzelecka passa zostanie podtrzymana.

Daję temu typowi 50% szans, mimo, że to Ligue 2 i dwa wyrównane zespoły.
Próbuję w Betfair po kursie 2.26.
✅126
 
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykowka, NBA
Spotkanie: GSW - Dallas
Typ: Over 202,5
Kurs: 1,88
Bukmacher: Pinnacle
Analiza: W GSW może zabraknac jedynie Curry&#39;ego, lecz i tak ich ofensywa wyglada bardzo okazale. W ostatnich poprzednich spotkaniach rzucili ponad 100 punktow i nie widze przeciwwskazań, że jutro nie trafili podobnej ilosci oczek. Na wlasnym parkiecie graja bardzo ulozona koszykowke, glownie ofensywna i defensywa schodzi troche na drugi plan. Dallas gra na coraz lepszym poziomie, Dirk gra juz od kilku spotkan i z pewnoscia jest wzmocnieniem dla gosci. Jak widać przekraczają dość dużo punktów w międzyczasie, tak naprawdę walcza o każdą wygrana i myślę, że jutro dadzą dużo w ofensywie, żeby wygrać ten mecz. GSW ma do dyspozycji wielu strzelców, o nich sie nie martwie bo swoja granice powinni rzucić. Na przeciw siebie stana dwie druzyny nastawione na atak, jednym z glownych broni Warriors sa rzuty dystansowe, jutro na pewno beda karać tym aspektem swoich rywali. Thompson jest w dobrej formie, Barnes i Landry maja zagrac i do tego Bogut. Praktycznie caly sklad oprocz Curry&#39;ego, ale w jego miejsce zagra Jack, który rzuca naprawdę sporo punktów i jest dobrym zastepca lidera GSW. Tak jak powiedziałem spodziewam się raczej ofensywnego spotkania, bo po prostu więcej argumentów przemawia za tym overem.
⛔100
 
T 5

typ59

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis WTA Pattaya City
Spotkanie: Marina Erakovic - Sabine Lisicki
Typ: 1
Kurs: 3.10
Bukmacher: Betsson
Analiza:

Zapowiada się zacięte spotkanie między Sabine Lisicki, a Mariną Erakovic. Do końca pewne nie jest kto wygra, jednak stawiam na Marine. Lisicki często potrafi łatwo przegrać mecz gdy wydaje się, iż powinna zagrać dobre spotkanie. Tym razem ma słabszą rankingowo przeciwniczkę - Marina ma miejsce 75, a Sabine 52. To jednak nie czyni jej faworytką spotkania. Marina od początku turnieju prezentuje dobry poziom. W pierwszej rundzie pokonała rozstawioną z nr 3 Hsieh wynikiem 6-2 6-2. W kolejnej rundzie także wygrała spotkanie w dwóch setach. Sabine nie miała jak na razie poważnej przeciwniczki w tym turnieju. Dlatego uważam, że tym razem w tym meczu może nie dać rady dobrze prezentującej się Marinie.
⛔100
 
S 133

safa02

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka nozna, Francja Ligue 2
Spotkanie: Istres - Angers
Typ: Over 3,5
Kurs: 5,00
Bukmacher: Betfair
Analiza: W spotkanie 23 kolejki Francuskiej Ligue 2 spotykaja sie Istres i Angers. Gospodarze tego spotkanie maja na koncie 28 punktow i zajmuja 10 pozycja w tabelii. Goscie lepiej sie spisuja, maja na koncie 36 punktow i zajmuja dobra 4 pozycja w tabelii. Pilkarze Istres w 5 ostanich spotkaniach ligowych zdobyli zaledwie 1 punkt co spowodowalo ze druzyna zamiast walczyc o awans do Ligue 1, bedzie musiala uwazac ze nie znalesc sie w niebezpiecznej strefie. Pilkarze Angers w 5 ostanich spotkan zdobyli komplet punktow w 4 i raz schodzili pokonani. Dzieki tej dobrej serii pilkarze Angers maja realne szanse zeby wywalczyc awans do ligue i traca do 3 pozycji tylko 1 punkt. Gospodarze tego spotkanie nie zdobyli gola od 2 spotkan i zapewnie dzis zrobia wszystko zeby nie raz pkonac bramkarza rywale i przerwac seria 3 spotkan z rzedu bez punktow. Goscie takze sprubuja wykorzestac slaba dyspozycja gospodarze i pokonac ni raz bramkarza gospodarze zeby siegnac po raz 3 z rzedu po komplet punktow na wyjedzie. Przed nami ciekawy spotkanie w ktorym pilkarze obie druzyn zrobia wszystko zeby zdobywac gole co im umozliwi zdobycie celnych punktow. W pierwszym spotkanie to pilkarze Istres byli gora. Napewno goscie zrobia wszystko zeby sie zrewanzowac i wywalczyc komplet punktow na teren rywale tak jak mialo to miejsce rok temu. Dlatego na dzis wybralem ze w spotkanie pomiedzy Istres i Angers padnie wynik powyzej 3,5 gola.
⛔100
 
L 44

lewy261

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Spotkanie: Caen - Nimes
Typ: Wygra pierwszą połowę - Nimes
Kurs: 5.50
Bukmacher: bet365
Analiza: Witam. Swój typ opieram na swoich ostatnich wygranych w ostatnich 3 meczach drużyny Nimes. Widziałem 2 mecze prezentują naprawdę ładny futbol, ostatnie 3 mecze wygrywali pierwszą połowę i także cały mecz. Powoli zaczynają się wdrapywać na górę tabeli, praktycznie brak kontuzji, a kurs naprawdę atrakcyjny. Liczę że 4 raz z rzędu zaprezentują od początku solidną ofensywę po kursie 5,50 ???? . Przy własnej wygranej i porażkach Angers, Guingamp wskakują na miejsce gwarantujące awans do Ligue 1. Motywacja jest. Możliwości są. Dla mnie poważne przesłanki także. Polecam.
⛔100
 
M 1

majster1337

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, NHL
Spotkanie: Boston Bruins - Buffalo Sabres

Typ: 1
Kurs: 1.90
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Tak więc, na dzisiejszy wieczór typuje jeden z meczów siódmej kolejki NHL. Gospodarz tego meczu Boston Bruins podejmuję u siebie jak na razie przeciętnie grające Buffalo Sabres. Jest to mecz w którym Bruins&#39;i nie powinni miec większego problemu na ogranie swojego przeciwnika. Boston do tej pory bardzo dobrze sprawuję się na własnym terenie, wygrywając każdy mecz z rzędu. A z kolei Buffalo udało się wygrac jeden z trzech meczy grając na wyjezdzie. Mam nadzieje, że najlepszy pod względem bramek i asyst gracz Buffalo T.Vanek zostanie dzisiaj dobrze przypilnowany przez obrońców Bostonu i nie uda mu się strzelic gola lub zaliczyc asysty. Patrząc na wyniki h2h meczy obydwu tych drużyn grających między sobą są dośc wyrównane. Ale patrząc na osiągnięcia z poprzednich sezonów Boston Bruins ma lekką przewagę.
Mam nadzieję że Bruins&#39;i mnie dzisiaj nie zawiodą i wygrają swój mecz przed własną publicznością. Powodzenia
⛔100
 
kubust 40

kubust

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej
Spotkanie: Columbus Blue Jackets - St.Louis Blues
Typ: St.Louis Blues
Kurs: 1.90
Bukmacher: Unibet
Mecz Nhl. Dla mnie to generalnie wystarczający powód by nie obstawiac! Raz, że wielkim ekspertem nie jestem dwa, że może się tu zdarzyc zawsze bardzo wiele. Tak czy inaczej uważam, że to typ byc może warty ryzyka. Gospodarze przegrali 4 z ostatnich pięciu spotkan. Goście natomiast ostatnio częsciej wygrywali - trzeba jednak przyznac, że nie obywało się bez dogrywek! Patrząc na te statystyki - oraz H2H które również jest korzystne dla St.Louis wydawałoby się, że ten typ jest całkiem value. Jednak trzeba pamiętac, że tak jak mówiłem - to NHL a dwa, że to początek sezonu. Dlatego można spróbowac tylko za małą stawkę!
Ostatnie 5 spotkań gosodarzy:
Minnesota Wild Columbus Blue Jackets 3 : 2
Columbus Blue Jackets Dallas Stars 2 : 1
Columbus Blue Jackets Chicago Blackhawks 2 : 3
Colorado Avalanche Columbus Blue Jackets 4 : 0
Phoenix Coyotes Columbus Blue Jackets 5 : 1
Jak widac zwycięstwo tylko ze słabym póki co Dallas.
✅90
 
mlodywilc 569

mlodywilc

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie, NHL
Spotkanie: Columbus Blue Jackets - St Louis Blues
Typ: St Louis Blues (-2.5 AH)
Kurs: 4.20
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Jedyny plus dla Kurtek dzisiaj to własne boisko i na tym ich agumenty się kończą. Nutki od początku w wysokiej formie, długa ławka, swietni goalie i przegrali dotąd tylko jeden mecz, na wyjeździe, ale z niebyle kim, gdyż z Chicago, które ma równie świent początek sezonu. Nutki dominuja jak narazie każdego rywala, z którym przyjdzie im się zmierzyc. Przedstawie tylko niektóre statystyki:
- z Wild 34-16 w strzałach, mecz wygrany 5-4 po dogrywce
- z Dallas w delegacji 32-23 w strzałach, mecz wygrany 4-3
- z Pretadors 24-13(!) strzałach, mecz wygrany 3-0
- z Blackhawks 27-34 w strzałch, mecz przegrany 3-2
Wcześniejsze mecze to równiez dominacja Nutek. Ostatnio troche szwankuje defensywa, ponieważ stracili 7 bramek w dwóch meczach, ale onie nie będą tracili wiecznie tylu goli, gdyz mają zbyt dobra defensyw i bramkarzy. O ich atak się nie boję, poniewaz od początku nie maja problemów ze strzelanie, a dzisiaj jedna z najsłabszych obron. Mecz bedzie pod dyktando gości się dzisiaj toczył i moim zdaniem jest nawet szansa na mocy pogrom zespołu gospodarzy. Nutki ostatnio odpoczywało 3 dni więc nic tylko na nich grac.
✅320
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
bizziss 1,7K

bizziss

Użytkownik
Spotkanie: Oklahoma vs Memphis
Typ: Oklahoma wygra roznica 13-16pkt
Kurs:6,0
Bukmacher:WilliamHill
Kolega wczesniej napisal juz pare slow,takze mozna sie posluzyc:Ja dodam cos wiecej.Oklahoma po ostatniej porazce z L.A bedzie chciala pokazac swoje atuty i pewnie wygrac u siebie.Oklahoma zajmuje obecnie 2 miejsce w konferencji zachodniej,wyprzedzaja ich tylko San Antonio.Memphis zajmuja 4.pozycje jednak roznica miedzy tymi zespolami naprawe jest niewielka.Ale jak wiemy w NBA duza role odgrywa gra na wlasnym parkiecie i typuje dzis na zwyciezce druzyne Oklahomy.Pytanie tylko jaka roznica?No coz loteria,sprubojmy w/w typ po zachcecajacym kursie;P
Oceniam prawdopodobienstwo na 50%.
Osobiscie dla relaxu gram taki kurs na noc za 5eu:p
pzdr all
⛔100
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Hokej na lodzie, NHL
Spotkanie: New York Rangers - Pittsburgh Penguins
Typ: Pittsburgh Penguins jako pierwsi zdobędą cztery bramki (wyścig do czterech zdobytych bramek)
Kurs: 3,60
Bukmacher: William Hill
Analiza: Bardzo mi się spodobał ten zakład i widzę tutaj spore szanse powodzenia. Przed sezonem obie te drużyny były typowane jako główni faworyci do zwycięstwa w całych rozgrywkach, choć Penguins jednak byli i są ciut bardziej faworyzowani. Pięć ostatnich bezpośrednich spotkań pomiędzy tymi drużynami zakończyło się wygraną Pittsburgha. W czterech z tych pięciu spotkań &quot;Pingwiny&quot; strzeliły po co najmniej 4 bramki i jako pierwsze zdobyły te cztery bramki. Trzy ostatnie mecze bezpośrednie, które były rozegrane na lodowisku drużyny New York Rangers to wysokie, pewne zwycięstwa gości. W tych trzech meczach zdobyli oni łącznie 15 bramek podczas gdy gospodarze zaledwie 6. To pokazuje, że Rangers jakoś nie potrafią grać z &quot;Pingwinami&quot;, szczególnie u siebie. Mam przeczucie, że dzisiaj mogą powalczyć i spodziewam się tutaj wielu bramek, dlatego podoba mi się ten zakład, że to goście jako pierwsi zdobędą te cztery bramki.
⛔100
 
robert1d 50

robert1d

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - India, I-League
Spotkanie: Mohun Bagan - ONGC
Typ: 1
Kurs: 1.80
Bukmacher: bet365
Analiza:
Na dzisiaj wybrale spotkanie na stadione Jawaharlal Nehru w Nowym Delhi pomiedzy Mohun Bahan i ONGC FC. Zespol Mohun Bagan zajmuje ostatnia pozycje w lidze, ale nastapily w nim dosc duze zmiany i powoli zaczyna widac pozytywne wyniki. W ostatnich dwoch spotkaniach zespol odniosl zwyciestwa w duzej mierze dzieki Nigeryjskiemu napastnikowi Odafa Okolie (w ostatnim meczu przeciwko Sporting Clube de Goa zaliczyl hat-trick). Zespol zastartowal tegoroczne rozgryki dosc nieciekawie, przegrywajac wlasciwie wszystko, ale w Listopadzie nastapila zmiana trenera (Karim Bencherifa zastapil Santosha Kashyapa). Mohun Bagan jest na malej fali i mam nadzieje, ze bedzie kontunuowal dobra passe w meczu przeciwko ONGC FC, ktory przegral swoj ostatni mecz na wlasnym boisku z Air India.
Historia spotkan obu zespolow takze przemawia na korzysc Mohun Bagan - grali dwa razy i z obu pojedynkow Mohun Bagan wychodzil jako zwyciezca.
Polecam.
✅80
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
jedrek1114 1

jedrek1114

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie, NHL
Spotkanie: Calgary Flames - Colorado Avalanche
Typ: Calgary Flames
Kurs: 1,90
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza: Nie jestem wielkim znawcą NHL, ale od początku sezonu nazwę to oglądanie wyników oraz szperam trochę w informacjach oraz newsach. Po słabym rozpoczęciu sezonu w wykonaniu gospodarzy widać, że w końcu zaskoczyli i coś zaczyna się układać i zazębiać po 3 porażkach z rzędu (jedna po dogrywce) nadeszło upragnione zwycięstwo na własnej tafli z na prawdę nieźle spisującą się ekipą Oliers. Co prawda Calgary jest na ostatnim miejscu, ale bezpośrednio nad nimi są ich dzisiejsi przeciwnicy, którzy maja o 2 mecze rozegrane więcej! Na dodatek można dodać, że gospodarze rozegrali ostatni swój mecz 27.01 natomiast goście wczoraj (porażka 3-0 z Vancouver). Także wypoczęte Calgary powinno dziś zgarnąć komplet punktów, powodzenia!
⛔100
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Spotkanie: Golden State Warriors - Dallas Mavericks
Typ: Shawn Marion over 11.5 points
Kurs: 1.85
Bukmacher: Tobet
Analiza: O 4:30 mecz rozegrają dwie ekipy z konferencji zachodniej - Golden State Warriors zmierzy się z Dallas Mavericks. Z oferty tego meczu wybrałem zakład na co najmniej 12punktową zdobycz Shawna Mariona z Mavs. Dlaczego? Już wyjaśniam.
Przede wszystkim sugeruję się tym, że frontcourt Warriors słabo broni. Co prawda dziś zagra Bogut, ale jak wszyscy wiedzą, jest to bardzo kontuzjogenny zawodnik, wątpie by rozegrał dziś więcej niż 20-25 minut gry. Zaś Marion w ostatnich dwóch meczach przekroczył tę linię i to w meczach z drużynami z dobrymi podkoszowymi:
vs. Phoenix (Scola, Gortat) - 12 points - 6/13 FG
@ Portland (Aldridge, Hickson) - 18 points - 9/19 FG
Wg statystyk, w ostatnich 5 meczach Marion zdobywa średnio 12 punktów, zaś w ostatnich 10 - 13.3 punktów.
✅85
 
zuchman 4,2K

zuchman

Użytkownik
Na dzisiaj rano meczyk w kosza w Australii. Godzina 7:30
NZ Breakers - Perth Wildcats
-5.5 NZB kurs 2.10 Bet365
Pojedynek 1 i 2 zespołu ligi. Nie będę się rozpisywał, bo nie znam za bardzo tych zespołów. Oglądałem ostatnie 2 mecze z udziałem gospodarzy. Pewnie wygrywali, prowadzili całe spotkanie, rywalom pozwalali zbliżyć się na max 5 punktów. Zawodników co prawda nie znam, ale zaangażowanie w grę, oraz motywacja i walka w trudnych momentach, zrobiło na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Fajne win&#39;y miałem z poprzednich meczów, więc się podzielę wiadomościami i mam nadzieję, że dzisiejszy mecz będzie dobrym peffkiem. Liczę na win, ale wiadomo jak to w sporcie bywa.[
Kiepska analiza.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom