>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 01.03.2012 (czwartek)

Status
Zamknięty.
strzala 377

strzala

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP Dubai
Spotkanie: Del Potro - Tsonga
Typ: 2
Kurs: 2.1
Bukmacher: bet365
Analiza: Bardzo ciekawy, ćwierćfinałowy mecz prestiżowego turnieju w Doha nas czeka. Zagrają ze sobą zawodnicy z czołówki światowego rankingu ( top10 ). Del Potro w ostatnim czasie gra mnóstwo spotkań i dobrze sobie radzi, ale trzeba przyznać że zaczynają mu się powoli malutkie przestoje. Tsonga dużo jeszcze nie grał, prezentuje solidną formę, chociaż grywał lepiej, dziś w meczu z Rosolem wygrał dość gładko, chociaż Rosol powalczyl na tyle na ile mógł. Obaj na pewno będą bardzo zmobilizowani aby wygrać ćwierćfinałowe spotkanie. Kurs 2.1 który bet365 oferuje na Tsonge jest moim zdaniem valu i warto zainteresować się tym typem. Szykuje się wyrównany mecz i wielke emocje. Warto zauważyć że nie dawno był mecz Del Potro - Tsonga, zakończył się porażką Francuza, czas na rewanż. Po takim kursie jest to gra warta świeczki, pozdrawiam ???? !

⛔100
 
dymacz18 4

dymacz18

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - FINLANDIA: SM-liiga
Spotkanie: Hämeenlinna - Lukko
Typ: 2
Kurs: 2.25
Bukmacher: betsson
Analiza:

1 marca 17:30

Bardzo ciekawy mecz w finskiej SM-lidze. Gospodarze prezentują rzekłbym krytyczną formę. Obrona Hämeenlinny nie może od kilku dobrych spotkań dojśc do ładu i składu co skuktuje wyciąganiem krążka z bramki średnio 4 razy w trakcie ostatnich meczów. Tappara, Espo czy TPS Turku to drużyny prezentujące podobny poziom co obecnie Lukko ( które przed sezonem było stawiane w roli drużyny która ma wprowadzić troche chaosu w czołówce SM...).
Wróćmy do sytuacji w lidze. Zajmujący przedostatnie miejsce gospodarze mogą być pewni jedynie jednej (aczkolwiek bardzo ważnej rzeczy) mianowicie nie spadną klasę niżej. Jest to spowodowane tym, że w SM&#39;ce tylko ostatnia drużyna spada. Ilves zajmujace to wlasnie miejsce prezentuje sie fatalnie (47 pkt) - traci do Hämeenlinny już przeszło 16pkt.
Za to Lukko musi walczyć o pozostanie w pierwszej 10 ligi premiowanej dalszą grą. Sytuacja w miejscach 8-12 jest bardzo podobna. Lukko po przegranych 2 ostatnich spotkaniach ( z czego jedne nieszczesliwie ) nie moze pozwolić sobie na kolejną stratę pkt z jednym z outsiderów.
No i oczywiście nie może ich zabraknąć w dalszej serii rozgrywek. Kurs jest wysoki i warty gry.

✅125
 
czabuko 18

czabuko

Użytkownik
Koszykówka NBA , 1:00
Orlando Magic - Washington Wizards
typ: Orlando -8 ,
kurs: 1.91
buk: bwin
analiza:

No popatrzcie panstwo co za okazja. Widzę tutaj duże szanse na powodzenie tego typu. Czarodzieje choć mieli dobry początek i dobrze weszli w sezon ewidentnie spuscili z tonu,a ta seria porażek po prostu FATALNA ! Kiedy patrzyłem na sromotne porażki z Phoenix czy Utah to zastanawiałem się kto ich do NBA dopuścił . Zaś orlando, w dobrej paczce, opartej na oczywistym liderze od wiek wieków powinno ten właśnie mecz wygrać na jakieś kilkanaście punktów przewagi. Nie widzę innej opcji. Polecam każdemu zagrać na ten typ. Washington jedyne czym się może wylegitymować to drugim najniższym współczynnikiem zwycięstw oraz FATALNYM bilansem punktowym. zaś Orlando całkiem przeciwnie. Liczę na dobrą grę... Nadmienię jeszcze że od dwóch lat we wszystkich spotkaniach pomiędzy tymi drużynami górą była ekipa Orlando Magic. Handicap musi wejść. Powodzenia przy graniu

⛔100
 
S 318

soren

Użytkownik
Dyscyplina: Biathlon Mistrzostwa Świata
01.03.2012 15:30
Zwycięzca biegu sztafetowego?
typ: Norwegia
kurs: 3.60
buk: bet365

Jutro w niemieckiej miejscowości Ruhpolding rozpoczną się biathlonowe mistrzostwa świata. Imprezę tą zainaugurują biegi sztafet mieszanych.
Do faworytów tego biegu zalicza się cztery ekipy Norwegii, Niemiec, Francji i Rosji. według mnie jutro po pierwszy złoty medal sięgnie ekipa z Skandynawii. Jak wiemy biegi sztafetowe zależą bardzo od formy biegowej. Na strzelnicy zawodnik może dobrać naboje trzy razy i tą stratę czasową można bardzo szybko odrobić na trasie biegowej. Na pierwszej zmianie w ekipie norweskiej wystąpi jedna z czołowych zawodniczek świata Tra Berger. Norweżka jest znana z tego,że potrafi bardzo szybko biegać , ale również solidnie spisuje się podczas wizyty na strzelnicy. W zespole francuskim wystartuje Marie Laure Brunet i tutaj to Tora powinna nie co zyskać. W drużynie rosyjskiej na pierwszej zmianie zobaczymy Olgę Vilukhinę i tutaj też Berger powinna zyskać parę sekund, zaś jako pierwsza u Niemców na trasę wyruszy Andrea Henkel. Na kolejnej zmianie wśród ekipy norweskiej zobaczymy Synnoeve Solemdal, zawodniczkę bardzo dobrze biegającą, lecz nie co gorzej spisującą się podczas strzelania. Jej głównymi rywalkami będą Marie Dorin Habert, liderka Pucharu Świata Magdalena Neuner oraz Olga Zaitseva. Tutaj myślę, że Norweżka straci trochę czasu, ale nie powinna to być na tyle duża strata. Jako trzeci na trasę wyruszy wielki mistrz biathlonu Ole Einar Bjoerndalen, a w pozostałych zespołach walczących o medal będą to Simon Fourcade, Andreas Birnbacher oraz Dmitry Malyshko. OEB w ostatnich zawodach pokazał,że wraca do wielkiej formy i myślę, że na tych mistrzostwach będzie jedną z jaśniejszych postaci. Myślę, że tutaj na trzeciej zmianie Norwegowie nie stracą, a zyskają nie co czasu. Jako ostatni natomiast wyruszy wicelider Pucharu Świata, chyba teraz najlepiej biegający biathlonista świata Emil Hegle Svendsen. Będzie walczył z liderem Pucharu Świata Martinem Fourcade, Antonem Shipulinem i Arndem Peifferem. Jeżeli Emil na strzelnicy spisze się dobrze to myślę, że przyprowadzi swoją reprezentację na metę jako pierwszy.

✅260
 
korzychxp 76

korzychxp

Użytkownik
Spotkanie: Dallas Stars - Pittsburgh Penguins
Bukmacher: betssonhttp://wytypujmy.pl/bukmacher/doxxbet/
Typ: Malkin strzeli
Kurs: 2,10
Czas rozpoczęcia: 1:30
Analiza:

Spotkanie Dallas Stars z Pittsburgh Penguins. Trudno wskazać faworyta tego meczu, z tego względu że obie drużyny w formie. Penguins szczególnie w ofensywie z łatwością kreują sytuacje, a Stars grają bardzo twardo i do ostatnich sekund, co pokazał ostatni mecz z Vancouver gdzie cisnęli całą 3 tercję, aż w 19 minucie Ribeiro dał o sobie znać i tym samym doprowadził do dogrywki i tam już Stars przypieczętowali wygraną. Wygrana nad Vancouver była czwartą z rzędu dla Dallas i w odróżnieniu od Pittsburgha grali ostatni na bardzo wysokim poziomie w obronie, tracąc kolejno: 2,1,1,0 bramek a prym oczywiście wiódł Lehtonen który dziś wystąpi. W bramce Penguins Fleury, który bardzo dobrze rozpoczął sezon, a teraz pogorszył swoje statystyki do GAA 2,34 i tylko 0.91% obron, co już podchodzi pod przeciętność. Poza tym Pittsburgh wygrał 4 mecze z ostatnich 5 w tym efektownie 8-1 nad Tampa Bay. W formie oczywiście Malkin i Neal. Malkina (37 bramek) to czołowy strzelec zespołu, ale Neal tuż za nim (30 bramek), który dziś powinien też ukąsić, szansa spora. Także spotkania bezpośrednie to aż 5 wygranych Pittsburgha na 6 meczów granych od 2004r, tylko jeden remis. Myśle, że trudno wytypować tutaj zwycięzce, a strzelcy bramek to będą Ryder, Benn, Malkin, Neal - może Kunitz czy Ribeiro. Stawiam na tych co strzelają bardzo regularnie.

⛔100
 
p.krawczyk 0

p.krawczyk

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Brazylia, Paulista
Spotkanie: Corinthians v Catanduvense
Typ: Obie drużyny strzelą gola
Kurs: 2,15:razz:
Bukmacher: SportingBet




Na dzisiejszy wieczór o godzinie 02:00 wybrałem mecz z ligi Brazylijskiej. Zmierzy się ze sobą Corinthians v Catanduvense. Jest to mecz w ramach 11 kolejki spotkań. Gospodarze po 10 meczach są na 1 miejscu, a goście na 17 pozycji w ligowej tabeli.
Stawiam w tym spotkaniu na gole z obu stron. Mój typ argumentuję statystykami. Gospodarze na 10 rozegranych spotkań strzelili 13 goli tracąc zaledwie 3, ale dziś wieczorem to się zmieni. Goście na 10 meczy strzelili 11 tracąc 18, więc myślę, że dziś goście strzelą gola, ponieważ na 17 ostatnich wyjazdowych spotkaniach tylko dwa razy nie strzelili gola, ale gospodarze też strzelą bramkę ze statystyk widać, że zdobywają bramkę na mecz. Typuje wynik, skromne 1-1. Kurs na zdarzenie - obie drużyny strzelą gola - wynosi 2.15, co moim zdaniem jest kuszące. Ostatni mecz Corinthians zwycięstwo 1-0, Catanduvense przegrała 2-4.
&#39;

✅115
 
edyp 186

edyp

Użytkownik
KOSZ NBA
Detroit - Charlotte
typ: Charlotte +10,5
kurs: 1,41
bet365

Dzisiaj w nocy mecz ligi NBA pomiędzy Detroit oraz Charlotte. Pewien &#39;specjalista&#39; z działu NBA zagrał na Detroit i tak sobie wymyśliłem grać przeciwko wszystkim jego typom i zobaczyć co z tego wyjdzie hehe. A teraz już na poważnie. Mecz 2 bardzo słabych drużyn nas dzisiaj czeka. Bukmacherzy jednak zdecydowanie faworyzują ekipę Detroit. Ja jednak spodziewam się dosyć wyrównanego spotkanie. Charlotte to niby najgorsza drużyna ligi z fatalnym bilansem 4-28, ale trzeba zwrócić uwagę co miało wpływ na taki obrót spraw. Długi czas kontuzję miał lider &#39;Bobków&#39; czyli DJ Augustin. Niedawno wrócił on do gry i gra całego zespołu wygląda dużo lepiej. Nie grał on prawie miesiąc a do gry wrócił na ostatnie 4 mecze. W tych meczach po powrocie najpierw długo prowadzili z Wolves na ich terenie, żeby przegrać w końcówce, potem wygrana na wyjeździe z Toronto, no i 2 porażki z Indianą, ale one raczej wstydu nie przynoszą, bo to w końcu 3 siła na wschodzie. Detroit ma niewiele lepszy bilans, bowiem 11-25. Nasz &#39;ekspert&#39; z działu NBA stwierdził, że walczą o PO. W końcu brakuje im tylko 13 wygranych z rzędu, aby mieć bilans dający 8 miejsce, a tylu meczu to oni do tej pory przez cały sezon nie wygrali... No ale cóż, są różni &#39;eksperci&#39;. Detroit to również zdecydowane zaplecze NBA i szans na PO najmniejszych nie mają. Dopingu nie będzie, bo zainteresowanie koszem w Detroit bardzo spadło w ostatnich latach, no i bilans u siebie 8-11. Tylko 8 drużyn w NBA ma ujemny bilans u siebie w tym Detroit. Tak więc własny parkiet raczej ich dużym atutem nie jest. Do tego Detroit ma 48 minut w nogach bo grają 2 mecz z rzędu, a &#39;Bobki&#39; odpoczywały od ASW. Myślę, że mecz będzie wyrównany i granie +10,5 handi na gości to jak najbardziej rozsądny pomysł. Kusiło mnie grać na czysty win na Charlotte. (kurs 3 na bwin). Ale rozsądek wziął górę i gram bezpiecznie na moim zdaniem bardzo pewny typ.

⛔100
 
miedziu_tychy 94

miedziu_tychy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna - Polska - Ekstraklasa
Spotkanie:
Vive Targi Kielce - Wisła Płock
Typ:
handicap Wisła Płock +6.5
Kurs:
1.85
Bukmacher:
Tobet
Analiza:
1 marca o godz. 20:00 rozpocznie się spotkanie na szczycie polskiej Ekstraklasy piłkarzy ręcznych kończące 19. kolejkę zmagań. Vive Targi podejmuje w swojej hali ekipę aktualnego Mistrza Polski - Wisłę Płock. Hala Legionów wypełniona po brzegi będzie na pewno sporym atutem gospodarzy, którzy w tym sezonie mogą liczyć na wsparcie kibiców w każdym momencie. W ostatnim spotkaniu Vive pokonało w Orlen Arenie Wisłę 34:29. Płocczanie przyjadą do Kielc bez kontuzjowanego Joakima Bäckströma oraz dwóch graczy, którzy zagrali w tym tygodniu w rezerwach - Grzegorza Gomółki oraz Bartosza Dudka. W ekipie Vive Targów na urazy narzekają Tomasz Rosiński i Uros Zorman co wydaje się być dużo większym problemem. Stopnia ważności tego spotkania dla zawodników Wisły nie muszę tłumaczyć chyba nikomu. Przegrywając to spotkanie tracą praktycznie szanse na obronę tytułu, która już i tak jest niewielka. Mecz na szczycie, jak to w każdym sporcie rządzi się swoimi prawami. Jak zapewnia II trener Wisły: &quot;zawodnicy fizycznie odczuwają trudny niedzielnego spotkania z St. Petersburgiem, ale wszyscy są zdrowi i do dyspozycji kadry szkoleniowej – Jedyne, co mogę obiecać, to że na pewno podejmiemy walkę i damy z siebie wszystko&quot;. Te słowa mówią same za siebie.
Poniżej przedstawiam historię pojedynków obu zespołów:

27/10/11 Wisła Płock - Vive Targi 29:34
29/05/11 Wisła Płock - Vive Targi 26:23
28/05/11 Wisła Płock - Vive Targi 32:25
22/05/11 Vive Targi - Wisła Płock 30:32 (OT)
21/05/11 Vive Targi - Wisła Płock 31:25
03/04/11 Vive Targi - Wisła Płock 29:32

Jak widać z 6 ostatnich bezpośrednich pojedynków aż 4-krotnie górą z nich wychodziła Wisła. Wydaje mi się, że obecnie to zawodnicy z Płocka są w większej formie, niż Kielczanie, którzy ostatnio przed własną publicznością jedynie zremisowali z Niedźwiedziami 26:26 w LM. Pokusiłbym się o zagranie X2, ale wydaje mi się, że owy handicap jest opcją więcej niż pewną. Na pewno nikt tego spotkania nie odpuści i zawodnicy Bogdana Wenty będą chcieli sobie wcześniej zapewnić Mistrzostwo Polski, natomiast Płocczanie będą walczyli do ostatniej piłki o każdą bramkę. Widzimy również, że jutrzejsi goście nigdy nie przegrali różnicą 7 bramek lub więcej - ba, zdarzyło się im nawet 7 bramkami zwyciężyć. Przewiduję wyrównany mecz.



✅85
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
S 131

strojes666

Użytkownik
Spotkanie : New York Knicks : Cleveland Cavaliers
Typ : 2 (dwudrogowy)
Kurs : 5,75
Bukmacher : bwin
Godzina : 1.30
Analiza :

W Nowym Yorku powinno być dzisiaj ciekawie bo będzie mecz który jest dla obu ekip bardzo ważny w kontekście walki o awans do fazy Play Off.
New York Knicks który miał być jednym z potentatów przez długi czas na początku sezonu jednak totalnie zawodził, a duet Melo, Stoudemire spisywał się strasznie słabo i wyniki były jakie były.
Póxniej przyszły kontuzje liderów i już wszyscy wróżyli tragedię ale wtedy pojawił się Lin - wielka gwiazda NYK od jakiegoś czasu, a przecież jeszcze do niedawna był to piłkarz którego nie chciał żaden zespół.
Teraz jest gwiazdą i dzięki niemu ekipa zaczęła wygrywać.
Ale ostatnio znowu trochę osłabli a po All Stars Weekend na pewno zmęczony będzie Melo a od niego może tu dużo zależeć.
Z drugiej strony niby jest ta sama kwestia - zdecydowanym i genialnym liderem jest Irving który w All Stars Weekend rzucił 8 na 8 za trzy w meczu i został jedną z gwiazd tego Weekendu i on może poprowadzić Cavs do wygranej w każdym meczu a szczególnie w takim.
Łatwo nie będzie bo rywal trudny ale jak się zmobilizują to wygrana powinna być.
A zmobilizować się trzeba bo NYK ma bilans 17-18 i to daje im narazie 7 miejsce i pewnie awans do fazy Play Off, a Cavs jeszcze trochę do tego brakuje bo mają 13-19 a drużyna z miejsca 8 ma 16 wygranych.
Tak więc wazny mecz i jak Irving zagra na wysokim poziomie to Cavs mogą wygrać, a przy takim kursie na pewno warto na nich zagrać.
Polecam

⛔100
 
xmessiiix 19

xmessiiix

Użytkownik
Dyscyplina: NBA
Spotkanie:New Orleans Hornets -Toronto Raptors
Typ:2
Kurs:2.30
Bukmacher: Bwin
Analiza:po 26. porażce w sezonie New Orleans Hornets zmierzą się dzień po dniu z trzynastą siłą(?) Wschodu, czyli Toronto Raptors. Dla obu drużyn spotkanie będzie bardzo trudne, bowiem i „Szerszenie” i „Dinozaury” zagrają dzisiaj drugie spotkanie w tzw. back-to-back’u.
Spotkanie odbędzie się dzisiaj w New Orleans Arena, gdzie pupile Monty’ego Williamsa spisują się o wiele gorzej niż na wyjazdach. Pokazują to świetnie „cyferki” – 3-14 u siebie, a 5-12 na wyjazdach. Jest różnica, prawda? „Dinozaury” jednak mają bardzo podobny bilans w Toronto jak i na wyjazdach, bowiem w obu miejscach wygrali pięciokrotnie.
„Szerszenie” przegrały dzisiejszej nocy z jednym z głównych pretendentów do tytułu w tym sezonie, czyli Chicago Bulls. Chociaż rzadko to w tym roku piszę o naszych pupilach to spotkanie stało na naprawdę świetnym poziomie i – uwaga – wcale nie byli o wiele gorsi od „Byków”, ba byli bardzo blisko wygrania tego spotkania, które ostatecznie zakończyło się wynikiem 99 – 95.
Główną bronią drużyny z Wietrznego Miasta był zdecydowanie Derrick Rose, który widocznie wrócił już do siebie po kontuzji pleców. Najwartościowszy Gracz ubiegłego roku zdobył tej nocy 32 punkty i 9 kluczowych podań. Świetne spotkanie rozegrał również Joakim Noah, po którego zbiórce Chicago Bulls wygrało to spotkanie – podkoszowy „Byków” ostatecznie zdobył 15 punktów, 16 zbiórek, 5 asyst, 2 przechwyty i 2 bloki. Francuz stał się w ostatnich spotkań niesamowitą podporą w defensywie i ofensywie drużyny Derricka Rose’a.Dzisiejsze starcie można śmiało nazwać „Where NO Offense Happens”. Drużyna z Toronto to bowiem 27. ekipa w lidze, oczywiście od końca, pod względem zdobywanych punktów na mecz – 89.1 „oczek”. New Orleans Hornets to wcale nie spisuje się lepiej pod tym względem, ba – jest gorsza. „Szerszenie” zdobywają jedynie 88.3 punktów na spotkanie i tylko trzykrotnie przekroczyli barierę 100-punktów.Więc jestem bardzo pewien że te spotkanie zostanie wygrane na korzyść gosci słynnych |Dinozaurow wic jestem pewien ze moj typ jest bardzo sluszny i wygra pewnie druzyna gosci.


✅130
 
Y 4

yellowe

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Mecz Towarzyski
Spotkanie: Meksyk - Kolumbia
Typ: 1
Kurs:2,20
Bukmacher: Bwin

Zazwyczaj mecze tych drużyn są bardzo zacięte: W ciągu 11 lat obydwie drużyny spotykały się pięciokrotnie gdzie 3x wygrywała Kolumbia(1:0, 2:1, 2:1) raz był remis(czerwiec ubiegłego roku 0:0), oraz raz wygrała drużyna Meksyku(1:0). Jak widać mecze są wyrównane a o ewentualnej wygranej decyduje różnica jednej bramki.
Na pierwszy rzut oka jest bardzo ciężko wytypować w tym meczu ewentualnego zwycięzcę, jednak zdecydowałem się na Meksyk z racji tego gdyż ostatnimi czasy drużyna ta prezentuje bardzo dobrą i równą formę. Wygrali 5 ostatnich swoich meczy(Wenezuela 3:1, Serbia 2:0, Argentyna na wyjeździe 1:0, Kostaryka 3:0, Urugwaj 5:2) - jak na mnie robi to wrażenie a wyniki osiągane świadczą o ich klasie.
Nic nie ujmując Kolumbii ich ostatnie mecze nie wyglądają też źle(Argentyna 1:2, Wenezuela 1:1, Boliwia na wyjeździe 2;1, Jamajka 2:0, Honduras na wyjeździe 2:0) ale przeciwnicy poza Argentyną nie zachwycają mnie tak jak w przypadku Meksyku.

Spodziewam się meczu wyrównanego(standardowo) ale postawie na zwycięstwo Meksyku który podtrzyma swoją świetną serię zwycięstw. POZDRAWIAM

⛔100
 
qlimaxqdance 0

qlimaxqdance

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna -BRAZYLIA: Campeonato Paulista
Spotkanie: Sao Paulo - Americana
Typ: X2
Kurs: 3.30
Bukmacher: expekt
Analiza:
Witam na dzień dzisiejszy wybrałem spotkanie Sao Paulo pomiędzy Americana. Sao Paulo znajduje się na 5 pozycji w tabeli rywal Americana na 14 Americana traci do gospodarza 10 punktów jest to duża różnica.Statystyki i forma obu zespołów poprowadziła mnie do tego typu.Sao Paulo ostatnio nie jesteś w formie gdyż 2 ostatnie mecze zremisowali natomiast Americana 2 mecze wygrali i to ostatni z nich był z Guarani warto dodać że Guarani przed meczem z American nie przegrał swoich 4 ostatnich spotkań.Myślę że dzisiaj Americana podtrzyma swoją forme i i zgarnie cenne punkty.

⛔100
 
konrado87 412

konrado87

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - USA, NHL
Spotkanie: Anaheim Ducks - Buffalo Sabres
Typ: Buffalo Sabres +1,5
Kurs: 1.41
Bukmacher: bet365
Analiza:


Trzeci mecz rozegrany w ciągu pięciu dni nie był dla Anaheim Ducks udany i zauważalne było u zawodników z Kalifornii zmęczenie takim obciążeniem. Wykorzystali to gracze Colorado Avalanche którzy pokonali Ducks 4:1 Natomiast Szabelki o mało co nie pokonały by Rangersów w MGS 2:2 po regulaminowym czasie gry jednak dogrywka to już popisowa gra gospodarzy którzy zdobyli zwycięską bramkę. Mimo tej porażki Szabelki pokazują ostatnio wysoką formę na wschodzie Pokonują ostatnio takie marki jak Boston Bruins (2:1) czy Pittsburgh Penguins (6:2) Na korzyść Szabelek powinna wpłynąć także duża przerwa i regeneracja sił która przed tym meczy wynosi cztery dnia (Kaczki odpoczywały tylko dwa) Ostatni mecz między tymi zespołami zakończył się 4:1 Dziś to Kaczki są w roli faworyta, ale nie sądzę aby wygrali ten mecz, gdyż zregenerować siły w dwa dni to na pewno za mało, ogromna szansa przed Buffalo

✅41
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Spotkanie: adelaide-Perth
Typ: Goście jednym golem
Kurs: 4.60
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Dzis o godzinie 10:00 czasu polskiego odbędzie się spotkanie Australijskiej ligi piłkarskiej pomiędzy ekipami Adelaide które aktualnie po 23 spotkaniach zajmuję przedostatnią 9 lokatę natomiast zespół perth jest na pozycji 4 z dorobkiem 34 punktów. Faworytem tego spotkania według bukmacherów są gospodarze ale jak patrze na ich poprzednie spotkania na własnym terenie wcale nie wyglada to obiecująco ponieważ Adelaide w 3 ostatnich spotkaniach na własnym stadionie przegrał każdy mecz. Goście natomiast na ostatnie 5 rozegranych spotkań wyjazdowych wygrali 3 krotnie co daje na prawde niezły wynik. Ja myślę że goście są w stanie w tym meczu wywalczyć komplet punktów i postawiłbym w tym spotkaniu na ich wygraną różnicą jednej bramki, tak wiec stawiam na dokładny wynik 1:2 lub 2:3 zobaczymy czy miałem rację.

⛔100
 
tomolej 13

tomolej

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, PORTUGALIA, Liga de Honra 01.03.2012 21:15
Spotkanie: Naval - Atletico
Typ: 1
Kurs: 1.85
Bukmacher: Expekt

W tej chwile zespoły sąsiadują ze sobą w tabeli. Naval do vice-lidera traci tylko 1 pkt wiec jeśli myśli o awansie musi takie mecze wygrywać. Niby zespoły koło siebie w tabeli wiec mecz powinien być wyrównany, niestety tak nie jest ponieważ Atletico jest zespołyem z niższej ligi któremu udało się awansować. Zaczęli fantastycznie nowy sezon, większe klubu chciały pozyskać zawodników z Atletico. Bez stabilności finansowej prezes musiał sprzedać kilku ważnych zawodników. Zawodnicy tacy jak Carvalho , Silva i Tony Taylor opuścili klub. Ale to nie największy cios dla drużyny, po ostatnim meczu klub opuścił trener Joao de Deus który uznał że zrobił wszystko w tym klubie i poza zakończyć z tym klubem przygodę. Nowym trenerem został jego asystent Carlos Pereira. Ale to nie koniec problemów Atletico ponieważ trzech ważnych zawodników zabraknie w tym meczu gdyż zostali powołani na kadrę. Są to Vítor Bastos (O 20-0), Zezinho (P 17-0), Ailton (A 15-2). Zespół Naval niema takich problemów w zespole zabraknie tylko Hugo Santos (P 19-4) zawieszonego za kartki. Ostatnie słabe występy gości sprawiają że jestem pewien wygranej Naval na własnym stadionie.

⛔100
 
T 68

twm

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Dubai
Spotkanie: Kohlmann M. / Stakhovsky S - Fyrstenberg M. / Matkowski M.
Typ: Fyrstenberg M. / Matkowski M.
Kurs: 1.45
Bukmacher: Betsafe
Analiza:
Juz dzis na kortach twardych w dubaju dojdzie do pojedynku naszych najlepszych polskich deblistow.
W roli faworyta jest Frystenberg i spolka.Dlaczego? A no bo Kohlmann M. / Stakhovsky S przez od 3 lat graja ze soba po raz 2 !! wiec ciezko tu o jakies perfekcyjne porozumienie. Co do naszych chlopcow to na 5 ostatnio rozegranych spotkan wygrali 3, przegrywajac z marka taka jak Bryan/Bryan , czy tez po zacietym pojedynku De Bakker/Haase R.
Ostatnie mecze obie teamy wygraly po 2:0 z czego mniej gemow tracila polska druzyna.Przypomne jeszcze, ze nasi lubia gre na twardych kortach ???? Typuje zdecydowane zwyciestwo naszych pupilow. Pozdrawiam

✅45
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
arturosaktes 7

arturosaktes

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna
Spotkanie : Naval - Atletico
Typ : 1
Kurs : 1,70
Bukmacher : Bet-at-home
Analiza :

Witam w Portugalii dziś zostanie rozegrane spotkanie pomiędzy Naval i Atletico przedstawię jak wygląda sytuacja w tabeli a zacznę od drużyny gospodarzy a więc od Naval w tabeli zajmują wysokie 4 miejsce zdobywając do tej pory w ligowych potyczkach 32 punkty a bilans bramkowy mają korzystny dokładniej 23:18 na 9 rozegranych spotkań u siebie zwyciężyli tylko w 3 meczach za to na wyjazdach mają aż 5 wygranych pojedynków . Przejdźmy do drużyny gości czyli Atletico zajmują miejsce 5 czyli są od razu za swoim dzisiejszym rywalem tracąc do nich 2 punkciki czyli zdobyli ich 30 jak do tej pory mają nie korzystny bilans bramkowy 19:21 w rozegranych jak dotąd 20 kolejkach remisowali 6 razy z czego 2 razy na wyjazdach mam nadzieję że w tym meczu dziś zwyciężą gospodarze i to oni zdobędą komplet punktów . Poniżej przedstawię po 4 spotkania obu drużyn :

4 ostatnie spotkania Naval :

Penafiel vs. Naval 0:0
Naval vs. Aves 1:1
Covilha vs. Naval 0:2
Naval vs. Portimonense 2:1

4 ostatnie spotkania Atletico :

Atletico Cp vs. Arouca 1:0
Trofense vs. Atletico Cp 1:0
Atletico Cp vs. Santa Clara 0:0
Estoril vs. Atletico Cp 5:0


⛔100/powtórzony
 
pancogito2012 9

pancogito2012

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej SZWECJA: Elitserien
Spotkanie: Florunda - Vaxjo
Typ:1
Kurs: 1.65
Bukmacher: Bwin
Analiza :
Spotyka się dzisiaj 3 z 9 drużyną szwedzkiej najwyższej ligi hokeja, skłaniam się do typowania na gospodarzy , ponieważ mają bardzo dobry bilans spotkań u siebie , oczywiście ostatnie spotkanie przegrane u siebie goście to jeden ze słabiej spisujących się zespołów , nie ma co się rozpisywać myślę że mecz powinien zakończyć się wygraną gospodarzy
dziękuje za uwage
Kiepska analiza.
 
L 26

lotnik1981

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia - A League
Spotkanie:Adelaide - Perth
Typ: Adelaide HT
Kurs:3.35
Bukmacher:Expekt
Data:01.03.2012
Godzina Rozoczęcia:10:00

Analiza:

Mecz 24 kolejki australijskiej A-League pomiędzy 9 w tabeli Adelaide a 4 Perth.Forma gości ostatnio nie jest najlepsza, do tego dochodzą kontuzje i wykluczenia ważniejszych zawodników takich jak
Pomocnik Miller 21/2
Napastnik Smeltz 19/9 najskuteczniejszy
Napastnik Stejrovski 17/4
Obrońca Berger 6/0
Obrońca Coyne 7/0
Napastnik Sikora 0/0
W ostatnią sobote doznali wysokiej porażki z wiceliderem Brisbane i to u siebie 0:3, od 65 minuty grali w przewadzę, a i tak nie potrafili nawet zdobyć jakiejś honorowej bramki,widać było brak tych zawodników.
O formie Adelaide można powiedzieć że też jest słaba, ale powoli zaczyna nadchodzić zwyżka, pewnie zespół został przygotowany na Lige Mistrzów w Azji, którą zaczną w środe, dlatego ten dzisiejszy mecz jest rozgrywany dzisiaj a nie jak planowaną w niedzielę.
W zespole gospodarzy zabraknie jedynie:
Pomocnik Usucar 19/0
Obrońca Dilevski 12/1
Jednak do składu wracają po wojażach reprezentacyjnych Obrońca Golec 7/1, Obrońca Mullen 15/1, co jeszcze bardziej wzmocni obronę, a atak gości dziś pozbawiony jest mocy.
Na 4 spotkania do końca ligi Adelaide ma 7 pkt straty do fazy play-off, zaś goście mają 4 punkty przewagi nad ostatnią ekipą kwalifikująca się do play-off.
Dla Adelaide to ostatni mecz sprawdzający formę przed LM, i okazja do rewanżu za porażke z 29 stycznia u siebie z Perth 0:3.

ps:do kolegów typujących ten mecz, STATYSTYKA nie gra za kogoś


⛔100
 
funt 2,9K

funt

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis Challenger - Singapore
Spotkanie:A.Weintraub vs J.Statham
Typ: Weintraub, Amir
Kurs:1,40
Bukmacher:bet365
Data:01.03.2012
Godzina Rozoczęcia:10:30

Analiza:

Na szybko bo mecz już niedługo..
Odpuszczę sobie analizę postepów Nowozelandczyka Stathama (555 ATP), bo to nie on dziś gwiazda programu..Grywa głownie w futuresach i pomniejszych turniejach zarabiając tym na mleko i chleb..W wtorek udało mu sie po raz pierwszy od niepamiętnych czasów ( Funt takowych się nie doszukał) awansować do drugiej rundy challengera z pula nagród pow 35 000 USD..Całe życie w kwalifikacjach lub w zawodach wycenianych na 10-15 &quot;kawałków&quot;..
Naprzeciw niego stanie sympatyczny reprezentant Izraela.Rówieśnik (25 lat) obecnie 216 rakieta wśród panów..W zeszłym roku w październiku osiągnął jak na razie najwyższe miejsce i było to coś ok. 170..Chłopak ambitny i rozsądny..Grywa praktycznie tylko na jednej nawierzchni..Cięzko go wypatrzeć na trawie bądź cegle..Lubi szybko i twardo i tego się nie trzyma..
Pewny serwis i pewna ręka..W przeciwieństwie do dzisiejszego rywala w tych mniejszych turniejach grywa znacznie mniej..A jeśli juz sie zdecyduje to je wygrywa bądź dochodzi co najmniej do półfinałów..
Deklaruje, ze jego celem w tenisowej karierze jest wbicie sie do pierwszej setki i utrzymanie się tam przez 5 lat..O ile to pierwsze jest całkiem realne nawet w tym sezonie o tyle o tym drugim moze chyba juz tylko pomarzyć.. ????
Ale póki co..
Funt zwrócił na tego pana uwagę w zeszłym roku..a dokładniej w wrześniu...znaczy się w drugiej połowie września..Gdy w meczu Pucharu Davisa ostukał 3:1 samego Milosa Raonica..NIby to tylko Puchar..Ale Kandyjczyk serwował tymi samymi &quot;ręcoma&quot; co na AO..Nie chciało się Funtowi grzebać ale Weintraub przełamał Milosa co najmniej 4 razy..A to już cos..W żadnym z setów nie było tiebreaka..
Wniosek aż się prosi..Walczak z Izraelczyka..
Skoro potrafił tyle wygrzebać w tamtym meczu to czemu dziś nie miałby pogonić delikwenta z szóstej setki i nie władować się do dwusetki rankingu ATP..Bo to mu zapewni awans do kolejnej rundy..Gdzie prawdopodobnie trafi na marnego ostatnimi dniami Udomchoke..

Dość klepania...Brać..Kurs niewielki ale zawsze to coś..

✅40
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom